Loe ametlikku kirjeldust

Elav, mitmekultuurilises ja dünaamilise Johannesburgi ülikool (ks) jagab tempo ja energia kosmopoliitne Johannesburg, linna, mille nime ta kannab. Proudly Lõuna-Aafrika ülikool on elus alla tema Aafrika juurtega ning hästi ette valmistatud oma rolli actualising potentsiaali, et kõrgharidus kehtib Euroopa areng.

Fenomenaalne edulugu University on üks, mis üllatas kriitikud ja võitis skeptikud. Olles institutsioon, mis on uhke oma ligipääsetavad tipptase, pärast ainult 11 aastat ks on ennast tõestanud kui institutsiooni globaalse kvaliteedi ja maailmatasemel väärikus.

Oma esimese viie tegutsemisaasta jooksul ks kahekordistas akrediteeritud teaduslike uuringute tulemusi ning suurendanud oma eristatakse Lõuna-Aafrika Research Toolid nullist kuni seitse. See tähelepanuväärne saavutus jõuti ka enne eesmärgi 2015. aastaks seatud. 2010 uurimistulemusi oli tingitud ks soov, algperioodil, luua ks kui põhjalikult teadus keskendunud ülikool.

Ks on esimene ja ainus Aafrika ülikooli lubatud kõrgelt hinnatud konsortsium 28 teadusmahukate ülikoole maailmas, Universitas 21 - oluline tunnustus kasvav rahvusvaheline väärikus ks.

Ks on uhke maailmatasemel, rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemilisi programme õppekavade alusel teavitanud tipptasemel arenguid nii bakalaureuse-ja kraadiõppe. Ks programmid, oma üheksa teaduskonda, eesmärk on valmistada õpilasi ette tööeluks ja ülemaailmse kodakondsuse. Ülikool on neli ülikoolilinnakud, nimelt Auckland Park Bunting Road Campus; Auckland Park Kingsway Campus; Doornfontein Campus; ja Soweto Campus.

Tuginedes valikuid ks Orange Carpet esmakursuslaste - need, kellel APS skoor võrdne ja rohkem kui 40 punkti - lipulaeva programmid hõlmavad: Raamatupidamine; Elektri- ja elektroonikaseadmete / Mechanical / Civil / Mining Engineering; LLB / BA Law / bcom seadus; Matemaatika / rakendusmatemaatika; IT / Computer Sciences; Inimese füsioloogia; Optomeetria; Finance; Psühholoogia; ja Õpetajahariduse.

Selleks, et teha ks õpetus, teadus ja innovatsioon eesmärgid reaalsuseks, ks on, viimase kaheksa aasta jooksul investeerinud üle R2 miljardit suurendamise ja laiendamisega seoses elu- ja õppimise võimalused kõigile oma ülikoolilinnakud ja arvesse luua ohutu ja turvaline, maailmatasemel õppe ja teadustöö keskkond nii töötajate kui ka üliõpilaste.

Ks kehtestati ka käsiseadmed (tablett või sülearvuti) arvesse esimese aasta klassiruumid 2014. aastal, püüdes ühendada need noored mõtetes maailma e-teadmine, et nad on kasvamas ning muuta võimet osaleda ja võistelda.

Ks lõpetaja edukust praegu 83,4% ja aastane kõrgharidusega väljund on üle 11400 õpilast. Ülikooli esimene aasta kogemus programmi (FYE), algatus pakub akadeemilisi oskusi tugevdada rõhuasetusega õpilaste juhendamise kaasõpilastega, on üks abiprogrammid, mis aitavad leevendada koolist ülikooli üleminek. Ligi 1300 õpilase juhendajad, valitakse kolmanda aasta tasemel ja üles, tegutseda liides üliõpilaste ja õppejõudude. Ks kehtestati ka akadeemiliste nõuandjate Ülikooli elukohad ja heaks off-campus majutushooned. Under ks Akadeemilise Excellence programmi 250 õpilase nõustajad teenivad 2000 esmakursuslaste 25 elukohad.

Märkimisväärsed on ka see, et ks, rohkem kui 49.500 õpilast; 2300 välisüliõpilased; 6700 magistrandi ja tuntud õppejõud, on institutsioon tänuväärset lõpetamist määra. Ks on koduks 133 hinnatud teadlasi, kellest kuus on hinnatud ja on seitse National Research Foundation Toolid. Lisaks sellele toodab kõige rohkem musta raamatupidajate kogu akrediteeritud elamu ülikoolide riigis.

Kuigi ks taotleb globaalset tipptaseme ja kasvu, University kavatseb seda riiklikult tundlik nii, et ainult ks saab. Seoses sellega hulgas Lõuna-Aafrika kuus juhtivate ülikoolide ainult ks edukalt tagab juurdepääsu ligi 2000 esmakursuslaste, kes on pärit kõige vaesemaid kogukondi, andes neile, vajaduse korral koos top-up NSFAS rahastamist, stipendiume ja kaks tervet toidukorda päevas .

Järgmise kümne aasta jooksul, UJ seadnud kuus strateegilist eesmärki, milleks on:

Global Excellence in Research and Innovation.
Global õpetamise ja õppimise.
Rahvusvahelise profiiliga Fit for Global Excellence ja väärikus.
Tasumata Student Experience.
Aktiivne Global Reputatsioon Management, ja
Institutsiooni ja Inimesed Fit for Global Excellence ja väärikus.

Nägemine

Rahvusvaheline Ülikool valik, ankurdatud Aafrikas, dünaamiliselt tuleviku kujundamisel.

Missioon

Innustav oma kogukonna muuta ja teenida inimkonda innovatsiooni ja koostöö jätkamist teadmisi.

väärtused

IMAGINATION CONVERSATION UUENDAV eetilist alust

Tuleviku kujundamine

Mõeldes iseseisvalt
Arendamine kosmopoliitne identiteet
Eksponeerimine ambitsioonid ja sõita
Vastu ettevõtlikku lähenemist

Õpime koos meie mitmekesisus

Making tarku otsuseid kollektiivselt

Kaasamine otstarbekalt üksteisega
Tooted vastastikusel austusel
Leading consultatively

Arendamine säästvalt läbi loomingulise panuse

Introspecting uuendamise

Innovatsioon ja ühise hüve
Making positiivseid muutusi
Kasutades ära unustada võimalusi

Väärtustades akadeemilise vabaduse

Otsib tasakaalu tegevuse teadmiste

Vastamisi väljakutseid julgelt ja teenida usaldust
Toimides vastutustundlikult aus, järjekindla ja läbipaistva
Osalemine ja aidata ühenduse (Ubuntu) *
  • Ubuntu on võime väljendada kaastunnet, õiglust, vastastikkuse, väärikust, harmoonia ja inimkonna huvides hoone, säilitada ja tugevdada ühenduse. Ubuntu räägib meie omavaheline seotus, meie ühine inimlikkus ja vastutus iga, mis voolab meie ühendus.
Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Johannesburg

Eesmärk Master 's of Turism ja Hospitality Management on arendada võimet õpilase küsimusele, analüüsida ja tõlgendada turismi ja hotellindus juhtimise küsimustes globaals ... [+]

Eesmärk Master 's of Turism ja Hospitality Management on arendada võimet õpilase küsimusele, analüüsida ja tõlgendada turismi ja hotellindus juhtimise küsimustes globaalses kontekstis, keskendudes tööstuse sektoritega. See eesmärk saavutatakse kohaletoimetamise teaduspõhine väitekirja magistriõppes, kus õpilane on näha teadusuuringute ja võimet peegeldada kontekstis turismi ja hotellindus juhtimine.

Programm seetõttu aitab jätkuva professionaalse arengu juhid ja liidrid turismi ja hotellindus juhtimine.

Vastuvõtutingimused

Minimaalne sissepääs nõue on BTech (Tourism Management) või BTech (Hospitality Management) või sellele vastav kvalifikatsioon samal tasemel vallas turismi ja hotellindus. Valik magistrandid toimub vastavalt eeskirjadele ja määrustele kõrgema kraadi komitee Ülikooli Johannesburg vastavavalt interdistsiplinaarsete programme. STH teadusuuringute komitee võib määrata mooduli või moodulite juures NQFides Level 8 või 9 kui toetav meede edukalt kvalifikatsiooni. See kehtib juhul, kui STH teadusuuringute komitee jõuab järeldusele, et õpilase teadmisi uurimistöö on vaja uuendada või kui uurimisteema laieneb küsimusi ebapiisavalt kaetud kõrgkoolides. ... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Õppekava poliitika hindamine (M5CPEQ) ... [+]

Õppekava poliitika hindamine (M5CPEQ)

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Esmane eesmärk Master in Chemistry on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad oma ... [+]

MTech keemia

Esmane eesmärk MTech keemia on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad omandada nõutavad eksperimentaalse ja tehnoloogilise oskused ja vajalikud välitööd oskusi, nagu innovatsioon, otsuste tegemisel, strateegilise mõtlemine ja organiseerimisvõime.

Väitekiri põhinev MTech keemia koosneb laiaulatusliku uuringu eraldi ala erialal, teatas ja esitatud kujul väitekirja lõpus programmi. Aste nõuab kõrget intellektuaalset ja teoreetilisi teadmisi ja arusaamist probleemidest, mis on seotud erialal ja kriitilist arutlust, kokkusegamisel, analüüsida ja hinnata konkreetse probleemi erialal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

See paneb õpilane võimeline registreerima end Industrial Psühholoog (koos Lõuna-Aafrika Professional Board of Psychology) töötada kõrgtasemel valdkondades personalijuhtim ... [+]

Eesmärk kvalifikatsioon on arendada rakendada pädevust õpilasele kõrgtasemel mastering analüüs, tõlgendamine ja mõistmine tööstus psühholoogilisi põhimõtteid ja meetodeid. See paneb õpilane võimeline registreerima end Industrial Psühholoog (koos Lõuna-Aafrika Professional Board of Psychology) töötada kõrgtasemel valdkondades personalijuhtimise ja Industrial Psychology.

Vastuvõtutingimused

Honorors kvalifikatsioon tööstus-psühholoogia NQF 7. või 8. taseme vähemalt 65% keskmisest.

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Eesmärk kvalifikatsioon on arendada rakendada pädevust õpilasele arenenud (täidesaatev) tasemel mastering, analüüsimine, tõlgendamine ja mõistmine jõudlust, muuta ja orga ... [+]

Eesmärk kvalifikatsioon on arendada rakendada pädevust õpilasele arenenud (täidesaatev) tasemel mastering, analüüsimine, tõlgendamine ja mõistmine jõudlust, muuta ja organisatsiooni arendamise põhimõtteid ja meetodeid. Kvalifikatsiooni paneb õpilane võimeline registreerima Personali Praktik Lõuna-Aafrika Board of Personnel praktika. Samuti varustab õpilase tööle personalijuhi või organisatsiooni arendamise spetsialist kõrgtasemel organisatsioonid. Kvalifikatsiooni veelgi võimaldada õpilastel töötada konsultandid oma ettevõtteid, samuti nõustamine äriettevõtteid.

Vastuvõtutingimused

Sobiv Autasud kraad laiemas valdkonnas Human Resource Management, Industrial Psychology, Human Resource Development või töösuhete. Õpilased peaksid varem on silma paistnud juhid või personalijuhid märkimisväärse töökogemus organisatsioonid (vähemalt 3-5 aastat). Õpilased peavad olema arvutit ja on Internet koos Autasud mooduli metodoloogia (NQFides Level 8 või 9) ja keskmiselt vähemalt 65% Autasud kraad. Moodul vähemalt bakalaureuse tasemel või üle selle, statistiliste meetodite või Analüütilise. Student arvu piirangud eeldavad valiku protsessi, mis koosneb terve päeva kestval hindamisel ja psühhomeetrilisi hinnanguid.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

See programm on teaduspõhine ilma kursuste. Õpilased ja nende uuring juhid otsustavad uurimisteemaks, mille järel õpilane järgib kokkulepitud uurimisprogrammi kuni lõpeta ... [+]

See programm on teaduspõhine ilma kursuste. Õpilased ja nende uuring juhid otsustavad uurimisteemaks, mille järel õpilane järgib kokkulepitud uurimisprogrammi kuni lõpetamist väitekirja. Uuringud võib olla kas kvantitatiivne või kvalitatiivne looduses või mõlema kombinatsioon. Õpilased on ka toetatud läbi ülikooli statistilise tugiteenused küsimustiku ülesehituse ja andmete tõlgendamine.

Õpilased ettevõtja MCOM kraad peab olema bcom (Autasud) in erialal samas õpilaste MPhil võib tulla teistest valdkondadest, tingimusel et neil on vaja akadeemilise aluse erialal.

Vastuvõtutingimused

Asjakohane Autasud kraad logistika Management NQFides Level 7 või 8. Rakendused kuuluvad sõeluuringu ja valiku protsessi. ... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Õpilased peaksid arendada intellektuaalseid ja professionaalseid oskusi, et anda neile võimalus näidata tõendeid sõltumatu ja originaal teaduslikku tööd. See kvalifikatsi ... [+]

Õpilased peaksid arendada intellektuaalseid ja professionaalseid oskusi, et anda neile võimalus näidata tõendeid sõltumatu ja originaal teaduslikku tööd. See kvalifikatsioon veelgi anda õpilasele võimalus näidata pädevuse kohaldamisel seotud uurimismetoodika, õige kirjaliku ja / või suulise kommunikatsiooni teadusuuringute protsessi ja tulemuste, samuti mõelda teadusuuringute protsess ja järeldusi.

Vastuvõtutingimused

Sobiv Autasud kraad laiemas valdkonnas Human Resource Management, Industrial Psychology, Human Resource Development või töösuhete. Õpilased peaksid varem on silma paistnud juhid või personalijuhid märkimisväärse töökogemus organisatsioonid (vähemalt 3-5 aastat). Õpilased peavad olema arvutit ja on Internet koos Autasud mooduli metodoloogia (NQFides Level 8 või 9) ja keskmiselt vähemalt 65% Autasud kraad. Student arvu piirangud eeldavad valiku protsessi, mis koosneb terve päeva kestval hindamisel ja psühhomeetrilisi hinnanguid.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

See programm on teaduspõhine ilma kursuste. Õpilased ja nende uuring juhid otsustavad uurimisteemaks, mille järel õpilane järgib kokkulepitud uurimisprogrammi kuni lõpeta ... [+]

See programm on teaduspõhine ilma kursuste. Õpilased ja nende uuring juhid otsustavad uurimisteemaks, mille järel õpilane järgib kokkulepitud uurimisprogrammi kuni lõpetamist väitekirja. Uuringud võib olla kas kvantitatiivne või kvalitatiivne looduses või mõlema kombinatsioon. Õpilased on ka toetatud läbi ülikooli statistilise tugiteenused küsimustiku ülesehituse ja andmete tõlgendamine. Õpilased ettevõtja MCOM kraad peab olema bcom (Autasud) in erialal samas õpilaste MPhil võib tulla teistest valdkondadest, tingimusel et neil on vaja akadeemilise aluse erialal.

Vastuvõtutingimused

Asjakohane Autasud kraad Transport Economics kohta NQF Level 7 või 8. Rakendused kuuluvad sõeluuringu ja valiku protsessi.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Õpilased peaksid arendada intellektuaalseid ja professionaalseid oskusi, et anda neile võimalus näidata tõendeid sõltumatu ja originaal teaduslikku tööd. See kvalifikatsi ... [+]

Õpilased peaksid arendada intellektuaalseid ja professionaalseid oskusi, et anda neile võimalus näidata tõendeid sõltumatu ja originaal teaduslikku tööd. See kvalifikatsioon veelgi anda õpilasele võimalus näidata pädevuse kohaldamisel seotud uurimismetoodika ja teadusuuringute protsess ja järeldusi.

Vastuvõtutingimused

Õpilane, kelle valduses on bcom Autasud kvalifikatsiooni kohta NQF Level 7 või 8 võib kohaldada. Dekaan teaduskonna juhtimine võib keelduda üliõpilase sissepääs magistrikraad, kui leiab tekivadki üliõpilase akadeemilise tausta ebapiisav.

Programmi kestus Full-time: 1 aasta vähemalt 2 aastat maksimaalne Osalise tööajaga: 2 aastat vähemalt 3 aastat maksimaalne Kontaktandmed ... [-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

In MCOM ärijuhtimise (CW) õpilane peaks töötama intellektuaalse oskused ja praktilised oskused mastering, analüüsi, tõlgendamise ja kohaldamise põhi-ja juhtimise põhimõtt ... [+]

MCOM ärijuhtimise

Õpilane peaks arendama intellektuaalse oskused ja praktilised oskused mastering, analüüsi, tõlgendamise ja kohaldamise põhi-ja juhtimise põhimõtteid erinevate funktsionaalsete üksuste äriorganisatsiooni ning suutma mõelda oma juhtimis-otsuste ja rakenduste ja hinnata mõju sellest tervikliku haldamise raames kui praktikas.

Vastuvõtutingimused

Võimalikku õpilane peaks tal olema bcom Hons kvalifikatsioon või samaväärne nelja-aastase kvalifikatsiooni Autasud staatuse, (välja arvatud BTech) koos minimaalse pädevuse kohta NQF tase 8. Need kandidaadid, kellel ei ole kvalifikatsiooni Management on suunatud kaotades aasta enne aktsepteeritakse MCOM (Business Management) programmi. Üleminekuoperatsioon aastal koosneb neljast moodulist: Economics, ärijuhtimine, raamatupidamine ja äriõiguse. Õpilased, kes ei lõpeta kaotades aastal säilitada krediiti saadud kuni selles staadiumis. Võimalikku õpilane peaks olema 60% keskmisest Autasud kraad saadud. Individuaalne spetsialisti valdkondades võivad olla erinevad nõuded. Võimalikku õpilane peaks olema vähemalt 2 aastat tööstuse kogemus. Õpilased peavad olema piisavad inglise keele oskus sooritades kirjaoskuse testi.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Kvalifikatsiooni eesmärk on arendada üliõpilase rakenduslikku pädevust kõrgtasemel majanduslike põhimõtete ja meetodite omandamisel, analüüsimisel, tõlgendamisel ja mõist ... [+]

Kvalifikatsiooni eesmärk on arendada üliõpilase rakenduslikku pädevust kõrgtasemel majanduslike põhimõtete ja meetodite omandamisel, analüüsimisel, tõlgendamisel ja mõistmisel. See programm valmistab õpilasi ette, et nad mõistaksid oma majanduslikke rakendusi, et hinnata selle mõju majanduse terviklikule kontekstile kui sotsiaalteadusele. Kvalifitseeruv õpilane peaks näitama tõendeid iseseisva ja originaalse töö kohta.

Vastuvõtutingimused: potentsiaalne õpilane peab olema majandusteaduses või ökonomeetrilises kraadis NQF-i 8. taseme (uus) / NQF-i tasemel 7 (vana), mille keskmine märk on 65%. Alternatiivina on see muu nelja-aastane kvalifikatsioon, millel on tunnustuse staatus NQF-i tasemel 8 (uus) / NQF-i 7. tasemel (vana), mille keskmine märk on määratud osakonna poolt ning mis on seotud asjakohaste ja piisavate mikro- ja makroökonoomika ning rakendusliku ökonomeetria kogemustega Majanduse ja ökonomeetria osakond. Majandusliku ja ökonomeetria osakond võib nõuda kohustuslikku orienteerumiskursust.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Üliõpilane peaks arendama rakenduslikke erialaseid pädevusi auditeerimisalade auditeerimispõhimõtete omandamisel, tõlgendamisel, mõistmisel, analüüsimisel ja rakendamisel ... [+]

Üliõpilane peaks arendama rakenduslikke erialaseid pädevusi auditeerimisalade auditeerimispõhimõtete omandamisel, tõlgendamisel, mõistmisel, analüüsimisel ja rakendamisel. Kvalifitseeruv üliõpilane peaks tõendama sõltumatu ja originaalse teadustöö kaudu magistritöö.

Vastuvõtutingimused: potentsiaalsele üliõpilasele peab olema raamatupidamispõhine bakalaureuseõpe, mis vastab uuele NQF-ile 8 / vana NQF-i tasemele 7, mida raamatupidamise osakond kohaldab. Programmi registreerimise lõpuleviimiseks (ja / või registreerimise jätkamiseks) peavad taotlejad vastama osakondade spetsiifilistele nõuetele. Sellised nõuded hõlmavad tavaliselt ettevalmistustöid, mis viivad läbi uurimisettepanekuid, mille on heaks kiitnud osakond. Ettevalmistustöö võimalikud näited on eelvalimine, kirjanduse ülevaated, kontseptsiooni väljatöötamine ja oskuste ja / või teadmiste arendamisele suunatud lühikeste kursuste edukas lõpuleviimine. Kandidaatidelt võidakse nõuda ka oma uurimistegevuste edukat kaitsmist spetsiaalsetel arutelusessioonidel.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Selle kvalifikatsiooni eesmärk on õpilasel arendada rakenduslikku pädevust põhimõtete omandamisel, tõlgendamisel, peegeldamisel ja rakendamisel laiemas rahandusvaldkonnas ... [+]

Selle kvalifikatsiooni eesmärk on õpilasel arendada rakenduslikku pädevust põhimõtete omandamisel, tõlgendamisel, peegeldamisel ja rakendamisel laiemas rahandusvaldkonnas. Magistritöö kaudu saab kvalifitseeruv üliõpilane teaduslike uuringute tõendeid, teaduslike uurimismeetodite rakendamist ja võimet neid peegeldada rahanduse terviklikus kontekstis.

Vastuvõtutingimused: Potentsiaalsel üliõpilasel peab olema rahanduslikult orienteeritud bakalaureuseõppeosakonna kvalifikatsioon või samaväärne Uuele NQF tasemele 8 / NQF 7. tasemele, kusjuures vähemalt kolmanda aasta finantsjuhtimise ja / või investeeringute haldamine. Alternatiivina peaks üliõpilasel olema muu nelja-aastane kvalifikatsioon, millel on uue riikliku kvalifikatsiooniraamistiku 8. taseme / vana riikliku kvalifikatsiooniraamistiku 7. tase ja mis on seotud rahaliselt orienteeritud kogemustega, mida rahandusministeerium ja investeeringute haldamine kohaldavad. Programmi registreerimise lõpuleviimiseks (ja / või registreerimise jätkamiseks) peavad taotlejad vastama osakondade spetsiifilistele nõuetele. Sellised nõuded hõlmavad tavaliselt ettevalmistustöid, mis viivad läbi uurimisettepanekuid, mille on heaks kiitnud osakond. Ettevalmistustöö võimalikud näited on eelvalimine, kirjanduse ülevaated, kontseptsiooni väljatöötamine ja oskuste ja / või teadmiste arendamisele suunatud lühikeste kursuste edukas lõpuleviimine. Kandidaatidelt võidakse nõuda ka oma uurimistegevuste edukat kaitsmist spetsiaalsetel arutelusessioonidel. Uurimisettepanek tuleks esitada rahandusministeeriumi ja investeeringute haldamise osakonna poolt selleks kokku kutsutud töörühmale.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Üliõpilane peaks arendama intellektuaalseid oskusi ja praktilisi oskusi arenenud finantsprintsiipide omandamisel, analüüsimisel, tõlgendamisel ja rakendamisel rahvusvahel ... [+]

Üliõpilane peaks arendama intellektuaalseid oskusi ja praktilisi oskusi arenenud finantsprintsiipide omandamisel, analüüsimisel, tõlgendamisel ja rakendamisel rahvusvahelise majanduse kontekstis ning suutma kvantitatiivse analüüsi abil analüüsida nendega seotud juhtimisotsuseid ning hinnata nende mõju terviklikus finantskontekstis.

Kvalifikatsioon annab kvalifitseeruvatele tudengitele võimaluse täiendavalt õppida Uuele NQF tasemele 10 / vana NQF 8. tasemele majanduse doktorikraadi programmis.

Vastuvõtutingimused: potentsiaalne õpilane peab olema majanduse, ökonomeetria, statistika ja / või matemaatika kvalifikatsiooniga uuele NQF-i tasemele 8 / vana riikliku kvalifikatsiooniraamistiku tasemele 7. Alternatiivselt võib iga nelja aasta pikkune kvalifikatsioon uuele NQF-ile 8 / vana NQF tase 7 ja sellega seotud matemaatilised ja / või statistilised ja rakenduslikud ökonomeetrilised kogemused... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

... [+]

Valik protsess järgneb.

Kontaktandmed: Prof Danie Coetsee / 011 559 3859 / dcoetsee@uj.ac.za

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

... [+]

Kandidaadid võidakse nõuda ka edukalt kaitsta oma ettepanekuid uuringute juures erilist arutelu istungid. [-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 nädalat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Kvalifikatsiooni eesmärk on arendada üliõpilase rakenduslikku pädevust kõrgtasemel majanduslike põhimõtete ja meetodite omandamisel, analüüsimisel, tõlgendamisel ja mõist ... [+]

Kvalifikatsiooni eesmärk on arendada üliõpilase rakenduslikku pädevust kõrgtasemel majanduslike põhimõtete ja meetodite omandamisel, analüüsimisel, tõlgendamisel ja mõistmisel. See programm valmistab õpilasi ette, et nad mõistaksid oma majanduslikke rakendusi, et hinnata selle mõju majanduse terviklikule kontekstile kui sotsiaalteadusele. Kvalifitseeruv õpilane peaks näitama tõendeid iseseisva ja originaalse töö kohta.

Vastuvõtutingimused: potentsiaalne üliõpilane peab omama kvalifikatsiooni New NQF tase 8 / vana NQF tase 7, mida peab kohaldama majanduse ja ökonomeetria osakond. Programmi registreerimise lõpuleviimiseks (ja / või registreerimise jätkamiseks) peavad taotlejad vastama osakondade spetsiifilistele nõuetele. Sellised nõuded hõlmavad tavaliselt ettevalmistustöid, mis viivad läbi uurimisettepanekuid, mille on heaks kiitnud osakond. Ettevalmistustöö võimalikud näited on eelvalimine, kirjanduse ülevaated, kontseptsiooni väljatöötamine ja oskuste ja / või teadmiste arendamisele suunatud lühikeste kursuste edukas lõpuleviimine. Kandidaatidelt võidakse nõuda ka oma uurimistegevuste edukat kaitsmist spetsiaalsetel arutelusessioonidel.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

... [+]

Võimalikud näited ettevalmistustööd on eelnevalt lugemise, kirjanduse ülevaateid, kontseptsiooni väljatöötamise ja eduka lõpuleviimise lühikursused suunatud oskusi ja / või teadmiste arendamise. [-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Eesmärk Professional MCOM (Local Economic Development) on välja arendada erialaseid teadmisi, oskusi ja rakendada pädevust kohaliku majanduse arendamiseks (LED). ... [+]

Eesmärk Professional MCOM (Local Economic Development) on välja arendada erialaseid teadmisi, oskusi ja rakendada pädevust kohaliku majanduse arendamiseks (LED).

Kontaktandmed: Prof Lorraine Greyling / 011 559 2057 / lgreyling@uj.ac.za

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

... [+]

Vastuvõtu tingimused:

Võimalikku õpilane peab olema valdusse Kvantitatiivseid rahandusminister orienteeritud Bachelor of Commerce Autasud kvalifikatsioon New NQFides tase 8 / Vana NQFides tase 7; või [-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Õpilane peaks arendama rakendusliku spetsialiseeritud oskused mastering, tõlgendus, arusaam, analüüs ja kohaldamine maksustamise põhimõtteid maksustamise valdkonnas. Ting ... [+]

Õpilane peaks arendama rakendusliku spetsialiseeritud oskused mastering, tõlgendus, arusaam, analüüs ja kohaldamine maksustamise põhimõtteid maksustamise valdkonnas. Tingimustele õpilane peaks tõendama sõltumatu ja originaal teaduslikku tööd läbi magistri väitekirja.

Vastuvõtu tingimused: Võimalikku õpilane peab omama Raamatupidamine ja finantsjuhtimine orienteeritud bakalaureuse of Commerce Autasud kvalifikatsioon New NQFides tase 8 / Vana NQFides 7. taseme, mida loetakse kohaldatava Department of Raamatupidamine. Lõpetamine registreerimise programmi (ja / või jätkata registreerimist) allub vastavad taotlejad osakondade erinõuded. Sellised nõuded on tavaliselt hõlmab ettevalmistavat tööd, mis viivad teadustöö ettepanekut, mis on heaks kiidetud osakonda. Võimalikud näited ettevalmistustööd on eelnevalt lugemise, kirjanduse ülevaateid, kontseptsiooni väljatöötamise ja eduka lõpuleviimise lühikursused suunatud oskusi ja / või teadmiste arendamise. Kandidaadid võidakse nõuda ka edukalt kaitsta oma ettepanekuid uuringute juures erilist arutelu istungid.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

... [+]

Lõpetamine registreerimise programmi (ja / või jätkata registreerimist) allub vastavad taotlejad osakondade erinõuded.

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Eesmärk on see kvalifikatsioon on üliõpilasel arendada rakendusuuringuid pädevuse omandamisel, tõlgendamise, arutleb ja põhimõtete rakendamine laiemas valdkonna rahastami ... [+]

Eesmärk on see kvalifikatsioon on üliõpilasel arendada rakendusuuringuid pädevuse omandamisel, tõlgendamise, arutleb ja põhimõtete rakendamine laiemas valdkonna rahastamiseks. Läbi alaealine väitekirja, olulise õpilaste tundemärke teadusuuringute, teaduslike uurimismeetodite ja suutlikkus väljendada nende kohta terviklik raames rahastamiseks.

Vastuvõtu tingimused: Võimalikku õpilane peaks olema rahaliselt orienteeritud Bachelor of Commerce Autasud kvalifikatsioon New NQFides tase 8 / Vana NQFides 7. taseme vähemalt üks finantsjuhtimise ja / või Investment Management kolmandat aastat tasandil. Teise üliõpilane peaks olema kõik muud nelja-aastase kvalifikatsiooni kiitusega staatuse New NQFides tase 8 / Vana NQFides tase 7 ja on seotud finantsjuhtimise ja / või investeeringute juhtimise rahaliselt orientedexperience mida peetakse asjakohaseks ja piisavaks osakonda. ... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Õpilane peab arendada rakendusuuringuid spetsialiseerunud pädevuse omandamisel, tõlgendamine, mõistmine, analüüs ja kohaldamine raamatupidamistavaga finantsarvestuse vald ... [+]

Õpilane peab arendada rakendusuuringuid spetsialiseerunud pädevuse omandamisel, tõlgendamine, mõistmine, analüüs ja kohaldamine raamatupidamistavaga finantsarvestuse valdkonnas. Läbi piiratud väitekirja olulise õpilane peaks tõendama sõltumatu ja originaal teaduslikku tööd.

Vastuvõtu tingimused: Võimalikku õpilane peaks olema kiitusega kvalifikatsiooni või magistrikraadiga Accounting või Finantsjuhtimine seotud autasustatakse diplomi New NQFides tase 8 / Vana NQFides 7. taseme. Teise muid nelja-aastase kvalifikatsioon New NQFides tase 8 / Vana NQFides tase 7 ja sellega seotud raamatupidamise kogemus, mida peetakse asjakohaseks ja piisavaks Department of Raamatupidamine. Ettevalmistav uuring ja sisseastumiseksam võib nõuda Department of Raamatupidamine. Valimine toimub järgida. ... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Õpilane peaks arendama rakendusliku oskusi ja praktilisi oskusi omandamine, tõlgendamise, mõistmist ja strateegiliselt ja üldise juhtimise põhimõtteid. ... [+]

Õpilane peaks arendama rakendusliku oskusi ja praktilisi oskusi omandamine, tõlgendamise, mõistmist ja strateegiliselt ja üldise juhtimise põhimõtteid. Kvalifikatsiooni arendab teadus- ja eostamist oskused üliõpilane strateegilisi ja üldise juhtimise valdkonnas. Tingimustele õpilane peaks tõendama teadusuuringute ja võimet sellest aru. Õpilane peab suutma kajastada oma / tema teadustöö otsuste ja rakenduste ning hinnata nende toime on terviklik kontekstis strateegilise ja üldist juhtimist.

Vastuvõtutingimused

Õpilane, kelle valduses on bcom Autasud kvalifikatsioon strateegilise juhtimise kohta NQF Level 8 võib kandideerida sellele kvalifikatsioon. Dekaan teaduskonna juhtimine võib keelduda üliõpilase sissepääs magistrikraad, kui leiab, et õpilase akadeemilise taustaga ei piisa kavandatud uuringud.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Eesmärk Programmi eesmärk on arendada rakendatud pädevusse õpilasele arenenud (täidesaatev) tasemel mastering, analüüsimine, tõlgendamine ja mõistmine IT juhtimise põhimõ ... [+]

Eesmärk Programmi eesmärk on arendada rakendatud pädevusse õpilasele arenenud (täidesaatev) tasemel mastering, analüüsimine, tõlgendamine ja mõistmine IT juhtimise põhimõtteid ja meetodeid. Läbi Master 's väitekirja, õpilane tõendama teadusuuringute ja võimet peegeldada selle terviklikus kontekstis IT juhtimine. Programm aitab jätkuva professionaalse arengu kogemus ja tippjuhid ja juhid tugevneb nii Lõuna-Aafrika delegaati ning üha enam edendada IT juhtimise oskusi õpilased ja täidesaatva delegaadid jooksul nii kohalikke kui ka rahvusvahelises kontekstis.

Lõpetamisel programmi õpilased saavad näidata pädevus:

uurimistöö kirjutamise ja loova mõtlemise oskusi IT juhtimine, kuvada pädevuse kohaldamisel seotud uurimismetoodikate strateegiliste otsuste kontekstis IT juhtimine, mõelda juhtimisotsuste tegemiseks ja rakenduste, et hinnata selle terviklikus kontekstis IT juhtimine. Vastuvõtutingimused ... [-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Õpilane peaks arendama rakendusliku oskusi ja praktilisi oskusi omandamine, suulise arutleb ja kohaldamise turunduse juhtimise põhimõtteid. Õpilane peab saama keskendunud ... [+]

Õpilane peaks arendama rakendusliku oskusi ja praktilisi oskusi omandamine, suulise arutleb ja kohaldamise turunduse juhtimise põhimõtteid. Õpilane peab saama keskendunud pädevuse sõltuvalt teema väitekiri. Õpilane peab tõendama sõltumatu ja originaal teaduslikku tööd. Õpilased näidata ka pädevust puudutavaid asjakohaseid uurimismeetodeid ja õige kirjaliku teatise teadusuuringute protsessi ja järeldusi. Õpilane peab suutma mõjutada tema / tema teadustöö otsuste ja rakenduste ning hinnata nende toime on terviklik kontekstis turunduse juhtimine.

Vastuvõtutingimused

Õpilane, kelle valduses on bcom Autasud kvalifikatsiooni Marketing Management NQFides Level 7 või 8 võib kandideerida sellele kvalifikatsioon. Dekaan teaduskonna juhtimine võib keelduda üliõpilase sissepääs magistrikraad, kui leiab, et õpilase akadeemilise taustaga ei piisa kavandatud uuringud.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Õpilane peaks arendama intellektuaalne ja professionaalseid oskusi, et pakkuda tõendeid võime iseseisvalt toota teaduslikku tööd vastuvõetaval tasemel. See nõuab pädevuse ... [+]

Õpilane peaks arendama intellektuaalne ja professionaalseid oskusi, et pakkuda tõendeid võime iseseisvalt toota teaduslikku tööd vastuvõetaval tasemel. See nõuab pädevuse kohaldamisel seotud uurimismetoodika, võimet teostada ja täita kinnitatud uurimus, suulise ja kirjaliku pädevus esitada tulemusi ja järeldusi ning akadeemilise ja isikliku küpsuse kriitiliselt mõtlema kõiki aspekte uuring.

Vastuvõtutingimused

Autasud kvalifikatsiooni Industrial Psychology kohta NQF Level 7 või 8 minimaalselt 65% keskmisest. Statistilised meetodid või analüütiliste meetoditega peab olema kantud bakalaureuseõppe õppekavade. Potentsiaalne õpilased peavad olema läbinud mooduli uurimismetoodikat Autasud NQFides Level 8. Seotud kogemus, mida peetakse asjakohaseks ja piisavaks Department of Industrial Psychology ja inimesed Juhtimine hinnatakse ka. Student arvu piirangud eeldavad valimise protsessi.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Eesmärk kvalifikatsioon on arendada insener arenenud võimed kohaldamisel põhiõiguste tehnikateaduste ja / disain ja süntees ja sellega seotud põhimõtteid konkreetsete pro ... [+]

Meng elektri- ja elektroonikaseadmed Engineering (Research - põhineb)

Eesmärk kvalifikatsioon on arendada insener arenenud võimed kohaldamisel põhiõiguste tehnikateaduste ja / disain ja süntees ja sellega seotud põhimõtteid konkreetsete probleemide ühiskonnale. Üks peamisi eesmärke on see protsess välja arendada võimekust viia läbi olulisi inseneri uurimistöö sõltuvalt. See soodustab ka elukestva õppe lähenemist.

kvalifikatsiooni tulemused

Exit tasemel tulemusi: Kvalifitseeritud õpilane olema võimeline:

Selgitada, hinnata, sõnastada, tõlgendada, analüüsida ja lahendada inseneri teadus / arengu probleeme loovalt ja innovaatiliselt, rakendades asjakohaseid baasteadmisi st matemaatika, Basic Science and Engineering Sciences valitud teadusuuringute valdkonnas. Planeerida ja juhtida inseneri uurimisprojekte, mis näitab põhilisi teadmisi, mõistmist ja arusaamist põhimõtteid, meetodeid ja kontseptsioone, mis moodustavad sotsiaalselt vastutustundlik (kohalike ja teiste ühenduste) teadus / arengut valitud uurimisvaldkonna praktikas. Töö tõhusalt, üksikult või koos teistega, kui meeskonna liikmena, grupi, organisatsiooni ja kogukonna või multidistsiplinaarne keskkond valitud teadusuuringute valdkonnas. Korralda ja juhtida teda / ise ja tema / tema tegevust vastutustundlikult, efektiivselt, professionaalselt ja eetiliselt, aktsepteerida vastutust tema / tema pädevuse piirides, ja tegema otsuseid, mis põhineb teadmisi ja kogemusi, mis on seotud teadusuuringute valdkonnas. Planeerib ja viib kohaldatava tasemega uurimise, teadus- ja / või katseid, rakendades asjakohaseid teooriaid ja meetodeid ning viib läbi vajalikud andmete analüüsi ja tõlgendamise. Tulemuslikult suhtlema nii suuliselt kui ka kirjalikult, inseneri- ja spetsiaalselt teadus publiku ja ühiskond tervikuna, kuivõrd nad mõjutavad uuringud, kasutades sobiva struktuuri, stiili ja graafiline tugi. Kasutage ja hinnata asjakohaseid uurimismeetodeid, oskusi, tööriistu ja infotehnoloogia tõhusalt ja kriitiliselt inseneri teadus / arengu tavade ja näidata mõistmist ja valmisolekut võtta vastutus mõju interdistsiplinaarsed teadusuuringud... [-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Eesmärk kvalifikatsioon on arendada insener arenenud võimed kohaldamisel põhiõiguste inseneri juhtimine teaduse ja / disain ja süntees ja sellega seotud põhimõtteid konkr ... [+]

Meng in Engineering Management (loenguid)

Eesmärk kvalifikatsioon on arendada insener arenenud võimed kohaldamisel põhiõiguste inseneri juhtimine teaduse ja / disain ja süntees ja sellega seotud põhimõtteid konkreetsete juhtimissüsteemide probleeme ühiskonnas laiemalt. Üks peamisi eesmärke selles protsessis on välja arendada võimekust viia läbi olulisi süsteemide kavandamise ja juhtimise uurimisel iseseisvalt. See soodustab ka elukestva õppe lähenemist.

kvalifikatsiooni tulemused

Exit tasemel tulemusi: Kvalifitseeritud õpilane olema võimeline:

Selgitada, hinnata, sõnastada, tõlgendada, analüüsida ja lahendada tehnilised teadus- ja arendustegevuse probleeme loovalt ja innovaatiliselt, rakendades asjakohaseid baasteadmisi st matemaatika, Basic Science ja / või ehitus ja juhtimine Sciences valitud teadusuuringute valdkonnas. Planeerida ja juhtida inseneri juhtimine uurimisprojekte, mis näitab põhilisi teadmisi, mõistmist ja arusaamist põhimõtteid, meetodeid ja kontseptsioone, mis moodustavad sotsiaalselt vastutustundlik (kohalike ja teiste ühenduste) teadus / arengut valitud uurimisvaldkonna praktikas. Töö tõhusalt, üksikult või koos teistega, kui meeskonna liikmena, grupi, organisatsiooni ja kogukonna või multidistsiplinaarne keskkond valitud teadusuuringute valdkonnas. Korralda ja juhtida teda / ise ja tema / tema tegevust vastutustundlikult, efektiivselt, professionaalselt ja eetiliselt, aktsepteerida vastutust tema / tema pädevuse piirides, ja tegema otsuseid, mis põhineb teadmisi ja kogemusi, mis on seotud teadusuuringute valdkonnas. Planeerib ja viib kohaldatava tasemega uurimise, teadus- ja / või katseid, rakendades asjakohaseid teooriaid ja meetodeid, ning täita andmete analüüs ja tõlgendamine. Tulemuslikult suhtlema nii suuliselt kui ka kirjalikult, inseneri- ja spetsiaalselt teadus publiku ja ühiskond tervikuna, kuivõrd nad mõjutavad uuringud, kasutades sobiva struktuuri, stiili ja graafiline tugi. Kasutage ja hinnata asjakohaseid inseneri juhtimine uurimismeetodeid, oskusi, tööriistu ja infotehnoloogia tõhusalt ja kriitiliselt inseneri teadus / arengu tavade ja... [-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Eesmärk Programmi eesmärk on arendada insener arenenud võimed kohaldamisel põhiõiguste ehitustehnilised teadused, disain ja süntees konkreetsete ehitustehnilised probleem ... [+]

Eesmärk Programmi eesmärk on arendada insener arenenud võimed kohaldamisel põhiõiguste ehitustehnilised teadused, disain ja süntees konkreetsete ehitustehnilised probleemid ühiskonnas laiemalt. Üks peamisi eesmärke on arendada arenenud võime teha põhilisi ehitustehnilised uurimistöö iseseisvalt ja seda tehes, edendada elukestvat õpet.

kvalifikatsiooni tulemused

Exit tasemel tulemusi: Kvalifitseeritud õpilane olema võimeline:

Selgitada, hinnata, sõnastada, tõlgendada, analüüsida ja lahendada ehitustehnilised teadus- ja arendustegevuse probleeme loovalt ja innovaatiliselt, rakendades asjakohaseid baasteadmisi st matemaatika, fundamentaalteaduslikele ja tehnikateaduste valitud teadusuuringute valdkonnas. Planeerida ja juhtida ehitustehnilised teadusuuringute projektid, mis näitavad aluseks põhilisi teadmisi, mõistmist ja arusaamist põhimõtteid, meetodeid ja kontseptsioone, mis moodustavad sotsiaalselt vastutustundlik (kohalike ja teiste ühenduste) inseneri teadus / arengut valitud uurimisvaldkonna praktikas. Töö tõhusalt üksikult või teistega koos meeskonna liikmena, grupi, organisatsiooni ja kogukonna või multidistsiplinaarne keskkond valitud uurimisvaldkonna Korralda ja juhtida teda / ise ja tema / tema tegevust vastutustundlikult, efektiivselt, professionaalselt ja eetiliselt ning võtta vastutus oma / tema enda pädevuse piirides ja kasutama oma otsustusvõimet vastaks teadmisi ja kogemusi, mis on seotud teadusuuringute valdkonnas Planeerib ja viib kohaldatava tasemel uurimist, teadus- ja / või katseid, rakendades asjakohaseid teooriaid ja meetodeid ning teha andmete analüüsi ja tõlgendamise Tulemuslikult suhtlema nii suuliselt kui ka kirjalikult, inseneri- ja spetsiaalselt teadus publiku ja üldsuse hulgas, kuivõrd nad mõjutavad teadusuuringute abil sobiva struktuuri, stiili ja graafiline tugi Kasutage ja hinnata asjakohaseid ehitustehnilised uurimismeetodeid, oskusi, tööriistu ja infotehnoloogia tõhusalt ja kriitiliselt inseneri teadus / arengu tavade ja näidata mõistmist ja valmisolekut võtta vastutus mõju, mida inseneri teadus / areng praktikas on ühiskonnale ja keskkond Tehke menetlus- ja mitte-menetluslikke disaini... [-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Õpilased osalevad magistriõppesse on vaja kirjutada ja esitada uurimistöö väitekirja. ... [+]

Õpilased osalevad magistriõppesse on vaja kirjutada ja esitada uurimistöö väitekirja.

Vastuvõtutingimused

Autasud kraadi Sport Management.

Kontaktandmed

Nimi: Prof Leon Lategan Tel: 011 559 6966 / Email: leonl@uj.ac.za

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Esmane eesmärk MPhil Energy Studies väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uuri ... [+]

Esmane eesmärk MPhil Energy Studies väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad omandada nõutavad eksperimentaalse ja tehnoloogilise oskused ja vajalikud välitööd oskusi nagu innovatsiooni, otsuste tegemisel, strateegilise mõtlemise ja organiseerimisvõime. Alaealine-väitekirja kursuste MPhil Energy Studies koosneb vähemalt 120 ainepunkti uurimistöö tasemel 8 kujul uurimisprojekti, kirjutatud kuni alaealisena-väitekirja.

Aste nõuab kõrget intellektuaalset ja teoreetilisi teadmisi ja arusaamist probleemidest, mis on seotud erialal ja kriitilist arutlust, kokkusegamisel, analüüsida ja hinnata konkreetse probleemi erialal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Õpilane peaks arendama rakendusliku oskusi ja praktilisi oskusi omandamine, suulise ja peegeldus seotud uurimismetoodika ja korrektne kirjalik ja / või suuline suhtlemine ... [+]

Õpilane peaks arendama rakendusliku oskusi ja praktilisi oskusi omandamine, suulise ja peegeldus seotud uurimismetoodika ja korrektne kirjalik ja / või suuline suhtlemine teadusuuringute protsessi ja järeldusi. Samuti on eesmärgiks tagada, et õpilane on võimeline arukalt järele uurimistulemusi. Õpilane peab tõendama sõltumatu ja originaal teaduslikku tööd.

Vastuvõtutingimused

Sobiv Autasud kraad laiemas valdkonnas Human Resource Management, Industrial Psychology, Human Resource Development või töösuhete keskmiselt vähemalt 65% Autasud kraad. Autasud mooduli metodoloogia (NQFides Level 7) .Student arvu piirangud eeldavad valiku protsessi, mis koosneb terve päeva kestval hindamisel ja psühhomeetrilisi hinnanguid.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Pärast edukat lõpetamist kõik nõuded selle kraadi, omandab üliõpilane praktikale orienteeritud ja isiklikult rikastav magistrikraad kahe aasta jooksul, juhendamise oskusi ... [+]

Pärast edukat lõpetamist kõik nõuded selle kraadi, omandab üliõpilane praktikale orienteeritud ja isiklikult rikastav magistrikraad kahe aasta jooksul, juhendamise oskusi ja uusi karjäärivõimalusi isikliku ja professionaalse juht, haldaja või PPL abistaja.

Vastuvõtutingimused

Sobiv Autasud kraad või sellega samaväärne keskmiselt vähemalt 65% Autasud kraad. Arvutioskus ning juurdepääs internetile, samuti vähemalt kolmeaastane töökogemus. Moodul Teadus Tehnoloogia Autasud kraad tasandil on oluline. On oodata üliõpilane läbima tunnustatud kirjaoskuse testi.

Pange tähele: Student arvu piirangud eeldavad valimise protsessi.

Kontaktandmed

Email: leadership@uj.ac.za... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Arendada kõrgtasemel rakendatud pädevusse õpilane analüüs, tõlgendamine ja mõistmine juhtkonnas areneva riigi kontekstis diferentseeritud keskenduda teatud sektorites nen ... [+]

Arendada kõrgtasemel rakendatud pädevusse õpilane analüüs, tõlgendamine ja mõistmine juhtkonnas areneva riigi kontekstis diferentseeritud keskenduda teatud sektorites nendes riikides. Kvalifikatsiooni võimaldab tippjuhid ja juhid kapten kriitiline juhtimisoskusi vajalik konkreetse sektorites, kus nad on juhtida ja viia kiiresti arenevates riikides.

Vastuvõtutingimused

Tulevane tudeng peab omama vastava Autasud kraad tahes järgmistes valdkondades: avaliku halduse, politoloogia, õiguse ja põhiseaduse uuringud, hariduse, keskkonna uuringud, projekteerimine, tervis ja loominguline / graafika valdkonnas. Õpilane peab olema omandanud vähemalt 65% keskmisest kõigis tema / tema subjektide Autasud kraad või sellele vastav kvalifikatsioon, et pidada lubamist. ... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Arendada kõrgtasemel rakendatud pädevusse õpilase professionaalse läbiviimise nõustamine sekkumine. Seda tehakse arendades pädevust lepingute sõlmimine, vajaduste hindami ... [+]

Arendada kõrgtasemel rakendatud pädevusse õpilase professionaalse läbiviimise nõustamine sekkumine. Seda tehakse arendades pädevust lepingute sõlmimine, vajaduste hindamine, ehitamise arengukavad, pakkudes individuaalseid ja meeskonnatöö treeningud ja mõju hindamisega erineva coaching sekkumiste kaudu moodulite arv. Läbi mini väitekirja, õpilane tõendama teadusuuringute ja võimet mõelda terviklikku konteksti läbiviimise nõustamine. Programm annab arendamise kogemus psühholoogid, psychometrists, personalijuhid, juhtide kui ka teiste kraadiõppe üliõpilastele on pädevad ja professionaalsed juhtimisel treenerid Lõuna-Aafrikas.

Vastuvõtutingimused

Asjakohane aspirantuur / Bachelor Autasud, kus fookus oli kas inimeste käitumine või juhtkonna / juhtimise või professionaalne bakalaureuse kraadi vähemalt 120 krediiti tasemel 7/8. ... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Väitekiri moodustavad otsustas panuse teadmisi ja arusaamist teema distsipliini kui ka teadusuuringute valdkonnas. Olulist õpilased oleks näidata ka pädevuse kohaldamisel ... [+]

Väitekiri moodustavad otsustas panuse teadmisi ja arusaamist teema distsipliini kui ka teadusuuringute valdkonnas. Olulist õpilased oleks näidata ka pädevuse kohaldamisel seotud uurimismetoodika ja õige kirjaliku ja / või suulise kommunikatsiooni teadusuuringute protsessi ja järeldusi. Õpilased peaksid suutma mõelda oma teadustöö otsuste ja rakenduste mõju hindamiseks selle terviklikus kontekstis infotööstus.

Vastuvõtutingimused

Kõik asjakohased Autasud kraad kohta NQF Level 7 või 8, keskmiselt 65% Autasud kraad. Dekaan teaduskonna juhtimine võib keelduda üliõpilase luba Master kvalifikatsiooni, kui leiab, et õpilase akadeemilise taustaga ei piisa kavandatud uuringud.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Tööstuspoliitika filosoofia magistri eesmärk on arendada õpilaste intellektuaalset pädevust, intellektuaalset sõltumatust ja praktilisi oskusi vastava tööstuspoliitika om ... [+]

Tööstuspoliitika filosoofia magistri eesmärk on arendada õpilaste intellektuaalset pädevust, intellektuaalset sõltumatust ja praktilisi oskusi vastava tööstuspoliitika omandamiseks, analüüsimiseks, tõlgendamiseks ja rakendamiseks, et toetada kontinendi majanduste struktuuri muutmist. Programm koosneb põhilistest moodulitest, mis pakuvad Aafrikas tööstusliku arengu poliitika, strateegiate ja juhtimisega seotud laiaulatuslikke küsimusi põhjalikult ning võimaldavad üliõpilastel testida antud teadmiste praktilist rakendamist, osaleda juhtumianalüüside analüüsimisel, väliskülastused ja koostada eri tehnilised aruanded erinevate teemade kohta.

Õppekava õpetamine annab õpilastele võimaluse kriitiliselt kajastada tööstuspoliitika teooriat ja selle rakendamist. Nad suudavad keeruliste küsimustega tegeleda nii süstemaatiliselt kui ka loominguliselt, kujundada ja hinnata kriitiliselt teadustööd, teha teaduslikke hinnanguid andmete ja teabe abil, kasutades selleks ökonomeetrilisi tehnikaid, ning edastama oma järeldused selgelt erialastele ja mittespetsialistidele.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

See kvalifikatsioon on mõeldud üliõpilastele, kes annab oma panuse, teadusuuringute kaudu, et mõista ja hinnata seejuures olemasolevate teadmiste spetsialiseeritud ala te ... [+]

MTech masinaehitus (Research - põhineb)

See kvalifikatsioon on mõeldud üliõpilastele, kes annab oma panuse, teadusuuringute kaudu, et mõista ja hinnata seejuures olemasolevate teadmiste spetsialiseeritud ala tehnoloogiat. Nad on ka võimelised näitama kõrge üldise teadmisi selles valdkonnas, alates põhiline arenenud teoreetiline või kohaldada teadmisi.

Kvalifikatsiooni tulemused ja hindamiskriteeriumid

Täielik uurimistöö edukalt inseneri protsesside, toodete või süsteemidega

Vastuvõtutingimused ja valikukriteeriumid

Baccalaureus Technologiae: ehitus: mehaaniline, või sellele vastav kvalifikatsioon samaväärse standardiga.

Volituste kraadi

MTech: ehitus: Mehaaniline saab anda õpilastele, kes on lõpetanud väitekirja edukalt.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 nädalat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Üliõpilane on saanud see kvalifikatsioon on pädev uurimistööd minimaalse juhendamist ning aidata kaasa teadmiste insener keskkonnas edukalt. ... [+]

MTech tsiviilehituse (Research - põhineb)

Üliõpilane on saanud see kvalifikatsioon on pädev uurimistööd minimaalse juhendamist ning aidata kaasa teadmiste insener keskkonnas edukalt.

kvalifikatsiooni tulemused

Näitama suutlikkust tuvastada probleem või vajad tööstuses ja kohaldada uurimismeetodeid tegeleda vajadusega või probleem.

Vastuvõtutingimused ja valikukriteeriumid

Baccalaureus Technologiae: ehitus: tsiviil-, või sellele vastav kvalifikatsioon samaväärse standardiga.

Volituste kraadi

MTech: ehitus: Civil saab anda õpilastele, kes on lõpetanud väitekirja edukalt.

Meng tsiviilehituse (Research - põhineb)

Eesmärk kvalifikatsioon on arendada insener arenenud võimed kohaldamisel põhiõiguste tehnikateaduste ja / disain ja süntees ja sellega seotud põhimõtteid konkreetsete probleemide ühiskonnale. Üks peamisi eesmärke on see protsess välja arendada võimekust viia läbi olulisi inseneri teadus iseseisvalt. See soodustab ka elukestva õppe lähenemist.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Olles saanud see kvalifikatsioon, õpilased on pädev arhitektuurilise tehnoloogid / praktikud, kes on võimeline läbi viima sõltumatu teadus-ja iseseisvalt täitma erialasei ... [+]

Olles saanud see kvalifikatsioon, õpilased on pädev arhitektuurilise tehnoloogid / praktikud, kes on võimeline läbi viima sõltumatu teadus-ja iseseisvalt täitma erialaseid ahritektuuriteenused tehnoloogia, disaini ja juhtimise avaliku ja / või erasektori (ametlikku või mitteametlikku) sektorites või spetsialiseeritud väljad tehiskeskkond.

Vastuvõtutingimused

Baccalaureus Technologiae: Arhitektuuri Technology koos keskmine hinne on vähemalt 65% või samaväärse kvalifikatsiooni samaväärne standard, nagu soovitas Status ja kinnitatakse teaduskonna nõukogu.

Valikukriteeriumid

Valik põhineb akadeemiliste saavutuste ja eeluuringuid ettepaneku, mille on heaks kiitnud Osakondade komitee.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Esmane eesmärk MTech Biotehnoloogia on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad om ... [+]

Esmane eesmärk MTech Biotehnoloogia on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad omandada nõutavad eksperimentaalse ja tehnoloogilise oskused ja vajalikud välitööd oskusi, nagu innovatsioon, otsuste tegemisel, strateegilise mõtlemine ja organiseerimisvõime.

Väitekiri põhinev MTech Biotehnoloogia koosneb laiaulatusliku uuringu eraldi ala erialal, teatas ja esitatud kujul väitekirja lõpus programmi. Aste nõuab kõrget intellektuaalset ja teoreetilisi teadmisi ja arusaamist probleemidest, mis on seotud erialal ja kriitilist arutlust, kokkusegamisel, analüüsida ja hinnata konkreetse probleemi erialal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 4 nädalat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

See kvalifikatsioon eesmärk on võimaldada lõpetajatele rakendada integreeritud tehnilisi teadmisi / oskusi ja arenenud analüüsi-ja probleemide lahendamise teatud spetsial ... [+]

See kvalifikatsioon eesmärk on võimaldada lõpetajatele rakendada integreeritud tehnilisi teadmisi / oskusi ja arenenud analüüsi-ja probleemide lahendamise teatud spetsialiseerumine ehituse juhtimine, vara ja sellega seotud valdkondades, osaledes rakendusuuringute projekti.

kvalifikatsiooni tulemused

Uurimistööd ja arendustegevust spetsialiseeritud ala ja tegeleda tehnoloogiasiirde valdkonnas ehituse juhtimine ja kinnisvaraarendus.

Vastuvõtutingimused ja valikukriteeriumid

BTech: Construction Management, või sellele vastav kvalifikatsioon samaväärseid VÕI Rahvuslik Higher Diploma: Building Geodeetilised või ehitusjärelvalve pluss heaks töökogemus ja teiste post-diplomitööd. Õpilased on valitud akadeemilise potentsiaali ja heaks õppesuunal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Tingimustele õpilane oskama teha iseseisvaid uuringuid, mille minimaalsed juhised, valitud erialal Elektrotehnika ja aidata kaasa teadmiste selles valdkonnas. ... [+]

Tingimustele õpilane oskama teha iseseisvaid uuringuid, mille minimaalsed juhised, valitud erialal Elektrotehnika ja aidata kaasa teadmiste selles valdkonnas.

kvalifikatsiooni tulemused Omama teadmisi ja arusaamist valdkonnas / ala uurimine. Kanna uurimistöö meetodeid ja tehnikaid asjakohaselt ja õigesti. Vastuvõtutingimused ja valikukriteeriumid

Baccalaureus Technologiae: ehitus: Elektriline, või sellele vastav kvalifikatsioon samaväärse standardiga.

Volituste kraadi

MTech: ehitus: Elektriline saab anda õpilastele, kes on lõpetanud väitekirja edukalt.

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Kvalifikatsiooni eesmärk on arendada intellektuaalseid ja kutseoskusi ning annab õpilasele võimaluse näidata tõendeid sõltumatu ja originaal teaduslikku tööd. ... [+]

Kvalifikatsiooni eesmärk on arendada intellektuaalseid ja kutseoskusi ning annab õpilasele võimaluse näidata tõendeid sõltumatu ja originaal teaduslikku tööd. See kvalifikatsioon veelgi anda õpilasele võimalus näidata pädevust puudutavaid asjakohaseid uurimismeetodeid ja õige kirjaliku ja / või suulise kommunikatsiooni teadusuuringute protsessi ja tulemuste ning mõelda, teadusuuringute protsess ja järeldusi.

Kvalifikatsiooni tulemused ja hindamiskriteeriumid

Uurimistööd ja arendustegevust spetsialiseeritud ala ja tegeleda tehnoloogiasiirde valdkonnas koguse mõõdistamine ja kinnisvaraarendus.

Vastuvõtutingimused ja valikukriteeriumid

Taotleja peab olema BTech: Operations Management või samaväärne kvalifikatsioon kell NQF Level 7 määratuna staatus komitee. Vastuvõyuks MTech programmi kõik taotlused vaadatakse läbi nii õpitulemusi ja enne kvalifikatsiooni ning vajadusel taotlejaid küsitleda, et teha kindlaks, muu hulgas huvi kraadiõppesse ja osakonna võime mahutada teadusuuringute huvi .... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Sellel tasemel olulise üliõpilane on pädev rakendama erialaseid teadmisi ja teadustöö metoodika metallurgia keskkonnas, seega aidata kaasa teadus- ja arendustegevuse vaja ... [+]

Sellel tasemel olulise üliõpilane on pädev rakendama erialaseid teadmisi ja teadustöö metoodika metallurgia keskkonnas, seega aidata kaasa teadus- ja arendustegevuse vajadusi metalli tööstuses ja mäetööstuses kogukonnas. Kvalifitseeritud üliõpilane saab registreeruda ECSA Asjatundliku tehnoloog.

kvalifikatsiooni tulemused

Täpsustav õpilane peaks olema võimeline:

Algatada ja ellu rakendusuuringuid vahemikus metallurgia täielikku lõpetamist. Funktsioon on keskelt kõrgema juhtkonna tasandil metallurgia keskkond. Vastuvõtutingimused ja valikukriteeriumid

Baccalaureus Technologiae: Extraction Metallurgia või sellele vastav kvalifikatsioon samaväärse standardiga.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

See kvalifikatsioon on mõeldud keemilised insenerid või tehnoloogid töötab protsessiga seotud tööstusharudes. Õpilased, kes on saanud see kvalifikatsioon on pädev läbi sõ ... [+]

See kvalifikatsioon on mõeldud keemilised insenerid või tehnoloogid töötab protsessiga seotud tööstusharudes. Õpilased, kes on saanud see kvalifikatsioon on pädev läbi sõltumatu uurimistöö keemiatehnoloogia ja aitavad oluliselt kaasa teadmiste mõistmise abil, kohaldamine ja hindamine olemasolevate teadmiste. Uurimistöö probleem, selle põhjendus, käik ja tulemus on teatatud väitekirja, mis vastab üldtunnustatud normidega sellel tasemel.

kvalifikatsiooni tulemused

Täpsustav õpilane olema võimeline:

Koguda ja organiseerida informatsiooni valitud valdkonnas / teadus. Kanna uurimistöö meetodeid ja tehnikaid asjakohaselt ja õigesti. Anda olulise panuse soovitades täiendusi Keemiatehnika teaduse ja tehnoloogia valdkondades. Vastuvõtutingimused ja valikukriteeriumid ... [-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Anda üliõpilastele oskus teha iseseisvaid uuringuid läbi arenenud probleemi lahendamise oskusi ja kohaldamise kriitilist ja läbimõeldud mõtlemise valdkonnas Environmental ... [+]

Anda üliõpilastele oskus teha iseseisvaid uuringuid läbi arenenud probleemi lahendamise oskusi ja kohaldamise kriitilist ja läbimõeldud mõtlemise valdkonnas Environmental Health.

Vastuvõtutingimused

BTech Environmental Health. Keskmiselt 65% on nõutav BTech programmi.

Kontaktandmed

Nimi: Pr Martha Chadyiwa Tel: 011 559 6239 / Email: mchadyiwa@uj.ac.za

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Osakoormus
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

See kvalifikatsioon eesmärk on võimaldada lõpetajatele rakendada integreeritud tehnilisi teadmisi / oskusi ja arenenud analüüsi-ja probleemide lahendamine konkreetse eria ... [+]

See kvalifikatsioon eesmärk on võimaldada lõpetajatele rakendada integreeritud tehnilisi teadmisi / oskusi ja arenenud analüüsi-ja probleemide lahendamine konkreetse eriala kogus mõõdistamine, kinnisvaraarendus ja muude sellega seotud valdkondades, osaledes rakendusuuringute projekti.

Kvalifikatsiooni tulemused ja hindamiskriteeriumid

Uurimistööd ja arendustegevust spetsialiseeritud ala ja tegeleda tehnoloogiasiirde valdkonnas koguse mõõdistamine ja kinnisvaraarendus.

Vastuvõtutingimused ja valikukriteeriumid

BTech: Kogus Mõõdistamine, või sellele vastav kvalifikatsioon samaväärseid VÕI Rahvuslik Higher Diploma: Building Geodeetilised pluss heaks töökogemus ja muud diplomijärgne kvalifikatsiooni. Õpilased on valitud akadeemilise potentsiaali ja heaks õppesuunal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Olles saanud see kvalifikatsioon, õpilased saavad läbi arenenud iseseisva uurimistöö konkreetses valdkonnas kujutava kunsti, näidates keeruline analüütilised ja praktilis ... [+]

Olles saanud see kvalifikatsioon, õpilased saavad läbi arenenud iseseisva uurimistöö konkreetses valdkonnas kujutava kunsti, näidates keeruline analüütilised ja praktilised oskused ja teadmised kirjalikult väitekirja ja vajaduse korral näitus algupärase või esemeid asjakohane teadus režiimis.

Vastuvõtutingimused

Baccalaureus Technologiae: Fine Art, kusjuures keskmine hinne on vähemalt 65% või samaväärse kvalifikatsiooni samaväärne standard, nagu soovitas Status ja kinnitatakse teaduskonna nõukogu.

Valikukriteeriumid

Valik põhineb akadeemiliste saavutuste ja eeluuringuid ettepaneku, mille on heaks kiitnud Osakondade komitee.

Õppekava

MOODUL

Te... [-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Sel tasandil olulise üliõpilane pädev rakendama erialaseid teadmisi ja teadustöö metoodika metallurgia keskkonnas, seega aidata kaasa teadus- ja arendustegevuse vajadusi ... [+]

Sel tasandil olulise üliõpilane pädev rakendama erialaseid teadmisi ja teadustöö metoodika metallurgia keskkonnas, seega aidata kaasa teadus- ja arendustegevuse vajadusi metallurgiatööstuses ja kaevandamise kogukonnas. Kvalifitseeritud üliõpilane saab registreeruda ECSA Asjatundliku tehnoloog.

Kvalifikatsiooni tulemused ja hindamiskriteeriumid

Täpsustav õpilane peaks olema võimeline:

Algatada ja ellu rakendusuuringuid vahemikus metallurgia täielikku lõpetamist. Funktsioon on keskelt kõrgema juhtkonna tasandil metallurgia keskkond. Vastuvõtutingimused ja valikukriteeriumid

Baccalaureus Technologiae: ehitus: metallurgia, või sellele vastav kvalifikatsioon samaväärse standardiga.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Olles saanud see kvalifikatsioon, õpilased saavad teha iseseisvaid uuringuid spetsialiseeritud valdkonnas riided või moe ja aidata kaasa teadmiste valitud piirkonnas. Uu ... [+]

Olles saanud see kvalifikatsioon, õpilased saavad teha iseseisvaid uuringuid spetsialiseeritud valdkonnas riided või moe ja aidata kaasa teadmiste valitud piirkonnas. Uurimistöö probleem, selle põhjendus, protsess ja tulemus on teatatud väitekirja, mis vastab üldtunnustatud normidega sellel tasemel.

Vastuvõtutingimused

Baccalaureus Technologiae: Mood keskmine hinne on vähemalt 65% või samaväärse kvalifikatsiooni samaväärne standard, nagu soovitas Status ja kinnitatakse teaduskonna nõukogu.

Valikukriteeriumid

Valik põhineb akadeemiliste saavutuste ja eeluuringuid ettepaneku, mille on heaks kiitnud Osakondade komitee.

Õppekava

MOODUL

Teadus- ja Do... [-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Olles saanud see kvalifikatsioon, õpilased saavad läbi arenenud sõltumatuid uuringuid spetsialiseeritud ala riideid ja näidata keeruline analüütilist ja hindavat oskusi, ... [+]

Olles saanud see kvalifikatsioon, õpilased saavad läbi arenenud sõltumatuid uuringuid spetsialiseeritud ala riideid ja näidata keeruline analüütilist ja hindavat oskusi, et laiendada või ümber töötada olemasolevaid teadmisi, mis aitab kaasa kõrgemasse rõivatööstuses.

Vastuvõtutingimused

Baccalaureus Technologiae: Rõivad Management keskmine hinne on vähemalt 65% või samaväärse kvalifikatsiooni samaväärne standard, nagu soovitas Status ja kinnitatakse teaduskonna nõukogu.

Valikukriteeriumid

Valik põhineb akadeemiliste saavutuste ja eeluuringuid ettepaneku, mille on heaks kiitnud Osakondade komitee.

Õppekava

MOODUL

Teadus- ja Doktoritöö: R... [-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Olles saanud see kvalifikatsioon, õpilased saavad anda olulise teadusuuringute toetuseks ja hindamine olemasolevate teadmiste spetsialiseeritud valdkonnas sisekujunduse j ... [+]

Olles saanud see kvalifikatsioon, õpilased saavad anda olulise teadusuuringute toetuseks ja hindamine olemasolevate teadmiste spetsialiseeritud valdkonnas sisekujunduse ja näidata kõrget üldisi teadmisi spetsialiseeritud valdkonnas, alates põhimõistete arenenud teoreetiline või kohaldada teadmisi .

Vastuvõtutingimused

Baccalaureus Technologiae: Interior Design, kusjuures keskmine hinne on vähemalt 65% või samaväärse kvalifikatsiooni samaväärne standard, nagu soovitas Status ja kinnitatakse teaduskonna nõukogu.

Valikukriteeriumid

Valik põhineb akadeemiliste saavutuste ja eeluuringuid ettepaneku, mille on heaks kiitnud Osakondade komitee.

Õppekava

MOODUL... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Esmane eesmärk MTech Food Technology on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad o ... [+]

Esmane eesmärk MTech Food Technology on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad omandada nõutavad eksperimentaalse ja tehnoloogilise oskused ja vajalikud välitööd oskusi, nagu innovatsioon, otsuste tegemisel, strateegiline mõtlemine ja organiseerimisvõime.

Väitekiri põhinev MTech toiduainete tehnoloogia koosneb laiaulatusliku uuringu eraldi ala erialal, teatas ja esitatud kujul väitekirja lõpus programmi. Aste nõuab kõrget intellektuaalset ja teoreetilisi teadmisi ja arusaamist probleemidest, mis on seotud erialal ja kriitilist arutlust, kokkusegamisel, analüüsida ja hinnata konkreetse probleemi erialal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Olles saanud see kvalifikatsioon, õpilased saavad teha iseseisvaid uuringuid minimaalse juhised tööstusdisainilahenduse seotud valdkonnas, ning aitab kaasa teadmiste sell ... [+]

Olles saanud see kvalifikatsioon, õpilased saavad teha iseseisvaid uuringuid minimaalse juhised tööstusdisainilahenduse seotud valdkonnas, ning aitab kaasa teadmiste selles valdkonnas. Uurimistöö probleem, selle põhjendus, protsessi ja tulemuste kohta esitada väitekiri ja teised teadusuuringute aruanded, mis vastavad üldtunnustatud normidega teadusuuringute sellel tasemel.

Vastuvõtutingimused

Baccalaureus Technologiae: Industrial Design, kusjuures keskmine hinne on vähemalt 65% või samaväärse kvalifikatsiooni samaväärne standard, nagu soovitas Status ja kinnitatakse teaduskonna nõukogu.

Valikukriteeriumid

Valik põhineb akadeemiliste saavutuste ja eeluuringuid ettepaneku, mille on heaks kiitnud Osakondade komitee.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

See kvalifikatsioon on mõeldud selleks, et lõpetajate kohaldada integreeritud tegevusi tehnikat koos arenenud analüüsi-ja probleemide lahendamine, konkreetse eriala valdk ... [+]

See kvalifikatsioon on mõeldud selleks, et lõpetajate kohaldada integreeritud tegevusi tehnikat koos arenenud analüüsi-ja probleemide lahendamine, konkreetse eriala valdkonnas Industrial Engineering / Operations Management, osaledes rakendusuuringute projekti.

Kvalifikatsiooni tulemused ja hindamiskriteeriumid

Uurimistööd ja arendustegevust spetsialiseeritud ala ja tegeleda tehnoloogiasiirde valdkonnas Industrial Engineering või Operations Management.

Vastuvõtutingimused ja valikukriteeriumid

Baccalaureus Technologiae: Industrial Engineering, või sellele vastav kvalifikatsioon samaväärse standardiga.

Volituste kraadi

MTech: Engineering: Tööstus on antud õpilastele, kes on lõpetanud väitekirja edukalt.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

University of Johannesburg

Õpilane kirjutab väitekirja teemal lingvistika või kirjandusest annab tunnistust võime uuringute läbiviimiseks. See dokument on umbes 100 lehekülge pikk. ... [+]

Õpilane kirjutab väitekirja teemal lingvistika või kirjandusest annab tunnistust võime uuringute läbiviimiseks. See dokument on umbes 100 lehekülge pikk.

Vastuvõtutingimused

Õpilased, kes on saanud BA Autasud märgiga vähemalt 60% (kuid eelistatavalt kõrgem) Põhja-sothoName (Sesotho sa Lebowa / pedi) või isiZulu võib registreerida.

Kontaktandmed

Nimi: Dr IK Mndawe Tel: 011 559 4662 / Email: ikmndawe@uj.ac.za

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Väitekiri kohta teema Journalism, mis annab tunnistust kriitikameele ja teadus võime kandidaat on vaja. Teaduslik artikkel, mis sobib avaldamine on ka vaja. ... [+]

Väitekiri kohta teema Journalism, mis annab tunnistust kriitikameele ja teadus võime kandidaat on vaja. Teaduslik artikkel, mis sobib avaldamine on ka vaja.

Vastuvõtutingimused

Autasud kraadi teatises on vajalik, vähemalt keskmiselt 65%. Taotluste esitamise tähtaeg taotluste See aste on 31. oktoobril eelmise aasta esimese semestri ja 30. aprilli sama aasta teisel poolel.

Kontaktandmed

Nimi: Proua Elna Rossouw Tel: 011 559 3434 / Email: erossouw@uj.ac.za

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Käesoleva kvalifikatsioon on pakkuda õpilastele võimaluse viia läbi kõrgetasemeliste teadusuuringute, tööle analüütilise ülevaate kindlaksmääratud territooriumil tekstili ... [+]

Käesoleva kvalifikatsioon on pakkuda õpilastele võimaluse viia läbi kõrgetasemeliste teadusuuringute, tööle analüütilise ülevaate kindlaksmääratud territooriumil tekstiline uurimine, et salvestada uuringute tulemusi vastuvõetavas vormis, ja kasutada neid oskusi nii edendada oma / tema võimalused intellektuaalset arengut, tasustatavat tööd ja mõtestatud sotsiaalset aktiivsust. Teema, mille on valitud koostöös lektor.

Vastuvõtutingimused

Kandidaat peab esitama ettepaneku selgelt määratletud ala tekstiline analüüs. Ettepanek tuleb esile arusaam õige teadus menetluse valduses asjakohased teadmised teema sisu ja vajalikke teoreetilisi ja metodoloogilisi oskusi.

Kontaktandmed ... [-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Programm pakub MA kaudu viinud teadustöö väitekirja umbes 120 lehekülge. Väitekiri on valmis uurimist juhendamisel juhendaja, kellel on kogemusi oma valiku teema. ... [+]

Programm pakub MA kaudu viinud teadustöö väitekirja umbes 120 lehekülge. Väitekiri on valmis uurimist juhendamisel juhendaja, kellel on kogemusi oma valiku teema.

Vastuvõtutingimused

Autasud kraadi antropoloogia ja lõplik muidugi märgi vähemalt 65% konkreetsel erialal.

Kontaktandmed

Nimi: Prof David Moore Tel: 011 559 2979/2859 / Email: dbmoore@uj.ac.za

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Arenenud õppekava kursuste, pluss väike väitekiri on vaja või läbi viinud teadustöö väitekirja umbes 120 lehekülge. ... [+]

MA Development Studies (Kursuste)

Detailne uuring programmi kursuste, pluss väike väitekirja on vaja.

Semester 1

Moodul 1: Kriitiline arengu teooriad Moodul 2: sotsiaalpoliitika Moodul 3: Advanced Research metoodika

Semester 2

Moodul 4: arenduse juhtimine Moodul 5: Väike doktoritöö Moodulid 1-4 kaasa 50% kuni lõpliku hinde ja moodul 5 aitab 50%. Vastuvõtutingimused

Autasud kraadi Development Studies ja lõplik muidugi märgi vähemalt 65% konkreetsel erialal. Tänu interdistsiplinaarsuse Development Studies, taotlejad (MA) muudest Social Science kraadi Development Studies sisu julgustatakse ja töödeldakse läbi ülikooli Tunnustamine eelnevate õpingute komitee.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Väitekiri kohta teema audiovisuaalse kommunikatsiooni, mis annab tunnistust kandidaadi kriitikameele ja teadussuutlikkusega on vaja. Teaduslik artikkel, mis sobib avaldam ... [+]

Väitekiri kohta teema audiovisuaalse kommunikatsiooni, mis annab tunnistust kandidaadi kriitikameele ja teadussuutlikkusega on vaja. Teaduslik artikkel, mis sobib avaldamine on ka vaja.

Vastuvõtutingimused

Autasud teatis on vajalik, vähemalt keskmiselt 65%. Üldmäärusest osas kestus magistriõppes on kohaldatav ka käesolevas asjas.

Taotluste esitamise tähtaeg taotluste See aste on 31. oktoobril eelmise aasta esimese semestri ja 30. aprilli sama aasta teisel poolel.

Kontaktandmed

Nimi: Dr Ylva Rodný-Gumede Tel: 011 559 4112 / Email: yrodny-gumede@uj.ac.za

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

See kursuste magistriõppesse koosneb ühest kohustuslikku ja kolm Valikmoodulid, mis tuleb läbida, samuti kohustusliku alaealine väitekirja. Kohustuslik moodul on uuringut ... [+]

MA Public Management ja juhtimine (CW)

See kursuste magistriõppesse koosneb ühest kohustuslikku ja kolm Valikmoodulid, mis tuleb läbida, samuti kohustusliku alaealine väitekirja. Kohustuslik moodul on uuringute metoodika moodul ja on täiendatud kolme täiendava Valikmoodulid.

Kohustuslik väitekiri on kujul uurimisprojekti.

Kursuste magistrikraadi struktuuri nähakse kas kaks spetsialiseeritud sub-distsiplinaarmenetluse koldeid või üldise PMG fokuseeruda juhuslik valik kolme valikained võimalikust üheksa moodulite. Üks spetsialiseeritud keskendutakse hindamisel üldiste avaliku sektori poliitika juhtimise ja juhtimise ning teine ​​keskendub spetsialiseerumine arenenud omavalitsuse juhtimise ja juhtimise.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Eesmärk on koolitada ja koolitada teadlasi, kes saavad kaasa aidata teadmiste kõrgtasemel. Magistrikraadi on teenitud täites ühe arenenud uurimisprojekti, mis lõpeb tootm ... [+]

Eesmärk on koolitada ja koolitada teadlasi, kes saavad kaasa aidata teadmiste kõrgtasemel. Magistrikraadi on teenitud täites ühe arenenud uurimisprojekti, mis lõpeb tootmise ja vastuvõtmise väitekirja.

Vastuvõtutingimused

Asjakohaste bakalaureuse Autasud kraadi. "Professionaalset" bakalaureusekraadi või aspirantuur, piisava ettevalmistuse teadustegevust soovitatav vähemalt 60% kogu viimase aasta mooduleid.

Valikukriteeriumid

Lisaks minimaalse vastuvõtu nõuetele, nagu on kirjeldatud eespool, sisseastujatele võib kohustatud esitama portfelli oma tööd intervjuu paneeli. Portfell oleks nõutud, kui on vaja rohkem tõendeid, mis õpilaste valmisolekut läbi tekstilised või artefactual teadus. Kui tekstilise teadusuuringute portfelli võiks sisaldada näiteid kirjutatud uuringuid ning juhul, artefactual teadusuuringute portfelli projekteerimise oleks vaja.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

See programm on mõeldud, et hõlbustada meisterlikkust keeruline ja erialaste teadmiste ala distsipliini ettevõtte kommunikatsiooni. Keskendub see kvalifikatsioon on areng ... [+]

See on täiustatud uuringu programm, mis saab valmis kas kursuste või kui teadus põhineb õppekava.

See programm on mõeldud, et hõlbustada meisterlikkust keeruline ja erialaste teadmiste ala distsipliini ettevõtte kommunikatsiooni. Keskendub see kvalifikatsioon on arengu kontseptuaalse teadmisi ja oskusi väga abstraktne tase, mis lihtsustab kõrgelt spetsialiseeritud ja arenenud tehnilisi, professionaalne ja teadustöö oskusi ettevõtte kommunikatsiooni.

Vastuvõtutingimused

Autasud kraadi teatises on vajalik, vähemalt keskmiselt 65%. Taotluste esitamise tähtaeg taotluste See aste on 31. oktoobril eelmise aasta esimese semestri ja 30. aprilli sama aasta teisel poolel.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Sest researchg kraadiõppurite kirjutada väitekirja umbes 45.000 sõna järelevalve all, teema valitud koostöös osakond. Teema peab olema kooskõlas teadmisi kättesaadavad õp ... [+]

MA Filosoofia (Research)

Sel määral õpilased kirjutama väitekirja umbes 45.000 sõna järelevalve all, teema valitud koostöös osakond. Teema peab olema kooskõlas teadmisi kättesaadavad õppejõud.

Vastuvõtutingimused

Tuleb tunnistada, et see kraadi, õpilased peavad täitma osakonna Vastuvõtutingimused (lisaks Tartu Ülikooli Vastuvõtutingimused) ja tõestada oma teadmisi uurimistöö metoodika ja filosoofia ajaloost. Mõned nõuded on [i] vähemalt 65% keskmisest Autasud Filosoofia ja [ii] kirjalike filosoofilised tööd Autasud kraadi. Täiendavad suuliste eksamite võib olla vajalik.

Kontaktandmed

Nimi: Prof Velislava Mitova Tel: 011 559 3133 / Email: vmitova@uj.ac.za... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wa ... [+]

Gedoseer

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wat die menslike bestaan medieer. Soos in al die ander geesteswetenskappe is begrip van die menslike bestaan die doel. In die vak Afrikaans is taal en tekste die middel tot hierdie doel.

Om die mens en die manier waarop die mens die wêreld verstaan, te ondersoek, word die taal wat die mens gebruik om uitdrukking te gee aan hierdie wêreld, om sin te gee aan sigself en aan die wêreld waarin hy/sy leef, bestudeer.

Die meestersgraad behels ‘n skripsie, onder leiding van een van die dosente in die Departement, oor ‘n tema waarop ooreengekom word. Temas kan uit die taal- of letterkunde gekies word.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Afrikaani
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Õpilased aktsepteeritakse selle käigus on vaja uurida, kirjutada ja esitada täielik väitekiri (umbes 120 lehekülge), juhendamisel juhendaja. Department saab kontrollida t ... [+]

MA inglise keeles (Research või Kursuste)

Õpilased aktsepteeritakse selle käigus on vaja uurida, kirjutada ja esitada täielik väitekiri (umbes 120 lehekülge), juhendamisel juhendaja. Department saab kontrollida teemasid enamikus valdkondades vastavalt üldise raamidesse inglise uuringud, sealhulgas Lõuna-Aafrika Kirjandusteadus ja Postkolonialism; Teksti redigeerimise; Keskaja, renessanss ja Romantiline Studies; ja Contemporary Fiction.

Vastuvõtutingimused

Sissepääs magistrikraadi peab olema heaks kiidetud esimees osakond.

Kontaktandmed

Nimi: Prof Karen Scherzinger Tel: 011 559 2493 / Email: kscherzinger@uj.ac.za

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

MA (Clinical Psychology) programm viib registreerimise kliiniline psühholoog koos Professional Board of Psychology tervishoiutöötajate nõukogu Lõuna-Aafrika (HPCSA). ... [+]

MA (Clinical Psychology) programm viib registreerimise kliiniline psühholoog koos Professional Board of Psychology tervishoiutöötajate nõukogu Lõuna-Aafrika (HPCSA).

See täistööajaga programm hõlmab laia kliinilise psühholoogia. Programm koosneb teadusuuringuid (lõpetamisel alaealine väitekirja), samuti käivad töötoad, kontakti istungid ja praktiline töö.

Pärast edukat lõpetamist dDegree õpilased taotleda internatuuri kliinilise psühholoogia. Vastavalt määrustele Department of Health, õpilased peavad täitma ka ühe aasta üldkasulikku pärast internatuuri.

Vastuvõtutingimused

Õpilased peaksid olema Autasud kraadi või samaväärne kraad psühholoogia. Õpilased on lubatud programmi, kui need on hinnatud sobivate kandidaatide osakond läbi valimisprotsessi, mis toimub augustis. ... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

See kursuste magistrikraadi aitab kvalifitseeritud sotsiaaltöötajate tõstes oma nõustamine võimeid valdkonnas kliinilise sotsiaaltöö praktikas. See kvalifikatsioon annab ... [+]

See kursuste magistrikraadi aitab kvalifitseeritud sotsiaaltöötajate tõstes oma nõustamine võimeid valdkonnas kliinilise sotsiaaltöö praktikas. Te omandada need läbi seitsme moodulid, näiteks: Kaasaegse teooriad; Complex Behaviour and Environmental Change; Hindamine, sekkumine ja hindamine; Vaimne tervis; ja arendamine Therapeutic Self. Lisaks siis rakendada neid teadmisi jooksul üheaastase internatuuri, keskendus mikro- ja messo sekkumist. Oma teisel aastal, siis uurimisprojekti näidata oma teadustöö pädevuse.

See kvalifikatsioon annab õpilasi töötama era- või spetsialist praktikud töö eripärale kontekstis.

Vastuvõtutingimused

Vaata ka asjakohase Üldmäärused. Sisseastumiseksam on vaja. Õpilane lubatud magistriõpinguid pärast nelja-aastase bakalaureusekraadi sotsiaaltöös või kolmeaastase bakalaureusekraadi sotsiaaltöös ja Autasud kraadi sotsiaaltöö. Neljas aasta (kiitusega) keskmine hinne on vähemalt 65% on vaja.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Selle eesmärk kvalifikatsioon on arendada arenenud pädevust lihtsustamise protsesse, tehnikaid ja põhimõtteid säästva ühenduse programmide ja projektide aluseks inimkesks ... [+]

Selle eesmärk kvalifikatsioon on arendada arenenud pädevust lihtsustamise protsesse, tehnikaid ja põhimõtteid säästva ühenduse programmide ja projektide aluseks inimkeskse, osalusdemokraatia teoreetilisi lähenemisi, et lahendada ebavõrdsuse, vaesuse ja ebaõigluse globaalne ja Aafrika kontekstis. Edasine õpilased saavad hõlbustada loomise ja haldamise ühenduse organisatsioonid kontekstis kogukonna majanduslikku arengut integreerides sotsiaalse ja ühiskondliku arengu.

Vastuvõtutingimused

Sisseastumiseksam võib olla vajalik. Nelja-aastane bakalaureusekraad Sotsiaaltöö või kolmeaastase kraadi sotsiaaltöö koos Autasud kraad sotsiaaltöös või teise kiitusega kraadi seotud kogukonna arengut loeb esimees osakonna asjakohane on vaja. Neljas aasta (kiitusega) keskmine hinne on vähemalt 65% on vaja.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Käesoleva programmi eesmärk on uurida erinevaid vorme inimese side erinevatest vaatenurkadest, et ühendada kohaliku ja globaalse ja juured on Aafrika kontekstides ja koge ... [+]

MA Communication Studies (Kursuste)

Käesoleva programmi eesmärk on uurida erinevaid vorme inimese side erinevatest vaatenurkadest, et ühendada kohaliku ja globaalse ja juured on Aafrika kontekstides ja kogemusi. Meie õppekava arendab uuenduslikku osalemist uuringus raames käsitletakse konkreetseid kommunikatiivne, kultuuriline ja sotsiaalne kontekst, kus me tegutseme. Nagu olemuselt interdistsiplinaarne ja paindlik programm, MA Communication Studies lõikub paljusus ja alad, humanitaar- ja sotsiaalteaduste ning pakub võimaluse uurida nende täiendavuse ja seotust.

Esimene õppeaasta koosneb neljast moodulist, nimelt kommunikatsiooniteooriat, metodoloogia ja kaks Kaasaegse Side keskendunud mooduleid. Teine õppeaasta keskendub peamiselt ettevalmistamise ja lõpetamisel alaealine teadustöö väitekirja.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Kursuste MA Kreeka on põhiliselt suunatud üliõpilastele, kes sooviksid teha lühemat väitekirja koos kahe uurida moodulid. MA kreeka eesmärk on tutvustada õpilasele arenen ... [+]

MA Kreeka (Kursuste)

Kursuste MA Kreeka on põhiliselt suunatud üliõpilastele, kes sooviksid teha lühemat väitekirja koos kahe uurida moodulid. Intensiivkursus kreeka keeles on pakutud õpilastele siseneda muidugi Autasud kraadi Klassikaline Tsivilisatsioon. Kaks uurida moodulid kataks intensiivne uurimine Kreeka ajalugu, religiooni, kirjanduse, filosoofia, kultuuri või kunsti ja arhitektuuri. Lühikese väitekirja, õpilastel on võimalus keskenduda sellele, vanakreeka, hellenismi Kreeka (Uus Testament ja kirikuisad), Bütsantsi-Kreeka või uuskreeka.

Vastuvõtutingimused

Autasud kreeka või klassikaline Kultuur viib kursuste magistrikraadi.

Kontaktandmed

Nimi: Prof JLP Wolmarans Tel: 011 559 2737 / Email: hansiew@uj.ac.za... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Kursuste MA Ladina on põhiliselt suunatud üliõpilastele, kes sooviksid teha lühemat väitekirja koos kahe uurida moodulid. Intensiivne muidugi ladina keeles on pakutud õpi ... [+]

MA Ladina-(Kursuste)

Kursuste MA Ladina on põhiliselt suunatud üliõpilastele, kes sooviksid teha lühemat väitekirja koos kahe uurida moodulid. Intensiivne muidugi ladina keeles on pakutud õpilastele siseneda muidugi Autasud kraadi Klassikaline Tsivilisatsioon.

Kaks uurida moodulid kataks intensiivne uurimine Roman ajalugu, religiooni, kirjanduse, filosoofia, kultuuri või kunsti ja arhitektuuri.

Vastuvõtutingimused

Autasud kraadi ladina või klassikaline Kultuur viib kursuste magistriõppesse dDegree.

Kontaktandmed

Nimi: Prof JLP Wolmarans Tel: 011 559 2737 / Email: hansiew@uj.ac.za

MA Ladina-(Research) Kontaktandmed

MA Ladina eesmärk on tutvustada õpilasele arenenud uurimismeetodeid kohaldatavad Roman uuringud, näiteks ajalugu, kirjandus, filosoofia, religioon, mütoloogia, kultuuri või kunsti. Õpilased omandavad võime leida ja piiritleda uurimisküsimusteks mis nad leiavad seotud kas nende kaasaegne keskkond või oma sisemist teekonda. ... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

MA (nõustamine psühholoogia) programm viib registreerimise Nõustamine psühholoog koos Professional Board of Psychology tervishoiutöötajate nõukogu Lõuna-Aafrika (HPCSA). ... [+]

MA (nõustamine psühholoogia) programm viib registreerimise Nõustamine psühholoog koos Professional Board of Psychology tervishoiutöötajate nõukogu Lõuna-Aafrika (HPCSA). See täistööajaga programm hõlmab laia Nõustamine psühholoogia. Programm koosneb teadusuuringuid (lõpetamist minordissertation), samuti käivad töötoad, kontakti istungid ja praktiline töö.

Pärast edukat lõpetamist kraadi, õpilased taotleda internatuuri Nõustamine psühholoogia.

Vastuvõtutingimused

Õpilased peaksid olema Autasud kraadi või samaväärne kraad psühholoogia. Õpilased on lubatud programmi, kui need on hinnatud sobivate kandidaatide osakonna poolt läbi valimisprotsessi. Õpilaste arv pääsevad programmi määrab kättesaadavus personali kättesaadavus praktika ja turu nõudmistele. Tähtpäeval rakendused ja kuupäevade valiku määravad igal aastal osakond. Taotlusvormid ja teave on saadav osakonda.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

See ala hõlmab teadustöö väitekirja kohta teema Vanast Testamendist (OT) või Uus Testament (NT) või kombinatsiooniga teemasid OT ja NT. Magistriõppe programm on oma olemu ... [+]

See ala hõlmab teadustöö väitekirja kohta teema Vanast Testamendist (OT) või Uus Testament (NT) või kombinatsiooniga teemasid OT ja NT. Magistriõppe programm on oma olemuselt arenenud uuring kas OT või NT hoone sees teadmiste valdkondades juba saadud Autasud tasemel. Programm on väitekirja kirjutatud teema Vana ja Uus Testament.

Vastuvõtutingimused

Piibliteadused Autasud või samaväärne kvalifikatsioon on eelduseks ka üldise ülikooli astuja nõuded magistriõppes. Kreeka või heebrea kuni teise aasta tasemel võib vaja olenevalt valdkonnast õppe- ja teadustöö.

Kontaktandmed

Nimi: Prof L Nortjé-Meyer Tel: 011 559 2733 / Email: lilynm@uj.ac.za

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

MA Poliitika Research magistriõppesse hõlmab küsimusi poliitika ja rahvusvahelised suhted. Üliõpilasel on kirjutada väitekirja valitud teema kas väljad politoloogia või r ... [+]

MA Poliitika Research magistriõppesse hõlmab küsimusi poliitika ja rahvusvahelised suhted. Üliõpilasel on kirjutada väitekirja valitud teema kas väljad politoloogia või rahvusvaheliste suhete, mis tõendavad kriitiline lähenemine ja teadus võimekust. Artikkel trükivalmis tuleb esitada koos väitekirja.

Vastuvõtutingimused

Õpilased vajavad 65% liigu määr Autasud tasemel.

Kontaktandmed

Nimi: Prof Deon Geldenhuys Tel: 011 559 2894 / Email: deong@uj.ac.za

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

On veel kõrgtasemel (magistriõpinguid) õpilased saavad teha koostööd meid pertiisivaldkondadele ehk kaasaegse prantsuse romaan; autobiograafia; Kaasaegse Prantsuse teater ... [+]

On veel kõrgtasemel (magistriõpinguid) õpilased saavad teha koostööd meid pertiisivaldkondadele ehk kaasaegse prantsuse romaan; autobiograafia; Kaasaegse Prantsuse teater ja prantsuskeelse kirjanduse, et arendada oma võimeid teadus-ja kriitilise mõtlemise. Prantsuse osakonna magistriõppes on mõeldud spetsiaalne teadlaste ja peamiselt koosneb väitekirja või doktoritöö.

Vastuvõtutingimused

Vastuvõtu nõue magistritöö on Autasud kraadi prantsuse.

Kontaktandmed

Nimi: Prof WA Kabwe-Segatti Tel: 011 559 2757 / Email: desirew@uj.ac.za

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Õpilased arendavad arenenud kvantitatiivne ja kvalitatiivne uurimistöö oskusi psühholoogia. Need oskused võivad viia teadus-põhine või akadeemilist karjääri. Kohaldamise ... [+]

Õpilased arendavad arenenud kvantitatiivne ja kvalitatiivne uurimistöö oskusi psühholoogia. Need oskused võivad viia teadus-põhine või akadeemilist karjääri. Kohaldamise uurimismeetodeid ja pädevate side uurimistulemuste tuleb tõendada; õpilased peavad seega olema võimalik viia läbi sõltumatuid uuringuid. Külastatavus töökojad ja / või kontakti seansse ei nõuta.

Vastuvõtutingimused

Minimaalne sissepääs nõue on 65% võrra Autasud kraad psühholoogia, mis oleks pidanud saadud viimase viie aasta jooksul.

Kontaktandmed

Nimi: Prof T Guse Tel: 011 559 3248 / Email: tguse@uj.ac.za

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Kraadiõppe programmi Applied Linguistics ja kirjandusteooria, joonistus teadmisi valdkondades nii oma erialadel, on suunatud erialase hariduse ja koolituse ning teadus- k ... [+]

MA Applied Linguistics

Kraadiõppe programmi Applied Linguistics ja kirjandusteooria, joonistus teadmisi valdkondades nii oma erialadel, on suunatud erialase hariduse ja koolituse ning teadus- keele- praktikud nagu tõlgi, tekstiredaktoriteks keeles planeerijad, reklaamtekstide, kirjandus ülevaatajate ja keeleõpetajad. Tõlketeenusest on keerulised keelelist, kognitiivsed ja tekstiline protsessid, mis muu hulgas, kaasa ka sotsiaal-kultuuriline vahendamine.

Keerukust arvestades nende tegevuste ja seega interdistsiplinaarsuse keelepraktika, need programmid pakuvad tasakaalu teoreetilise, praktilise ja kogemusliku teadmisi ja oskusi.

Vastuvõtutingimused

BA Autasud kraad Applied Linguistics ja / või kirjandusteooria või sellele vastav kvalifikatsioon.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Väitekiri kujundus saksa kirjanduse või lingvistika, mis tõestab, et kriitiline oskus ja teadus pädevusse. ... [+]

Väitekiri kujundus saksa kirjanduse või lingvistika, mis tõestab, et kriitiline oskus ja teadus pädevusse.

Vastuvõtutingimused

Eeldused: Saksa Autasud kraadi vähemalt 65%.

Kontaktandmed

Nimi: Dr Anne Baker Tel: 011 559 2717 / Email: abaker@uj.ac.za

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Kursuste programm MA semiidi keelte ja kultuuride koosneb alaealine väitekirja ja kaks moodulit. In otsimisetapil väitekirja, kus õpilased keskenduda teema valdkonnas ara ... [+]

MA semiidi keelte ja kultuuride (Kursuste)

Programm koosneb alaealine väitekirja ja kaks moodulit, mis on loetletud allpool. Õpilased koostöös osakonna valida kaks moodulit allolevast nimekirjast. Moodulid pakutakse üle kaks semestrit. Iga moodul on uurinud abil eksami osakaal on 45 krediiti iga. Alaealine väitekiri on kaalumisele 90 ainepunkti.

Õpilased keskenduda araabia, islami Uuringud, heebrea (sh juudi Studies) või Sugulane semiidi keele. Moodulid on järgmised üldised sisu:

Kohustuslikud moodulid

Moodul 1: metoodika kirjandusteadust Moodul 2: Sisu analüüs valitud uurimisvaldkonna Moodul 3: Minor väitekirja Vastuvõtutingimused

Tuleb tunnistada, et see programm, BA Autasud semiidi keeled, või sellele vastav kvalifikatsioon, on vaja.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Õpilased peavad läbima kursuse SIA metoodikaid, arenenud sotsiaalsed uuringud (ASR), samuti alaealine väitekirja kinnitatud, teemakohased. Õpilased omandavad ka SPSS osku ... [+]

Õpilased peavad läbima kursuse SIA metoodikaid, arenenud sotsiaalsed uuringud (ASR), samuti alaealine väitekirja kinnitatud, teemakohased. Õpilased omandavad ka SPSS oskusi ja teadmisi.

Vastuvõtutingimused

Autasud kraadi üks järgmisi teemasid: sotsioloogia, Industrial sotsioloogia, geograafia, filosoofia, Historical Studies, Development Studies, psühholoogia, Industrial Psychology, poliitika, Public Governance, Social Work and Economics.

Kui üliõpilane ei vasta eespool mainitud, import võib olla antud teaduskonna dekaan, soovitusel esimees osakond.

Kontaktandmed

Nimi: Dr Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / Email: lielagr@uj.ac.za

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Magistritöö teadustöö hõlmab ainult uurimus - suurem kui alaealine väitekirja kursuste magistriõppesse, kuid mitte nii suur kui doktoritöö. Põhimõte eesmärk magistri tead ... [+]

Magistritöö teadustöö hõlmab ainult uurimus - suurem kui alaealine väitekirja kursuste magistriõppesse, kuid mitte nii suur kui doktoritöö. Põhimõte eesmärk magistri teadustöö areneb arenenud pädevust teadusuuringutes. Lisaks siis ka arendada spetsialisti teadmised oma eriala. Magistritöö teadustöö programm on ideaalne õpilastele, kes on eelkõige huvitatud arendada oma teadustöö pädevuse, ei taha osaleda loengutel või töökojad, on väga motiveeritud, sõltumatu ja füüsilisest isikust suunatud ja on keskendunud konkreetsete teadus- huvi .

Vastuvõtutingimused

Kandidaadid vastava Autasud kraad sotsiaaltöös peetakse lubamist. Neljas aasta (kiitusega) keskmine hinne on vähemalt 65% on vaja.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Kursuste režiim kandidaat peaks edukalt arenenud muidugi Social Theory, arenenud muidugi Social uuringute metoodika ja täielik teadus- ja kirjutada väike väitekirja kinni ... [+]

MA Sotsioloogia (Kursuste)

Kandidaat peaks edukalt arenenud muidugi Social Theory, arenenud muidugi Social uuringute metoodika ja täielik teadus- ja kirjutada väike väitekirja kinnitatud, teemakohased.

Vastuvõtutingimused

Sissepääs loetakse õpilane, kelle valduses on ülikooli aluseks Autasud kvalifikatsiooni sotsioloogia / Industrial sotsioloogia kohta NQF Level 7. Kui üliõpilane ei vasta eespool mainitud, import võib olla antud teaduskonna dekaan, soovitusel esimees osakond.

Kontaktandmed

Nimi: Dr Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / Email: lielagr@uj.ac.za

MA Sotsioloogia (Research)

Kandidaat peaks täitma teadusuuringute ja kirjutada väitekirja kinnitatud, teemakohased.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

See on täiustatud uuringu programm, mis saab valmis, kui kursuste õppeprogrammi. See programm on mõeldud, et hõlbustada meisterlikkust keeruline ja erialaste teadmiste al ... [+]

See on täiustatud uuringu programm, mis saab valmis, kui kursuste õppeprogrammi. See programm on mõeldud, et hõlbustada meisterlikkust keeruline ja erialaste teadmiste ala distsipliini strateegilise kommunikatsiooni. Tänu lähendamist ja turunduskommunikatsiooni, Corporate Communications ja avalike suhete programm on suunatud integratsiooni vahel kommunikatsiooni erialal.

Vastuvõtutingimused

Autasud kraadi Ettevõtte või Marketing Communication või seotud valdkonnas on vaja, vähemalt keskmiselt 65%. Taotluste esitamise tähtaeg taotluste See aste on 31. oktoobril eelmise aasta esimese semestri ja 30. aprilli sama aasta teisel poolel.

Kontaktandmed

Nimi: Prof Sonja Verwey Tel: 011 559 4070 / Email: sverwey@uj.ac.za... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Väitekiri kohta teema valdkonnas turustamise teatise esitab tõendid kriitikameele ja teadus võime kandidaat on vaja. Teaduslik artikkel, mis sobib avaldamine on ka vaja. ... [+]

Väitekiri kohta teema valdkonnas turustamise teatise esitab tõendid kriitikameele ja teadus võime kandidaat on vaja. Teaduslik artikkel, mis sobib avaldamine on ka vaja.

Vastuvõtutingimused

Autasud kraadi teatises on vajalik, vähemalt keskmiselt 65%. Taotluste esitamise tähtaeg taotluste See aste on 31. oktoobril eelmise aasta esimese semestri ja 30. aprilli sama aasta teisel poolel.

Kontaktandmed

Nimi: Andrea Crystal Tel: 011 559 2574 / Email: acrystal@uj.ac.za

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Õpilane peaks arendama intellektuaalne ja professionaalseid oskusi, et pakkuda tõendeid võime iseseisvalt toota teaduslikku tööd vastuvõetaval tasemel. See nõuab pädevuse ... [+]

Õpilane peaks arendama intellektuaalne ja professionaalseid oskusi, et pakkuda tõendeid võime iseseisvalt toota teaduslikku tööd vastuvõetaval tasemel. See nõuab pädevuse kohaldamisel seotud uurimismetoodika, võimet teostada ja täita kinnitatud uurimus, suulise ja kirjaliku pädevus esitada tulemusi ja järeldusi ning akadeemilise ja isikliku küpsuse kriitiliselt mõtlema kõiki aspekte uuring.

Vastuvõtutingimused

Autasud kvalifikatsiooni Industrial Psychology kohta NQF Level 7 või 8 minimaalselt 65% keskmisest. Statistilised meetodid või analüütiliste meetoditega peab olema kantud bakalaureuseõppe õppekavade. Potentsiaalne õpilased peavad olema läbinud mooduli uurimismetoodikat Autasud NQFides Level 8. Seotud kogemus, mida peetakse asjakohaseks ja piisavaks Department of Industrial Psychology ja inimesed Juhtimine hinnatakse ka. Student arvu piirangud eeldavad valimise protsessi.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Kandidaat peaks edukalt arenenud muidugi Social Theory, arenenud muidugi Social uuringute metoodika ja täielik teadus- ja kirjutada väike väitekirja kinnitatud, teemakoha ... [+]

MA Industrial sotsioloogia (Kursuste)

Kandidaat peaks edukalt arenenud muidugi Social Theory, arenenud muidugi Social uuringute metoodika ja täielik teadus- ja kirjutada väike väitekirja kinnitatud, teemakohased. Õpilased omandavad ka SPSS oskusi ja teadmisi.

Vastuvõtutingimused

Student juurdepääsu loetakse õpilane, kelle valduses on ülikooli baasil Autasud kvalifikatsiooni sotsioloogia / Industrial sotsioloogia kohta NQF Level 7. Kui üliõpilane ei vasta eespool mainitud, import võib olla antud teaduskonna dekaan, soovitusel esimees osakond.

Kontaktandmed

Nimi: Dr Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / Email: lielagr@uj.ac.za

MA Industrial sotsioloogia (Research) ... [-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Sel määral, kandidaat peab täitma teadusuuringute ja kirjutada väitekirja kinnitatud, teemakohased. ... [+]

Kandidaat peaks täitma teadusuuringute ja kirjutada väitekirja kinnitatud, teemakohased.

Vastuvõtutingimused

Sissepääs loetakse õpilane, kelle valduses on ülikooli aluseks Autasud kvalifikatsiooni Urbanistika kohta NQF Level 7. Kui üliõpilane ei vasta eespool mainitud, import võib olla antud teaduskonna dekaan, soovitusel esimees osakond.

Kontaktandmed

Nimi: Dr Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / Email: lielagr@uj.ac.za

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Johannesburg

Esmane eesmärk MSc Applied Mathematics väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse u ... [+]

Esmane eesmärk MSc Applied Mathematics väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad omandada nõutavad eksperimentaalse ja tehnoloogilise oskused ja vajalikud välitööd oskusi nagu innovatsiooni, otsuste tegemisel, strateegilise mõtlemise ja organiseerimisvõime. Alaealine-väitekirja kursuste MSc Applied Mathematics koosneb vähemalt 120 ainepunkti uurimistöö tasemel 8 kujul uurimisprojekti, kirjutatud kuni alaealisena-väitekirja.

Aste nõuab kõrget intellektuaalset ja teoreetilisi teadmisi ja arusaamist probleemidest, mis on seotud erialal ja kriitilist arutlust, kokkusegamisel, analüüsida ja hinnata konkreetse probleemi erialal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Esmane eesmärk on hariduselt Biokeemia väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse u ... [+]

Esmane eesmärk on hariduselt Biokeemia väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad omandada nõutavad eksperimentaalse ja tehnoloogilise oskused ja vajalikud välitööd oskusi nagu innovatsioon , otsuste tegemisel, strateegilise mõtlemise ja organiseerimisvõime. Alaealine-väitekirja kursuste MSc Biokeemia koosneb vähemalt 120 ainepunkti uurimistöö tasemel 8 kujul uurimisprojekti, kirjutatud kuni alaealisena-väitekirja.

Aste nõuab kõrget intellektuaalset ja teoreetilisi teadmisi ja arusaamist probleemidest, mis on seotud erialal ja kriitilist arutlust, kokkusegamisel, analüüsida ja hinnata konkreetse probleemi erialal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Esmane eesmärk on hariduselt Botaanika väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse u ... [+]

Esmane eesmärk on hariduselt Botaanika väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad omandada nõutavad eksperimentaalse ja tehnoloogilise oskused ja vajalikud välitööd oskusi nagu innovatsioon , otsuste tegemisel, strateegilise mõtlemise ja organiseerimisvõime. Alaealine-väitekirja kursuste MSc Botaanika koosneb vähemalt 120 ainepunkti uurimistöö tasemel 8 kujul uurimisprojekti, kirjutatud kuni alaealisena-väitekirja.

Aste nõuab kõrget intellektuaalset ja teoreetilisi teadmisi ja arusaamist probleemidest, mis on seotud erialal ja kriitilist arutlust, kokkusegamisel, analüüsida ja hinnata konkreetse probleemi erialal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Esmane eesmärk on hariduselt füüsika väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uur ... [+]

Esmane eesmärk on hariduselt füüsika väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad omandada nõutavad eksperimentaalse ja tehnoloogilise oskused ja vajalikud välitööd oskusi nagu innovatsioon , otsuste tegemisel, strateegilise mõtlemise ja organiseerimisvõime. Alaealine-väitekirja kursuste MSc füüsika koosneb vähemalt 120 ainepunkti uurimistöö tasemel 8 kujul uurimisprojekti, kirjutatud kuni alaealisena-väitekirja.

Aste nõuab kõrget intellektuaalset ja teoreetilisi teadmisi ja arusaamist probleemidest, mis on seotud erialal ja kriitilist arutlust, kokkusegamisel, analüüsida ja hinnata konkreetse probleemi erialal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Esmane eesmärk on hariduselt Geograafia väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse ... [+]

Esmane eesmärk on hariduselt Geograafia väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad omandada nõutavad eksperimentaalse ja tehnoloogilise oskused ja vajalikud välitööd oskusi nagu innovatsioon , otsuste tegemisel, strateegilise mõtlemise ja organiseerimisvõime. Alaealine-väitekirja kursuste MSc geograafia koosneb vähemalt 120 ainepunkti uurimistöö tasemel 8 kujul uurimisprojekti, kirjutatud kuni alaealisena-väitekirja.

Aste nõuab kõrget intellektuaalset ja teoreetilisi teadmisi ja arusaamist probleemidest, mis on seotud erialal ja kriitilist arutlust, kokkusegamisel, analüüsida ja hinnata konkreetse probleemi erialal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Esmane eesmärk on hariduselt Geoloogia väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse u ... [+]

Esmane eesmärk on hariduselt Geoloogia väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad omandada nõutavad eksperimentaalse ja tehnoloogilise oskused ja vajalikud välitööd oskusi nagu innovatsioon , otsuste tegemisel, strateegilise mõtlemise ja organiseerimisvõime. Alaealine-väitekirja kursuste MSc Geoloogia koosneb vähemalt 120 ainepunkti uurimistöö tasemel 8 kujul uurimisprojekti, kirjutatud kuni alaealisena-väitekirja.

Aste nõuab kõrget intellektuaalset ja teoreetilisi teadmisi ja arusaamist probleemidest, mis on seotud erialal ja kriitilist arutlust, kokkusegamisel, analüüsida ja hinnata konkreetse probleemi erialal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Esmane eesmärk MSc in Computer Science väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse u ... [+]

Esmane eesmärk MSc in Computer Science väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad omandada nõutavad eksperimentaalse ja tehnoloogilise oskused ja vajalikud välitööd oskusi nagu innovatsiooni, otsuste tegemisel, strateegilise mõtlemise ja organiseerimisvõime. Alaealine-väitekirja kursuste MSc in Computer Science koosneb vähemalt 120 ainepunkti uurimistöö tasemel 8 kujul uurimisprojekti, kirjutatud kuni alaealisena-väitekirja.

Aste nõuab kõrget intellektuaalset ja teoreetilisi teadmisi ja arusaamist probleemidest, mis on seotud erialal ja kriitilist arutlust, kokkusegamisel, analüüsida ja hinnata konkreetse probleemi erialal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Esmane eesmärk on hariduselt informaatika väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreets ... [+]

Esmane eesmärk on hariduselt informaatika väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad omandada nõutavad eksperimentaalse ja tehnoloogilise oskused ja vajalikud välitööd oskusi nagu innovatsioon , otsuste tegemisel, strateegilise mõtlemise ja organiseerimisvõime. Alaealine-väitekirja kursuste MSc informaatika koosneb vähemalt 120 ainepunkti uurimistöö tasemel 8 kujul uurimisprojekti, kirjutatud kuni alaealisena-väitekirja.

Aste nõuab kõrget intellektuaalset ja teoreetilisi teadmisi ja arusaamist probleemidest, mis on seotud erialal ja kriitilist arutlust, kokkusegamisel, analüüsida ja hinnata konkreetse probleemi erialal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Esmane eesmärk MSc Infotehnoloogia väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurim ... [+]

Esmane eesmärk MSc Infotehnoloogia väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad omandada nõutavad eksperimentaalse ja tehnoloogilise oskused ja vajalikud välitööd oskusi nagu innovatsiooni, otsuste tegemisel, strateegilise mõtlemise ja organiseerimisvõime. Alaealine-väitekirja kursuste MSc Information Technology koosneb vähemalt 120 ainepunkti uurimistöö tasemel 8 kujul uurimisprojekti, kirjutatud kuni alaealisena-väitekirja.

Aste nõuab kõrget intellektuaalset ja teoreetilisi teadmisi ja arusaamist probleemidest, mis on seotud erialal ja kriitilist arutlust, kokkusegamisel, analüüsida ja hinnata konkreetse probleemi erialal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Esmane eesmärk on hariduselt keskkonnajuhtimissüsteemi väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuet ... [+]

Esmane eesmärk on hariduselt keskkonnajuhtimissüsteemi väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad omandada nõutavad eksperimentaalse ja tehnoloogilise oskused ja vajalikud välitööd oskusi nagu innovatsiooni, otsuste tegemisel, strateegilise mõtlemise ja organiseerimisvõime. Alaealine-väitekirja kursuste MSc keskkonnajuhtimissüsteemi koosneb vähemalt 120 ainepunkti uurimistöö tasemel 8 kujul uurimisprojekti, kirjutatud kuni alaealisena-väitekirja.

Aste nõuab kõrget intellektuaalset ja teoreetilisi teadmisi ja arusaamist probleemidest, mis on seotud erialal ja kriitilist arutlust, kokkusegamisel, analüüsida ja hinnata konkreetse probleemi erialal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Esmane eesmärk on hariduselt matemaatika väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse ... [+]

Esmane eesmärk on hariduselt matemaatika väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad omandada nõutavad eksperimentaalse ja tehnoloogilise oskused ja vajalikud välitööd oskusi nagu innovatsioon , otsuste tegemisel, strateegilise mõtlemise ja organiseerimisvõime. Alaealine-väitekirja kursuste MSc Matemaatika koosneb vähemalt 120 ainepunkti uurimistöö tasemel 8 kujul uurimisprojekti, kirjutatud kuni alaealisena-väitekirja.

Aste nõuab kõrget intellektuaalset ja teoreetilisi teadmisi ja arusaamist probleemidest, mis on seotud erialal ja kriitilist arutlust, kokkusegamisel, analüüsida ja hinnata konkreetse probleemi erialal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Esmane eesmärk on hariduselt matemaatilise statistika väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuete ... [+]

Esmane eesmärk on hariduselt matemaatilise statistika väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad omandada nõutavad eksperimentaalse ja tehnoloogilise oskused ja vajalikud välitööd oskusi nagu innovatsiooni, otsuste tegemisel, strateegilise mõtlemise ja organiseerimisvõime. Alaealine-väitekirja kursuste MSc matemaatilise statistika koosneb vähemalt 120 ainepunkti uurimistöö tasemel 8 kujul uurimisprojekti, kirjutatud kuni alaealisena-väitekirja.

Aste nõuab kõrget intellektuaalset ja teoreetilisi teadmisi ja arusaamist probleemidest, mis on seotud erialal ja kriitilist arutlust, kokkusegamisel, analüüsida ja hinnata konkreetse probleemi erialal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Esmane eesmärk on hariduselt Nanoteadust väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse ... [+]

Esmane eesmärk on hariduselt Nanoteadust väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad omandada nõutavad eksperimentaalse ja tehnoloogilise oskused ja vajalikud välitööd oskusi nagu innovatsioon , otsuste tegemisel, strateegilise mõtlemise ja organiseerimisvõime. Alaealine-väitekirja kursuste MSc Nanoteadust koosneb vähemalt 120 ainepunkti uurimistöö tasemel 8 kujul uurimisprojekti, kirjutatud kuni alaealisena-väitekirja.

Aste nõuab kõrget intellektuaalset ja teoreetilisi teadmisi ja arusaamist probleemidest, mis on seotud erialal ja kriitilist arutlust, kokkusegamisel, analüüsida ja hinnata konkreetse probleemi erialal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Esmane eesmärk on hariduselt Zooloogia väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse u ... [+]

Esmane eesmärk on hariduselt Zooloogia väikesed-väitekirja kursuste eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud arenenud hariduse ja koolituse ajal nõuetele konkreetse uurimistöö osa nii, et õpilased saavad omandada nõutavad eksperimentaalse ja tehnoloogilise oskused ja vajalikud välitööd oskusi nagu innovatsioon , otsuste tegemisel, strateegilise mõtlemise ja organiseerimisvõime. Alaealine-väitekirja kursuste MSc zooloogia koosneb vähemalt 120 ainepunkti uurimistöö tasemel 8 kujul uurimisprojekti, kirjutatud kuni alaealisena-väitekirja.

Aste nõuab kõrget intellektuaalset ja teoreetilisi teadmisi ja arusaamist probleemidest, mis on seotud erialal ja kriitilist arutlust, kokkusegamisel, analüüsida ja hinnata konkreetse probleemi erialal.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

UJ Corporate video 2016

UJ generations of accomplishment

Location address
University of Johannesburg
PO Box 524

Johannesburg, Gauteng, 2006 ZA
Social Media