University of Johannesburg

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Elav, mitmekultuurilises ja dünaamilise Johannesburgi ülikool (ks) jagab tempo ja energia kosmopoliitne Johannesburg, linna, mille nime ta kannab. Proudly Lõuna-Aafrika ülikool on elus alla tema Aafrika juurtega ning hästi ette valmistatud oma rolli actualising potentsiaali, et kõrgharidus kehtib Euroopa areng.

Fenomenaalne edulugu University on üks, mis üllatas kriitikud ja võitis skeptikud. Olles institutsioon, mis on uhke oma ligipääsetavad tipptase, pärast ainult 11 aastat ks on ennast tõestanud kui institutsiooni globaalse kvaliteedi ja maailmatasemel väärikus.

Oma esimese viie tegutsemisaasta jooksul ks kahekordistas akrediteeritud teaduslike uuringute tulemusi ning suurendanud oma eristatakse Lõuna-Aafrika Research Toolid nullist kuni seitse. See tähelepanuväärne saavutus jõuti ka enne eesmärgi 2015. aastaks seatud. 2010 uurimistulemusi oli tingitud ks soov, algperioodil, luua ks kui põhjalikult teadus keskendunud ülikool.

Ks on esimene ja ainus Aafrika ülikooli lubatud kõrgelt hinnatud konsortsium 28 teadusmahukate ülikoole maailmas, Universitas 21 - oluline tunnustus kasvav rahvusvaheline väärikus ks.

Ks on uhke maailmatasemel, rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemilisi programme õppekavade alusel teavitanud tipptasemel arenguid nii bakalaureuse-ja kraadiõppe. Ks programmid, oma üheksa teaduskonda, eesmärk on valmistada õpilasi ette tööeluks ja ülemaailmse kodakondsuse. Ülikool on neli ülikoolilinnakud, nimelt Auckland Park Bunting Road Campus; Auckland Park Kingsway Campus; Doornfontein Campus; ja Soweto Campus.

Tuginedes valikuid ks Orange Carpet esmakursuslaste - need, kellel APS skoor võrdne ja rohkem kui 40 punkti - lipulaeva programmid hõlmavad: Raamatupidamine; Elektri- ja elektroonikaseadmete / Mechanical / Civil / Mining Engineering; LLB / BA Law / bcom seadus; Matemaatika / rakendusmatemaatika; IT / Computer Sciences; Inimese füsioloogia; Optomeetria; Finance; Psühholoogia; ja Õpetajahariduse.

Selleks, et teha ks õpetus, teadus ja innovatsioon eesmärgid reaalsuseks, ks on, viimase kaheksa aasta jooksul investeerinud üle R2 miljardit suurendamise ja laiendamisega seoses elu- ja õppimise võimalused kõigile oma ülikoolilinnakud ja arvesse luua ohutu ja turvaline, maailmatasemel õppe ja teadustöö keskkond nii töötajate kui ka üliõpilaste.

Ks kehtestati ka käsiseadmed (tablett või sülearvuti) arvesse esimese aasta klassiruumid 2014. aastal, püüdes ühendada need noored mõtetes maailma e-teadmine, et nad on kasvamas ning muuta võimet osaleda ja võistelda.

Ks lõpetaja edukust praegu 83,4% ja aastane kõrgharidusega väljund on üle 11400 õpilast. Ülikooli esimene aasta kogemus programmi (FYE), algatus pakub akadeemilisi oskusi tugevdada rõhuasetusega õpilaste juhendamise kaasõpilastega, on üks abiprogrammid, mis aitavad leevendada koolist ülikooli üleminek. Ligi 1300 õpilase juhendajad, valitakse kolmanda aasta tasemel ja üles, tegutseda liides üliõpilaste ja õppejõudude. Ks kehtestati ka akadeemiliste nõuandjate Ülikooli elukohad ja heaks off-campus majutushooned. Under ks Akadeemilise Excellence programmi 250 õpilase nõustajad teenivad 2000 esmakursuslaste 25 elukohad.

Märkimisväärsed on ka see, et ks, rohkem kui 49.500 õpilast; 2300 välisüliõpilased; 6700 magistrandi ja tuntud õppejõud, on institutsioon tänuväärset lõpetamist määra. Ks on koduks 133 hinnatud teadlasi, kellest kuus on hinnatud ja on seitse National Research Foundation Toolid. Lisaks sellele toodab kõige rohkem musta raamatupidajate kogu akrediteeritud elamu ülikoolide riigis.

Kuigi ks taotleb globaalset tipptaseme ja kasvu, University kavatseb seda riiklikult tundlik nii, et ainult ks saab. Seoses sellega hulgas Lõuna-Aafrika kuus juhtivate ülikoolide ainult ks edukalt tagab juurdepääsu ligi 2000 esmakursuslaste, kes on pärit kõige vaesemaid kogukondi, andes neile, vajaduse korral koos top-up NSFAS rahastamist, stipendiume ja kaks tervet toidukorda päevas .

Järgmise kümne aasta jooksul, UJ seadnud kuus strateegilist eesmärki, milleks on:

Global Excellence in Research and Innovation.
Global õpetamise ja õppimise.
Rahvusvahelise profiiliga Fit for Global Excellence ja väärikus.
Tasumata Student Experience.
Aktiivne Global Reputatsioon Management, ja
Institutsiooni ja Inimesed Fit for Global Excellence ja väärikus.

Nägemine

Rahvusvaheline Ülikool valik, ankurdatud Aafrikas, dünaamiliselt tuleviku kujundamisel.

Missioon

Innustav oma kogukonna muuta ja teenida inimkonda innovatsiooni ja koostöö jätkamist teadmisi.

väärtused

IMAGINATION CONVERSATION UUENDAV eetilist alust

Tuleviku kujundamine

Mõeldes iseseisvalt
Arendamine kosmopoliitne identiteet
Eksponeerimine ambitsioonid ja sõita
Vastu ettevõtlikku lähenemist

Õpime koos meie mitmekesisus

Making tarku otsuseid kollektiivselt

Kaasamine otstarbekalt üksteisega
Tooted vastastikusel austusel
Leading consultatively

Arendamine säästvalt läbi loomingulise panuse

Introspecting uuendamise

Innovatsioon ja ühise hüve
Making positiivseid muutusi
Kasutades ära unustada võimalusi

Väärtustades akadeemilise vabaduse

Otsib tasakaalu tegevuse teadmiste

Vastamisi väljakutseid julgelt ja teenida usaldust
Toimides vastutustundlikult aus, järjekindla ja läbipaistva
Osalemine ja aidata ühenduse (Ubuntu) *
  • Ubuntu on võime väljendada kaastunnet, õiglust, vastastikkuse, väärikust, harmoonia ja inimkonna huvides hoone, säilitada ja tugevdada ühenduse. Ubuntu räägib meie omavaheline seotus, meie ühine inimlikkus ja vastutus iga, mis voolab meie ühendus.

Asukohad

Johannesburg

Address
University of Johannesburg
PO Box 524

2006 Johannesburg, Gautengi, Lõuna-Aafrika Vabariik

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

MA