Kaunas University of Technology

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Hea maine

Kaunas University of Technology 1922. aastani naasnud on Kaunas University of Technology välja töötanud suurepärase õpingute ja teadustöö potentsiaali ning jääb Balti riikide regioonis uuenduste ja tehnoloogiate juhiks. KTU-l on 10 500 üliõpilast ja 1000 akadeemilise personali, kes püüavad kokku koguda väga andekaid üliõpilasi (mida toetavad ülikooli- ja välised stipendiumid), teadlasi ja õppejõude tipptasemel teadusuuringuid, kõrgekvaliteedilise hariduse pakkumist ning uurimis- ja arendusteenuste pakkumist laiale ettevõtete arv.

Rahvusvahelisus

KTU suurendab oma rahvusvahelist nähtavust, osaledes rahvusvahelistes teaduskoostöös, luues rahvusvahelisi õppekavasid, tehes koostööd rahvusvaheliste partneritega ühiste õppekavade loomisel ning julgustades üliõpilaste ja akadeemiliste ringkondade rahvusvahelist vahetust. Praegu saavad rahvusvahelised üliõpilased valida 37 bakalaureuse- ja magistriõppe programmi ning 19 doktoriprogrammi vahel inglise, tehnoloogiliste, füüsikaliste, biomeditsiiniliste ja sotsiaalteaduste, humanitaarteaduste ja loominguliste kunstide valdkonnas.

108676_108250_4.mechanikosf2012G.Zaltauskaitesnuotr-2076.jpg

Infrastruktuur ja tehnoloogiad

KTU asutas mitte ainult esimese ja edukama akadeemilise algupädevuse, vaid on ka Baltimaade suurima teadus- ja tehnoloogiaparki. Õpilastel on juurdepääs kõige kaasaegsematele uurimisvahenditele Leedus. Baltimaade suurim kaasaegsete mobiilsideoperaatorite laboratoorium, ainuke Baltimaades Bloombergi finantsturgude Lab, Intermedixi loominguline keskus ning jätkusuutliku keemia laborid, mehhatroonika, tulevikuenergia ja keskkonnatehnoloogia, info- ja telekommunikatsioonitehnoloogiad on vaid murdosa olemasolevatest tehnoloogilistest ressurssidest. KTU teeb koostööd ülemaailmsete organisatsioonidega nagu Barclays, BASF, FESTO, Hitachi, NATO, Samsung, Schneider Electric jne.

108675_108252_3.SAFIMIC5.JPG

Kasvav ande

KTU investeerib oma praegustesse üliõpilastesse, parandades oma õppekeskkonda ja selle kvaliteeti, pakkudes spordi-, kunsti- ja üliõpilasliitudes aktiivsete tegevuste võimalusi ning suurendades nende usaldust, sest see on investeering ühiskonna tulevikku kohalikul ja globaalsel tasandil tingimustel. Meie õpilased moodustavad suur osa aktiivsest üliõpilaskontsernist Leedus suuruselt teises linnas Kaunases.

108677_108251_18-08-01Maistoinstitutas87.JPG

Põnev koht elamiseks ja õppimiseks

KTU asub Leedus suuruselt teises linnas, mis on sageli Leedu intellektuaal ja kultuuripealinn. Mugavaks elamiseks on turvaline keskkond ja parasvöötme looduslikud tingimused. Vivid vanalinn, rohelised pargid, jõepark koos vaba aja veetmisega on KTU ülikoolilinnast 15 minutiga. Üliõpilastele pakutakse elama KTU ühistutes, nautida spordi-, kunsti- ja muid üliõpilaste tegevust ülikoolilinnakus.

Põhilised põhjused õppida Leedus

  • Kvaliteetsed, kaasaegsed ja uuenduslikud uuringud, mis vastavad Euroopa Liidu hariduspoliitika nõuetele.
  • Ülemaailmselt tunnustatud diplom eduka rahvusvahelise karjääri või täiendõppe jätkamiseks.
  • Ainulaadne kultuur, mis toetab vanu traditsioone. Leedu keelt nimetatakse sageli vanimaks indoeuroopa keeleks.

Kaunases

  • Noorte ja andekate inimeste linn: iga 7. elanik õpib ülikoolis või kolledžis. Seetõttu on see ka õpilaste linn.
  • Leedu suuruselt teine linn, kuid peamised objektid on jalgsi või jalgrattaga kergesti ligipääsetavad.
  • Linn on Euroopa kümne kõige tasuvama linna hulgas.

Kell KTU

  • Maailma kõige kõrgemate ülikoolide 2,7% seas: KTU ühendab väga andekaid üliõpilasi, teadlasi ja teadlasi.
  • Juht koostöös ettevõtlusega: alates õppekavade arendamisest kuni juhtumianalüüsini kuni tehnoloogiasiirdeni.
  • Lai valik teenuseid üliõpilastele: vahetusprogrammid, praktikumid, stardiruum, sport jne.

Edetabelid

QS

Asukohad

Kaunas

Kaunas University of Technology

Address
Donelaicio St. 73,
44249 Kaunas, Kaunase maakond, Leedu
Telefon
37037323894