Loe ametlikku kirjeldust

Kazimieras Simonavičius Ülikool (KSU), mis asutati aastal 2003, on akrediteeritud erakooli kõrghariduse ülikoolilinnakud Vilniuses ja Klaipedas. KSU paistab silma oma uuenduslik lähenemisviis õppimisele ja ettevõtluse väärtusi.

Uuringud katavad peamisi Sotsiaalteadused - Business and Management, Public Administration, seadus, Side, majandus, politoloogia ja sotsioloogia - samuti tehnoloogilised Sciences infotehnoloogia valdkonnas. Ülikool pakub 13 bakalaureuse-, viis magistri- ja ühe integreeritud programme, samuti elukestva õppe uuringud ja kursused.

MIKS KSU?

Karjäärile orienteeritud haridus. Koostöös kohalike ja rahvusvaheliste ettevõtete, oleme välja töötanud õppeprogramme, mis valmistab õpilasi karjääri edu oma valitud õppesuunal. Ülikool edendab kolm omadust, mis on oluline noore inimese edu.

Ettevõtlus. Uuring programmide KSU panna suurt rõhku edendada ettevõtlikkust väärtusi ja oskusi. Ülikool toetab õpilase start-up ideid ja julgustab neid looma uusi ettevõtteid.

Innovatsioon. Õppejõud KSU kasutada uuenduslikke õpetamismeetodeid. Õpilasi julgustatakse kasutama uusimaid kaasaegse tehnoloogia õpingute ajal ja projektitöö.

Loovus. Hulganisti võimalusi loovuse ja eneseväljenduse kõik KSU programmid: kõik õppekavad õpilastes integreerida teaduslikke teadmisi, tehnoloogiliste uuenduste ja kunsti. Ülikool toetab ka õpilaste osalemine ettevõtliku võistlus ja projekte, tegeleb sotsiaalpartnerite õppeprotsessis, pakkudes õpilastele võimalused lahendada reaalse elu probleemid.

Tähelepanu ja toetust. Väike õpperühmades, et iga õpilane saab isiklikku tähelepanu. Esimese aasta üliõpilased saavad isikliku karjäärinõustaja ant juhendajaid. Õpilased uuringute käigus on regulaarsed konsultatsioonid oma karjäärivõimalusi ning nad saavad registreeruda Karjäär Programm, mis aitab neil omandada praktilisi ja isikliku oskusi ja valmistada end ette karjääri.

Rahvusvaheline koostöö. Ülikoolil on üliõpilasvahetuse lepinguid üle 100 ülikoolid üle kogu maailma. KSU pakub mitmeid võimalusi üliõpilastele ja õppejõududele osaleda välisriigis omandatud koolitust ja õppeprogrammid. Iga semester on kohustuslik ja valikaineid, mis on õpetanud välismaa teadlasi üle kogu maailma.

KSU - Ülikooli, kus saab leiutada oma tulevikku!

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Kazimieras Simonavicius University

Future Prognoos ja strateegilise Juhtimine on esimene haridusprogramm tulevaste uuringute Leedus. Programm ühendab interdistsiplinaarsus, täiendavuse ja lahutamatu univer ... [+]

Future Prognoos ja strateegilise Juhtimine on esimene haridusprogramm tulevaste uuringute Leedus. Programm ühendab interdistsiplinaarsus, täiendavuse ja lahutamatu universaalsust asjakohased oskused, mis loovad võimalusi paremini integreeruda pidevalt muutuval tööturul: Insights metoodika õpetatakse, mida saab rakendada erinevates valdkondades ja eri tasanditel, suunates neid võimeid strateegiline modelleerimine sotsiaalsete, majanduslike, poliitiliste, kultuuriliste ja tehnoloogiliste protsesside, samuti tuleviku kujundamisel teadmistepõhise ühiskonna poole.

Eesmärgiks of the Future Prognoos ja strateegilise valitsemise programm on valmistada tipptasemel avaliku halduse spetsialiste, kes suudavad mõista keerulisi juhtkonna suhete terviklikult mitmes etapis ja muutuvas keskkonnas globaalses mastaabis. Lõpetajad see programm on võimelised: 1. kohaldada tulevikus ettenägelikkust metoodika samas sõnastada avaliku halduse poliitika ja majanduslik tegevus.... [-]

Leedu Vilniuses
September 2020
Inglise
Osakoormus
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Students about Kazimieras Simonavičius University