Lithuanian Sports University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Lithuanian Sports University ( LSU ) on uhke, et ta on ainus spetsialiseerunud ülikool Leedus, mis on ühendanud liikumise ja sporditeaduse üle kaheksa aastakümne. Uuringud spordis ja sellega seotud valdkondades on üha populaarsemaks muutumas, pakkudes samal ajal uusi võimalusi edukatele lõpetajatele. Tervisliku, aktiivse ja pika elueaga inimestele abistavate spetsialistide vajadus kasvab pidevalt.

Seetõttu saate koos LSU õnnestuda elus, kus õpingud, sporditeadus ja -praktika on omavahel seotud. Erakordne tähelepanu igale rahvusvahelisele üliõpilasele, teaduspõhisele uuringule ja spordielustikule annab iga päev teadmisi ja huvitavaid kogemusi. Tehke õige valik ja see aitab oma eesmärke ellu viia ja saada erandlikuks.

LSU lõpetajate seas on palju tuntud teadlasi, maailmakuulsaid treenereid, kuulsaid sportlasi ja silmapaistvaid avaliku elu tegelasi. Suur osa LSU üliõpilastest ja lõpetajatest on saanud olümpiamängude, maailmameistrivõistluste ja Euroopa meistrivõistluste meistrite ja auhinna võitjateks.

Asukohad

Kaunas

Lithuanian Sports University

Address
Lietuvos sporto universitetas
Sporto 6

44221 Kaunas, Kaunase maakond, Leedu
Telefon
+370 37 302 644