Mykolas Romeris University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Vilniuse kesklinnast vaid 20 minuti kaugusel asuv Mykolas Romeris University (MRU) on Leedu üks suurimaid ja rahvusvahelisemaid ülikoole, kus õpib praegu umbes 7000 üliõpilast 58 riigist. Ülikool pakub täielikult inglise keeles õpetatavaid programme rahvusvahelistele tudengitele kõikidel tasanditel - alates bakalaureuse- ja doktorikraadini ühiskonnateaduste alal.

Ülikool teeb tihedat koostööd 300 ülikooli, avaliku ja erasektori asutusega ning on MRU paljude rahvusvaheliste organisatsioonide aktiivne liige: Rahvusvaheline Ülikoolide Assotsiatsioon, Euroopa Ülikoolide Assotsiatsioon, Euroopa Rahvusvahelise Hariduse Assotsiatsioon, Euroopa-Aasia teadmiste konsortsium sotsiaaltehnoloogiad aruka ja kaasava ühiskonna jaoks. , jne.

QS-i maailma ülikoolide edetabeli (EECA 2019) kohaselt paranes Mykolas Romeris University 6 koha võrra ja saavutab auväärse 142. koha, samas kui 2018. aasta QS-i subjektide kaupa järjestatud 2019. aasta seaduse järgi oli MRU edetabeli 300 parima ülikooli vahel areneva Euroopa ja Kesk-Aasias.

44336_2016_TEISE_KIEKVIENAM-0208.jpg

Põhjused õppima MRU

 1. Progressiivsed, dünaamilised, kaasaegsed virtuaalsed õppeplatvormid
 2. Mitmekultuuriline keskkond
 3. Paljud teenused on täiesti tasuta: suur parklas, spordisaalid ja spordisaalid, võõrkeelte kursused, laulud, tantsu- ja teatriostuudiod, korvpallimeeskond, traadita internet, kultuuri- ja haridusalane tegevus jne.
 4. Madalad elamiskulud (majutamine ülikooli tudengite majas 300-350 EUR / kuus)
 5. Raamatukogu, mis töötab isegi öösel
 6. Tasuta sissejuhatav nädal rahvusvahelistele üliõpilastele (informatiivsed seminarid, reisid, ekskursioonid, kultuuriüritused)
 7. Üliõpilasviisa, mis lubab kogu Schengeni piirkonna reisida
 8. Rahvusvahelise liikuvuse stipendiumid (õpinguteks ja internatuuri jaoks)
 9. Euroopa diplomid, mida on kerge tunnustada üle kogu maailma
 10. King Sejongi Instituut, kus õpilased saavad tasuta õppida Korea keelt ja kultuuri
 11. Üks kiiremaid avalikke WiFi faile maailmas
 12. Ilus hubane Vilnius; värske, puhas õhk (Euroopas kõige puhtam)

44335_2016_MRU_Karjeros_laboratorija-7861.jpg

 • Majutus: Jah, pakutakse kõigile rahvusvahelistele üliõpilastele
 • Kus: ülikoolilinnakus, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel, et jõuda põhikooli ülikoolihoones
 • Hind: 85-100 eurot kuus
 • Uuringute algus: 1. september.

Taotluse kord ja vajalikud dokumendid

Järgige 4 sammu:

 1. Täitke taotlusvorm aadressil apply.mruni.eu
 2. Laadige nõutud dokumendid üles
 3. Kinnitage oma registreerimine, tasudes taotluse tasu
 4. Esitage oma taotlus

Vajalikud dokumendid:

 1. Haridust tõendavad dokumendid
  1. Bakalaureusekraadiga üliõpilastele: keskhariduse diplomi või kõrgharidust tõendava diplomi tõestatud koopiad koos akadeemiliste dokumentide ärakirjaga. Dokumendid tuleb ametlikult tõlkida leedu või inglise keelde.
  2. Märkus: taotleja elukohariigi järgi võidakse nõuda lisakoolitusdokumente (nt riigieksami või pre-ülikoolihariduse tulemusi).
  3. Magistriõppe üliõpilastele: ülikooli transkripti ja diplomi tõestatud koopiad (kandidaadil peab olema ülikooli bakalaureusekraad või samaväärne esimene ülikoolikraad vähemalt 3-aastase õppeperioodiga). Dokumendid tuleb ametlikult tõlkida leedu või inglise keelde.
 2. Dokument, mis tõendab inglise keele oskuse tulemusi.
  1. Bakalaureusekraadiga üliõpilastele: vähemalt B1; tasemel B1 samaväärsed inglise keele taseme tunnistused: TOEFL Paper 477-510, TOEFL IBT 53-64, IELTS 4.5-5.0, PTE tase
  2. Magistriõppe üliõpilastele: vähemalt B2 tase, B2 tasemega samaväärsed ingliskeelse kvalifikatsiooni tunnistused: TOEFL-i paber 513-547, TOEFL IBT 65-78, IELTS 5.5-6.0.
  3. Märkus: kui teil pole IELTSi või TOEFLi, on olemas võimalus võtta ülikoolis korraldatavat online-inglise keele taseme testi. Taotluse täitmisel peaksite seda võimalust valima. Selle katse eest lisatasu puudub.
 3. Passi koopia
 4. Passi tüüpi foto.

44337_2016_vasaros_mokikla-5368.jpg

Taotluste esitamise tähtaeg

1. juuni

Täiendav sissepääs ELi liikmesriikide ja viisavaba reisimise režiimi kandvate riikide kodanikele Leedu Vabariiki sisenemiseks, samuti nende riikide kodanikele, kes vajavad viisasid sisenemiseks Leedu Vabariiki, kus on Vabariigi saatkonnad Leedus korraldatakse 6. juulist 3. augustini.

44338_2017_diplomu_iteikimas__Business_Media_School-3344.jpg

Asukohad

Vilniuses

Mykolas Romeris University

Address
Ateities st. 20,

LT-08303 Vilniuses, Vilniuse maakond, Leedu
Telefon
+370 5 271 4625