ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

ESA esitlus

Asutatud aastal 1996 järgmine valitsustevaheline kokkulepe Prantsusmaa ja Liibanoni ESA on Business School on pühendatud haridusele ja juhtidele Liibanonis ja Lähis-Idas ning haldab Paris Ile-de-France Regional Kaubandus-Tööstuskoja liige.

Oma missiooni moodustada eliit Liibanoni ja piirkonna arvesse homsed juhid, ESA on saanud eeskujuks akadeemilist Liibanonis ja platvormi suhtlemist ja kohtumisi Euroopas, Lähis-Idas ja Liibanonis.

Tasulised pingsalt ettevõtted ja nende vajadusi, ESA aitab neil arendada oma visiooni, mis aitab neil paremini saavutada oma eesmärke, koolitust ja juhendamist nende juhid ja juhtidele.

Asub kesklinnas Beirut ja keskmes Lähis-Idas, ESA kinnitab oma haaret nii oluline rahvusvahelises koolis, mis ühendab võimeid kõrgetasemeliste õppijad ja õppejõud, kes on ühed maailma kõige silmapaistvamat spetsialistidega.

Tugevused ESA

Programmid ja kursused mõõdu järgi tehtud, koolitada ja juhtidele, vastavalt vajadustele rahvusvaheliste töökohal.

Teaduskonna koosneb eranditult professorid tõmmatud parimaid ärikoolides Euroopas, eriti ESCP Europe ja HEC Paris.

Kaks rahvusvahelist sertifitseerimist kinnitada iga akadeemilise tee: ESA Degree ja kraadi selle maineka partner koolis.

Paindlik ajakava, võimaldades nii koolituse ja tööelu ühendatakse.

Mõjukas rahvusvaheline võrgustik, kättesaadav liitumist ESA Vilistlaskogu, mis on seotud ja oluline partner ESCP Alumni Association.

Soodsam koht äri kohtumisi, ESA korraldab regulaarselt seminare ja paneel konverentsidel rahvusvaheliste esinejatega.

Akadeemiline Partnerid

Alates selle loomisest, ESA on säilitanud tugeva võrgustiku koosseisus mõned parimad ärikoolid, eriti ESCP Europe ja HEC Paris.

Need partnerlused võimaldab meie õpilastel kasu rahvusvahelise teaduskonna akadeemilise kvaliteedi ja saavutada kaks sertifikaadid iga rahvusvahelise taseme õppekava: ESA Degree ja kraadi meie partner organisatsioon.

Asukohad

Beirut

Ecole Superieure des Affaires

Address
ESA Campus,
289, rue Clemenceau,
P.O. Box 113 – 7318

Beirut, Beiruti kubermang, Liibanon
Telefon
+961 1 373 373

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega