Loe ametlikku kirjeldust

ESA esitlus

Asutatud aastal 1996 järgmine valitsustevaheline kokkulepe Prantsusmaa ja Liibanoni ESA on Business School on pühendatud haridusele ja juhtidele Liibanonis ja Lähis-Idas ning haldab Paris Ile-de-France Regional Kaubandus-Tööstuskoja liige.

Oma missiooni moodustada eliit Liibanoni ja piirkonna arvesse homsed juhid, ESA on saanud eeskujuks akadeemilist Liibanonis ja platvormi suhtlemist ja kohtumisi Euroopas, Lähis-Idas ja Liibanonis.

Tasulised pingsalt ettevõtted ja nende vajadusi, ESA aitab neil arendada oma visiooni, mis aitab neil paremini saavutada oma eesmärke, koolitust ja juhendamist nende juhid ja juhtidele.

Asub kesklinnas Beirut ja keskmes Lähis-Idas, ESA kinnitab oma haaret nii oluline rahvusvahelises koolis, mis ühendab võimeid kõrgetasemeliste õppijad ja õppejõud, kes on ühed maailma kõige silmapaistvamat spetsialistidega.

Tugevused ESA

Programmid ja kursused mõõdu järgi tehtud, koolitada ja juhtidele, vastavalt vajadustele rahvusvaheliste töökohal.

Teaduskonna koosneb eranditult professorid tõmmatud parimaid ärikoolides Euroopas, eriti ESCP Europe ja HEC Paris.

Kaks rahvusvahelist sertifitseerimist kinnitada iga akadeemilise tee: ESA Degree ja kraadi selle maineka partner koolis.

Paindlik ajakava, võimaldades nii koolituse ja tööelu ühendatakse.

Mõjukas rahvusvaheline võrgustik, kättesaadav liitumist ESA Vilistlaskogu, mis on seotud ja oluline partner ESCP Alumni Association.

Soodsam koht äri kohtumisi, ESA korraldab regulaarselt seminare ja paneel konverentsidel rahvusvaheliste esinejatega.

Akadeemiline Partnerid

Alates selle loomisest, ESA on säilitanud tugeva võrgustiku koosseisus mõned parimad ärikoolid, eriti ESCP Europe ja HEC Paris.

Need partnerlused võimaldab meie õpilastel kasu rahvusvahelise teaduskonna akadeemilise kvaliteedi ja saavutada kaks sertifikaadid iga rahvusvahelise taseme õppekava: ESA Degree ja kraadi meie partner organisatsioon.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Prantsuse

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires

Treeni rahanduse asjatundjad kapten ja süvendada oma teadmisi vajalike teooriate ja tööriistu areng nende funktsioonid. ... [+]

XFM: Executive Master in Financial Management

Spetsiaalsed õppekava Finance Target: hoidja ülikoolidiplom minimaalne kogemus: 3 aastat Keel: English

eesmärk

Treeni rahanduse asjatundjad kapten ja süvendada oma teadmisi vajalike teooriate ja tööriistu areng nende funktsioonid.

Rahvusvaheline diplom

Executive Masters in Financial Management on ühisprogrammi poolt ESA Business School ja SBA Bocconi School of Management.

Kursuse struktuur

Kestus: 16 kuud Kursuste organiseerimine: kord kuus - neljapäeval, reedel ja laupäeval Ajakava: 9:00-06:00

Tasud

Õppemaks: 19500 USD

[-]
Liibanon Beirut Holland Rotterdam
Oktoober 2019
Prantsuse
Päevane õpe
16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires

Õpetajad, äriringkondade eksperdid ja rahvusvahelised Liibanonid on pärit ainult parimatest rahvusvahelistest koolidest, sealhulgas ESCP Euroopast (finantstabeli järgi) j ... [+]

Master in Management

ESA juhtimise magister - ainult Grande Ecole programm Liibanonis - on tulevikus juhid, kes saavad konkurentsivõimelist, rahvusvahelist ja mitmekultuurilist keskkonda kergesti areneda.

INNOVAATILINE PROGRAMM SPONSOR TEIE AMBITIONS

Kursus, mis võimaldab õpilastel süvendada ja juhtida teooriaid ja tööriistu edukaks integratsiooniks professionaalses maailmas. Koolitus üliõpilastele usaldusväärse professionaalse projekti määratlemisel ja vormistamisel, mis vastab Liibanoni ja rahvusvahelise äriringkondade püüdlustele ja vajadustele. Strateegiline äritegevuse nägemus, tööoskused ja -võime otsuste langetamiseks ja muutuste juhtimiseks, et õpilased saaksid tõhusaks töötajaks oma vastavas valdkonnas.... [-]

Liibanon Beirut
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires

Treeni turunduse ja kommunikatsiooni spetsialistid kapten ja süvendada oma teadmisi vajalike teooriate ja tööriistu areng nende funktsioonid. ... [+]

MSM: spetsialiseerunud magister turunduses

Turunduse sihtgruppide erialane õppekava : magistrikraad Minimaalne kogemus: 2 aastat Keel: prantsuse keel

Eesmärk

Treeni turunduse ja kommunikatsiooni spetsialistid kapten ja süvendada oma teadmisi vajalike teooriate ja tööriistu areng nende funktsioonid.

Kaks rahvusvahelist diplomid Specialized Master in Marketing ja kommunikatsiooni ESA Specialized Master in Marketing ja kommunikatsiooni ESCP Europe Kursuse ülesehitus

Kestus: 18 kuud. Kursused viiakse läbi iga kolme nädala jooksul, teisipäevast reedeni kell 16.00 kuni 20.30 ja laupäeval kella 9.00 kuni 13.30

Tasud

Õppemaks: 18600 USD

[-]
Liibanon Beirut Suurbritannia London
Oktoober 2019
Prantsuse
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ecole Superieure des Affaires
Address
ESA Campus, 289, rue Clemenceau, P.O. Box 113 – 7318
Beirut, Beirut Governorate, Liibanon
Koduleht
Telefon
+961 1 373 373