Loe ametlikku kirjeldust

109747_109732_img2018720872.jpg

Umbes USJist

Saint-Joseph Beiruti ülikool (USJ) on Liibanoni eraülikool, mis asutati 1875. aastal. Liibanoni riik tunnustab ülikooli ja selle kraadi ametlikult kõrgharidust reguleeriva erasektori kõrghariduse sätete kohaselt.

  • AERESi (Prantsuse akadeemilise uurimistöö hindamise agentuur) poolt akrediteeriti ülikool 2009. aastal.
  • Ta on Araabia ülikoolide assotsiatsiooni liige, Rahvusvaheline ülikoolide liit, täielikult või osaliselt prantsuse keele ülikoolide ühendus, katoliku ülikoolide rahvusvaheline föderatsioon, Euroopa katoliku ülikoolide liit, jesuiidi kõrgkoolide ühingute liit Euroopa ja Liibanoni, Euroopa-Vahemere piirkonna assotsiatsiooni ja EuroMedi alalise ülikoolifoorumiga.
  • Sellel on üle 200 koostöölepingu erinevate ülikoolidega, olgu need siis araablased, Euroopa, Ameerika, Kanada, Hiina või Jaapan.
  • Selles on Araabia hambaarstide teaduskonna ühingu alaline peakorter, mida korraldab selle sidusettevõte, hambaarstiteaduskond.
  • Selles on Araabia Konföderatsiooni teaduskondade alaline peakorter
  • See asub Konfutsiuse Instituudi peakontoris hiina keele ja tsivilisatsiooni õpetamiseks.
  • Selles asub Jaapani Akadeemilise Keskuse peakorter.115533_SIOpagepubAinNajmdemiA42019-small.jpg

USJ missioon

Ülikooli missioon, visioon ja väärtused on määratletud selle hartas. Nad liiguvad kahe peamise telje ümber: õpetamine ja teadustegevus, kuid on olemas ka kodanikuühenduse kolmas telg.

Selles mõttes on USJ õppeasutus. See edendab tipptaset ja püüab oma õpilasi kujundada riigi ja piirkonna parimatesse riikidesse, avades nii neile suured võimalused. Mitte ainult seda, vaid ka püütakse edendada dialoogi bulturalismi ja mitmekeelsuse kaudu, jäädes samal ajal peegelduseks ja iseloomu loomiseks turvaliseks varjupaigaks.

Harta nõuab, et kõik ülikooli kogukonna liikmed oleksid pühendunud isikliku vabaduse propageerimisele, olles samal ajal avatud vaimsele kaasamisele. Kõigi religioossete nimede liikmeid, kelle väga mitmekesisus on Liibanoni ühiskonnale omapärane, kutsutakse üles osalema selles propageerimises, mis eeldab vastastikuse austuse ja teadmiste aluseks olevat teemat. Harta sätestab ka, et USJ teenib kõiki kogukonna liikmeid, hoolimata sotsiaalsetest ja etnilistest eristustest, mis selgitab selle tähtsust mitmekesisuse säilitamisel oma teaduskonnas ja üliõpilaskonnas. USJ keeldub järgima ühte ideoloogiat, valides selle asemel, et muuta see ülikoolideks avatud ruumi dialoogiks ja teabevahetuseks nii kaua, kuni vabadusi ei riku ja akadeemilist tegevust ei häirita. Ta loodab tegutseda hapnikuna ühiskonnale, kuhu ta kuulub.

USJ omistab suurt tähtsust ka varem mainitud „kolmandale missioonile”: kodanikuühiskonna kaasamine. Ülikool on selles valdkonnas teerajaja, olles võtnud eeskujulikke algatusi, nagu näiteks:

  • Õpilasvalimistel kasutatav proportsionaalse esindatuse süsteem, et paremini esindada kõiki poliitilisi osapooli ja julgustada rohkem inimesi osalema demokraatlikus elus
  • Vabatahtlik programm „Opération 7ème jour”, mis edendab kodanikuaktiivsust ja sotsiaalsete, rahvuslike ja inimlike väärtuste õppimist

Erinevate üliõpilasorganisatsioonide korraldatud kultuuritegevused; need võimaldavad kõigil näidata oma oskusi ja andeid, muutes õpilaste elu palju elavamaks.

109745_109728_28513.jpg

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Saint Joseph University of Beirut

Me elame andmetest juhinduvas maailmas, mis tekitab tohutuid andmeid pidevalt kasvavate määrade, sotsiaalmeedia, finantstehingute, telekommunikatsiooni ja isegi teaduslik ... [+]

Sissejuhatus

Me elame andmetest juhinduvas maailmas, mis tekitab tohutuid andmeid pidevalt kasvavate määrade, sotsiaalmeedia, finantstehingute, telekommunikatsiooni ja isegi teadusliku avastamise kaudu.

Arenev ja interdistsiplinaarne andmeteaduse valdkond ühendab infotehnoloogia valdkonnad matemaatilise statistika ja domeeni teadmistega, et neid andmeid hallata ja analüüsida.

Statistilisi meetodeid sisaldavates andmetes asetab andmesideadus suuremat rõhku spetsiaalsetele arvutusoskustele, mis on vajalikud suurte andmete haldamiseks ja analüüsimiseks sellistest allikatest nagu sotsiaalmeedia, andurid, mobiil- ja tehinguandmed.... [-]

Liibanon Beirut
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Saint Joseph University of Beirut

Juhtimise ja inimressursside juhtimise magistriõpe toimub Saint-Joseph Ülikooli (USJ) humanitaarteaduskonnas (FLSH), humanitaarteaduste ülikoolis, mis asub Damaskuse maan ... [+]

Sissejuhatus

Juhtimise ja inimressursside juhtimise magistriõpe toimub Saint-Joseph Ülikooli (USJ) humanitaarteaduskonnas (FLSH), humanitaarteaduste ülikoolis, mis asub Damaskuse maanteel Beiruti südames.

Õpetamiskeeleks on prantsuse, inglise ja araabia keel. Mõlemat keelt kasutatakse vastavalt õppekavale ja õppeasutusele.

Koolitust pakuvad rohkem kui 20 õpetajat-teadlast ja spetsialisti Liibanoni ja välismaa ettevõtetest. Lisaks kutsutakse regulaarselt välisriike, kes tulevad maailma mainekamatest ülikoolidest, nimelt prantsuse keeltest.... [-]

Liibanon Beirut
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Saint Joseph University of Beirut

Hospitality Management, Liibanoni ja Vahemere gastronoomia ja elustiil on esimene magistriõppekava, mis on pühendatud Liibanoni gastronoomia ja elustiili uuringutele. Sel ... [+]

Hospitality Management Master: Liibanoni ja Vahemere gastronoomia ja elustiil

Hospitality Management, Liibanoni ja Vahemere gastronoomia ja elustiil on esimene magistriõppekava, mis on pühendatud Liibanoni gastronoomia ja elustiili uuringutele. Selle eesmärk on arendada spetsialiste, kes mõistavad põhjalikult Liibanoni kööki, saiakesi, kultuuri ja elustiili. See hõlmab ka Liibanoni ja Vahemere kultuuride vastastikust sidumist. Selle kraadi lõpetajad pakuvad uusi perspektiive Liibanoni restoranikontseptsioonide arendamisel, Liibanoni restoranide frantsiiside haldamisel, kulinaarse reisimise ja agroturismiga tegelevatel ettevõtetel.

Programm lühidaltKultuur ja gastronoomia (Liibanoni ja Vahemere toidukultuur, Vahemere dieet, Liibanoni ja Vahemere metsandus, põllumajandus ja haljastus, kulinaarsed suundumused Liibanoni ja Vahemere köögis…).Juhtimine (strateegiline juhtimine, juhtimisarvestus, strateegiline toit ja jookide haldamine, juhtimise simulatsiooni harjutus jne).Projekt / Thesis.Rahvusvahelised üliõpilased... [-]
Liibanon Beirut
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Film SIO

Address
Beirut, Beiruti kubermang, Liibanon