BBI Luxembourg

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meie programmid tasakaalustavad rangelt praktilisi koolitusi, mis on seotud järelevalve- ja äriteadmiste õpilastega, et saada tõhusaks otsustajaks keerulises külalislahkuse organisatsioonis. Kui olete lõpetanud BBI , siis on teil võimalus võtta oma karjääri alguses sisukaid kohustusi ja olla produktiivne meeskonnaliige alates esimesest päevast.

Nii õppekavad kui ka struktuur, eesmärgid, strateegiad ja pedagoogika on mõlemas instituudis ühesugused. Sama kehtib õppejõudude kohta, kes jagavad kogemusi ja oskusi kahe üksuse vahel, mis on saadud alates 1990. aastast BBI loomise ajast. BBI institutsioonid on eelkõige loodud rahvusvahelise mõõtmega „Külalislahkuse ja turismiettevõtte kooliks“. Meie strateegia põhineb dünaamilisel, avatud ja teadmistepõhises ühiskonnas - Euroopa tulevikuvisioonis. Tõepoolest, tänu sellele nägemusele saab kõrgharidus kasu ka fantastilisest kasvust.

Meie instituudid on eriti tuntud oma haridusalaste uuenduste pärast ja, hoides tagasihoidlikult kõrvale hetkeks, on meie õpetamine silmapaistvam, kuna me pidevalt otsime tipptaset. Meie tulemused seoses õpilaste rahuloluga, tõelised kutsealad ja suhted külalislahkuse ja turismitööstusega tõestavad, et oleme juhtivusuuringute tippteadlaste hulka kuuluvad.

BBI pakub 3-aastasele bakalaureuse- ja 2-aastasele magistriprogrammidele tõeliselt rahvusvahelisel raamistikul tagada, et need loovad isikud, kellel on kirg ja kes jagavad ühiseid väärtusi, on valmis külalislahkuse ja turismitööstuse juhtimise väljakutsetega toime tulema. Pakume esimese klassi haridust karjääriks majutus- ja turismisektoris, mis on maailma kõige kiiremini kasvav tööstus.

Programmid peegeldavad peamiselt anglo-saksoni haridusformaati, rõhutades praktilist, praktilist ja interdistsiplinaarset lähenemist õppimisele. Õppekavade kolm peamist põhivaldkonda on järgmised:

  • Operatsioonijuhtimise haridus
  • Ärijuhtimise alane haridus
  • Praktiline haridus - praktika

Asukohad

Wiltz

BBI - LUX Campus

Address
Château de Wiltz
L-9516
G.D. of Luxemburg

9516 Wiltz, Diekirch, Luksemburg
Telefon
+352 27 91 12 92

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega