Loe ametlikku kirjeldust

Meie programmid tasakaalustavad rangelt praktilisi koolitusi, mis on seotud järelevalve- ja äriteadmiste õpilastega, et saada tõhusaks otsustajaks keerulises külalislahkuse organisatsioonis. Kui olete lõpetanud BBI , siis on teil võimalus võtta oma karjääri alguses sisukaid kohustusi ja olla produktiivne meeskonnaliige alates esimesest päevast.

Nii õppekavad kui ka struktuur, eesmärgid, strateegiad ja pedagoogika on mõlemas instituudis ühesugused. Sama kehtib õppejõudude kohta, kes jagavad kogemusi ja oskusi kahe üksuse vahel, mis on saadud alates 1990. aastast BBI loomise ajast. BBI institutsioonid on eelkõige loodud rahvusvahelise mõõtmega „Külalislahkuse ja turismiettevõtte kooliks“. Meie strateegia põhineb dünaamilisel, avatud ja teadmistepõhises ühiskonnas - Euroopa tulevikuvisioonis. Tõepoolest, tänu sellele nägemusele saab kõrgharidus kasu ka fantastilisest kasvust.

Meie instituudid on eriti tuntud oma haridusalaste uuenduste pärast ja, hoides tagasihoidlikult kõrvale hetkeks, on meie õpetamine silmapaistvam, kuna me pidevalt otsime tipptaset. Meie tulemused seoses õpilaste rahuloluga, tõelised kutsealad ja suhted külalislahkuse ja turismitööstusega tõestavad, et oleme juhtivusuuringute tippteadlaste hulka kuuluvad.

BBI pakub 3-aastasele bakalaureuse- ja 2-aastasele magistriprogrammidele tõeliselt rahvusvahelisel raamistikul tagada, et need loovad isikud, kellel on kirg ja kes jagavad ühiseid väärtusi, on valmis külalislahkuse ja turismitööstuse juhtimise väljakutsetega toime tulema. Pakume esimese klassi haridust karjääriks majutus- ja turismisektoris, mis on maailma kõige kiiremini kasvav tööstus.

Programmid peegeldavad peamiselt anglo-saksoni haridusformaati, rõhutades praktilist, praktilist ja interdistsiplinaarset lähenemist õppimisele. Õppekavade kolm peamist põhivaldkonda on järgmised:

  • Operatsioonijuhtimise haridus
  • Ärijuhtimise alane haridus
  • Praktiline haridus - praktika
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

BBI Luxembourg

Magistriõpe antakse välja pärast kaheaastast õpingut. Selle programmi eesmärgiks on konsolideerida bakalaureuseõppe käigus omandatud teadmisi ja suurendada teadmisi äriju ... [+]

POST GRADUATE PROGRAMM: 120 ECTS KREDIIDID

Magistriõpe antakse välja pärast kaheaastast õpingut. Selle programmi eesmärgiks on konsolideerida bakalaureuseõppe käigus omandatud teadmisi ja suurendada teadmisi ärijuhtimise arvukate aspektide kohta. Programm pakub ka õpilastele erinevaid konkreetseid oskusi, mis viivad nende valitud eriala juurde, võimaldades neil kohaneda praeguste tööstusvajadustega.

See programm pakub põhjalikke teadmisi ja kriitilist analüüsi. Õpilased omandavad kindla praktilise arusaama juhtimissuundadest, mis muudavad rahvusvahelisel tasandil vahet. Õpilased õpivad külalislahkuse ja turismi ärijuhtimise teaduse tahke ja tehnikaid, keskendudes erinevate ärivaldkondadega seotud eesmärkidele. Nad õpivad integreerima erinevaid spetsialiseerumisi ja tehnikaid eesmärgipõhiste organisatsioonide laiemas raamistikus ning rakendama ka juhtimisteooriaid konkreetsetes valdkondades.... [-]

Luksemburg Wiltz
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
BBI Luxembourg

BBI Luxembourg pakutav programm, mis on loodud strateegilise partnerluse kaudu EBU Luxembourgiga, on välja töötatud selleks, et rahuldada ja prognoosida kasvavaid nõudmis ... [+]

Master in Hospitality Business Administration

BBI Luxembourg pakutav programm, mis on loodud strateegilise partnerluse kaudu EBU Luxembourgiga, on välja töötatud selleks, et rahuldada ja prognoosida kasvavaid nõudmisi üliõpilaste poolt, kes soovivad viia läbi ametialase karjääri külalislahkuse ja turismi valdkonnas. Segatud online-magistriõppekava on mõeldud selleks, et anda õpilastele täielikum oskuste ja teadmiste kogum, millega tulla toime konkurentsivõimelise ja kiiresti muutuva maailmaga. Õpilased omandavad kindla praktilise arusaama juhtimissuundadest, mis muudavad rahvusvahelisel tasandil vahet.

Külalislahkus ja turism on endiselt üks maailmamajanduse kasvavaid sektoreid, kus järgmise 10 aasta jooksul oodatakse stabiilset kasvu 3-4% aastas. Muud selle programmi eelised võivad hõlmata suuremat tööalast konkurentsivõimet ja kiiremat karjääri kasvu.... [-]

Luksemburg Wiltz
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
Online
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
BBI - LUX Campus
Address
Château de Wiltz L-9516 G.D. of Luxemburg
9516 Wiltz, Diekirch, Luksemburg
Koduleht
Telefon
+352 27 91 12 92