European Institute of Public Administration EIPA

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Asutatud aastal Maastrichti 1981 ja mille keskused Luksemburgis ja Barcelona, ​​Euroopa Avaliku Halduse Instituut (EIPA) on Euroopa juhtiv tippkeskus Euroopa integratsiooni ja uusi väljakutseid avaliku halduse.

See on meie missioon on toetada Euroopa Liidu, selle liikmesriikide ja assotsieerunud riikide EIPAt pakkudes asjakohast ja kvaliteetset teenust arendada võimekust, riigiametnikud, kes tegelevad ELi asjade. Pakume oma teenuseid ametnikele ELi institutsioonide ja seotud asutused, riigiteenistujate jooksul riiklike ja piirkondlike ametiasutuste liikmesriikide, kandidaatriikide ja teiste riikide raames oma suhetes ELiga.

Nagu me jätkata teed edukat tulevikku, pidevalt parandada teenuste kvaliteeti jätkuvalt kesksel kohal meie töö. Euroopa Komisjon toetab EIPAt läbi Euroopa Liidu eelarve.

Miks EIPAt

EIPAt on koht, kus inimesed, kes tegelevad Euroopa asjadega saab õppida multikultuurses keskkonnas kasu meie ainulaadne praktiline oskusteave ja teadusliku tipptaseme.

Meie eesmärgiks on pakkuda asjakohast ja kvaliteetset teenust arendada võimekust, riigiametnikud tegelevad ELi tegevust. Täites meie põhiülesanne töötame koos kolm rida: Õppimine ja arendamine, Nõustamine ja Teadusministeerium.

Koolitus on täiendatud ja rikastavad rakendusuuringuid ja nõustamine missioonide ja on kasulik riiklike ja piirkondlike haldusasutuste, samuti Euroopa Liidu institutsioonide. Meie töö aitab kaasa paremaid teadmisi Euroopa integratsiooniprotsessi ja Euroopa poliitika, tugevdades samas võime avalike teenistujate tulemuslikult kõnealuses valdkonnas.

Õppemeetod

Meie teenuseid iseloomustab multidistsiplinaarne õppe metoodika ja tugevalt võrdlev lähenemine. EIPAt annab ülevaate, mis näidates kontraste, peegeldab Euroopa mitmekesisust nii juhtimise ja halduse. Meie programmid on välja töötatud, et pakkuda koostööl ja stimuleeriv keskkond õppimiseks ja lisaväärtust oma karjääri ja isikliku kasvu.

Teemad esitatakse koos süstemaatilise kasutamise juhtumi uuringud, Simulatsiooniülesandeid ja töörühmad. Mitmekesine haridus-ja ametialase taustaga meie õppejõud ja delegaadid rikastavad kogemused. Pealegi, enamik seminare ja koolitusi koondada osalejat paljudes ELi liikmesriikides ja kandidaatriikides.

Asukohad

Luksemburgi linn

Institut Européen d'Administration Publique

Address
Circuit de la Foire Internationale 2
L-1347 Luxembourg

Luksemburgi linn, Luksemburgi ringkond, Luksemburg
Telefon
+352 42 62 30 1

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

See ülikool pakub ka: