University of Luxembourg, Faculty of Language And Literature, Humanities, Arts And Education (FLSHASE)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Luksemburgi ülikool: humanitaar-, haridus- ja ühiskonnateaduste teaduskond

Luksemburgi ülikool on mitmekeelne Euroopa teadusülikool, kus osaleb peaaegu 6200 üliõpilast kogu maailmast. Meie ülikool on kaasaegne asutus, mis pakub ainulaadset segu rahvusvahelisest kompetentsusest ja riiklikust olulisusest, pakkudes teadmisi ühiskonnale ja ettevõtetele. Times Higher Education (THE) maailmaülikooli edetabeli 2020 rahvusvaheliste väljavaadete poolest kuulus Luksemburgi ülikool 201–250 ülikooli hulka maailmas ja maailmas populaarseimate hulka.

Personaalse puudutusega õppejõud

Humanitaar-, haridus- ja sotsiaalteaduskond pakub ainulaadse mitmekeelsete bakalaureuse- ja magistriõppekavade valikuga järgmise põlvkonna õppejõudude ja spetsialistide jaoks uuenduslikke ja atraktiivseid vaatenurki. Õpilased saavad kasu väikestest klasside suurustest ja paljusid kursusi õpetatakse seminaridena. mis pakuvad õpilastele aruteluvõimalusi ja aitavad neil oma õpikogemusest maksimumi võtta. Rahvusvahelistele üliõpilastele lisatasu ei maksta (magistrantide registreerimistasu on 200 eurot semestris).

Campus Belval, University of Luxembourg

Luksemburgi ülikool / Sophie Margue

Mitmekeelne õpetamine

Meie rahvusvaheline õppejõud on üks meie peamisi varasid. Enamikku meie kraadidest õpetatakse inglise ja / või prantsuse ja / või saksa keeles. Pakutakse tasuta keelekursusi ning ülikoolilinnaku elu on sama mitmekeelne ja mitmekultuuriline nagu Luksemburgi riigis. Õpilased saavad ülevaate erinevatest akadeemilistest kultuuridest ja omandavad kraadi, mis pakub neile selgeid eeliseid tööturul.

Rahvusvaheline õhkkond

Luksemburgi ülikoolis soodustatakse ja edendatakse üliõpilaste liikuvust ja kultuurilist avatust. Kõik meie üliõpilased peavad veetma vähemalt ühe semestri välismaal ühes meie partnerülikoolis Euroopas, Põhja-Ameerikas või Aasias.

Õppimine Luksemburgis

Luksemburg, Euroopa Liidu väikseim liikmesriik, on tõeliselt multikultuurne ja mitmekeelne riik, millel on 3 ametlikku keelt ja kus elab üle 170 rahvuse. Luksemburgi linnal on elav kultuuri- ja kunstielu, sealhulgas muuseumid, teatrid ja muusikalised kohad. Luksemburgi linn on üks ohutumaid pealinna maailmas. Humanitaar-, haridus- ja ühiskonnateaduste teaduskond asub Belvalis, endises terasetööstuse alal, vaid mõne km kaugusel Luksemburgi linnast. Suur sait ühendab endas akadeemilisi teadusuuringuid ja õppetööd, töö- ja vaba aja veetmise võimalusi, linnaelu ja kultuuri ning on põnev koht töötamiseks, õppimiseks ja elamiseks.

28919_copyright.jpg

Asukohad

Esch-sur-Alzette

Address
2, avenue de l'Université

L-4365 Esch-sur-Alzette, Luksemburgi ringkond, Luksemburg

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega