Luxembourg School Of Business

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Maailma klassi rahvusvaheline teaduskond

Meie teaduskond koosneb professoritest, kes on seotud selliste asutustega nagu Harvard, Yale, Stanford, Chicago ülikool, Michigani ülikool, Duke'i ülikool, New Yorki ülikool, London Business School, Cambridge, St. Galleni ülikool, Kopenhaageni ärikool, Bocconi ülikool, Zagrebi majandus- ja juhtimiskool, Sciences Po, HEC Paris ja muud.

Valmistuda vaidlustamiseks

LSB , olenemata sellest, kas registreerute juhtimisprogrammiks, MBA või juhtimismagistriks, olge põnevaks ajaks valmis. Saate kokku puutuda ärisituatsioonidega, kus teie teadmistele seatakse kahtluse alla ja arutatakse karbiväliste lahenduste üle. Peate suhtlema ja leidma ühise võimaluse õppejõudude ja klassikaaslaste ning ärijuhtidega kogu maailmast.

Avastage LSB tulevane ülikoolilinnak

Luxembourg School Of Business uus ülikoolilinnak asub Château de Septfontaines'is ja endises portselanitehases Faïencerie Villeroy & Boch, ajaloolises piirkonnas, mis asub Luksemburgi kesklinna lähedal.

See ülikoolilinnak võimaldab Luxembourg School Of Business tervitada kohalikke ja rahvusvahelisi juhte ja ettevõtjaid üle kogu maailma ainulaadses, ajaloolises ja sügavalt Luksemburgi kontekstis.

Chateau de Septfontaines tervitab 2021. aastal esimesi Luxembourg School Of Business üliõpilasi.

140141_NewLSBCampus.jpg

Uuenduslikud õpetamismeetodid

Õppimine LSB annab teile juurdepääsu erinevatele kultuuridele, kogemustele ja mõtteviisidele. Koostöö abil saate oma rahvusvaheliste klassikaaslaste, professorite ja ettevõtete juhtide rikkaid kogemusi. Auhinnatud teaduskond on uuenduslike õppemeetodite eesliinil ärijuhtimises. Õppige mõtlema ja otsima juhtivaid juhtumiuuringuid ja konsultatsiooniprojekte.

Aktiivsed teadmised

Õppekava eesmärk on arendada teid juhiks, kes suudab uusi võimalusi näha, nende eest vastutada ja neid arendada. Teie LSB magistri kogemus toob midagi enamat kui lihtsalt akadeemilised teadmised ja praktilised oskused. Meie eesmärk on pakkuda teile ainulaadset kogemust - akadeemilist ja muud.

85126_STU4425-22.jpg

Visioon

Et olla ülemaailmselt tunnustatud kvaliteetne ärikool Euroopa südames.

Missioon

Kooli missiooniks on pakkuda inspireerivat ja mitmekultuurilist õpikeskkonda Luksemburgi, aga ka kogu Euroopas ja kogu maailmas tegutsevatel rahvusvahelistel ettevõtetel tegutsevate ettevõtete juhtide jaoks. Haridus- ja akadeemiliste eesmärkide saavutamiseks kasutab kool kaasaegseid õpetamis- ja uurimismeetodeid, edendab kultuurilist ja vaimset mitmekesisust. Kooli partnerid rahvusvahelises äriringkondades ning ärijuhid valmistavad ette keerulise ülemaailmse ärimaailma õitsengu.

Akrediteerimine

Luxembourg School Of Business on akrediteeritud Luksemburgi kõrgharidus- ja teadusministeeriumi poolt. Akrediteeringud kehtivad nii kogu asutuses kui ka ärijuhtimise magistriõppe ja magistrikraadiga juhtimisprogrammides.

85128_Capture.PNG

Asukohad

Luksemburgi linn

Address
19, Rue Eugène Ruppert
L-2453 Luksemburgi linn, Luksemburgi ringkond, Luksemburg

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega