University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Communication

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Umbes ülikooli

Luksemburgi Ülikool, mis asutati aastal 2003, on ainuke Luksemburgi Suurhertsogiriigi avalik ülikool. Mitmekeelne, rahvusvaheline ja teadustöö orienteeritud, on see ka kaasaegne institutsioon, kellel on isiklik õhkkond.

Meist

• asutatud 2003. aastal

• Mitmekeelne, rahvusvaheline, teadustööga seotud

• 850 kutseekspert (teadus- ja teadustöötaja) toetab õpetamisel 250 professorit, dotsenti ja õppejõudu

• Euroopa institutsioonide ja Luksemburgi rahanduskeskuse lähedal

Tere tulemast teaduse, tehnoloogia ja kommunikatsiooni teaduskonda (FSTC)

Teadus-, tehnoloogia- ja kommunikatsiooniteaduskond (FSTC) annab multidistsiplinaarseid eriteadmisi matemaatika, füüsika, tehnika, infotehnoloogia ja loodusteaduste valdkonnas. Teadusuuringute ja tehnoloogiaarenduse kahe ülesande kaudu püüab FSTC luua ja levitada teadmisi ja koolitada vastutustundlike kodanike uusi põlvkondi, et paremini mõista, selgitada ja edendada ühiskonda ja keskkonda, milles me elame.

Õppimine FSTC-s

Üle 5 000 bakalaureuse-, 11 magistri-, 2 kutseõppeprogrammi ja doktoriõppes osalevad 1300 õpilast. Õpilasi juhendab 80 rahvusvaheliselt tunnustatud professorite ja vanemate õppejõudude meeskond. FSTC pakub suurepäraseid töökeskkondi ja -võimalusi mitmekeelsete ja väikegruppide kursuste, varajase osalemisega uurimisprojektides ning tihedate sidemete loomiseks asutuste ja tööstusharudega.

Teadusuuringute tegemine FSTCs

Koosneb 5 uurimisüksusest, FSTC osaleb koostöös kohalike ja rahvusvaheliste partneritega tipptasemel teaduses ja innovatsioonis. Üle 270 professori, postdocsi, doktorantide, teadusliku ja tehnilise personali juhib interdistsiplinaarseid teadusuuringuid dünaamilises, soodsas ja mitmekeelses keskkonnas.

Asukohad

Luksemburgi linn

University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Communicationi

Address
2, avenue de l'Université
L-4365 Esch-sur-Alzette

Luksemburgi linn, Luksemburgi ringkond, Luksemburg
Telefon
+352 46 66 44 5000

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega