Loe ametlikku kirjeldust

Umbes ülikooli

Luksemburgi Ülikool, mis asutati aastal 2003, on ainuke Luksemburgi Suurhertsogiriigi avalik ülikool. Mitmekeelne, rahvusvaheline ja teadustöö orienteeritud, on see ka kaasaegne institutsioon, kellel on isiklik õhkkond.

Meist

• asutatud 2003. aastal

• Mitmekeelne, rahvusvaheline, teadustööga seotud

• 850 kutseekspert (teadus- ja teadustöötaja) toetab õpetamisel 250 professorit, dotsenti ja õppejõudu

• Euroopa institutsioonide ja Luksemburgi rahanduskeskuse lähedal

Tere tulemast teaduse, tehnoloogia ja kommunikatsiooni teaduskonda (FSTC)

Teadus-, tehnoloogia- ja kommunikatsiooniteaduskond (FSTC) annab multidistsiplinaarseid eriteadmisi matemaatika, füüsika, tehnika, infotehnoloogia ja loodusteaduste valdkonnas. Teadusuuringute ja tehnoloogiaarenduse kahe ülesande kaudu püüab FSTC luua ja levitada teadmisi ja koolitada vastutustundlike kodanike uusi põlvkondi, et paremini mõista, selgitada ja edendada ühiskonda ja keskkonda, milles me elame.

Õppimine FSTC-s

Üle 5 000 bakalaureuse-, 11 magistri-, 2 kutseõppeprogrammi ja doktoriõppes osalevad 1300 õpilast. Õpilasi juhendab 80 rahvusvaheliselt tunnustatud professorite ja vanemate õppejõudude meeskond. FSTC pakub suurepäraseid töökeskkondi ja -võimalusi mitmekeelsete ja väikegruppide kursuste, varajase osalemisega uurimisprojektides ning tihedate sidemete loomiseks asutuste ja tööstusharudega.

Teadusuuringute tegemine FSTCs

Koosneb 5 uurimisüksusest, FSTC osaleb koostöös kohalike ja rahvusvaheliste partneritega tipptasemel teaduses ja innovatsioonis. Üle 270 professori, postdocsi, doktorantide, teadusliku ja tehnilise personali juhib interdistsiplinaarseid teadusuuringuid dünaamilises, soodsas ja mitmekeelses keskkonnas.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Communication

Matemaatika magister on paindlik ja kõrgetasemeline õppekava, mis on lähedane õpilaste ja tööturu tegelikele vajadustele. See on pühendatud tipptasemele, pakub palju erin ... [+]

Me suurendame oma ambitsiooni - liitu meiega nüüd!3-in-1: üks kapten - kolm rada

Valida õppekava, mis on koostatud koostöös Luksemburgi äriföderatsiooniga ja Luksemburgi finantssektoriga, ning kvalifitseeruda eelkõige töökohtadele suurhertsogiriigis.

Miks õppida matemaatikat?

Matemaatika on üks MINT-distsipliinidest, st need valdkonnad, mis tänapäeval pakuvad väljapaistvaid professionaalseid perspektiive.

Moodustab teile sobiva õppekava

Matemaatika magister on paindlik ja kõrgetasemeline õppekava, mis on lähedane õpilaste ja tööturu tegelikele vajadustele. See on pühendatud tipptasemele, pakub palju erinevaid täiustatud kursusi, mis võimaldavad teil valida kolme karjäärivõimaluse vahel.... [-]

Luksemburg Luxembourg City
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Communication

See magistriprogramm võimaldab õpilastel omandada sügavamaid teadmisi bioteadustest, võttes arvesse uusi arvutuslikke ja suure jõudlusega eksperimentaalseid tehnoloogiaid ... [+]

Eesmärgid

See magistriprogramm võimaldab õpilastel omandada sügavamaid teadmisi bioteadustest, võttes arvesse uusi arvutuslikke ja suure jõudlusega eksperimentaalseid tehnoloogiaid. See hõlmab suurte andmemahtude käsitlemist ning seega on bioinformaatika ja võrguanalüüs selle kaasaegse bioteaduste hariduse põhielemendid.

Mis on süsteemibioloogia?

Süsteemibioloogia (biokeemia ja füsioloogia laiendus) tahab mõista ja modelleerida süsteeme: üksikuid rakke, elundeid ja terveid organisme nende moodustavate molekulide põhjal. See integreerib väljakujunenud erialad Biosciencesis ja renoveerib need tuleviku väljakutsetele.

Programmi eesmärgid

Master of Systems Biology ühendab teoreetilise ja praktilise hariduse: vähemalt 1450 tundi praktilist tööd ülikoolide bioteaduste uurimisüksuses või partnerasutustes (Luksemburgi Tervishoiu Instituut, Luksemburgi Teadusinstituut).... [-]

Luksemburg Luxembourg City
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Alumni Community - Sandy Collignon

University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Communicationi
Address
2, avenue de l'Université L-4365 Esch-sur-Alzette
Luxembourg City, Luxembourg District, Luksemburg
Koduleht
Telefon
+352 46 66 44 5000