Loe ametlikku kirjeldust

AIMST-i ülikool registreeritakse 1996. aastal asutatud kõrgharidusministeeriumis Malaisia ​​valitsuse kõrgharidusinstituudiks eraõppeasutuse seaduse §-de 38 ja 39 alusel. Ta alustas oma tegevust ametlikult 30. oktoobril 2001, mis langeb kokku selle registreerimisega Kõrghariduse ministeeriumi erakoolituse osakond.

Läbi imbunud nägemus selle asutajad, AIMST eesmärk on olla juhtiv erasektori ülikooli riigis ja piirkonnas toitlustus vajadustele kohalike ja rahvusvaheliste üliõpilaste pakkuda kvaliteetset tehnilist haridust taskukohase hinnaga. Enamiku kraadiõppekavade õppekavad võetakse Bristoli Ülikoolist Ühendkuningriigis

Enamik õppekavade komponente hõlmavad arvutikoolitust, kirjutamist ja teadustööd, et valmistada õpilasi ette tööle ja anda neile võimalus rakendada tehnoloogiaid nende hariduse kõigis aspektides. Sissepääs kraadiprogrammidesse nõuab, et taotleja täidaks minimaalselt ettenähtud kraadi asjakohastel teemadel immatrikuleerimisel (kohalikul või välismaal) või omab muud samaväärset kvalifikatsiooni, mis on AIMST University vastuvõetav.

Kõigi inglise keele kursuste juhendamine, kuigi riigi keele olulisust rõhutatakse ülikooli kõigis tegevustes. AIMST University pakub õpilastele keeleoskust enne ja pärast õpinguid, et tagada vastuvõetav sujuv tase.

AIMST

Visioon

Visioon

Et olla maailmatasemel ülikool, saavutades tipptaseme õpetamis- ja teadustöös ning kaasates ühiskonna teenimisse elukestva õppe edendamisel.

Missioon

Et olla riigi ja piirkonna peamine ülikool meditsiini ja teiste tervishoiuteaduste, inseneriteaduse, infotehnoloogia, rakendusteaduste, äri- ja raamatupidamise uurimiseks.

Pakkuda kõrgekvaliteedilisi akrediteeritud bakalaureuse- ja magistriprogramme tehnika tipptasemel taskukohase hinnaga, mille eesmärk on vastata individuaalsetele, kogukondlikele ja riiklikele tööjõu vajadustele kooskõlas riikliku haridusfilosoofiaga.

Kõrgete akadeemiliste standardite ja õpetamiskvaliteedi säilitamine, mis edendab analüütilist mõtlemist ja iseseisvat otsust, mis on vajalik vastutustundlikuks toimimiseks demokraatlikus ja üha enam globaalses ühiskonnas.

Riigi ja piirkonna jaoks teaduse ja tehnoloogia valdkonna piiriülese distsiplinaarse ja interdistsiplinaarse valdkonna teadus- ja uuendustegevuse tippkeskus.

Virtuaalne tuur

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

AIMST University

Eesmärk kraadiõppe programmi eesmärk on pakkuda kraadiõppurid võimaluse suurendada oma teadmisi sõltumatu teadusuuringute valitud haru biotehnoloogia. See võimaldab lõpet ... [+]

Biotehnoloogia MSc

Matemaatika of Applied Sciences (FAS) oli teine ​​teaduskonna moodustatakse AIMST. See on seadnud oma eesmärgid, et edendada tipptasemel multidistsiplinaarne programme, mis on rikastatud elemendid innovaatilisus ja technopreneurship eesmärk on suurendada konkurentsivõimet.

Praegu Matemaatika on ainult üks osakond, mis on Department of Biotechnology. Selle osakonna FAS pakub oma kolme aasta programm kiitusega ehk BSC (kiitusega) Biotehnoloogia (BT). Lisaks BSc muidugi Master of Science (MSc) ja filosoofiadoktor (PhD) Biotehnoloogia (teadustöö) pakutakse ka FAS läbi Department of Biotechnology. Kraadiõppeprogrammi on muutumas populaarne õpilaste ja õppivate laste arv kasvab iga aastaga.... [-]

Malaisia Kuala Lumpur Alor Setar
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 6 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
AIMST University

... [+]

MSc juhtimine

Semester 1

Karjäär Valikud Finantsabi [-]
Malaisia Alor Setar
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
1 semester
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
AIMST University

AIMST Ülikool pakub nüüd Master of Science Meditsiinilise biokeemia, mis on puhtalt põhinevad teadusuuringutel. ... [+]

MSc Meditsiinilise biokeemia

AIMST Ülikool pakub nüüd Master of Science Meditsiinilise biokeemia, mis on puhtalt põhinevad teadusuuringutel. See programm on mõeldud koolitada lõpetajatele, et näidata:

Põhiteadmised valdkonnas biokeemia, biostatistika, Infotehnoloogia, geneetiline, Meditsiinilise biokeemia ja bioinformaatika. Planeerib ja viib antud uurimisprojektide, analüüsida ja tõlgendada kogutud andmeid. Motivatsioon ja oskusi vaja jätkata täiendavaid uuringuid ja elukestev õpe. Suuline ja kirjalik suhtlemisoskus. Oskusi kasutada ja kohaldamist infotehnoloogia vahendeid. Juhiomadused ja võime töötada meeskonnas. Juhtimis- ja ettevõtlusoskuste. programm Outline ... [-]
Malaisia Kuala Lumpur Alor Setar
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles