Loe ametlikku kirjeldust

Geomatika University College, Kuala Lumpur campus pakub suurt õpikeskkond, kui see on strateegiliselt asub pealinnas Malaisias. Student saavad perks kosmopoliitne elav, sest see on lihtne juurdepääs kõigi kaasaegsete mugavustega linna nagu bussid, taksod, Light Rail Transport (LRT), restoran, kaubanduskeskused, pangad, ostukeskused, turismimagnet ja meelelahutus laigud .

Geomatika University College, Kuala Lumpur on 10 teaduskonda huvitavaid kursusi õpetatakse inglise keeles. Uuring tasu ja elukallidus siin on väike võrreldes riigid nagu Austraalia, Suurbritannia, USA, Prantsusmaa, Kanada, jt nagu Malaisia ​​valuuta konverteerimise on mõistlik. Õppimine pealinnas Malaisia, Aasia ühe kõige tähtsam äri jaoturid, mis varustab õpilane paremini mõista Aasias kasvavat tähtsust tänapäeva globaliseerunud maailmas.

VISION

Et olla tark ja juhtivate ülikoolide toota spetsialiste ja osav ettevõtjad vajaduse rahuldamiseks tööstuse, rahvas ja kogu maailmas

MISSION

Selleks 20000 aktiivne ja kvaliteedi üliõpilaste poolt 2020. aastal. Lõpetajad saada tööd 3 kuud aega pärast nende lõpetamist koos mõõdupuuks keskmine palk GUC olema top 10 parima ülikooli Malaisia ​​ja tuntud kogu maailmas. Ole paindlik ja konkurentsivõimeline ühe kõrghariduse pakkujad üldse aega. Sisendama ettevõtluse vaimu ning tekitavad tervikliku lõpetajatele, et hiljem saada vastutab maailma kodanikuna.

Meie VÄÄRTUSED

  1. Student Success Alati vastutavad ja kirglik tootma edukas tulevik lõpetajad. Meie õpilased (kliendid) rahulolu ja edu on meile väga oluline.

  2. Professional Alati omaks professionaalset suhtumist ja oskusi meie elukutse. "Kas õige asi esimest korda".

  3. Inimesed Arendada andeid, synergize jõudu saada hea meeskond, premeeritakse tulemuslikkust, austada õigusi ja väga distsipliini kultuuri.

  4. Excellence & Quality Pidevalt püüelda hea ja kvaliteet kõiges, mida me teeme.

  5. Ettevõtlus Õppida ja rakendada ettevõtluse oskusi, käituda igas ülesanne, mida teha.

  6. ühenduse Saa osaleda kogukondade majanduslikku, sotsiaalset ja keskkonna väärtustest.
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Geomatika University College

Kohaldamise GIS Malaisia ​​kasvab eriti keskkonna ja geohazard juhtkonna valdkonnas, linnaplaneerimine, metsaraie, tervis taotluse küsimustes ja nafta. ... [+]

Master of Science (geograafilise informatsiooni teadus) - MSC (GIS)

Kohaldamise GIS Malaisia ​​kasvab eriti keskkonna ja geohazard juhtkonna valdkonnas, linnaplaneerimine, metsaraie, tervis taotluse küsimustes ja nafta. Lisaks GIS võimaldab meil näha, mõista, esitada küsimusi, tõlgendada ja visualiseerida andmeid mitmel viisil, et paljastada seoseid, ja tendentside kujul kaardid, gloobused, aruandeid ja graafikuid.

Master of Science in geoinfosüsteemide Science kursuste koosneb 12 põhilisi kursusi ja 2 valikained kursused. Peale nende aineõppe, õpilased on kohustatud esitama Research Project 10 krediiti. Lõpetaja, õpilased peavad täitma kokku 40 ainepunkti. Õpilasi hinnatakse läbi ülesanded, esitlused ja lõpueksam.... [-]

Malaisia Kuala Lumpur
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Geomatika University College