Loe ametlikku kirjeldust

GlobalNxtUniversity on teedrajav akadeemiline asutus, mis pakub ülikoolide programme unikaalse ülemaailmse klassiruumi pedagoogika kaudu. GlobalNxt seab kokku üle 75 erineva õppejõu kogu 17 riigist ja hoolikalt välja töötatud sisu, mis loob uue kvaliteedi standardi online haridusele. Tänu kaasaegsele veebipõhisele õppeplatvormile pakub ülikool õpilastele kõrgelt interaktiivset õppimist igal ajal ja kõikjalt. GlobalNxt on täielikult pühendunud õpilaspõhise elukestva õppe pakkumisele, mis annab sisukaid ja asjakohaseid haridusalaseid tulemusi.

Ülikooli globaalset mitmekesisust esindav üliõpilane esindab üle 72 erineva riigi. Lisaks on ülikoolil tihedate tööstussektori partnerlussuhete kaudu arendatud rohkem kui 100 rahvusvahelist ettevõtet.

Kursused, mida praegu pakuvad GlobalNxtUniversityinclude magistrid ärijuhtimise (MBA), aspirantuur ärijuhtimise ja magistrikraadi infotehnoloogia juhtimine. Ülikool arendab ka kohandatud programme organisatsioonidele, et täita nende konkreetseid oskusi ja oskusi. Plaanid viiakse läbi, et pakkuda komplekti bakalaureuseõppeprogramme ja kraadiõppe uurimisprogramme ning luua haridus-, meedia- ja terviseteaduste uued koolid järgmise kolme aasta jooksul.

Ülikooli ainulaadne akadeemiline pärand ja veebipõhise hariduse kogemus põhineb U21Globalil, Interneti-haridusalgatusel, mille algatasid algul 21 rahvusvahelisest ülikoolist koosnev rühm.

GlobalNxtUniversity on osa Manipali ülemaailmse hariduse teenistusest (MaGE), rahvusvahelise kõrgharidusteenuse pakkujalt, pakkudes haridus- ja koolitusteenuseid rohkem kui 300 000 õpilasele 6 ülikoolist ja 9 ülikoolilinnakust 5 riigis.

Teie õppimisvõimalused

Kas te otsustate paki jälgida või rahvahulgast välja paistma?

Rahvusvaheliselt tunnustatud kraadiõppimine on märkimisväärne pühendumus ja ettevõtmine. Paljude jaoks tähendab see märkimisväärset aega ja rahalisi vahendeid. Lisaks sellele võivad juba praegu tööle asuvad akadeemilised õpingud praktiliselt võimatuks, sest töö-, pere- ja sotsiaalseid kohustusi on vaja samal ajal tõrjuda.

Traditsiooniline akadeemiline kvaliteet kaasaegses interaktiivses vormingus

See on koht, kus asub ülikool ja selle ainulaadne ülikooli mudel.

  • Tahad olla osa maailma kõige uuematest kõige innovaatilistest ülikoolidest?
  • Kas soovite saada ja õppida tuntud rahvusvahelistest teaduskondadest?
  • Kas soovite ühineda ja suhelda globaalse õpilasbaasiga?
  • Kas soovite paindlikkust õppida teie jaoks sobival ajal ja kohas?

Kui vastus on "jah", siis olete jõudnud õigesse kohta.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

Riyas Hatia | Student Testimonial | MBA @ GlobalNxt University

Mohammed Amanullah | Student Testimonial | MBA @ GlobalNxt University

Mazen Rahhat | Student Testimonial | MBA @ GlobalNxt University

GlobalNxt University - A Manipal Group Institution