GlobalNxt University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Manipal GlobalNxt University on teedrajav akadeemiline asutus, mis pakub kraadiõppe programme ainulaadse veebipõhise globaalse klassiruumipedagoogika kaudu. Tuues kokku üle 75 silmapaistva teaduskonna 17-st riigist ja hoolikalt välja töötatud sisu, seab GlobalNxt uue kvaliteedistandardi veebipõhiseks hariduseks. Moodsa veebipõhise õppeplatvormi kaudu pakub ülikool üliõpilastele interaktiivset õppimist igal ajal ja kõikjal. GlobalNxt on täielikult pühendunud õpilaskeskse elukestva õppe pakkumisele, mis annab sisukaid ja asjakohaseid hariduslikke tulemusi.

Ülikooli ülemaailmselt mitmekesist üliõpilaskonda esindab üle 72 erineva riigi. Lisaks on ülikoolil tihedate tööstusalaste partnerlussuhete kaudu arendatud talentide arendamise programme, milles osaleb üle 100 rahvusvahelise ettevõtte.

Manipal GlobalNxt University pakutavate GlobalNxt University hulka kuuluvad ka ärijuhtimise magistrid (MBA), magistrid ärijuhtimises panganduses

Ülikooli ainulaadne akadeemiline pärand ja veebipõhise hariduse kogemus põhineb U21Globalil, Interneti-haridusalgatusel, mille algatasid algul 21 rahvusvahelisest ülikoolist koosnev rühm.

Ülikool on osa Manipal Global Education Services (MaGE) - rahvusvahelisest kõrgharidusteenuste pakkujast - pakkudes haridus- ja koolitusteenuseid enam kui 300 000 üliõpilasele 6 ülikoolist ja 9 ülikoolilinnakust 5 riigis.

Teie õppimisvõimalused

Kas te otsustate paki jälgida või rahvahulgast välja paistma?

Õppimine rahvusvaheliselt tunnustatud kraadi saamiseks on märkimisväärne pühendumus ja ettevõtmine. Paljude jaoks nõuab see märkimisväärset aega ja raha. Lisaks võivad juba töötavate inimeste jaoks akadeemilised õpingud olla praktiliselt võimatud, kuna tuleb korraga žongleerida töö-, pere- ja sotsiaalsete kohustustega.

Traditsiooniline akadeemiline kvaliteet kaasaegses interaktiivses vormingus

See on koht, kus asub ülikool ja selle ainulaadne ülikooli mudel.

  • Tahad olla osa maailma kõige uuematest kõige innovaatilistest ülikoolidest?
  • Kas soovite saada ja õppida tuntud rahvusvahelistest teaduskondadest?
  • Kas soovite ühineda ja suhelda globaalse õpilasbaasiga?
  • Kas soovite paindlikkust õppida teie jaoks sobival ajal ja kohas?

Kui vastus on "jah", siis olete jõudnud õigesse kohta.

Asukohad

Kuala Lumpur

GlobalNxt University - A Manipal Group Institution