HELP University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meie missioon

Et aidata inimestel õnnestub elu ja elada elu olulised hariduse kaudu

Ülevaade ABI

Alates 1986 oleme pidevalt kasvanud ja vastupidavalt. Meil on kandnud meie õpilaste arvu ja tagada tugev finantspositsioon. Meil on silma iseendi excelling kui arvasin liider, inkubaator tasumata lõpetajate mudel selektiivne tipptaseme, ja kui kogukonna-hooliv institutsioon.

Kõik need aastad meie hariduslikke eesmärke on valmistada õpilasi ette oma esimest töökohta lõpetanud kooli, et valmistada õpilasi nende edasine karjäär ja valmistada õpilasi ette täisväärtuslik ja produktiivne elu. Ajab meie visioon on meie väärtused, mis põhinevad "Uhkus saavutus, edu jagamine, julgust olla, et olla kaastundlik ning märkimisväärne"

MEIE NÄGEMUS:

Et olla ülikooli tugeva kultuuri kvaliteet ja juhtimine, mis keskendub heli akadeemiliste standardite, pideva täiustamise ja talent arengu üliõpilastele ja töötajatele. Et olla ülikool, mis pakub õppimise kogemus, mis suurendab karjääri, elu väärtusi ja eneseteostuseks Et olla ülikooli tugeva uurimisvaldkond meie võtmevaldkondades tipptaset. Et olla ülikool, mis jagab meie edu huvigruppide ja kogukondade me teenime

VÄÄRTUSED:

Uhkus Achievement edu jagamine Julgust olla Et olla kaastundlik Märkimisväärne

Asukohad

Kuala Lumpur

HELP University

Address
No. 15, Jalan Sri Semantan 1, Bukit Damansara, 50490 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia
50490 Kuala Lumpur, Kuala Lumpuri föderaalne territoorium, Malaisia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega