Loe ametlikku kirjeldust


Kes on INCEIF ?

Meie Malaisia ​​Keskpank (Bank Negara Malaisia) asutas INCEIF 2005. aastal ning on volitatud arendama ja arendama islami finantsteenuste sektori talente ja eksperte. Ülikoolina pakub INCEIF islami rahanduse magistriõpinguid.


Selle nägemuse saavutamisel on oluline, et INCEIF nii akadeemilisi ringkondi kui ka tööstust. See on tõlgitud akadeemilisse õppekavasse, mis on üles ehitatud nii tööstusharu osalejate sisenditel kui ka õppejõududele, keda globaalselt austatakse nii islami rahandusakadeemias kui islami finantstööstuses. Teaduskond koos regulatiivsete asutuste ja peamiste tööstusharu osalejate pideva toetusega pakub INCEIF üliõpilastele tugevaid juhendamise suhteid ja võimalusi kutsealaseks arenguks.


Tänapäeval on üle 157 INCEIF vilistlasi üle maailma üle 80 riigi. Mõned annavad juba olulist panust islami rahanduse edendamisse kõikidel tasanditel, olgu selleks siis tootearendus, poliitiline raamistik ja rakendamine; reguleerimine ja jõustamine; ja innovatsioon.


Campus on 15-minutilise autosõidu kaugusel Kuala Lumpuri kesklinnast Malaisiast; üks maailma elujõulisemaid islami finantsturgusid ja üks Aasia elamiskõlblikumates linnades. Ülikoolilinnakomplekside maja koosneb kolme korruselisest suuremahulistest ehitistest ja seal on muljetavaldavad rajatised, sealhulgas suure mahuga auditoorium, klassiruumid, kolme meetri sügav bassein ja eraldi meeste ja naiste spordisaalid.


Miks valida INCEIF ?

Esimene ettevõte

Islami finantsteenuste tööstus kasvas tänu järjest keerukamatele tarbijatele ja investoritele suurenevale sallitusele šariaadi nõuetele vastavate toodete järele, mida saab säilitada üksnes uuenduslike uuenduslike ärimeeliste poolt pakutavate uuenduste kaudu. INCEIF üliõpilased lõpetavad globaalse väljavaate, on hästi kursis kaasaegse ettevõtte finantseerimise ja šariaadi põhimõtetega ning valmis konkureerima tehnoloogiapõhises globaalse finantseerimise ajastu maailmas.


Hästi koostatud programmid

 • Islami finantseerimispraktika magister (MIFP) on kraadiõppe kursus, mille eesmärgiks on toota tööstuse praktikud, kellel on globaalne ülevaade, terviklikud teadmised ja tipptasemel islami rahandusalased teadmised. Toetusfondi saab teha näost näkku või võrgus.
 • Magistrikraad islami rahanduses (MSc) on mõeldud akadeemikutele ja praktikutele, et kiiresti jälgida nende karjääri islami finantseerimises. See pakub põhjalikku haridust islami majanduse, rahanduse ja šariaadi põhivaldkondades nii teoreetilistel kui ka rakenduslikel aspektidel.
 • PhD islami rahandusküsimustes (PhD) võimaldab kandidaatidel arendada tehnilist ja intellektuaalset võimet, mis on vajalik teadustöö tegemiseks islami rahandusvaldkonnas mitmesugustes valdkondades. INCEIF doktoriõppe programm on tööstusharu juhitud, kuid tugineb siiski tugevatele akadeemilistele põhialustele.
 • Islami rahanduse kutsetunnistus (PCIF) on välja töötatud selleks, et rahuldada tööstuse spetsialiste, kes soovivad omandada teadmisi teatavates praktikas. Teil on võimalus valida meie ühe PCIF-programmi pakutavast neljast erialast:
  • Islami kapitaliturg
  • Islami rahanduse šariaat
  • Islami pangandus; ja
  • Islami rikkuse juhtimine


Kogenud

Meie õppejõud on nende vastavates valdkondades ülemaailmne liider. Nende põhieesmärk on pakkuda kõigile meie õpilastele silmapaistvat haridust. Lisaks sellele jälgivad nad meie akadeemiliste programmide kvaliteeti ja terviklikkust, et õpilastele oleks tagatud kõrgeimad teadmised ja akadeemilised tavad nii akadeemilisel kui ka finantstööstusel. Neil on oluline roll ka suurepäraste üliõpilaste värbamisel ja säilitamisel üle kogu maailma ning suurepärased võimalused erialaseks arenguks, mis võib parandada karjäärivõimalusi, mis aitavad kaasa jätkusuutlikule kogukonnale. Nii palju kui võimalik, meie õppejõud on praegused, kaasates ja juhtivad.


Globaalsed koostööpartnerid

INCEIF oleme mõistnud, et meie islami-rahandusküsimuste magistriõpingute arendamise edendamise strateegia on meie partnerlussuhete loomine kogu maailmas. Need strateegilised suhted on loodud "terviklikult" nii akadeemiliste institutsioonide kui ka äriorganisatsioonide kaudu pideva ühisanalüüsi, islami rahandusalaste teadmiste ja kogemuste jagamise kaudu, rakendades haridusprojekte, mis võivad tõsta teadlikkust ning saada väärtuslikuks sisendiks meie asjatundjad. Meie algatuste tervikliku lähenemise hankimiseks teevad koostööd:

 • Akadeemilised asutused, näiteks ülikoolid, kolledžid ja õppekeskused.
 • Äriorganisatsioonid nagu keskpangad, finantsasutused, nõustamis- ja koolitusasutus; ja teised organisatsioonid, kes otsivad islami rahalisi vahendeid alternatiivina. pangandus-, kindlustus- ja finantsüksused ning ettevõtted.


Mitmesugune ühendus

INCEIF programmide rahvusvaheline taotlus on meelitanud igas vanuses, religioonide ja sotsiaalmajandusliku taustaga õpilasi üle 80 riigi, luues mitmekesise ülikoolilinnakogukonna.

Teadmiste juhtimise keskus (KMC)

KMC pakub INCEIF õpetamise, õppimise ja teadustöö toetamiseks ressursse ja teenuseid. Raamatukogu kogum hõlmab ressursse nii islami kui tavapärasest rahastamisest. INCEIF portaal annab teile juurdepääsu laiaulatuslikule teabele ja võimaldab jagada islami rahandusuuringute väljundit, tööstuse ülevaadet ja kogemusi

 • Teenused - enesekontrolli kiosk, paberiruumi masin, uurimisala, vestlusruum, andmebaaside tuba, tööjaamad, kopeerimine / trükkimine / skannimismasin ja WiFi.
 • Teenused - 24/7 juurdepääs, infootsinguabi, KMC klienditeeninduskeskus, raamatute laenamine / tagastamine / uuendamine, õpikodade / koolituste istungid, dokumendilahendus (sidumine, skaneerimine, lamineerimine), dokumentide kättetoimetamise teenus ja raamatukogudevaheline laen.


INCEIF lisateabe saamiseks

www. INCEIF .org

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

INCEIF The Global University of Islamic Finance

Islami finantseerimispraktika magistrikraad (MIFP) on kraadiõppe kursus, mille eesmärgiks on toota tööstuse praktikud, kellel on globaalne ülevaade, terviklikud teadmised ... [+]

MIFP on akrediteeritud Malaisia ​​Kvalifikatsioonide Amet (MQA), mille on välja töötanud tuntud rahvusvahelised mõttejuhid, akadeemiad ja eksperdid nii tavapärastest kui ka šariaadi finantsvaldkondadest, tagades, et teadlased lõpetavad mõlema eriala tööoskustega.

Kursuste moodulid hõlmavad mitmesuguseid kriitilisi teemasid, alates varahaldusest, pangandusest ja investeeringutest kuni finantsteenuste, eetika ja juhtimiseni.

Programm annab üliõpilastele ulatusliku ja praktilise arusaamise islami majandusest, rahandusest ja šariaast ning samuti keskkonda, kus islamifirmad rahastajad tegutsevad.

Online-õpe - Õpilasi toetatakse aktiivselt läbi

Veebikursus (e-õpe)Online õppematerjalidOnline raamatukoguOnline andmebaas24/7 online-klassiruumis, mis võimaldab neil klassi tegevust vaadata ja osaleda, kui see on neile kõige mugavamOnline õppurite nõustamissüsteem... [-]
Malaisia Kuala Lumpur
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles

MSc

INCEIF The Global University of Islamic Finance

Islami rahanduse magistrikraad on mõeldud akadeemikutele ja praktikutele, kes soovivad kiirelt jälgida oma karjääri islami rahanduses. See pakub põhjalikku haridust islam ... [+]

Islami rahanduse magistrikraad pakub põhjalikku haridust islami majanduse, rahanduse ja šariaadi põhivaldkondades nii teoreetilistel kui ka rakenduslikel aspektidel. Kursuse moodulid võimaldavad õpilastel põhjalikult mõista islami finantsteenuste osutajate majanduslikku, rahanduslikku ja õiguslikku keskkonda.

Programmi eesmärgiks on toota kutselistele spetsialistidele nii tavapärase rahastamise kui ka šariaat.

INCEIF on saanud kõrgharidusministeeriumilt heakskiidu, et alustada islami-rahandusministeeriumi islami-rahandusministeeriumi magistrikraadi (ISIF-Finance) asemel alates 2006. aasta septembrist. Islamifondi magistrikraad antakse õpilastele alates 2013. aasta septembrist.... [-]

Malaisia Kuala Lumpur
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles