Loe ametlikku kirjeldust

Plaan Kesk-, Põhja- ja Ida-Malaisia, INTI International University ja ülikoolid asutati üle 30 aasta tagasi ja on juhtiv kvaliteetse hariduse, pakkudes laia valikut radu lõpetaja edu. Aastate jooksul oleme moodustanud tugeva sidemed ülemisele korrusele ülikoolide ja peamine tootmisharu mängijad, et tagada õiguste oskusi ja võitnud vaimu on sisendasid meie lõpetajatele.

Oluline differentiator juures INTI on see, et meie õpilased on osa maailma suurim operaator eraülikoolide, laureaat rahvusvaheliste ülikoolide. Hoolitseda uue mõõtme INTIProgrammides, maineka võrgustik laureaat rahvusvaheliste ülikoolide avab uued piirid õpilaste kaudu rõhku karjääri suunatud programmide ja internatsionalismi, mis on ühine joon riigiti ta tegutseb.

Iga aasta, INTI õpilaste tööd pakkuda lahendusi üle 50 tööstuse poolt esitatud projektide suurettevõtted ja osaleda enam kui 20 loengut silmapaistvad kõlarid, millega uus mõõdupuu Malaisia ​​haridussektoris. Viimane õpetamise metoodikaid ja tehnoloogiaid koos kogemusõppe rakendada kõiki INTI ülikoolilinnakud, samas kursused ja teemasid ajakohastatakse pidevalt, et vastata muutuvatele turu vajadustele.

Miks INTI?

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

INTI International University & Colleges, Malaysia

Master of International Business (MIB) uurib küsimusi, mis mõjutavad peamiselt Aasia - Vaikse ookeani piirkonnas. Äritegevus selles piirkonnas on pidevalt ümber, pakkudes ... [+]

Master of International Business

Master of International Business (MIB) uurib küsimusi, mis mõjutavad peamiselt Aasia - Vaikse ookeani piirkonnas. Äritegevus selles piirkonnas on pidevalt ümber, pakkudes palju probleeme rakendava rahvusvahelise äristrateegia. MIB programm valmistab õpilasi õnnestub juhtimis-ja ametialase positsiooni maailmamajanduses. UOW MIB lõpetajate mõista keerulisi globaalne kultuur ja tunnistama, kuidas nad saavad mõjutada edu oma äri.

&nbsp

Tipphetked

&nbsp

Programm uurib äri küsimusi mõjutab peamiselt Aasia Vaikse ookeani piirkonnas ning rõhutab oskusi arendada heli, toimiv äristrateegia, et efektiivselt tegutseda globaalsel ärikeskkond UOW oli esimene Austraalia arendada ja pakkuda seda kraadi See programm on mõeldud nii äri lõpetanud ja need, kellel kraad tunnustatud ülikooli mitteärilistel ala uuring, kes soovivad täiendada õpingute tehes hästi struktureeritud programm, mis annab neile olulisi äri oskusi, et tegeleda karjääri rahvusvahelises äris Valmistab õpilasi õnnestub juhtimis-ja ametialase positsiooni maailmamajanduses See on 2-aastane osalise tööajaga programmis. Pakume ka täistööajaga programm, kus õpilased peavad läbima 8 patsiendil lõpetaja ... [-]
Malaisia Batu Pahat
Jaanuar 2020
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

INTI