Infrastructure University Kuala Lumpur

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Esimene infrastruktuuri University Campus Malaisia

Tugevus infrastruktuuri Ülikooli Kuala Lumpur täna tuleneb tema rikas ajalugu. Enam kui 15 aastat, IUKL on pakkuda kvaliteetset haridust ja suurepärase professionaalse erinevates valdkondades infrastruktuuri.

IUKL on tähtsaim infrastruktuuri ülikooli Malaisia, mis rõhutab integratsiooni nii kõva ja pehme infrastruktuuri aspektid, soovivad toota technopreneurs ja kvalifitseeritud tööjõudu silmapaistva kommunikatsiooni, tehnika ja juhtimisoskust.

Tõhustatud up-to-date akadeemilise rajatised ja juhendaja kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud, kelle hulgas on tööstuse praktikud, IUKL püüab tagada kvaliteetse hariduse valdkondades masinaehitus, äri-, Side, Keeleõpe, arhitektuur, biotehnoloogia, infotehnoloogia ja palju muud .

Kuna tütarettevõtja Protasco Berhad, noteeritud ettevõtte emaplaat Bursa Malaisia, IUKL on toime inseneri tuleviku homsed juhid. IUKL pühendumus on pakkuda kvaliteetset haridust on aidanud paljudel õpilastel omandada vajalikke teadmisi, oskusi ja praktilisi teadmisi saamas kinni praktikud erinevates valdkondades. Juhindudes Ülikooli moto "teadmiste, inimkonna jaoks", IUKL püüab tagada, et iga õpilane on põhjalikult varustatud ja volitus tuleviku väljakutseteks, valmistades neid terviklikult täna.

Haridus, mis IUKL annab tasakaalustatud - õpilased leida meelt vaidlustada, oma praktilisi oskusi lihvitud ja nende sotsiaalse suhtluse oskusi parandada. Nad samuti on läbi imbunud kõrgete kõlbeliste väärtuste aidata realiseerida Vision 2020 ja K-majanduses.

Meie visioon

Et olla maailma tuntud infrastruktuuri Ülikool.

Meie missioon

IUKL püüdleb tipptasemel erinevates valdkondades infrastruktuuri kvaliteetse hariduse, täiustatud teadmiste, state-of-the-art tehnoloogia ja suurepärased professionaalsed teenused.

meie moto

Teadmiste, inimkonnale.

Miks õppida IUKL?

Kvaliteetne haridus

Olles hariduse valdkonnas rohkem kui 15 aastat, IUKL on pakkuda kvaliteetset haridust ja suurepärase professionaalse erinevates valdkondades. IUKL oli hinnatud kui "suurepärane" (Tier 5) täieõiguslik ülikooli 2011. ja 2013. MQA hindamissüsteemi Malaisia ​​Kõrgkoolide (Setara). Seda, IUKL on üks üks edetabeli ülikoolide ja ainult infrastruktuuri Ülikool Malaisia ​​ja tahaksime meister ise valdkonna infrastruktuuri. Me usume, et "infrastruktuur" ei piirdu ainult hooneid, ehitus- ja tehnoloogiad, aga ka pehme "infrastruktuur", nagu teabevahetus, keeleoskus, kaubanduse ja infotehnoloogia.

Kutsekvalifikatsiooni tunnustamise

Kõik programmid pakuvad IUKL kinnitab nii Haridus- ja Malaisia ​​Kvalifikatsioonikeskus Agency (MQA).

IUKL saab professionaalset tunnustust erinevate kohalike ja rahvusvaheliste kutseühingu - Board of Engineers Malaisia ​​(BEM), arhitektide Malaisia ​​(LAM), maamõõtja Board (LJT), Royal Institution of Surveyors Malaisia ​​(mingutega), Washington Accord, Cisco, Rahvusvaheline Standardiorganisatsioon (ISO), Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), teiste hulgas.

Board of Engineers, Malaisia ​​(BEM)
Washington Accord
Arhitektide Malaisia ​​(LAM)
Maamõõtja Board
Sabah Surveyors Board
Royal Institute of Surveyors Malaisia ​​(mingutega)
Association of Chartered Certified Accountants (ACCA)
Chartered Institute of Management Accountants (Cima)
Malaisia ​​Instituut vannutatud raamatupidajad (MICPA)
Malaisia ​​Institute of Chartered sekretärid ja administraatorid (MAICSA)
Cisco
Malaisia ​​Tarkvara testimine Board
Juhatuse hindajad, hindajad ja kinnisvaramaaklerite Malaisia
Board of Kogus Surveyors Malaisia

On Campus Majutus

IUKL on seatud 100-aaker De Centrum City, mis on valmis saanud moodsa valla, hästi varustatud arvukate hulka oma õpilaste vajadustele, alates hubane korteriühistutele ja hostel kaubanduspinnad, turvalises ja rohelises keskkonnas.

Worldwide Partnerid Tipptasemel ülikoolid

ÜHENDKUNINGRIIK

Birminghami Ülikool
Portsmouthi Ülikool
University of East London
Hallami ülikool, Sheffield
Glasgow Caledonian University
Northamptoni ülikool
University College Birmingham
University of South Walesis

Austraalia

Curtini TECHNOLOGY
Newcastle'i ülikooli
Uus-Lõuna-Walesi Ülikool
University of Tasmania

HIINA

Tongji Ülikooli
XINJIANG Ülikooli rahanduse ja majanduse
Shangluo Ülikool
Hebei Ülikool

UUS-MEREMAA

Lincoln University
MASSEY Ülikool
Waikato ülikool

MADALMAADE

Hanze University of Applied Sciences

IIRIMAA

ATHLONE TEHNOLOOGIAINSTITUUDI

Stipendiumid ja laenud

IUKL usub, et haridus peaks olema kättesaadav kõigile. Seetõttu on IUKL, on erinevaid toetusi ja stipendiume saadaval. Lisaks IUKL stipendium ja Õppemaks loobumine skeemi, õpilased saavad taotleda ka laenude ja stipendiumide Mara, PTPTN ja EPF, teiste hulgas.

Klubid ja seltsid

Student Affairs osakond pakub võimalusi õpilasi uurima nende huve praktilise kogemuse kaudu korraldatud kogu aasta jooksul. Seal on rohkem kui 40 klubisid ja ühiskonnad IUKL. Osalemine klubid ja ühiskond pakub praktilisi kogemusi juhtimise ja iseloomu areng.

Karjääriplaneerimise

Peamine eesmärk IUKL karjääriplaneerimise üksus on aidata oma õpilastel leida ja valida parim karjääri võimalusi neile kättesaadavaks. Protsessi karjääri planeerimine ja arendamine algab juba siis, kui üliõpilane alustada oma programmi IUKL.

Rajatised

IUKL laia valikut akadeemilise ja professionaalse kursuste läbi kaasaegse stuudiod, laborid ja töökojad, mis on varustatud uusima tehnoloogia ja seadmed, et suurendada oma õppimise kogemus, kas te õpite ehitus, Computing, arhitektuur, Business, keel või Science.

Student ühenduse

IUKL üliõpilane kogukonnas on koos kohalike ja rahvusvaheliste üliõpilaste 50 riigist. See faktor on üliõpilaste etnilise mitmekesisuse, mis kaudselt suurendab enesekindlust ja suhtlemisoskust.

Kogenud ja kvalifitseeritud õppejõud

Üliõpilased IUKL juhendamist kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud, kellest mõned tööstuse praktikud. IUKL uhke pakkuda õpilastele praktilisi kogemusi, mis sisendab usaldust ning võimaldab teil olla valmis töökoha pärast kooli lõpetamist.

Asukohad

Kajang

Infrastructure University Kuala Lumpur (IUKL)

Address
Unipark Suria,
Jalan Ikram-Uniten,


43000 Kajang, Selangor, Malaisia
Telefon
+60 3-8738 3260