Loe ametlikku kirjeldust

Esimene infrastruktuuri University Campus Malaisia

Tugevus infrastruktuuri Ülikooli Kuala Lumpur täna tuleneb tema rikas ajalugu. Enam kui 15 aastat, IUKL on pakkuda kvaliteetset haridust ja suurepärase professionaalse erinevates valdkondades infrastruktuuri.

IUKL on tähtsaim infrastruktuuri ülikooli Malaisia, mis rõhutab integratsiooni nii kõva ja pehme infrastruktuuri aspektid, soovivad toota technopreneurs ja kvalifitseeritud tööjõudu silmapaistva kommunikatsiooni, tehnika ja juhtimisoskust.

Tõhustatud up-to-date akadeemilise rajatised ja juhendaja kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud, kelle hulgas on tööstuse praktikud, IUKL püüab tagada kvaliteetse hariduse valdkondades masinaehitus, äri-, Side, Keeleõpe, arhitektuur, biotehnoloogia, infotehnoloogia ja palju muud .

Kuna tütarettevõtja Protasco Berhad, noteeritud ettevõtte emaplaat Bursa Malaisia, IUKL on toime inseneri tuleviku homsed juhid. IUKL pühendumus on pakkuda kvaliteetset haridust on aidanud paljudel õpilastel omandada vajalikke teadmisi, oskusi ja praktilisi teadmisi saamas kinni praktikud erinevates valdkondades. Juhindudes Ülikooli moto "teadmiste, inimkonna jaoks", IUKL püüab tagada, et iga õpilane on põhjalikult varustatud ja volitus tuleviku väljakutseteks, valmistades neid terviklikult täna.

Haridus, mis IUKL annab tasakaalustatud - õpilased leida meelt vaidlustada, oma praktilisi oskusi lihvitud ja nende sotsiaalse suhtluse oskusi parandada. Nad samuti on läbi imbunud kõrgete kõlbeliste väärtuste aidata realiseerida Vision 2020 ja K-majanduses.

Meie visioon

Et olla maailma tuntud infrastruktuuri Ülikool.

Meie missioon

IUKL püüdleb tipptasemel erinevates valdkondades infrastruktuuri kvaliteetse hariduse, täiustatud teadmiste, state-of-the-art tehnoloogia ja suurepärased professionaalsed teenused.

meie moto

Teadmiste, inimkonnale.

Miks õppida IUKL?

Kvaliteetne haridus

Olles hariduse valdkonnas rohkem kui 15 aastat, IUKL on pakkuda kvaliteetset haridust ja suurepärase professionaalse erinevates valdkondades. IUKL oli hinnatud kui "suurepärane" (Tier 5) täieõiguslik ülikooli 2011. ja 2013. MQA hindamissüsteemi Malaisia ​​Kõrgkoolide (Setara). Seda, IUKL on üks üks edetabeli ülikoolide ja ainult infrastruktuuri Ülikool Malaisia ​​ja tahaksime meister ise valdkonna infrastruktuuri. Me usume, et "infrastruktuur" ei piirdu ainult hooneid, ehitus- ja tehnoloogiad, aga ka pehme "infrastruktuur", nagu teabevahetus, keeleoskus, kaubanduse ja infotehnoloogia.

Kutsekvalifikatsiooni tunnustamise

Kõik programmid pakuvad IUKL kinnitab nii Haridus- ja Malaisia ​​Kvalifikatsioonikeskus Agency (MQA).

IUKL saab professionaalset tunnustust erinevate kohalike ja rahvusvaheliste kutseühingu - Board of Engineers Malaisia ​​(BEM), arhitektide Malaisia ​​(LAM), maamõõtja Board (LJT), Royal Institution of Surveyors Malaisia ​​(mingutega), Washington Accord, Cisco, Rahvusvaheline Standardiorganisatsioon (ISO), Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), teiste hulgas.

Board of Engineers, Malaisia ​​(BEM)
Washington Accord
Arhitektide Malaisia ​​(LAM)
Maamõõtja Board
Sabah Surveyors Board
Royal Institute of Surveyors Malaisia ​​(mingutega)
Association of Chartered Certified Accountants (ACCA)
Chartered Institute of Management Accountants (Cima)
Malaisia ​​Instituut vannutatud raamatupidajad (MICPA)
Malaisia ​​Institute of Chartered sekretärid ja administraatorid (MAICSA)
Cisco
Malaisia ​​Tarkvara testimine Board
Juhatuse hindajad, hindajad ja kinnisvaramaaklerite Malaisia
Board of Kogus Surveyors Malaisia

On Campus Majutus

IUKL on seatud 100-aaker De Centrum City, mis on valmis saanud moodsa valla, hästi varustatud arvukate hulka oma õpilaste vajadustele, alates hubane korteriühistutele ja hostel kaubanduspinnad, turvalises ja rohelises keskkonnas.

Worldwide Partnerid Tipptasemel ülikoolid

ÜHENDKUNINGRIIK

Birminghami Ülikool
Portsmouthi Ülikool
University of East London
Hallami ülikool, Sheffield
Glasgow Caledonian University
Northamptoni ülikool
University College Birmingham
University of South Walesis

Austraalia

Curtini TECHNOLOGY
Newcastle'i ülikooli
Uus-Lõuna-Walesi Ülikool
University of Tasmania

HIINA

Tongji Ülikooli
XINJIANG Ülikooli rahanduse ja majanduse
Shangluo Ülikool
Hebei Ülikool

UUS-MEREMAA

Lincoln University
MASSEY Ülikool
Waikato ülikool

MADALMAADE

Hanze University of Applied Sciences

IIRIMAA

ATHLONE TEHNOLOOGIAINSTITUUDI

Stipendiumid ja laenud

IUKL usub, et haridus peaks olema kättesaadav kõigile. Seetõttu on IUKL, on erinevaid toetusi ja stipendiume saadaval. Lisaks IUKL stipendium ja Õppemaks loobumine skeemi, õpilased saavad taotleda ka laenude ja stipendiumide Mara, PTPTN ja EPF, teiste hulgas.

Klubid ja seltsid

Student Affairs osakond pakub võimalusi õpilasi uurima nende huve praktilise kogemuse kaudu korraldatud kogu aasta jooksul. Seal on rohkem kui 40 klubisid ja ühiskonnad IUKL. Osalemine klubid ja ühiskond pakub praktilisi kogemusi juhtimise ja iseloomu areng.

Karjääriplaneerimise

Peamine eesmärk IUKL karjääriplaneerimise üksus on aidata oma õpilastel leida ja valida parim karjääri võimalusi neile kättesaadavaks. Protsessi karjääri planeerimine ja arendamine algab juba siis, kui üliõpilane alustada oma programmi IUKL.

Rajatised

IUKL laia valikut akadeemilise ja professionaalse kursuste läbi kaasaegse stuudiod, laborid ja töökojad, mis on varustatud uusima tehnoloogia ja seadmed, et suurendada oma õppimise kogemus, kas te õpite ehitus, Computing, arhitektuur, Business, keel või Science.

Student ühenduse

IUKL üliõpilane kogukonnas on koos kohalike ja rahvusvaheliste üliõpilaste 50 riigist. See faktor on üliõpilaste etnilise mitmekesisuse, mis kaudselt suurendab enesekindlust ja suhtlemisoskust.

Kogenud ja kvalifitseeritud õppejõud

Üliõpilased IUKL juhendamist kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud, kellest mõned tööstuse praktikud. IUKL uhke pakkuda õpilastele praktilisi kogemusi, mis sisendab usaldust ning võimaldab teil olla valmis töökoha pärast kooli lõpetamist.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Infrastructure University Kuala Lumpur

Master of Architecture programm on umbes keskkonnasäästliku arhitektuur, mis püüab vähendada negatiivset mõju keskkonnale hoone tõhusust ja mõõdukust materjalide kasutami ... [+]

kapten arhitektuur

Master of Architecture programm on umbes:

Mõju arhitektuuri ühenduse ja ühiskonnas. See on peamine inspiratsiooni ja mure meie disaini strateegiad, eelkõige seoses ohutuse, mugavuse ja heaolu. Keskkonnasäästlikku arhitektuuri, mis püüab vähendada negatiivset mõju keskkonnale hoone tõhusust ja mõõdukust materjalide kasutamine, energia ja arengu ruumi. Säästev arhitektuur, mis on vägagi teadlik energia ja keskkonna säilitamine projekteerimise tehiskeskkonna on aluspõhimõtteid meie disain kavatsusest. Kohustus uurida jätkusuutlik kontseptsioon aluspõhimõtteid, metoodika ja lähenemine seatud arhitektuuri- juhtimise planeerimise, kujundamise ja infrastruktuuri. Kallinemine ja läbimõeldud tasu kontekstist raamistik ja kultuuri koht, arhitektuur, mis vastuseid selle ümbruskonnast järgides, mis on juba olemas, siis Genius loci. Põhijooned Studio-õpe Külastused ja hinnanguid Pidev suhtlemine õppejõud ja juhendajad Kriitiline mõtlemine ja iseseisev õppimine, et see sobiks magistriprogrammi rangus ja nõue programmi moodulid ... [-]
Malaisia Kajang
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Infrastructure University Kuala Lumpur

Master of Electronics Engineering (MEE) programmi (Research) eesmärgiks on valmistada insenere arenenud tehnilised teadmised ja oskused leida praktilisi ja teaduslikke la ... [+]

Master of Electronics Engineering (MEE) programmi (Research) eesmärgiks on valmistada insenere arenenud tehnilised teadmised ja oskused leida praktilisi ja teaduslikke lahendusi vajaduste rahuldamiseks ja muutusi praeguse tehnilised probleemid. Programm annab ka raja lõpetamist õpilased tegema PhD teadusuuringute üks spetsialiseeritud valdkondades elektroonikat.

Põhijooned Rikastamine inseneri teaduse ja hariduse läbi disaini ja infrastruktuuri lähenemisviise. Illustreerimaks infrastruktuuri läheneb programmi kaudu keskendunud projekteerimise, arendamise ja turustamise tööstus mikroelektroonika ja sidesüsteemid. Liikumine Loomemajanduse teel teadmistepõhise majanduse, et säilitada arengut kõigis valdkondades Mikroelektroonika ja Kommunikatsiooniministeeriumi ehitus. Arvuti programmi Development Systems ja simulaatorid on saadaval toetuseks teadustööd. Vastuvõtutingimused Bakalaureusekraad vastavas valdkonnas CGPA 2,75 ja üle alates IUKL või kõrgkoolide akrediteeritud valitsuse või muu samaväärne kvalifikatsioon on heaks kiitnud senat IUKL Bakalaureusekraad CGPA 2,50 ja üle võivad taotleda programmi pooleli sisehindamise teaduskonna Bakalaureusekraad CGPA 2,00 ja üle võivad taotleda programmi suhtes vähemalt 5-aastane töökogemus vastavas valdkonnas Kohalike taotlejate piisav meisterlikkust inglise keeles rahuldavalt lõpule muidugi Rahvusvaheline taotlejad, kes on pärit riigist, kus inglise keel on emakeel; Või on kohustatud olema vähemalt skoor TOEFL 550 või IELTS 6.0 .; Või on omandanud kraadi ülikooli, kus osa õppetööst toimub inglise keeles. Uurimisvaldkonnad ... [-]
Malaisia Kajang
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
18 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Infrastructure University Kuala Lumpur

Master Infotehnoloogia (teadustöö) eesmärgiks on valmistada lõpetajate IT tausta ja mitte IT tausta arenenud tehnilised teadmised ja oskused leida praktilisi ja teaduslik ... [+]

kapten infotehnoloogia

Master Infotehnoloogia (teadustöö) eesmärgiks on valmistada lõpetajate IT tausta ja mitte IT tausta arenenud tehnilised teadmised ja oskused leida praktilisi ja teaduslikke lahendusega, mis vastab vajadustele ja muutustele praeguse IT probleeme. Programm annab ka raja lõpetamist õpilased tegema PhD teadusuuringute üks spetsialiseeritud valdkondades IT.

Põhijooned Ettevalmistused õpilastel õppida olema teadus- ja arendustegevuse konkreetsetes valdkondades Infotehnoloogia Arengu õpilaste intellektuaalne võimekus läbi teadus- ja edukat rakendamist tööriistu ja tehnikaid, mis toetavad nende ametialast arengut Arvuti seotud arendusvahendeid ja simulaatorid on saadaval toetuseks teadustööd. Uurimisvaldkonnad ... [-]
Malaisia Kajang
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 - 48 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Infrastructure University Kuala Lumpur

Olles üks enim tunnustatud ülikoolides valdkonnas tsiviilehitus Malaisia, IUKL pakub Master of Civil Engineering (teadustöö) raames. Master tsiviilehituse eesmärk on and ... [+]

Master in Civil Engineering (Research)

Olles üks enim tunnustatud ülikoolides valdkonnas tsiviilehitus Malaisia, IUKL pakub Master of Civil Engineering (teadustöö) raames. Master tsiviilehituse eesmärk on anda õpilastele kvalifikatsiooni insener magistriõppes. Kandidaat võib valida ükskõik millise ala tsiviilehitus pakutakse ehk Ehitus, struktuurifondide, geotehnilised, hüdrauliline & Water Resources ja Highway & Tänavakivide insener. Karjäärivõimalused on olemas erinevaid organisatsioone, sealhulgas töötleva tööstuse ettevõtetele, teadusasutused, kõrgkoolid, energia, kohalike, riigi ja Federal valitsused ja kohalikud omavalitsused.

Põhijooned Et valmistada õpilasi olema pädev teadus- ja arendustegevuse eri valdkondades tsiviilehitus. Arendada õpilaste intellektuaalne võimekus läbi teadus- ja edukat rakendamist tööriistu ja tehnikaid, mis toetavad nende ametialast arengut. Programm pakub paindlikkust teadusprojektid: akadeemilist, kutse, tööstus- jms Uurimisvaldkonnad ... [-]
Malaisia Kajang
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 - 48 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Infrastructure University Kuala Lumpur

Olles üks enim tunnustatud ülikooli valdkonnas tsiviilehitus Malaisia, IUKL pakub Master of Science in Construction Management kraadi (Mix-režiimis). Master of Science in ... [+]

Olles üks enim tunnustatud ülikooli valdkonnas tsiviilehitus Malaisia, IUKL pakub Master of Science in Construction Management kraadi (Mix-režiimis). Master of Science in Construction Management (MScCM) on mõeldud üliõpilastele bakalaureuse kraadi suhteline insener distsipliini, kes soovivad jätkata kraad. Master of Science in Construction Management eesmärk on anda õpilastele kvalifikatsiooni magistri tasemel.

Master of Science in Construction Management programm pakub multidistsiplinaarne ja kvaliteetne kõrgharidus valdkonnas Construction Management. Kandidaadid tuleb õpetada tehnilisi ja juhtimisalaseid teadmisi ja oskusi: (i) edukalt planeerida, juhtida ja hallata ehitusprojektid; ja (Ii) nõustab ja toetab omavalitsuste otsustus- ja poliitikakujundamise.... [-]

Malaisia Kajang
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 - 48 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Infrastructure University Kuala Lumpur

Master of Science (M.Sc.) in tehiskeskkonna programmi eesmärk on anda õpilastele kvalifikatsiooni tehiskeskkonna magistri tasemel. Programmi kaudu, spetsialistide ja kool ... [+]

Master of Science in tehiskeskkonna (Research)

Master of Science (M.Sc.) in tehiskeskkonna programmi eesmärk on anda õpilastele kvalifikatsiooni tehiskeskkonna magistri tasemel. Programmi kaudu, spetsialistide ja koolilõpetajate oleks varustatud tehnilisi teadmisi ja oskusi vaja ehitatud keskkonnas sektoris. Programm on ühtlasi võimaluse ja rada jätkata PhD in tehiskeskkonna ning muudes asjakohastes valdkondades.

Põhijooned Ettevalmistused õpilastel õppida olema teadus- ja arendustegevuse eri valdkondades tehiskeskkonna. Arengu õpilaste intellektuaalne võimekus läbi teadus- ja edukat rakendamist tööriistu ja tehnikaid, mis toetavad nende ametialast arengut. Paindlikkus teadusprojektide: akadeemikud, kutse-, tööstus- jms Uurimisvaldkonnad arhitektuur Geomatic ehitus Kogus Geodeetilised maastikuarhitektuur kinnisvarahooldus Kinnisvara ... [-]
Malaisia Kajang
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 - 48 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

IUKL