Loe ametlikku kirjeldust

TERE TULEMAKS

Avastage, miks MUST on Malaisia ​​üks juhtivaid ülikoole. Meie auhinnatud töötajatelt meie ainulaadsele pedagoogikaharidusele peab MUST olema tõepoolest varustatud, et olla üliõpilaste jaoks, kes soovivad teha heledamat tulevikku.

Malaysia University of Science and Technology

1995. aastal töötas tolleaegne peaminister Tun dr Mahathir Mohammad ja Malaisia ​​delegatsioon töövisiidiga Massachusettsi Tehnoloogiainstituudisse (MIT) ning toetasid MIT-i modelleeritud ülikooli loomist. Jaanuaris 1997 sõlmiti Malaysia University of Science and Technology (MUST) asutamiseks leping.

Tema kujunevatel aastatel oli MUSTi täielikult abistanud ja toetanud MIT, maailma tuntud ülikool, kes tunnustas oma teaduse ja tehnoloogiaga seotud haridust ja uurimistööd.

MAAILMAS KLASSI ÕPETAMISE JA Õppimismeetodite EMULATSIOON.

Malaysia University of Science and Technology imiteerib maailmatasemel õpetamise ja õppimise meetodit, mis soodustab loovust, analüütilist mõtlemist, probleemide lahendamist, innovatsiooni ja meeskonna loomist. Need on omadused, mis on osutunud edukaks ettevõtluse juhtimisel tehnoloogias ja ettevõtluses.

PEAB ka säilitama teadusuuringukeskset kultuuri kõigis erialaspetsialistes, et tagada mõistmise ja usalduse sügavus praktiliste probleemide lahendamisel. Maailmatasemel mudel on olnud kohaliku keskkonna elujõuline, innovatiivne ja otstarbekas olev MUSTi kultuur.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Malaysia University of Science and Technology

MSc transpordi valdkonnas ... [+]

MSc transpordi valdkonnas

Iga inimene ja kogu maailma tööstus on mõjutanud ja sõltuvad transpordist ja logistikast. Sellest tulenevalt on selles põnev, kiirel ja pidevalt muutuvas sektoris saadaval nii palju erinevaid karjäärivõimalusi. Inimesed, kes töötavad transpordis ja logistikas, hoitakse pidevalt varvastel. Tööstus peab olema paindlik, et arvestada avaliku arvamuse, valitsuse otsuste ja keskkonnategurite mõjuga.

Magistriprogrammi transport ja logistika pakub võimalust nii hiljutistele lõpetajate kui ka töötavate spetsialistide jaoks, kes tegelevad kiiresti kasvava ja dünaamilise transpordi ja logistika valdkonnaga. Transpordi ja logistikaga on otseselt või kaudselt seotud palju inimesi ja nad tegutsevad sellistes valdkondades nagu ühistransport ja mass transit, lennufirmad, lennujaamad, meresõit, meresadamad, raudteetransport, lasti- ja kaubavedu, tarneahela juhtimine, roheline ja säästev transport , liikluskorraldus, maanteedel toimuvad toimingud, teemaksud ja side- ja reisijate infosüsteemid.... [-]

Malaisia Petaling Jaya
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
18 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles