Loe ametlikku kirjeldust

118738_NilaiUniversityCampus.jpg

Miks Nilai University ?

Toetage suuresti meie akadeemilisi pakkumisi. Need ulatuvad moodsatest konditsioneeriga loengusaalidest ja klassiruumidest kuni hästivarustatud teaduse ja oskuste laboriteni.

Täiendades meie õppimisvõimalusi, on laia valikut spordi- ja meelelahutusvõimalusi, sealhulgas siseruumide spordikompleks ja välimänguväljakud. Teil on ka juurdepääs golfile ja ujumisele meie õdeomandis, Nilai Springs Golfis ja Country Clubis, mis asub vaid viie minuti kaugusel meie tasuta transporditeenuse kaudu.118743_NilaiUniversity-MainEntrance.jpg

Ideaalne asukoht

Asume strateegiliselt Putra Nilai elavas linnaosas, 35-minutilise autosõidu kaugusel Kuala Lumpurist ja 20 minuti kaugusel Kuala Lumpuri rahvusvahelisest lennujaamast.

Meie nägemus

Olla rahvusvaheline hariduse tippkeskus, mis on pühendunud pakkuma oma õpilastele õpikogemusi, mis rikastavad neid eluks.

Meie missioon

  • Kvaliteetse hariduse ja rahvusvaheliselt tunnustatud programmide pakkumine.
  • Pakkudes täieõiguslik, ülikooli standardne ülikoolilinnak koos elu- ja vaba aja veetmise võimalustega.
  • Töötavate, ümmarguste lõpetajate, kes on professionaalselt pädevad ja sotsiaalselt usaldusväärsed, tootmine.118744_picked_4440JPG.jpg

Maailmatasemel õppevahendid

Tänaseks on investeeritud märkimisväärseid ressursse maailmatasemel ülikooli infrastruktuuri ja õpetamisvõimaluste pakkumiseks meie erinevatele koolidele ja keskustele:

  • Rakendusteadused
  • Äri
  • Engineering
  • Külalislahkus
  • Sihtasutuse uuringud
  • Aspirantuur

118687_photo-1531538512164-e6c51ea63d20.jpgMimi Thian / Unsplash

Setara 2017

Asutatud aastal 1997, oleme Malaisia suurimate erasektori kolmanda taseme hariduse pakkujate seas, kes pakuvad laia valikut kõrghariduse ministeeriumi poolt heakskiidetud programme ja tunnustatud tuntud ülikoolide poolt kogu maailmas.

Malaisia kõrghariduse ministeeriumi korraldatud SETARA 2017 õppetöös sai Nilai University õppe- ja õppe kriteeriumi alusel kokku 89%. See suurepärane tulemus näitab meie pühendumust pakkuda õpilastele kvaliteetseid õpetamis- ja õppimiskogemusi. Meie lõpetajad on väga tööalased ning kõrghariduse ministeeriumis 2015. aastal lõpetanud tööalase konkurentsivõime jälgimise uuringu nr 17 kõigi erakoolide seas. Sellest ajast alates on Nilai University lõpetajate tööalase konkurentsivõime näitajad jätkuvalt tõusuteel.

Elu rikastamine

Nilai University ülikoolilinnak oli mõeldud selleks, et pakkuda kõrghariduse saavutamiseks ideaalset asukohta. Rahulik õhkkond ja lopsakas rohelus aitavad keskenduda meelele ja stimuleerida intellekti, võimaldades lõõgastavat atmosfääri, mis aitab õpilastel täita oma tegelikku potentsiaali.

Nilai ressursid

Putra Nilai valla arendaja Nilai Resources Groupil on arvukalt tütarettevõtteid, sealhulgas Nilai International School, mis pakub Cambridge'i rahvusvahelist õppekava, neljatärnihotelli Nilai Springs Resort, Nilai Springsi golfi- ja maakeskust, kus on 27-auguline golf kursus ja Putra Nilai Sdn Bhd kinnisvaraarenduse käsi. See mitmekülgne portfell pakub ülikoolile erinevaid võimalusi võimendamiseks.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Nilai University

Nilai University inseneriteaduse magister on ulatuslik teadustöö, mis on spetsiaalselt loodud selleks, et aidata teil saada väga usaldusväärseks ja auväärseks inseneritea ... [+]

Need kraadiõppe programmid on teaduskraadid, mis on mõeldud teadustöö võimekuse suurendamiseks inseneriteaduste valdkonnas. Need programmid on teile ideaalsed, kui soovite olla teadur või akadeemik inseneris ja sellega seotud valdkondades, või spetsialistidele, et laiendada oma arengut väljaspool tööstuslikku arusaamist ja praktikat. Programmid aitavad teil saada terviklikke teadmisi ja oskusi inseneriteaduses ja samal ajal avada ukseavaid paremate karjäärivõimaluste saamiseks teie valitud valdkondades.

Miks magistriõppe programm?

Suurendage oma teadustegevust

Olge koolitatud olema uurimismeetodite ekspert.

Avastage paremaid karjäärivõimalusi

Hankige parimad töövõimalused, hoiduge oma eakaaslastest.... [-]

Malaisia Bandar Baru Nilai
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nilai University

Nilai rakenduskõrgkooliga liitumisel saavutage biotehnoloogias tohutuid teadmisi ja kogemusi. Teid ootavad huvitavad teoreetilised teadmised ja praktilised oskused. Avast ... [+]

Need kraadiõppeprogrammid sisaldavad uurimiskursusi, mis hoogustavad teie teadustööalaseid oskusi rakenduskõrgkoolis ning teeksid ka teadlaste eksperdiks. Naudi võimalusi oma teadmiste laiendamiseks rakendusteaduste valdkonnas. Nende programmidega saate valida oma huvipiirkonnad (põllumajandusteadus, biokeemia, bioloogia, mikrobioloogia, biotehnoloogia, keemia, keskkonnateadus, toiduaineteadus ja materjaliteadus). Need suurepärased programmid võimaldavad teil saada ulatuslikke teadmisi rakendusteadustes intensiivsete uuringute kaudu ja samal ajal suurendada oma karjäärivõimalusi.

Miks kraadiõppe rakendusprogramm?

Põhjalik uurimistöö

Intensiivne teaduskraad, mis aitab teil tööstuse tugevalt mõista.... [-]

Malaisia Bandar Baru Nilai
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Nilai University Corporate Video (Official)