Loe ametlikku kirjeldust

Raffles University Iskandar asutati Raffles Iskandar Sdn. Bhd., Ühisettevõte Raffles Education Corporation Limited ja Iskandar Investeerimisrühma liige Education @ Iskandar Sdn Bhd (EISB). Raffles University Iskandar on Aasia põhinev Malaisia ​​ülikool, kes tunneb end põnevaks praktikale orienteeritud ülikoolis, kus on intensiivsed õppekavad ja praktilist praktilist kogemust, mis valmistab ette õpilasi oma tulevase karjääri jaoks. Malaisia ​​kõrgharidusministeerium (MOHE) kiitis selle ülikooli ametlikult heaks 31. oktoobril 2011.

Iskandar, kes tegutseb oma ajutistes ruumides Menara Kotaraya, Jalan Trus, Johor Bahru, Raffles University Iskandar loob Iskandar Malaisia ​​EduCity'is 65-aakri maatüki ülikoolilinnaku. Raffles University Iskandar strateegiline asukoht Iskandaris seab ülikooli turvalisesse ja kasvavasse riigi majandusse, millel on suur potentsiaal nii majanduslikus kui ka kultuurilises arengus. Õpilased võivad oodata elavat ja dünaamilist kasvatust õpikogemust, mis näeb nende ümberkujundamist maailmaklassi spetsialistideni.

Meie nägemus

Meie nägemus on Malaisia ​​premieri ülikool.

Meie missioon

Oleme pühendunud kvaliteetse hariduse pakkumisele. See saavutatakse, kasutades uusimaid õpetamis- ja õppemeetodeid, tegevuspõhiseid teadusuuringuid, koostööd tööstusega ja kogukonna kaasamist.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Raffles University Iskandar

Raffles University Iskandar MBA kiirendab oma karjääri ja maksimeerib oma juhtimisoskusi, kuna see keskendub turu vajadustele ja uusimatele suundumustele. See on professi ... [+]

Raffles University Iskandar MBA kiirendab oma karjääri ja maksimeerib oma juhtimisoskusi, kuna see keskendub turu vajadustele ja uusimatele suundumustele. See on professionaalselt orienteeritud programm arenenumate oskuste arendamiseks üliõpilastele, kellel on juba praktiline ärikogemus. Eesmärk on anda neile teadmisi ja oskusi tõhusaks juhtimiseks tippjuhtide või juhtivtöötajate seas.

RUI MBA programm on loodud selleks, et pakkuda terviklikku, integreeritud ja multidistsiplinaarset õppekava, mis keskendub üldistele ja arenevatele juhtimisteooriatele ja praktikale, kasutades loenguid, näiteid, juhtumiuuringuid, grupiprojekte, esitlusi, ärialaseid simulatsioone ja väitekirja või äriõppemissiooni , mis kõik on rõhutatud, et anda õpilastele vajalikke võimeid tegelike elutsüklitega toimetulekuks.... [-]

Malaisia Johor Bahru
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Menara Kotaraya Level 9, Unit No. 09-01, Jalan Trus, 80000 Johor Bahru, Johor, Malasya
Johor Bahru, Johor, Malaisia