Loe ametlikku kirjeldust

Ligi 30 aastat on Sunway University loonud maine nii Malaisias kui ka välismaal , inspireerivaks haridusjuhiks. Ülikoolil oleks ülemaailmne hariduslik jõujaam, mis kasutaks suurepäraselt akadeemilise personali kõrgeimat kvaliteeti ja erakordselt mitmekesiseid programme.

See üha kasvav maine oli hiljuti käivitunud veelgi kõrgemale, kuna Sunway University anti rahvusvaheliselt tunnustatud QS 5-star reitinguid õpetamise, rajatiste ja tööalase konkurentsivõime jaoks. Sunway teedrajav nähtus on näidanud, et ülikool sai kiiresti üheks riigi lipulaevade pakkujateks.

Pered mõistavad ja usaldavad, et Sunway kasutab oma lapsi ja nende laste tulevikku, kallistades nii kallilt. Sunway'is oleme sihitud ja otsustanud toota noori täiskasvanuid, mitte ainult akadeemiliselt erandlikke, vaid ka sotsiaalselt kaasavaid ja sõbralikke inimesi, kes soovivad panustada parema ühiskonna poole kõigile.

Sunway-iani positiivne energia ei ole läbilaskev emotsioon, vaid ausad väärtused nagu terviklikkus, alandlikkus ja tipptase, mida Sunway State of Mind võib pakkuda.

Visioon

Meie nägemus

Et olla maailmaklassi ülikool

Meie missioon

Toetada kõiki inimesi ja pühenduda teadmiste avastamisele, edendamisele, edastamisele ja rakendamisele, mis vastavad meie ühiskonna ja globaalse kogukonna vajadustele.

Meie kreed

Sunway University täidab oma ülesannet terviklikult ja kindlalt pühendumust tipptaseme, ettevõtluse, professionaalsuse, finantsilise enesekindluse, innovatsiooni, vastastikuse austuse ja meeskonnavaimu suhtes.

Meie haridusalased eesmärgid

Sunway University õpilased:

  • muutuvad sõltumatuteks elukestvaks õppijateks, kes aktiivselt tegelevad teadmistega ja hindavad selle ülemaailmset kohaldamist majanduslikule, poliitilisele, sotsiaalsele ja kultuurilisele arengule
  • kellel on pädevus ja suutlikkus aidata kiiresti muutuvas majanduslikus, sotsiaalses ja tehnoloogilises maailmas
  • arendada tugevat juhtimiskvaliteeti ja suhtlemisoskusi
  • olla ette valmistatud karjääriks, mis võimaldab neil viia tootliku, täidetava ja mõtestatud elu
  • väärtuse terviklikkust ja saada eetiline, vastutustundlik, hooliv ja vastutustundlik ühiskonna liige
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


Sunway University

See programm õpetab teid tegema teadusuuringuid praeguste ja uute IT-valdkondade kohta, eesmärgiga arendada kõrgtehnoloogilisi teadmisi spetsialiseeritud tehnilistes vald ... [+]

See programm õpetab teid tegema teadusuuringuid praeguste ja uute IT-valdkondade kohta, eesmärgiga arendada kõrgtehnoloogilisi teadmisi spetsialiseeritud tehnilistes valdkondades, et oleks võimalik juhtida tööstuse või akadeemiliste ringkondade edasist arengut.

Sind integreeritakse meie Sunway ülikooli uurimisgruppide koosseisu, kus saate osaleda teadustöös koos oma juhendajatega, nagu seminarid, töötoad, laborikatsed ja välitöö. Lõpetajad arvutiteaduse magistrikraad on pädev IKT ja infotehnoloogia teoorias ja praktikas. Nad on hästi varustatud analüütiliste ja probleemide lahendamise oskustega vanemkonsultantidena või oma õppevaldkonnas juhtival ametikohal.

Tarbimine... [-]
Malaisia Shah Alam
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sunway University

Infosüsteemid on organisatsiooni IT-infrastruktuuri oluline osa. IT-spetsialistid, kes suudavad hallata teabeallikaid, mõistavad tehnoloogiaid ja süsteeme, on kaasaegse e ... [+]

Infosüsteemid on organisatsiooni IT-infrastruktuuri oluline osa. IT-spetsialistid, kes suudavad hallata teabeallikaid, mõistavad tehnoloogiaid ja süsteeme, on kaasaegse ettevõtte edu võtmeks.

Infosüsteemide magistrikraad on strateegiliselt paigutatud, et võimaldada teil teoreetiliselt ja metodoloogiliselt rangelt teostada infosüsteemide teadustööd.

Programm annab teile võimaluse jätkata teadusuuringuid teabesüsteemide aspektist, mis on teie ja võib-olla ka teie organisatsiooni jaoks eriti huvipakkuv.

Programm võimaldab teil arendada oma suutlikkust planeerida, korraldada ja viia läbi teadustöö magistriõppes. See laiendab teie teadmisi oma valitud piirkonna teadustöö kohta ja arendab oma teadmiste vahetamise oskusi.... [-]

Malaisia Shah Alam
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sunway University

See kraadiõppe uurimisprogramm annab teile võimaluse viia läbi algupäraseid teadusuuringuid, mis laiendavad teaduse piire teie valitud erialal loodusteadustes. ... [+]

See kraadiõppe uurimisprogramm annab teile võimaluse viia läbi algupäraseid teadusuuringuid, mis laiendavad teaduse piire teie valitud erialal loodusteadustes.

Saate omandada teadmised ja oskused tulevase sõltumatu uurimistöö tegemiseks. Lõpetajad töötavad välja probleemide lahendamise ja kriitilise mõtlemise oskused, mida saab tulevikus rakendada.

Programm pakub teadmisi ja koolitusi uurimismeetoditel, mis võimaldavad lõpetajal oma teadmisi ja oskusi rakendada paljudes bioteaduste valdkondades asuvate teadlaste, praktikute ja administraatoritena ning aitavad neil saada tööd sellistes valdkondades nagu haridus, tervishoid ja biofarmatseutiline tööstus.

Tarbimine... [-]
Malaisia Shah Alam
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sunway University

MSc psühholoogias annab teile võimaluse tugineda oma varasematele psühholoogiaõpingutele sõltumatu uurimisprojekti kaudu, mis keskendub teie valitud teemale. Programm on ... [+]

MSc psühholoogias annab teile võimaluse tugineda oma varasematele psühholoogiaõpingutele sõltumatu uurimisprojekti kaudu, mis keskendub teie valitud teemale. Programm on spetsiaalselt loodud, et saaksite arendada oma teadustöö oskusi ja teha sõltumatuid uuringuid, samal ajal laiendades oma teadmisi ja mõistmist psühholoogia valdkonnas, mis ahvatleb teid.

Õppige, kuidas kirjandust uurida ja uurimisprojekti planeerida ja juhtida. Kriitilise mõtlemise, projektijuhtimise ja raporti kirjutamise oskused ja atribuudid aitavad teil saavutada oma karjäärivõimalusi.

Programm pakub ka suurepärast hüppelaua üliõpilastele, kes soovivad jätkata õpinguid doktoriõppe tasemel, saavutades kõrgeima kvalifikatsioonitaseme.... [-]

Malaisia Shah Alam
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

The Sunway Education Journey

Address
5, Jalan Universiti, Bandar Sunway, 47500 Subang Jaya, Selangor, Malaysia
47500 Shah Alam, Selangor, Malaisia