Sunway University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Sunway University on juhtiv mittetulunduslik eraülikool, mis on pühendunud haridusele stipendiumi, teadusuuringute ja ettevõtluse kaudu. See kuulub Aasia ülikoolide 2% tippu ja Quacquarelli Symonds (QS) hindab seda viietärniinstitutsiooniks. 2020. aasta pingerea jaoks oli ülikool 751–800 vahemikus, 1002 ülikoolist QS World University Rankings edetabelis oli 1002. Samuti kuulutati ülikool QS Top 50 alla 50 seas kogu maailmas 150 parima noorte ülikooli hulka. Samuti on ülikool saanud Malaisia kõrgkoolide SETARA 2017 hindamisel 5-tärnise hinnangu ning see on üks vaid üheteistkümnest ülikoolist Malaisia saab premier Digital Technology University staatuse Malaisia Digital Economy Corporation.

Ülikool on pühendunud linnakeskkonna säästva arengu multidistsiplinaarsetele uuringutele ning tervise, heaolu ja uute tehnoloogiate arendamise edendamisele, et lahendada mõned maailma pakilisemad probleemid. Oleme loomas end ülemaailmsel areenil, kus mõned meie teadlased on maailmas enim tsiteeritud ja tegelevad aktiivselt piiriülese koostööga. Ülikool on pühendunud investeerimisele järgmisse põlvkonda teadusuuringute kaudu juhitud õppetöö kaudu ja sel eesmärgil varustab ta meie ülikoolilinnakut ka edaspidi tipptasemel õppe- ja uurimisvõimalustega.

Ülikool on tunnustatud Malaisia haridusministeeriumi ja Malaisia kvalifikatsiooniagentuuri poolt ning selle programmid on loodud vastama tänapäevase ühiskonna vajadustele ja huvidele. Globaalse lähenemisviisi rakendamisel on ülikool loonud tihedad partnerlused Lancasteri ülikooli ja Le Cordon Bleu Internationaliga, mis annavad Sunway programmidele rahvusvahelisi kvalifikatsioone. Ülikool on edendanud sidemeid Harvardi ülikooli ja California ülikooli, Berkeleyga Ameerika Ühendriikides ning Oxfordi ülikooli ja Cambridge'i ülikooliga Ühendkuningriigis mitmepoolse kahepoolse kogemuste ja teadusuuringute vahetamise kaudu.

Tänaseks on ülikool oma elavasse, 880 000 ruutjalga ülikoolilinnakusse meelitanud enam kui 26 000 üliõpilast enam kui 90 riigist. Jeffrey Cheah 'fondi toetusel on ülikool investeerinud oma infrastruktuuri enam kui 400 miljonit RMV ning laiendab jätkuvalt oma õppe- ja õppimis- ning uurimisruume. Siin, Sunway, lähevad tudengid ja õppejõud edasi ideede ja võimaluste leidmisele Sunway City südames, Malaisia mõne parima avaliku, meditsiinilise ja sotsiaalse mugavusega külgnevas piirkonnas.

Visioon ja missioon

Meie nägemus

Et olla maailmaklassi ülikool

Meie missioon

Toetada kõiki inimesi ja pühenduda teadmiste avastamisele, edendamisele, edastamisele ja rakendamisele, mis vastavad meie ühiskonna ja globaalse kogukonna vajadustele.

Meie kreed

Sunway University täidab oma ülesannet terviklikult ja kindlalt pühendumust tipptaseme, ettevõtluse, professionaalsuse, finantsilise enesekindluse, innovatsiooni, vastastikuse austuse ja meeskonnavaimu suhtes.

Meie haridusalased eesmärgid

Sunway University õpilased:

  • muutuvad sõltumatuteks elukestvaks õppijateks, kes aktiivselt tegelevad teadmistega ja hindavad selle ülemaailmset kohaldamist majanduslikule, poliitilisele, sotsiaalsele ja kultuurilisele arengule
  • kellel on pädevus ja suutlikkus aidata kiiresti muutuvas majanduslikus, sotsiaalses ja tehnoloogilises maailmas
  • arendada tugevat juhtimiskvaliteeti ja suhtlemisoskusi
  • olla ette valmistatud karjääriks, mis võimaldab neil viia tootliku, täidetava ja mõtestatud elu
  • väärtuse terviklikkust ja saada eetiline, vastutustundlik, hooliv ja vastutustundlik ühiskonna liige

Asukohad

Shah Alam

Address
5, Jalan Universiti, Bandar Sunway, 47500 Subang Jaya, Selangor, Malaysia
47500 Shah Alam, Selangor, Malaisia