Loe ametlikku kirjeldust

UNITAR rahvusvaheline ülikool

1997. aastal asutatud UNITAR rahvusvaheline ülikool ( UNITAR ) on nägemuslik ja hästi juhitud institutsioon, mis on tuntud kui esimene virtuaalne ülikool Kagu-Aasias ja üks juhtivaid erasektori ülikoole Malaisias.

Meie programme pakutakse meie peamises ülikoolilinnas linna Kelana Jaya juures ja 11 muudel sõltumatutel ülikoolilinnakutel kogu Malaisias. Meil on 36 akadeemilist programmi, alates sihtasutusest, diplomist ja bakalaureuse tasemest kuni magistri- ja doktorikraadini. Oleme uhked, et oleme pühendunud erinevatele teaduskondadele ja koolidele, nagu näiteks äri

Oleme alustanud uuenduslikku õppimist, kus tehnoloogia täiendab inimeste suhtlemist tugeva haridusplatvormiga. Meie tegutsemiseks taskukohane ja kvaliteetset haridust nii tavalised ja kaugete õppemetoodikaid jätkub tänini ja on olemas meie UNITAR 's haridus Core ( "UNIEC"), koosolekuruumid tipptasemel vajadustele 21. sajandil haridust.

UNITAR kolledž

2016. aastal asutatud UNITAR kolleegium on UNITAR rahvusvahelise ülikooli UNITAR ja on loodud ülikooli toitjaks. Praegu pakub UNITAR kolledž sertifikaatide programme äri- ja külalislahkuse valdkonnas. Tulevikus pakume väljakujunenud välisülikoolidega diplomiprogramme ja koostööprogramme.

UNITAR kolledži programmid on loodud selleks, et omaks võtta kogemuslik õppimine

UNITAR kolleegium pakub Pathway heledamale tulevikule üliõpilastele, kes soovivad saavutada rahvusvahelisel tasemel taskukohaseid kulusid. Programmi õppekava ülemaailmne tunnustamine ja rahvusvahelised standardid annavad lõpetajatele paremaid karjäärivõimalusi.

Meie püüdlused

Keskendus meie visioonile. Pühendunud meie missioonile.

Meie nägemus

Olla juhtiv uuenduslike sotsiaalteaduste ülikool.

Missioon

  • Laiendada juurdepääsu õppimisele
  • Kasvatada tervislikke lõpetajaid
  • Säästva äri loomiseks

Senat

Ülikooli senat on UNITAR rahvusvahelise ülikooli ( UNITAR ) kõrgeim akadeemiline organ vastavalt põhiseaduse ja ülikooli põhikirja ja määruste sätetele. Ülikooli senat omab kontrolli ja üldist juhendamist, uurimistööd ja eksamit ning õigust anda tunnistusi, diplomeid ja kraadi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

UNITAR

Hariduse magister (inglise keele kui teise keele õpetamine) on ideaalne neile, kes soovivad omandada erialaseid teadmisi inglise keele õpetamiseks teistele, kus inglise k ... [+]

Ülevaade

Hariduse magister (inglise keele kui teise keele õpetamine) on ideaalne neile, kes soovivad omandada erialaseid teadmisi inglise keele õpetamiseks teistele, kus inglise keel ei ole nende emakeel. Pakutavate moodulite kaudu arendavad õpilased sügavamat arusaamist inglise keele õpetamise ja õppimise põhiprintsiipidest.

Programmi sisenemise nõuded

UNITAR magistriõppe alustamiseks tuleb arvestada järgmiste nõuetega:

Bakalaureuseõpe (Hons) / bakalaureusekraad (Hons) hariduses, minimaalne CGPA 2,50 Malaisia valitsuse poolt tunnustatud asutuselt; VÕIMalaisia valitsuse poolt tunnustatud institutsiooni bakalaureusekraad (Hons) ja hariduse diplom / haridustunnistus / diplomiõpe; VÕIBakalaureusekraad Malaisia valitsuse poolt tunnustatud asutuselt ja tal peab olema 1-aastane töökogemus seotud valdkonnas; VÕIBakalaureusekraad / diplom hariduses / haridustunnistus / diplom õpetamises Malaisia valitsuse poolt tunnustatud asutuselt ja tal peab olema 1-aastane töökogemus seotud valdkonnas; VÕIBakalaureuse kraadi (Hons), mille CGPA on väiksem kui 2,50, võib vastu võtta viie (5) aasta töökogemusega seotud valdkonnas;... [-]
Malaisia Selangor
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UNITAR

Haridusjuht (hariduse juhtimine) ... [+]

Ülevaade

Haridusjuht (hariduse juhtimine)

Programmi sisenemise nõuded

UNITAR magistriõppe alustamiseks tuleb arvestada järgmiste nõuetega:

Bakalaureuseõpe (Hons) / bakalaureusekraad (Hons) hariduses, minimaalne CGPA on 2,50 Malaisia valitsuse või kutseorganisatsioonide poolt tunnustatud asutuselt; VÕIMalaisia valitsuse või kutseorganisatsioonide poolt tunnustatud asutuselt bakalaureusekraad (Hons), mille minimaalne CGPA on 2,50 JA Haridusõppe diplom / Õpetuse diplom; VÕIMalaisia valitsuse või kutseorganisatsioonide poolt tunnustatud asutuse poolt tunnustatud bakalaureusekraad (Hons), mille CGPA on vähemalt 2,50 JA Hariduse diplom / Haridusõpe / Diplom õpetuses ja kellel peab olema 1-aastane töökogemus seotud valdkonnas; VÕIBakalaureuse kraadi (Hons), mille CGPA on väiksem kui 2,50, võib vastu võtta viie (5) aasta töökogemusega seotud valdkonnas; VÕITaotlejad magistriprogrammi (tase 7, MQF) kaudu APEL, peab olema Malaisia kodanik vanuses üle 30 aasta kohaldamise aastal asjakohase töökogemuse / eelnev kogemusõppe ja läbinud APEL hindamine.Kursuse struktuur... [-]
Malaisia Selangor
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
3-01A Level 2, Tierra Crest, Jalan SS6/3, Kelana Jaya, 47301, Petaling Jaya, Selangor Darul Ehsan, Malaysia.
48200 Selangor, Selangor, Malaisia