Loe ametlikku kirjeldust

umbes UUM

UUM

Universiti Utara Malaysia (UUM), mis loodi ametlikult 16. veebruaril 1984, on kuues Malaisia ​​avalik-õiguslik ülikool. See on ainus ülikool, mis loodi selleks, et spetsialiseeruda üksnes juhtimise koolitus algusest alates selle loomisest.

Planeerimine ehitamiseks kuuendal ülikooli algas augustis 1983. Haridus- Malaisia ​​hakkas andma kujul, tõsiselt, et idee luua see ülikool. 19. oktoobrist 1983 kabineti andis oma ametliku kinnituse selle projekti Kedah. Tol ajal oli projekti "kuues Ülikooli Project". Mitu kuud hiljem, ajutise büroo kuues ülikool, ametlikult nimeks Universiti Utara Malaysia (UUM), avati ametlikult vastu 15. veebruaril 1984 Jitra.

Neli kuud pärast selle ametlikku avamist UUM kontor koliti selle ajutise campus - Darul Aman Campus - in Jitra, 1984. aasta juunis, kui esimene etapp projektist olid täidetud. Ümberpaigutamine viidi läbi nii, et oleks võimalik juhatada kõige esimene partii õpilasi õppeaasta, mis algas varakult juuni 1984. Darul Aman ülikoolis oli 62-aaker maatükk Bandar Darulaman. See oli 18 km põhja pool Alor Setar ja 4,8 km kaugusel Jitra.

UUM

Vahepeal planeerimine püsiva ülikooli ülikooli oli juba alanud. See püsiva ülikooli oli ehitatakse ala 1061 ha Sintok (linnaosa Kubang Pasu), mis asub umbes 48 km põhja pool Alor Setar ja 10 km ida Changlun, väikelinna mööda Põhja-lõuna maantee lähedal Malaisia-Tai piiri.

Alaline UUM loengusse, nimetatakse Sintok ülikoolis, alustas tegevust 15. september 1990. Asub endises tina kaevandamise piirkonnas, on hakanud jhk orus lopsakas troopiliste metsade, omaks sinine mäed ja joota kaks jõge, mis voolavad mööda keset campus. Jõed, Sungai Sintok ja Sungai Badak, täielik Looduse ilu looduskeskkonda, pakkudes hulgaliselt vistas haljendav suurejoonelisus.

UUM

MYR580 miljonit Sintok ülikoolis avati ametlikult 17. veebruaril 2004. aastal Royal kantsler, Tema Kuninglik Kõrgus Sultan Abdul Halim Mu'adzam Shah. Peamised ehitised campus on Sultanah Bahiyah Raamatukogu, Riigikantselei, Sultan Badlishah mošee on Mu'adzam Shah Hall, Tan Sri Othman Hall, Sports Complex, on Varsity Mall on Budi Siswa hoone, messikompleks, ja hooned, maja erinevates osakondades Akadeemilise Colleges.

Selle campus asub kaugel madding rahvahulk, UUM on taganud, et tema õpilased ei taha sobiva majutuse. Praegu UUM on 15 Student Elamu hallid (SRH), mis kõik koos, majas 20000 õpilastele. SRHs on nime saanud Malaisia ​​ettevõtete, asutuste ja organisatsioonide maine, nimelt MAS Tenaga Nasional, TRADEWINDS, PETRONAS, EON, MISC, SIME Darby, BSN, TM, Proton Maybank, Yayasan ALBUKHARY, BANK MUAMALAT, BANK Rakyat ja SME PANK.

UUM

Peale nende, UUM ka mugavat majutust pakutakse külastajatele Ülikooli Inn ja EDC-UUM Hotel. Unustamata heaolu ja vajadus majutust seas oma personali, ülikool on ehitatud umbes 600 eluaseme eri liiki üsna suure osa oma tööjõust.

UUM on kujunenud avatud ülikooli, kus võõrastele ja turistid on lubatud vabadus külastada ja kasutada erinevaid mugavusi sees. Ala hõlmab 107 hektarit metsa on kujunenud erinevaid seadmeid nii, et meelitada turiste Põhja regioonis ning rahuldada meelelahutus vajadustele liikmed ülikooli kogukonnas. Nende hulgas rajatised on pikniku pidamise koht, üheksa rajaga golfiväljak, go-kart circuit, pildistamise ja vibulasketiir, ratsutamine ala ja paljud teised, mis on kiiresti populaarsust turistide ja liikmed campus kogukonna jaoks.

  1. aasta jaanuaris ümberkorraldamist ülikooli akadeemilise süsteemi oli ette selge eesmärgiga valmistada tugev konstruktsioon, mis võimaldaks arvu kasv kraadiõppurite ja heiskamisel UUM lipp rahvusvahelise akadeemilise areenil. Ülikooli näeb vajadust olla globaalne praktikas ja sisu, sest teadmised genereerib ja purveys ületab ja laiendab piiridest palju kaugemale Malaisias. Selles ümberkorraldamist, 13 teaduskonda liideti ja striimitakse arvesse 3 peamist Academic Colleges, nimelt UUM COB (UUM College of Business), UUM CAS (UUM College of Arts and Sciences) ja UUM COLGIS (UUM College of Law, valitsuse ja rahvusvahelise Uuringud).
UUM

See samm on kooskõlas hädavajalik liigendatud avaldusi nii peaministri ja kõrghariduse minister, et rõhutati vajadust suurendada arvu doktoriõppeüliõpilastel riigis 100.000 aastaks 2010. See peamine strateegia on põimitud riigi kõrgharidussüsteemi strateegiline kava 2007-2010.

Mustreid nimi UUM Annals of akadeemilist kui väljapaistev Management University ja teadur Ülikooli sotsiaalteaduskond, et UUM Transformation kava algatas asekantsler UUM professor Dato "Dr. Mohamed Mustafa Ishak'i koos oma 2011 Uus-aasta Sõnum 1. jaanuaril 2011 Mua'adzam Shah Hall.

UUM Transformation kava, mis on sisuliselt tegevuskava tulevikus ajaviidet ja püüdlusi UUM, on jagatud kahte etappi. Phase One, mis on alates 2011. Kuni 2015 on keskendunud ühemõtteliselt pannes UUM kohaliku akadeemilise kaart süsteemselt ja planeeritult. Selle aja jooksul suuremat tähelepanu pöörata tagada edukas eesmärkide saavutamist esimese faasi ajal, samal ajal, olles teadlik, et vajadus teine ​​faas Transformation kava, mis on alates 2016. Kuni 2020. aastat.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Malai

See ülikool pakub ka:

MSc

Universiti Utara Malaysia

Eesmärk on see programm on toota lõpetajale teadmisi arendada professionaalne ja analyticalskills, ning valmistada neid ette väljakutsed organisatsiooni juhtimise praegus ... [+]

Master of Commercial Law

Eesmärk on see programm on toota lõpetajale teadmisi arendada professionaalne ja analyticalskills, ning valmistada neid ette väljakutsed organisatsiooni juhtimise praeguses globaalses keskkonnas.

Master of Commercial Law õppekava

Programm on 40-krediidi-tunnise programmi, mis koosneb 32-krediidi-tundi kursuste ja 8-krediidi-tunnise projekti paberile. Õpilased on kohustatud võtma 7 põhilisi kursusi, enne kui nad on lubatud kirjutada oma projekti paberile. Kus nad on oodatud tõendada oma võimet kohaldamisel omandatud teadmisi ning suurendada oma kirjutamise ja muud pehmed oskused.

Teaduskond

Programm on õpetanud õppejõud ja külastavad professorid School of Law, kes on eksperdid oma valdkonnas ja kes on suur õpetamise ja praktilisi kogemusi.... [-]

Malaisia Alor Setar Kuala Lumpur
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universiti Utara Malaysia

Magistrikraad (haldus) võeti kasutusele, et toota lõpetajatele, kes on sügavad teadmised juhtimise aspekt äri ja on võimelised sooritama ülesandeid asjakohaselt ja tänapä ... [+]

Teave programmi kohta

Magistrikraad (haldus) võeti kasutusele, et toota lõpetajatele, kes on sügavad teadmised juhtimise aspekt äri ja on võimelised sooritama ülesandeid asjakohaselt ja tänapäeva globaalses ärikeskkonnas. Eesmärk on toota hea ja professionaalse juhid, kes on võimelised tõlkima teooria õppinud ajal klassi viia. Lõpetajad see programm on oodata ka muutunud võimeline juhid, mis suudab tuvastada ja lahendada küsimusi ja probleeme, mis on seotud juhtimise ja äri, rahvusvahelised või kohalikud.

Programmi eesmärk

Eesmärk MSc. Management programm on toota lõpetajatele, kes omavad juhtimise teadmisi ja erialaseid oskusi ning valmistada neid ette väljakutsed organisatsiooni juhtimise praeguses globaalses ärikeskkonnas.... [-]

Malaisia Alor Setar Kuala Lumpur
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
4 - 15 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universiti Utara Malaysia

MA Islamic Finance and Banking Programmi eesmärk on producehighly eetiline ja asjatundlik lõpetajate islami rahanduse ja panganduse kes saavad kaasa aidata tööstuse ja üh ... [+]

Master in Islamic Finance and Banking

MA Islamic Finance and Banking Programmi eesmärk on producehighly eetiline ja asjatundlik lõpetajate islami rahanduse ja panganduse kes saavad kaasa aidata tööstuse ja ühiskonna vahel.

Master in Islamic Finance and Banking õppekava

Programm on 42-krediidi-tunnise programmi, mis koosneb 30-krediidi-tundi kursuste ja 12-krediidi-tunnise uurimus. Õpilased on kohustatud võtma 8 core kursused ja 2 valikained enne kui neil lubatakse kirjutada oma väitekirja. Kus nad on oodatud tõendada oma võimet kohaldamisel omandatud teadmisi ning suurendada oma kirjutamise ja muud pehmed oskused.

Teaduskond

Programm on õpetanud õppejõud ja külastavad professorid Islami Business Schoolwho on eksperdid oma valdkonnas ja kes on suur õpetamise ja praktilisi kogemusi.... [-]

Malaisia Alor Setar Kuala Lumpur
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universiti Utara Malaysia

Eesmärk on see programm on toota lõpetajale arenenud teadmisi, põhimõtteid ja oskusi mõiste teoreetilise ja praktilise aluse kavandamisel, rakendamisel ja haldamisel info ... [+]

Master of Science (infotehnoloogia)

Eesmärk on see programm on toota lõpetajale arenenud teadmisi, põhimõtteid ja oskusi mõiste teoreetilise ja praktilise aluse kavandamisel, rakendamisel ja haldamisel infotehnoloogia lahendused ja ressursid ning ka tunnistades mõju tehnoloogia isikud, organisatsiooni ja ühiskonna vahel.

Master of Science (Information Technology) õppekava

Programm on 42-krediidi-tunnise programmi, mis koosneb 36-krediidi-tundi kursuste ja 6-krediidi-tunnise projekti paberile. Õpilased on kohustatud võtma 6 põhilisi kursusi ja 2 valikained enne kui neil lubatakse kirjutada oma projekti paberile. Kus nad on oodatud tõendada oma võimet kohaldamisel omandatud teadmisi ning suurendada oma kirjutamise ja muud pehmed oskused.... [-]

Malaisia Alor Setar Kuala Lumpur
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universiti Utara Malaysia

Eesmärk on see programm on toota lõpetajatele, kes valdab rahvusvahelise äriga seotud teadmisi, analüütilised ja erialaseid oskusi ning valmistada neid ette väljakutsed o ... [+]

Master of Science (International Business)

Eesmärk on see programm on toota lõpetajatele, kes valdab rahvusvahelise äriga seotud teadmisi, analüütilised ja erialaseid oskusi ning valmistada neid ette väljakutsed organisatsiooni juhtimise praeguses globaalses ärikeskkonnas.

Master of Science (International Business) õppekava

Programm on 42-krediidi-tunnise programmi, mis koosneb 30-krediidi-tundi kursuste ja 12 krediidi tundi uurimus. Õpilased on kohustatud võtma 8 core kursused ja 2 valikained enne kui neil lubatakse kirjutada oma projekti paberile. Kus nad on oodatud tõendada oma võimet kohaldamisel omandatud teadmisi ning suurendada oma kirjutamise ja muud pehmed oskused.... [-]

Malaisia Alor Setar Kuala Lumpur
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universiti Utara Malaysia

Master of Science (otsus Science) programmi eesmärk on edendada professionaalset arengut teadlased, akadeemikud ja teised kaasatud otsustusprotsessidesse. Otsus Science s ... [+]

Master of Science (otsus Science)

Master of Science (otsus Science) programmi eesmärk on edendada professionaalset arengut teadlased, akadeemikud ja teised kaasatud otsustusprotsessidesse. Otsus Science spetsialistid on olulised paljudes valdkondades nagu tootmine, turundus, pangandus, rahandus, logistika, tervishoiu, transpordi, telekommunikatsiooni, metsandus, sõjavägi, energia hulgas.

Master of Science (Information Technology) õppekava

Programm on 40-krediidi-tunnise programmi, mis koosneb 20-krediidi-tundi kursuste ja 20-krediidi-tunnise väitekirja. Õpilased on kohustatud võtma 6 tuum kursused, enne kui nad on lubatud kirjutada oma väitekirja. Kus nad on oodatud tõendada oma võimet kohaldamisel omandatud teadmisi ning suurendada oma kirjutamise ja muud pehmed oskused.... [-]

Malaisia Alor Setar Kuala Lumpur
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles