Loe ametlikku kirjeldust

UPM

UPMJuhtiv teadusülikool Malaisia ​​asub Serdang kõrval Malaisia ​​administratiivne pealinn; Putrajaya. Nagu maailma tuntud õppekeskuses ja teadus, UPM on äratanud üliõpilasi ja töötajaid kogu maailmas tehes seda hästi kinni globaalne ettevõte.

Miks valida UPM?

Asukoht UPM vahepeale Kuala Lumpur International Airport (KLIA) lõuna ja Malaisia ​​föderaalse pealinnas Kuala Lumpur põhja, on ideaalne institutsioon õppe-ja teadustöö. See võimaldab privaatsust ja vaikust soodustab intellektuaalset ajaviidet samal aja paneb selle kergesti autosõidu kaugusel linna vaatamisväärsuste, nagu kaubanduskeskused, meelelahutus ja söögituba.

Kui sa tuled Malaisia ​​otsima teadmisi, või otsima ainulaadne kultuuriline kogemus ja valida Universiti Putra Malaisia ​​(UPM), siis tean, et sa oled teinud õige valiku, palju häid põhjuseid.

UPM on üks premier ülikoolid Malaisia ​​ja ka üks viie juhtiva teadusülikooli riigis. On tõestatud, kõrgkool, õnnistatud pärand teadmisi, mis ulatub tagasi rohkem kui kolmveerand sajandit, kuni 1931, kui ta hakkas tagasihoidlik kooli põllumajanduses.

Täna, UPM on üks suurimaid Malaisia ​​avalik-õiguslikud ülikoolid kokku üliõpilane elab umbes 30.000. Samuti on mini Rahvaste, kus on rohkem kui 3000 rahvusvahelist üliõpilast enam kui 60 erinevas riigis. Lisage sellele unikaalse kultuurilise mitmekesisuse Malaisia ​​õpilased ja UPM on ei midagi vähemat kui tähelepanuväärne sulatusahi kultuure.

UPM, kui leiad kõikjal Malaisia, oleme õppinud aktsepteerima erinevusi ning leidnud ühtsust, harmooniat ja rahu mitmekesisuses.

Meie visioon, missioon ja eesmärgid

Nagu premier õppeasutusel laialdaselt tunnustatud juhtimise teadus ja innovatsioon, UPM jätkuvalt püüdlema tipptaseme. Selleks, et motiveerida kogu ülikooli kogukond saavutada tipptaseme, see tagab, et kõik liikmed, nii õpilased kui töötajad, jagada vastutust rangelt järgida nõudmistele ülikooli visiooni, missiooni ja eesmärgid.

VISION

Et saada ülikooli rahvusvahelise maine.

MISSION

Et mõtestatud panuse jõukuse loomist, riigi ülesehitamise ja universaalsete inimõiguste edendamine läbi uuringute ja teadmiste levitamine.

EESMÄRGID

 • eesmärk 1
  Kvaliteedi tõstmisele ja konkurentsivõime Lõpetajad
 • eesmärk 2
  Väärtuse loomise kaudu, tugev ja jätkusuutlik RDCE
 • eesmärk 3
  Edukad tööstuse ja ühenduse Networking Services
 • eesmärk 4
  Tugevdamine UPM kui tippkeskus Põllumajandus
 • eesmärk 5
  Kvaliteedi parandamisele Juhtimine
Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Universiti Putra Malaysia

See programm on mõeldud, et pakkuda kokkupuude ja põhjalik theoritical teadmisi ehitustehnilised ja ehituse juhtimine. Kursused hõlmab südamikud ja valikained, mis peamis ... [+]

Master ehituskonstruktsioonide ja Ehitus

See programm on mõeldud, et pakkuda kokkupuude ja põhjalik theoritical teadmisi ehitustehnilised ja ehituse juhtimine. Kursused hõlmab südamikud ja valikained, mis peamiselt ehituslik projekteerimine ja analüüs ning kaks huvitavat kursustel ehituse juhtimine.

Programmi kirjeldus

Kapitalinõuete lõpetamist

Õpilased registreerimisega selle programmi alusel peavad täitma 40 krediiti kursuste lõpetaja. Krediidi levitused kohustuslikud kursused, valikainete ja projekti on järgmised:

Kohustuslikud ained 24 krediiti Valikaine 6 krediiti Väitekiri 10 Autorid Kohustuslikud ained Õpilased peavad võtma kõik loetletud... [-]
Malaisia Shah Alam
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universiti Putra Malaysia

Programmi eesmärk on varustada kandidaate teadmisi teooriatest ja oluliste rakenduste valdkonnas ettevõtte kommunikatsiooni. Selles programmis, kandidaadid on avatud viim ... [+]

Master of Corporate teatis

Programmi eesmärk on varustada kandidaate teadmisi teooriatest ja oluliste rakenduste valdkonnas ettevõtte kommunikatsiooni. Selles programmis, kandidaadid on avatud viimaseid arenguid kommunikatsiooni valdkonnas. Läbi seeria loenguid ja praktilisi ülesandeid, programmi eesmärk on aidata kaasa suurema professionaalsuse tase tulevased ja praegused töötajad ettevõtte kommunikatsiooni ja spetsialistide meediatööstuse. Erilist tähelepanu pööratakse erinevate aspektide ettevõtte kommunikatsiooni, nagu planeerimine, ettevalmistamine, korraldamine ja kasutades ettevõtte kommunikatsiooni organisatsiooni tegevuse.

Sissepääs nõuded Taotlejad peavad olema bakalaureusekraad teatises või seotud distsipliini, mille minimaalne CGPA 2,5 tunnustatud ülikooli, Taotlejad CGPA vähemalt 2,5 peab olema vähemalt üks aasta töökogemust pärast lõpetamist (bakalaureusekraad) mis tahes seotud valdkonnas, Taotlejad CGPA alla 2,5, kuid 3 aastat või rohkem töökogemus pärast ülikooli lõpetamist (bakalaureusekraad) võib pidada. Lisanõuded Töökogemus peab olema pärast lõpetamist (bakalaureuse). Töökogemus enne lõpetamist ei võeta. Palume lisada tõend töökohast oma avalduses. Näiteks kontroll kirja oma tööandja või töölevõtukirja või hiljemalt palgatõendi või muud asjakohased dokumendid. Programmi nõuded ... [-]
Malaisia Shah Alam
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universiti Putra Malaysia

Eesmärgid selle mitte-väitekirja programmi pakkuda õpilastele alternatiivseid erialadel, nii et nad saavad meisterlikkust seotud majandusteaduse valdkonnas; kohaldada ana ... [+]

Master of Economics

Master of Economics (M. Econ) programm algas 1994. eesmärgid selle mitte-väitekirja programmi:

anda õpilastele alternatiivseid erialadel, nii et nad saavad meisterlikkust seotud majandusteaduse valdkonnas; kohaldada analüütilisi lähenemisviise analüüsida praegust majanduslikku küsimustes; rakendamise demonstreerimiseks mikroökonoomika ja makroökonoomika majandusprobleemide lahendamine; ja pakkuda teadlikkuse arendamise ja majanduslike küsimustega riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Programm on üles ehitatud, et võimaldada õpilastel täita kolm semestrit. Aasta esimesel poolaastal, õpilased on kohustatud võtma kohustuslik teooria kursused. Järgnevatel semestrit, õpilased võivad valida valikainete kursusi oma valitud erialal.... [-]

Malaisia Shah Alam
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Universiti Putra Malaysia

Master of Computer Science on 40 krediiti kraadiõppe programmi poolt muidugi töö. See annab võimaluse arenenud uuringud ja karjääri valdkonnas arvutiteadus. Eesmärk on se ... [+]

Master of Computer Science

Master of Science programm annab üliõpilastele spetsialiseerumise haridus erinevates valdkondades infotehnoloogia. See on saavutatud läbi lõpetamist akadeemilise kursuse töö põhivaldkondades sõltumatu uurimisprojekti. Taotlev üliõpilane Master of Science programm võib täita programmi pärast vähemalt ühe aasta ja maksimaalselt kolm aastat.

Master of Computer Science on 40 krediiti kraadiõppe programmi poolt muidugi töö. See annab võimaluse arenenud uuringud ja karjääri valdkonnas arvutiteadus. Eesmärk on see programm on toota lõpetajale uue tehnoloogia valdkonnas arvutiteadus.

Spetsialiseerumine alad:

hajusarvutuse [-]
Malaisia Shah Alam
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Lagu Putra Gemilang - The UPM Anthem