Unicaf University (MW)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Unicaf on Euroopas asuv ülemaailmne haridusorganisatsioon, mis pakub stipendiume abikõlblikele kandidaatidele akadeemiliste õpingute jätkamiseks oma partnerülikoolides, praegu Suffolki ülikoolis ( Suurbritannia) , Liverpool John Moorese ülikoolis (Suurbritannia) , Lõuna-Walesi ülikoolis (Suurbritannia). , California ülikool, Riverside Extension (USA) ja multi-campus Unicafi ülikool ( Aafrika) . Lisaks partnerülikoolide kaudu pakutavatele täielikult veebipõhistele programmidele pakub Unicaf mitmeid õpetatavaid programme Unicafi ülikooli ülikoolilinnakutes.

Unicafi stipendiumiprogramm on seni andnud enam kui 100 miljoni dollari väärtuses stipendiume enam kui 30 000 abikõlblikule taotlejale 156 riigis üle maailma. Stipendiumid antakse andekatele inimestele, kellel on rahalisi raskusi, ja need vähendavad märkimisväärselt õppemaksu kulusid; ülejäänud tasud tasutakse osamaksetena vastavalt kohandatud ja taskukohasele maksekavale.

Unicaf hõlbustab bakalaureuse-, magistri- või doktorikraadi omandamiseks mõeldud õppematerjalide ülemaailmset veebipõhist edastamist oma moodsaima digitaalse platvormi - virtuaalse õpikeskkonna (VLE) kaudu . Veebipõhine õpe on üha enam omandamas tõhusat viisi uute teadmiste, oskuste ja kvalifikatsiooni levitamiseks, mis sobib kesklinnast eemal elavatele inimestele, perede hooldajatele ja koduvalmistajatele, puuetega inimestele ja töötavatele spetsialistidele, kes ei saa karjäärist loobuda palgad uue kvalifikatsiooni saamiseks, et saada edutust või leida parem töökoht. Unicaf VLE, mis on saadaval mis tahes mobiiltelefoni või lauaarvuti kaudu, võimaldab juurdepääsu õppematerjalidele ööpäevaringselt, regulaarset kontakti juhendajatega, juurdepääsu ulatuslikule e-raamatukogu kogule ning võrgustike loomist õpilaste ja spetsialistidega paljudes erinevates riikides ja kultuurides. Kursuse materjalide veebipõhine edastamine Unicafi VLE kaudu kasutab kaasaegseid tehnoloogiaid ja meetodeid (nt videod, viktoriinid, grupiprojektid ja palju muud), mis aitavad õppimist muuta selle nauditavaks ja huvitavaks.

Igakuised kogused võimaldavad õpilastel registreeruda Unicafis aastaringselt. Moodulites õppimine võimaldab õpilastel enne järgmise juurde liikumist põhjalikult uurida ühte teemat korraga.

Unicafi kaudu õppimise neli peamist eelist on: taskukohasus, paindlikkus, juurdepääsetavus ja usaldusväärsus.

Unicaf on füüsiliselt kohal ülikoolilinnakute või õppekeskuste kaudu 12 Aafrika riigis (Egiptus, Ghana, Keenia, Malawi, Maroko, Nigeeria, Somaalia, Uganda, Zimbabwe, Lõuna-Aafrika, Sambia ja Rwanda) ning tal on kontorid ka Euroopas.

Asukohad

Lilongwe

Address
Unit 1 Shoppers Mall (Opposite Game & Shoprite), Area 4, Plot 67,
Lilongwe, Keskpiirkond, Malawi

New York

Address
1745 Broadway
10019 New York, New York, Ameerika Ühendriigid

Ateena

Address
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Ateena, Kesk-Ateena, Kreeka

Bukarest

Address
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 Bukarest, Bukarest, Rumeenia

London

Address
Kemp House, 152 City Road
EC1V 2NX London, Inglismaa, Suurbritannia

Kairos

Address
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Kairos, Kairo kubermang, Egiptus

Accra

Address
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road

AF 919 Accra, Suur-Accra piirkond, Ghana

Port Louis

Address
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Port Louis, Port Louis'i piirkond, Mauritius

Nairobi

Address
Nairobi, Nairobi maakond, Kenya

Lagos

Address
10, Peace Avenue
Lagos, Lagos, Nigeeria

Mogadishu

Address
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadishu, Banaadir, Somaalia

Lusaka

Address
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres
Lusaka, Lusaka provints, Sambia

Irbid

Address
Jordan-Irbid
Irbid, Irbid kubermang, Jordaania

Küpros Online

Address
Küpros Online, Küpros

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega