Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Middlesexisse.

Mul on hea meel, et olete otsustanud meiega õppida ja saada osa meie loovast, ettevõtlikust ja globaalsest ülikoolist.

Kõrgharidus on eluks muutuv kogemus. Middlesexi ülikoolis on meie eesmärgiks see, et teil on suurepärane aeg, edukad õpingud ja maailmale vahetus.

Meie lõpetajad on nõutavad: 90% töötajatest või täiendkoolitusest kuus kuud pärast lõpetamist. Samuti oleme uhked, et oleme saanud kaks Queen's Awards for Enterprise.

Pärast seda, kui tervitame Malta ülemaailmset võrgustikku 2013. aastal, on meie kolmas rahvusvaheline ülikoolilinnak tugevust jõudnud. Meie akadeemiline õpe ja üliõpilaste arv kasvavad koos meie lõpetajate edukusega.

Oleme ambitsioonikas ülikool, mis paneb meie õpilased esimesena esile inspireeriva õpetuse ja suurepärase kursuse kujunduse abil. Meie värskelt renoveeritud Malta ülikoolilinnakus saate kasu töötajate ja üliõpilaste suhtest, mis tagab isikliku tähelepanu ja julgustuse oma potentsiaali saavutamiseks, samal ajal kui nad saavad õppida oma valdkonna ekspertidelt.

Teie Middlesexi teekond algab teie tervitusprogrammiga, kui tutvustame teile ülikooliõppe olulisi aspekte, nagu ülikoolilinnak, teie juhendajad ja oma õppekava. Te saate ka teisi üliõpilasi tundma õppida - sageli sõpruse algus, mis kestab kogu elu. Kas ära kasuta seda aega.

Tänan, et valisite Middlesexi ülikooli. Soovin teile kõiki edusamme.

Tim Blackman
Asekantsler
Middlesexi Ülikool

Meie koolid

Middlesexi ülikooli kuus kooli pakuvad meie ülikoolilinnakudesse bakalaureuse, magistriõppe ja doktoriõppe programme paljudes mainekates partnerorganisatsioonides kogu maailmas. Me käivitasime Malta ülikoolilinnaku koos teaduskõrgkoolide arvuti- ja IT-programmidega

Rahvusvahelised ülikoolilinnakud

Middlesex on tõesti ülemaailmne õppimiskeskus. Lisaks sellele, et investeerime Suurbritannias ühe suurima ja parima ülikoolilinnakujunduse loomisse meie Londoni lipulaevas kohas, avasime esimese rahvusvahelise ülikoolilinnaku Dubais 2005. aastal. Dubai ülikoolilinnaku edu viis Mauritiuse ülikoolilinnaku avamiseni 2009. aastal ja Maltal 2013. aastal. Kõikides Middlesexi ülikoolilinnakudesse õppivatel üliõpilastel on samad erakordselt kõrged õpetamis- ja rajatised.

Meie globaalne kogukond

Middlesexi ülikoolis on maailm meie ülikoolilinnak. Kolm maailmajaos asuvates asutustes - ja rohkem kui 140 riigis elanud üliõpilased - pakume suurepärast õpetust, õppimist ja teadustööd, mis ei tunne geograafilisi ega akadeemilisi piire.

Meie rahvusvaheline väljavaade teavitab kõike, mida me teeme, võimaldades meil teha kaugeleulatuva ja püsiva panuse meie ümbritsevasse maailma.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Middlesex University Malta

Meie magistrikraad MSc võrguturvalisuse ja pliiatsitestiga annab põhjaliku arusaamise veebipõhistest tururiskidest, vajalike sammudest andmete turvalise edastamise ja sal ... [+]

Riiklikust julgeolekust isikuandmete privaatsusse, sõltub ühiskondade ja majanduste tõrgeteta toimimine arvutivõrkude turvalisusest. Julgestusrikkumisega, mis võib ettevõtet kulutada miljonitele, on maailmas nõutavad kõrgelt kvalifitseeritud eksperdid, kes saavad kaitset pakkuda. Tehnoloogia on pidevalt arenev ja turvaküsimused on liiga keerulised ja kiiresti arenevad.

Miks õppida MSc võrguturvalisuse ja pen-testiga Middlesexis?

Selles programmis osalevad õpilased mõistavad arvutivõrkude ja kommunikatsioonisüsteemide turvalisuse olulist tähtsust organisatsioonis. Nad õpivad juhtkonna ja kasutajate kaasamiseks teadlikkuse tõstmisse, otsuste tegemisse ja rakendamisse seoses võrguturbe ja pliiatsi testimisega.... [-]

Malta Pembroke
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

video