Ecole de Gouvernance et d'Economie de Rabat

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kuna 2014 School of Juhtimine ja majandus Rabat (EGE) on muutunud politoloogia kooli Ülikooli Mohammed VI Polütehnilise. EMA loodi 2008. aastal mittetulunduslik sihtasutus, Foundation for Teaching Economics, poliitilised ja sotsiaalsed (FESEPS), mille eesmärk on taaskehtestada kõrgetasemelist koolitust politoloogia ja majandusteaduse Maroko ülikooli keskkond.

Mohammed VI Polütehniline Ülikool (UM6P) vastu detsentraliseeritud mudel. Selle peamine campus asub südames "Green City" Benguérir. EMA on integreeritud pole Juhtimine, majandus- ja sotsiaalinstituut UM6P, Campus Rabat, kus kaks uut kooli, tekivad 2014-15 tagasi:

M2S (Maroko School of Sociology) kõrgetasemeline sektori sotsiaalteadustes MSE (Maroko School of Economics) pühendatud kõrgetasemeline haridus majandusteadustes

Riiki lubamise poliitika põhineb teenete läbi võistluse saadaval koolis arvestust. See poliitika ülestunnistusi edaspidi tähelepanu õpilaste mitmekesisust nii kohortide nende geograafilist päritolu ja sotsiaalne.

Õpilased üle kogu riigi on koolitatud ka paralleelselt rahvusvaheliste üliõpilaste täita semestrit vahetada ülikoolidest, mis on seotud koostöös meie institutsioon.

Uuring on korraldatud kaks teineteist täiendavat tsüklit:

Esimese vooru (politoloogia, majandus, sotsioloogia, antropoloogia, ajalugu, võõrkeeltes) Teise vooru süvendamine ja professionaalsemaks diplomite ehitatud koostöös rahvusvaheliste ülikoolide

Asukohad

Rabat

Address
Avenue Mohamed Ben Abdellah Regragui
10112 Rabat, Rabat-Salé-Kénitra, Maroko