EGADE Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meeled muutusi süütamas

EGADE Business School Tecnológico de Monterreys on ehitanud ülemaailmselt tuntud maine juhtiva Ladina-Ameerika ettevõtlusõppeasutusena, kes on võtnud endale ülesandeks anda volitusi kõikjal maailmas tegutsevatele juhtidele, kes loovad ühist väärtust ja muudavad ühiskonda.

EGADE Business School on Tecnológico de Monterrey kraadiõppe ärikool, tähelepanuväärne ülikool, mis on tuntud sõiduprofessionaalide eest, kellel on asjakohane juhtkond kogu Mehhikos ja Ladina-Ameerikas. Ãrikool pakub laias mahus kraadiõpet mitmetes Ladina-Ameerika kohtades. Asukohtadega Mehhikos (Santa Fe), Monterreys ja Guadalajaras , aga ka MBA programmiga Queretaros . Lõuna-Ameerikas asub EGADE Business School Limas (Peruu).

Kooli innovatsioonipõhine akadeemiline mudel ja õpikultuur, ülemaailmselt tunnustatud programmid, silmapaistvad maailmatasemel õppejõud, silmapaistev ülemaailmne vilistlaskogukond ja range keskendumine teadmiste mõjule rakendamiseks on andnud oma panuse Ladina-Ameerika edetabeli tippu ärikool mitme rahvusvahelise edetabeli organisatsiooni poolt, sealhulgas QS, Eduniversal, Financial Times ja The Economist. EGADE kraadiõppe programmid hõlmavad täistööajaga üheaastast innovatsiooni MBA-d

EGADE Business School pakub uuenduslikku elukestva õppe avatud registreerimisportfelli ja kohandatud programme eakate ettevõtluse ja organisatsiooni juhtimiseks. EGADE Business School kuulub eliitrühma, mis moodustab vaid 1% kogu maailma ärikoolidest ja omab tunnustatud ülemaailmse akrediteerimise â kolmekordne kroon â , mis tunnustab tipptasemel äriharidust : Ameerika Kolledžite ja Koolide Assotsiatsioon (AACSB), Magistrikraadide Assotsiatsioon (AMBA) ja Euroopa kvaliteedi parandamise süsteem (EQUIS). Kool on ülemaailmse arenenud juhtimisvõrgustiku liige , mis on 30 erineva arengufaasi erinevast piirkonnast, riigist, kultuurist ja majandusest koosnevat juhtivat ärikoolide juhtivat võrku, kes on pühendunud ettevõtlushariduse kaudu oma panuse andmisele suuremate väljakutsed, mis on tavaliselt keerukad ja globaalsed.

Mida me näeme oma juhtides

EGADE Business School usume, et ettevõtluse tulevik sõltub visioonilistest juhtidest, kes julgevad oma tööstust väljakutsete esitamiseks ja võimsate ideede kaudu ümber kujundada. Seega, just selle filosoofia abil kavandame ja viime ellu oma ülemaailmselt tuntud kraadiõppe programme.

Oleme saavutatud innovaatorite kogukond, mis koosneb andekatest õppejõududest, andekatest üliõpilastest, edukatest vilistlastest, silmapaistvatest ärijuhtidest ja rahvusvahelistest akadeemilistest partneritest, kes on pühendunud jõulisele ideele: MINDS IGNITE CHANGE.

Maailmatasemel tunnustus prestiižses pingereas

121935_qs-logo.png

# 1 ärikool teadusuuringute Ladina-Ameerikas

QS Global 250 ärikoolide edetabel 2017

# 1 EGADE MBA Ladina-Ameerikas

QS globaalne MBA edetabel Ladina-Ameerika 2018-2019

# 1 Täistööajaga MBA Mehhikos ja Ladina-Ameerikas

QS globaalne MBA edetabel 2020

# 1 Mehhiko ja Ladina-Ameerika rahanduse magister

QS globaalne MBA edetabel 2020

121936_eduniversal-logo.png

# 1 ärikool Ladina-Ameerikas

Eduniversali ärikoolide edetabel 2008-2018, kategooria "5 palme"

# 1 EGADE MBA Ladina-Ameerikas

Eduniversali parimate meistrite edetabeli üldjuhtimine 2016-2019

# 1 Master rahanduses Ladina-Ameerikas

Eduniversali parimad meistrid edetabelis ettevõtte rahandus 2011-2019

# 1 Kraadiõppe tunnistus energiahalduses Ladina-Ameerikas

Eduniversali parimad meistrid, kes reastavad energia- ja loodusressursid 2018-2019

121937_ft-logo.png

# 1 globaalne OneMBA Ladina-Ameerikas ja nr 36 kogu maailmas

Financial Timesi Executive MBA edetabel 2017-2018

Globaalse akrediteerimise kolmekordne kroon

EGADE Business School on saanud rahvusvahelise akrediteerimise kolmekordse krooni kolme ülemaailmse ettevõtlusõppe mõjukaima organisatsiooni nimel: AACSB, AMBA ja EQUIS. Ainult 1% kogu maailma ärikoolidest, nagu EGADE, on saanud AACSB, EQUIS ja AMBA rahvusvahelise akrediteerimise kolmekordse krooni .

121940_triple-crown-egade2.jpg

Silmapaistev globaalne haare

EGADE Business Schools võlgneb kahe- ja ühisõppekavade jaoks enam kui 50 rahvusvahelist akadeemilist partnerlust juhtivate ülikoolide ja ärikoolidega, mis pakub erinevaid võimalusi rahvusvaheliste sertifikaatide omandamiseks, aga ka võimalust õppida erinevatel mandritel. Need partnerlused on olulised ka meie teaduskondade arenguprogrammide jaoks ja aitavad rahvusvaheliste akadeemiliste projektide ja teadusuuringute edendamisel.

Mis eristab EGADE-d?

  • Aktiivne ettevõtlik mõtteviis

Ãks EGADE põhiväärtusi on julgustada uuendusmeelseid juhte ettevõtluskultuuris, millest on saanud silmapaistvate tudengite ja lõpetanute eraldiseisev kaubandus.

  • Meie globaalne nägemus ja kogemus

EGADE peamine eristaja on selle tuntud ülemaailmne fookus ja haare. Tänu partnerlusele maailma kõige hinnatumate ülikoolide ja ärikoolidega pakub EGADE oma juhtidele, üliõpilastele ja juhtidele ainulaadset lähenemisviisi ja kogemusi globaalsete ettevõtete tuleviku osas.

  • Austatud rahvusvaheline teaduskond

EGADE akadeemilise kogemuse peamine omadus on ülemaailmselt tunnustatud õppejõud, kes on praegused ja endised direktorid, konsultandid, avaldatud autorid ja teadlased. See teaduskond toob klassiruumi oma laiaulatuslikud teadmised , mis muudab meie õpetamise, uurimistöö ja mõtteviisi sisukaks ja mõjukaks hariduseks.

  • Uuenduslik akadeemiline mudel

Silmapaistvate õpetajate kogemused koos meie akadeemiliste programmide vanemate ärijuhtidega loovad ideaalse tasakaalu teoreetiliste ja praktiliste teadmiste vahel. Valmistame oma õpilased ette edukaks karjääriks, ühendades klassiruumis õpitu reaalse ärikogemusega, kus teooria rakendatakse kohe praktikas.

  • Tasakaalustatud ja paindlik formaat

Meie täiskohaga töötavatele üliõpilastele mõeldud täitevprogrammid ja osalise tööajaga magistrikraadid pakuvad õiget tasakaalu õpingute, töö ja isiklike kohustuste vahel. Meie eesmärk on, et meie õpilased saavutaksid nii isikliku kui ka tööalase edu.

  • Märkimisväärne akadeemiline juhtkond

Kui rääkida äriharidusest, on EGADE mitmel põhjusel Ladina-Ameerika ärikool nr 1. Meie akadeemiliste programmide asjakohasust ja uuenduslikkust toetavad mitte ainult ülemaailmselt tuntud edetabelid, vaid ka maailma juhtivad akrediteerimisühendused.

Lisateavet EGADE programmide kohta leiate siit ja saate ühendust kooliga LinkedInis , Twitteris , YouTube'is ja Facebookis.

Asukohad

México

Address
Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX
01389 México, México, Mehhiko

Monterrey

Address
Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L.
66269 Monterrey, Nuevo Leon, Mehhiko

Guadalajara

Address
Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal.
45138 Guadalajara, Jalisco, Mehhiko