EGADE Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Esitage väljakutse olevikule, kujundage tulevik.

EGADE Business School Tecnológico de Monterreys on ehitanud ülemaailmselt tuntud maine juhtiva Ladina-Ameerika ettevõtlusõppeasutusena, kes on võtnud endale ülesandeks anda volitusi kõikjal maailmas tegutsevatele juhtidele, kes loovad ühist väärtust ja muudavad ühiskonda.

EGADE Business School on Tecnológico de Monterrey kraadiõppe ärikool, tähelepanuväärne ülikool, mis on tuntud sõiduprofessionaalide eest, kellel on asjakohane juhtkond kogu Mehhikos ja Ladina-Ameerikas. Ärikool pakub laias mahus kraadiõpet mitmetes Ladina-Ameerika kohtades. Asukohtadega Mehhikos (Santa Fe), Monterreys ja Guadalajaras , samuti MBA programmiga Queretaros . Lõuna-Ameerikas on EGADE Business School Limas (Peruu).

Kooli innovatsioonipõhine akadeemiline mudel ja õppimiskultuur, ülemaailmselt tunnustatud programmid, silmapaistvad maailmatasemel õppejõud, silmapaistev ülemaailmne vilistlaskogukond ja range keskendumine teadmiste mõjule rakendamiseks on andnud oma panuse Ladina-Ameerika edetabeli tippu ärikool mitme rahvusvahelise edetabeli organisatsiooni poolt, sealhulgas QS, Eduniversal, Financial Times ja The Economist. EGADE kraadiõppe programmid hõlmavad täistööajaga üheaastast innovatsiooni ja ettevõtluse MBA-d, MBA professionaalidele, EGADE - UNC Charlotte'i MBA globaalses äris ja strateegias, EGADE - WP Carey Executive MBA, EGADE MBA Online, samuti Magistrikraad rahanduses, magistrikraad ärianalüütikas, magistrikraad digitaalse strateegia ja doktoriõppe programmides finantsteaduses ja ärijuhtimises.

EGADE Business School pakub uuenduslikku elukestva õppe avatud registreerimisportfelli ja kohandatud programme eakate ettevõtluse ja organisatsiooni juhtimiseks. EGADE Business School kuulub eliitrühma, mis moodustab vaid 1% kogu maailma ärikoolidest ja omab tunnustatud ülemaailmse akrediteerimisekolmekordne kroon, mis tunnustab tipptasemel äriharidust : Ameerika Kolledžite ja Koolide Assotsiatsioon (AACSB), Magistrikraadide Assotsiatsioon (AMBA) ja Euroopa kvaliteedi parandamise süsteem (EQUIS). Kool on ülemaailmse arenenud juhtimisvõrgustiku liige , mis on 30 erineva arengufaasi erinevatest piirkondadest, riikidest, kultuuridest ja majandustest pärit juhtivate ärikoolide juhtiv võrgustik, kes on pühendunud ettevõtlushariduse kaudu oma panuse andmisele suuremate väljakutsed, mis on tavaliselt keerukad ja globaalsed.

Mida me näeme oma juhtides

EGADE Business School usume, et ettevõtluse tulevik sõltub visioonilistest juhtidest, kes julgevad oma tööstust väljakutsete esitamiseks ja võimsate ideede kaudu ümber kujundada. Seega, just selle filosoofia abil kavandame ja viime ellu oma ülemaailmselt tuntud kraadiõppe programme.

Oleme saavutatud innovaatorite kogukond, mis koosneb andekatest õppejõududest, andekatest üliõpilastest, edukatest vilistlastest, silmapaistvatest ettevõtete juhtidest ja rahvusvahelistest akadeemilistest partneritest, kes on pühendunud jõulisele ideele: esitage väljakutse olevikule, kujundage tulevik.

Maailmatasemel tunnustus prestiižses pingereas

121935_qs-logo.png

# 1 Ladina-Ameerika teadusuuringute ärikool

QS Global 250 ärikoolid 2017

# 1 EGADE MBA Ladina-Ameerikas

  • QS Global 200 MBA edetabel: Ladina-Ameerika 2012-2015
  • QS globaalne MBA edetabel Ladina-Ameerika 2018-2020

# 1 Täistööajaga MBA Mehhikos ja Ladina-Ameerikas

QS globaalne MBA edetabel 2020

  • # 1 Mehhikos ja Ladina-Ameerikas kolmandat aastat järjest
  • # 55 kogu maailmas 240 kohaldatud programmi hulgas
  • 23 kohta vs 2019 kogu maailmas
  • # 26 ettevõtluse ja vilistlaste tulemuste osas maailmas
  • # 39 ülemaailmselt tööalase konkurentsivõime jaoks

# 1 Mehhiko ja Ladina-Ameerika rahanduse magister

QS Business Masters Rankings: Rahastamine Ladina-Ameerika 2018-2020

  • # 1 Mehhikos ja Ladina-Ameerikas kolmandat aastat järjest
  • # 41 ülemaailmselt 156 järjestatud programmi hulgas
  • # 15 globaalselt tööalase konkurentsivõime osas
121936_eduniversal-logo.png

# 1 ärikool Ladina-Ameerikas

5 Palmes of Excellence, Eduniversali Ärikooli edetabel 2008-2018

# 1 EGADE MBA Ladina-Ameerikas

Eduniversali parim meistrite edetabeli üldjuhtimine 2016-2019

# 1 Master rahanduses Ladina-Ameerikas

Eduniversali parim ettevõtete edetabeli magistriõppe edetabel 2011-2019

121937_ft-logo.png

# 1 globaalne OneMBA Ladina-Ameerikas ja nr 43 kogu maailmas

Edetabel Financial Timesi Executive MBA 2007-2019

Globaalse akrediteerimise kolmekordne kroon

EGADE Business School on saanud rahvusvahelise akrediteerimise kolmekordse krooni kolme ülemaailmse ettevõtlusõppe mõjukaima organisatsiooni nimel: AACSB, AMBA ja EQUIS. Ainult 1% kogu maailma ärikoolidest, nagu EGADE, on saanud AACSB, EQUIS ja AMBA rahvusvahelise akrediteerimise kolmekordse krooni .

121940_triple-crown-egade2.jpg

Silmapaistev globaalne haare

EGADE ärikoolidele kuulub rohkem kui 50 rahvusvahelist akadeemilist partnerlust juhtivate ülikoolide ja ärikoolidega kahe- ja ühisõppekavade jaoks , mis esindavad erinevaid võimalusi rahvusvaheliste tunnistuste saamiseks, aga ka võimalust õppida erinevatel mandritel. Need partnerlused on olulised ka meie teaduskondade arenguprogrammide jaoks ja aitavad edendada rahvusvahelisi akadeemilisi projekte ja teadusuuringuid.

Mis eristab EGADE-d?

Aktiivne ettevõtlik mõtteviis

Üks EGADE põhiväärtusi on julgustada uuendusmeelseid juhte ettevõtluskultuuris, millest on silma paistnud üliõpilaste ja lõpetanute eripära.

Meie globaalne nägemus ja kogemus

EGADE peamine eristaja on selle tuntud ülemaailmne fookus ja haare. Tänu partnerlusele maailma kõige hinnatumate ülikoolide ja ärikoolidega pakub EGADE oma juhtidele, üliõpilastele ja juhtidele ainulaadset lähenemisviisi ja kogemusi globaalsete ettevõtete tuleviku osas.

Austatud rahvusvaheline teaduskond

EGADE akadeemilise kogemuse peamine omadus on ülemaailmselt tunnustatud õppejõud, kes on praegused ja endised direktorid, konsultandid, avaldatud autorid ja teadlased. See teaduskond toob klassiruumi oma laiaulatuslikud teadmised , mis muudab meie õpetamise, uurimistöö ja mõtteviisi sisukaks ja mõjukaks hariduseks.

Uuenduslik akadeemiline mudel

Silmapaistvate õpetajate kogemused koos meie akadeemiliste programmide vanemate ärijuhtidega loovad ideaalse tasakaalu teoreetiliste ja praktiliste teadmiste vahel. Valmistame oma õpilased ette edukaks karjääriks, ühendades klassiruumis õpitu reaalse ärikogemusega, kus teooria rakendatakse kohe praktikas.

Tasakaalustatud ja paindlik formaat

Meie täiskohaga töötavatele üliõpilastele mõeldud täitevprogrammid ja osalise tööajaga magistrikraadid pakuvad õiget tasakaalu õpingute, töö ja isiklike kohustuste vahel. Meie eesmärk on, et meie õpilased saavutaksid nii isikliku kui ka tööalase edu.

Märkimisväärne akadeemiline juhtkond

Kui rääkida äriharidusest, on EGADE mitmel põhjusel Ladina-Ameerika ärikool nr 1. Meie akadeemiliste programmide asjakohasust ja uuenduslikkust toetavad mitte ainult ülemaailmselt tuntud edetabelid, vaid ka maailma juhtivad akrediteerimisühendused.

Lisateavet EGADE programmide kohta leiate siit ja saate ühendust kooliga LinkedInis , Twitteris , YouTube'is ja Facebookis.

Asukohad

México

Address
Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX
01389 México, México, Mehhiko

Monterrey

Address
Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L.
66269 Monterrey, Nuevo Leon, Mehhiko

Guadalajara

Address
Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal.
45138 Guadalajara, Jalisco, Mehhiko

Santiago de Querétaro

Address
Epigmenio González 500, San Pablo, 76130 Santiago de Querétaro, Qro.
76130 Santiago de Querétaro, Querétaro, Mehhiko