Loe ametlikku kirjeldust

Me elame ajastul, mil ettevõtte juhtimist ei saa kitsalt juhtida, kus juhid nõuavad terviklikku ja globaalset nägemust, millel on spetsiaalne oskuste kogum.

Praegu ületab ettevõtte juhtimine organisatsiooni silmapiiri ja selle juhid nõuavad terviklikku ja globaalset visiooni, mis omakorda on spetsialiseerunud ja kogenud. See on põhjus, miks EGADE Business School on Ladina-Ameerika kõige prestii ärikool, mitte ainult selle kõrgete akadeemiliste standardite järgi, vaid ka globaalse mõtteviisi ja vastutustundliku juhtimise eestvedajatele, kes inspireerivad teisi oma eeskujulikult juhtival kohal.

Mis paikneb Mehhiko linnas (Santa Fe), Monterreys ja Guadalajaras, samuti Executive MBA programmid Querétaros; EGADE Business School on Tecnológico de Monterrey ülikooli lõpetanud ärikool, mis on tuntud kogu Mehhikos ja Ladina-Ameerikas, et edendada Mehhiko juhtivat rolli globaalses kontekstis.

Visioon

EGADE Business School usume, et meie globaalne kontekst tugineb nägemusjuhtidele, kes suudavad jõuliste ideede abil muuta ettevõtte tulevikku. Seega, see on läbi selle filosoofia, et me kavandame oma magistriõppe, mis on ülemaailmselt tuntud kui mõnede juhtivate kraadiõppeprogrammide seas kõige mainekamates rahvusvahelistes edetabelites; nagu parimad täistööajaga ja osalise tööajaga magistriõpe ning parimad magistriõppe programmid Mehhikos ja Ladina-Ameerikas.

Me propageerime muutusi - kuna me teame, et muutused koos sellega kaasnevate väljakutsete ja võimalustega on ainus edasimineku ajend. Oleme saavutanud innovaatorite kogukond - andekate õppejõudude, andekate üliõpilaste, edukate vilistlaste, silmapaistvate ärijuhtide ja rahvusvaheliste akadeemiliste partneritega - pühendunud võimas ideele: MINDS IGNITE CHANGE.

Maailmatasemel tunnustus prestiižses pingereas

Edetab 45 ülemaailmse ärikooli „Global Elite” seas # 1 Ladina-Ameerikas

QS Global 250 ärikoolide edetabel 2017

# 1 Ärikool Mehhikos ja Ladina-AmeerikasEduniversali ärikoolide edetabel 2008-2016

# 1 MBA Mehhikos ja Ladina-Ameerikas

# 56 Executive MBA kogu maailmasEconomist EMBA edetabel 2013-2015

# 1 MBA programm Mehhikos ja Ladina-AmeerikasAmérica Economía Ranking MBA 2015

# 1 Mehhiko ja Ladina-Ameerika rahanduse magisterParimad meistrite edetabel 2015-2016

# 1 MBA (OneMBA) Mehhikos ja Ladina-Ameerikas

# 29 Executive MBA (OneMBA) kogu maailmasFinancial Times Global EMBA edetabel 2007-2016

Ülemaailmse akrediteerimise kolmekordne kroon

EGADE Business School on saanud rahvusvahelise akrediteeringu prestiižse kolmekordse krooni kolmest kõige mõjukamast globaalsest organisatsioonist ülemaailmses ärihariduses: AACSB, AMBA, EQUIS. EGADE kuulub ainuüksi 1% -ni ülemaailmsetest ärikoolidest, kes on saanud need kolm akrediteeringut.

Ärikool, millel on silmapaistev ülemaailmne ulatus

Meil on rohkem kui 50 rahvusvahelist akadeemilist partnerlust juhtivate ülikoolide ja ärikoolidega kahe- ja ühisõppeprogrammide jaoks, samuti rahvusvahelise sertifitseerimise võimalusi ja võimalust õppida erinevates mandrites. Need partnerlused on olulised ka meie teaduskonna arenguprogrammidele ja aitavad kaasa rahvusvaheliste akadeemiliste projektide ja teadustöö edendamisele.

EGADE ainulaadne lähenemine

Ettevõtlik mõtteviis

Üks EGADE põhiväärtustest on julgustada uuenduslikke juhte ettevõtluskultuuri raames, mis on muutunud oma silmapaistvate üliõpilaste ja lõpetajate iseloomulikuks kaubanduseks.

Globaalne fookus

EGADE peamine diferentseerija on tema tuntud ülemaailmne fookus ja jõud. Meie koolil on Ladina-Ameerikas kõige laiem valik rahvusvahelisi ja kahekordseid õppekavasid. Tänu oma partnerlusele maailma mainekamate ülikoolide ja ärikoolidega pakub EGADE oma juhtidele, üliõpilastele ja juhtidele ainulaadset lähenemist ja kogemusi globaalsete ettevõtete tuleviku suhtes.

Tuntud õppejõud

EGADE akadeemilise kogemuse põhijooneks on ülemaailmselt tuntud õppejõudude osalemine, kes on praegused ja endised direktorid, konsultandid, avaldatud autorid ja teadlased. Üheskoos toob see teaduskond oma laiaulatusliku kogemuse klassiruumi, mis muudab meie õpetamise, uurimistöö ja mõtteviisi mõttekaks ja mõjukaks hariduseks.

Meeskonnatöö

Väljapaistvate õpetajate töö koos kõrgemate ärijuhtidega meie akadeemilistes programmides loob ideaalse tasakaalu teoreetiliste ja praktiliste teadmiste vahel. Me valmistame oma õpilasi edukaks karjääriks, sidudes sellega, mida nad klassiruumis õpivad, tegelike ärikogemustega, kus teooria on kohe rakendatud.

Paindlik formaat

Täistööajaga üliõpilastele mõeldud rakendusprogrammid ja osalise tööajaga magistrikraadid pakuvad õppe-, töö- ja isiklike kohustuste vahel sobivat tasakaalu, et saavutada nii isiklik kui ka professionaalne edu.

Akadeemiline juhtkond

EGADE on Ladina-Ameerika juhtiv ärihariduskool. Meie akadeemiliste programmide asjakohasust ja innovatsiooni toetavad ülemaailmselt tunnustatud edetabelid ja maailma juhtiv akrediteerimisühing. Ainult 1% kogu maailma ärikoolidest, nagu EGADE, on saanud AACSB, EQUIS ja AMBA kolmekordse rahvusvahelise akrediteeringu.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

EGADE Business School

Master in Finance eesmärk oli pakkuda ärijuhtidele usaldusväärseid teadmisi finantsturgudest ja avangardi lähenemist globaalsetele ettevõtetele. Selle programmi õppekava ... [+]

Master in Finance eesmärk oli pakkuda ärijuhtidele usaldusväärseid teadmisi finantsturgudest ja avangardi lähenemist globaalsetele ettevõtetele. Selle programmi õppekava juhib oma õpilasi omandama erialaseid teadmisi finantssektori kohta ning tugevdab analüütilisi ja juhtimisoskusi, mis annavad neile karjääri serva.

See saavutatakse tänu finantsanalüüsi uusimatele tehnoloogilistele vahenditele ning laialdase vastutustundliku ja eetilise juhtimise arendamisele. Me tahame, et meie lõpetajad annaksid usalduse finantsasutustega töötamisel ja finantsasutuste jaoks, säilitades samal ajal oma organisatsioonide globaalse ja jätkusuutliku perspektiivi.

Vorming: lukustusetapp (osalise tööajaga)Kestus: 24 kuudProgrammi tarbimine:AprillSeptemberKeel: hispaania ja inglise keelGlobaalne kogemus... [-]
Inglise,Hispaania
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
EGADE Business School

EGADE Master in Business Management on intensiivne programm, mis on mõeldud varases staadiumis töötavatele spetsialistidele, kes alustavad kiiret karjääri. Ükskõik millin ... [+]

Oma karjääri suurendamine praeguses konkurentsivõimelises globaalses kontekstis nõuab mitte ainult teadmisi ja praktilisi kogemusi, vaid ka laia perspektiivi ja ülemaailmset võrgustikku, mis ühendab teid uuenduslike talentidega kogu maailmast.

Meie pidevalt muutuvas digitaalajastus peavad noored spetsialistid arenema kõige keerulisemates ja ebakindlates tingimustes. Sellel ümberkujundamisel on ülemaailmne ulatus ja nii on väljakutsed, millega spetsialistid igapäevaselt tegelema peavad.

EGADE Master in Business Management on intensiivne programm, mis on mõeldud varases staadiumis töötavatele spetsialistidele, kes alustavad kiiret karjääri. Ükskõik milline on teie akadeemiline taust, saate oma karjäärivõimaluste ulatust laiendada kindla äritegevuse oskuste kogumiga, mis aitab teil kehtestada uusi reegleid globaalses äristsenaariumis.... [-]

Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Minds Igniting Change

Address
Carlos Lazo 100, Santa Fe, Álvaro Obregón
01389 Mexico City, Mexico City, Mehhiko
Address
Eugenio Garza Lagüera & Rufino Tamayo, Valle Oriente, San Pedro Garza García
66269 Monterrey, Nuevo Leon, Mehhiko
Address
General Ramón Corona 2514, Nuevo México
45138 Guadalajara, Jalisco, Mehhiko