Loe ametlikku kirjeldust

umbes IESDE

Institute for Advanced Studies in Management (IESDE) See on palju rohkem kui koolis spetsialiseerunud juhtkonna äri: ruumi muuta elu, elukutse, karjäär, äri ja keskkonnale ettevõtjad ja juhid, kes käivad meie programme.

See tähendab, ta püüab lahutamatu arengu osalejad.

IESDE on ennast positsioneerinud liider seas ärikoolides Ladina-Ameerikas. 20 aastat on ta arengut mõjutanud ja ümberkujundamine oma rohkem kui 1500 lõpetaja: ettevõtete juhtide ja juhid mitmekesiste ja maineka organisatsioonide Puebla ja piirkonnas.

Lõpetamisel programmi, meie osalejad on olnud kogemusi, mis muudab teda ja tema organisatsioon; arendada või lihvida oma juhtimisoskusi ja juhtimisoskusi, mis võimaldavad neil paremini kohaneda pidevate muutustega silmitsi organisatsioonid globaalses maailmas.

EESMÄRGID

Põhieesmärk IESDE on edastada teadmisi ja praktika ärijuhtimine. Ka läbi juhtimisel meie lõpetajate muuta organisatsioonid, soodustades seega sotsiaal-majandusliku arengu Mehhiko säästvalt.

Põhimõtted, mis meie töö põhineb, on:

  • Parandamine juhtkonna tugisamba poliitika aktiivsus.
  • Areng juhtimisoskusi ja koolitus ettevõtja.
  • Edendada distsipliin globaalse äri visiooni.
  • Täidan suure otsuse kriteeriumi osalejatele.
  • Kaasa eetiline mõttes ja sotsiaalne vastutus äritegevuse.
Programmide õpetamise keel:
Inglise
Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

IESDE School of Management

Executive Masters in Financial Management programm näeb ette vajadustest "uus" rahalise maailma keskendudes alusvõimet: rahvusvaheline orientatsioon, põhjalik finantsalas ... [+]

School of Management, mis mõtleb ja elab tulevikus.

Instituto de Estudios Superiores en Dirección de Empresas (IESDE, School of Management) on liitunud GEMFM GLOBAL INC, programm, mis on kavandatud ja välja töötatud rahanduse õppejõud, kellel on ulatuslikud kogemused kommenteeritud haridus, tihedas koostöös rahalise spetsialistid ja haridusasutuste eksperdid. Executive Masters in Financial Management programm näeb vajadustele "uute" rahalise maailma keskendudes alusvõimet: rahvusvaheline orientatsioon, põhjalik finantsalased teadmised ja oskused ja analüütilisi võimeid oluline muutuvas keskkonnas. Programm pöörab tähelepanu isikliku juhtimise oskusi finants- professionaalne, rõhutades nii tõhususe (asju teha) ja kohustused (mõju).... [-]

Mehhiko Puebla City
Juuli 2019
Inglise
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles