Instituto Tecnológico de Tijuana

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Instituto Tecnológico de Tijuana on 47-aastase staažiga õppeasutus Californias Baja, õpetades 16 bakalaureuse kraadi ja 8 kraadiõppe programmi, mis asutati 17. septembril 1971.

missioon

Panustada piirkonna, riigi ja maailma juhtivate spetsialistide ja teadlaste terviklikku koolitusse innovatsiooni ja tehnoloogia arendamise alal; kõrge sotsiaalse vastutustundega, kvaliteetse haridusteenuse kaudu, õiglane ja asjakohane.

vaade

Olla riigi looderegioonis juhtiv tehnoloogilise kõrghariduse, teadusuuringute ja tehnoloogiaarenduse õppeasutus koos riiklike ja rahvusvaheliste projektidega.

Amigos em campus universitárioNaassom Azevedo / Unsplash

väärtused

 • Liikmelisus Uhkus kuuluda institutsiooni koosseisu, olla täielikult tuvastatud, veendunud ja pühendunud tehnoloogia missioonile ja visioonile.
 • Täitke funktsioonid ja ülesanded nii individuaalselt kui ka rühmades pühendumustundega ja keskenduge kvaliteedile.
 • Terviklikkus Meie väärtuste ja käitumise autentsus ja kokkusobivus.
 • Professionaalsus Ole eetiline, lugupidav, pädev ja ajakohasta pidevalt.
 • Innovatsioon Soodustada selliste projektide loomist ja arendamist, mis viivad institutsionaalse visiooni saavutamiseni.
 • Sotsiaalne pühendumus Esitage teenuse vaimus ja panustage keskkonna tehnoloogilise hariduse kaudu.
 • Säilitage kvaliteet pideva parendamise saavutamiseks vajalike vahendite abil.

Töö protseduuride, protsesside, tegevuste ja ressursside haldamise pideva parendamise nimel, eesmärgiga pakkuda maksimaalset rahulolu.

Kvaliteetne haridus põhineb igapäevaste ülesannete täitmiseks kõige tõhusama viisi loomisel, uuendamisel ja otsimisel.

 • Ole täiesti aus, otsekohene ja õiglane.
  Käituge ja väljendage end teiste suhtes ausalt ja läbipaistvalt, seades alati tõe esikohale, luues tehnoloogiakogukonnas usaldus- ja arengukeskkonna.
 • Tunnistage inimeste õigusi ja hoiduge neid solvamast või kahjustamast.
  Tunnustage, väärtustage ja väärtustage nii minu kui ka teiste inimest, austades meie tegevuse piire, kui need ei kahjusta ega häiri meie ümbruse vaikust.
 • Austage teiste arvamusi, ideid või hoiakuid, isegi kui need ei ühti nende omadega.
  Hinnake inimestes esinevate isiksuste, kultuuride ja füüsiliste variantide mitmekesisust, oskate teisi kuulata ja aktsepteerida, see on oluline rahumeelse kooseksisteerimise jaoks, hädavajalik, et elada harmoonias koolis, tööl ja kogukonnas.
 • Tehke toiminguid ja tegevusi silmapaistval viisil ja ületades meie ootusi.
  Tunnistage meie tehnoloogilise kogukonna silmapaistvaid omadusi ja ainulaadseid andeid ning toetage neid nende ametialases arengus, nii et nende täiustamine oleks kasulik meie ühiskonnale. Seadke selged eesmärgid, mis määratlevad institutsioonina kõige olulisemad eesmärgid, ja taotlege isiklikku ja kollektiivset täiustumist.
 • Mõjutage teisi, pannes nad eesmärkide ja eesmärkide saavutamiseks entusiastlikult tööle.
  Harjutage ja edendage juhtimist, mis põhineb väärtuste koodil kui perekonna, sotsiaalse, tööalase ja akadeemilise valdkonna lahutamatu inimene, distsipliini, lojaalsuse, terviklikkuse, veendumuse, visaduse, ühtekuuluvuse, usaldusväärsuse, siiruse, vabaduse ja austusega.
 • Saavutage pakutud ja otsige lahendusi tekkivatele raskustele.
  Olge järjekindel oma eesmärkide saavutamisel, väljakutsetega silmitsi seismisel ja raskuste ületamisel julgusega, laskmata end ületada, oludega kohanemast, edu saavutamiseks.
  • Meeskonnatöö Töötage koos ühise visiooni poole.
   Edendada loovust, motivatsiooni ja kollektiivset juhtimist, ühendades jõupingutused ühiste eesmärkide ja eesmärkide saavutamiseks; jagades meid kui institutsiooni määratlevaid väärtusi ja eetilisi põhimõtteid.
  • Pühendus Olge kindla eesmärgi saavutamisel.
   Tegutsege kindlalt ja kirega, pühendades vajaliku aja ja vaeva asjakohaste tegevuste läbiviimiseks, et saavutada individuaalseks ja kollektiivseks kasuks seatud eesmärgid ja eesmärgid.
 • Pakkuge tingimusteta abi neile, kes seda vajavad.
  Olge tähelepanelik kogukonna vajaduste suhtes, andes endast parima pühendunud ja omakasupüüdmatuks, liitudes jõupingutustega ühiste eesmärkide saavutamiseks, luues paindlikke ja tõhusaid tugivõrgustikke, mis mõjutavad positiivselt ühiskonna arengut.
  • Sooline võrdõiguslikkus Meeste ja naiste võrdsed arenguvõimalused.
   Soodustada meeste ja naiste võrdsete võimaluste kaitset vastavalt nende konkreetsetele tingimustele, vajadustele ja eripäradele, mis tagavad paljususe austamise ning õiguse juurdepääsu õiglusele ja võrdsusele samade varade kasutamise, kontrolli ja kasu ja ühiskonna teenused.

Kvaliteedipoliitika

Instituto Tecnológico de Tijuana endale kohustuse rakendada kõiki oma protsesse, suunates nad oma klientide rahulolule, tuginedes õppeprotsessi kvaliteedile, vastama nende nõudmistele kvaliteedijuhtimissüsteemi tõhususe ja pideva täiustamise kaudu , vastavalt standardile ISO 9001: 2008 / NMX-CC-9001-IMNC2008.

See sait sai rahalist toetust projekti APN2016-4015 levitamiseks, mis kannab nime PURPLE VEE KASUTAMINE GUADALUPE-ORGOSI VEINIVAADE PÕRANDAMISEKS.

Asukohad

Tijuana

Address
Calzada del Tecnológico,s/n
22414 Tijuana, Baja Californias, Mehhiko

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega