Loe ametlikku kirjeldust

fachada

meid

Tecnológico de Monterrey on erasektori institutsioon, mittetulunduslik, iseseisev ja pole seotud poliitiliste ja religioossete parteidega. See asutati 1943. aastal tänu Mehhiko ärimehe Eugenio Garza Sada nägemusele .

Tema tööd toetab kodanikuühenduste koosneb tuntud juhid üle kogu riigi, pühendunud kõrghariduse kvaliteedi ja arengu Mehhiko.46882_rsz_medium_mapa.pngCampus ja on 31 bürood ja 21 rahvusvahelist sideorganitele. Projekti eesmärgiks on koolitada juhte ettevõtlikkust, inimese mõistus ja kõrge tase konkurentsivõimet.

Asutuse top parimaid eraülikoolide in maailma vastavalt kuni QS World University Edetabel; samas EGADE Business School peetakse parimaks ärikool Mehhiko ja Ladina-Ameerikas.

Vastavalt Quacquerelli Symonds University Rankings on parim eraülikool Mehhiko ja arvamust tööandjate, Mehhiko 's number üks ülikool, püsides samal tasemel University of Michigan, Boston University ja Duke University.

meie erinevusdiferencia

Graduate programmide ja Executive Education itesm pakuvad väärtust juhtmõtteks, mis sisaldab erinevaid tooteid ja teenuseid, et aidata kaasa arengule ettevõtjad, rahvusvaheliselt konkurentsivõimeline, keskendunud äri tulemusi ja kõrge inimese mõttes juhid.

Programmid iseloomustab:

  • Kvaliteet sisu arengu programmide õpetatakse kõrgelt kvalifitseeritud õpetajate teadmisi ja kogemusi ..
  • Õpetamise metoodika ja õppimine, mis keskendub reaalsete probleemide lahendamiseks tööl tööriistadega kohest rakendamist.
  • Generation ja meeskondade integreerimine hästi toimiva pühendunud arengut projekte, mis aitavad parandada tulemusi nende organisatsioonidega.
  • Transformation osalevate isikute kursused ja programmid, mille koolitus võimaldab neil et jõuda kõrgema jõudluse ja annab neile vahendid, et saavutada juhtiv roll eesmärkide saavutamisel oma firma tulevikku.
  • Mitmekesinev süsteem, mis pakub riiklikku ja rahvusvahelist leviala, lisaks omab liite eri ülikoolide ja institutsioonidega.

Sel eesmärgil ja Tecnologico de Monterrey on parim valik Graduate ja Executive Education Mehhiko.

Hariduse mudelmodeloTecnológico de Monterrey Graduate and Executive Education põhinevad alt = "praegune, uuenduslik ja avangardi haridusmudel, mis kasutab juhtumianalüüsi metoodikat, projektiarendust ja / või kogemuslikku tegevust, mis võimaldab taotlusele suurendada tootlikkust koheseid omandatud teadmisi ja võrgustumise võimalust.

  • Fookus osutab õpilase, kes vastutab toodavad ise teadmisi, millega kaasneb alati tema õpetaja, kes võtab rolli juhend.
  • Programmid toetavad õpetajate doktorikraad ja suure potentsiaaliga juhid suurepärase töö profiili.
  • Esmatähtsaks tehnoloogia kasutamine vahendajaks protsessi õpetamise ja õppimise ning juhul meistrid ja doktoriõppe, rõhutada ettevalmistamisel rahvusvaheliste lepingute kaudu ja vahetust tuntud ülikoolides üle maailma.
  • Online programmid, mis tagavad juurdepääsu sidevõrkudele, koostöö ja õppimise õpilaste, õpetajate ja spetsialistide kogu maailmas; samuti vilistlaskogude et tugevdada protsessi õppimist.

Seda, Tecnologico de Monterrey aitab koolitada spetsialiste väljakutseteks globaliseerumisest ja pidev muutus teaduse ja tehnoloogia, avades uusi võimalusi juhid, ettevõtjad ja ärimehed.

Programmide õpetamise keel:
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Tecnológico de Monterrey - ITESM

Täna, Mehhiko jääb üks 5 juhtivaid riike tootmise sõidukid, lisaks tootmine, innovatsiooni ja tehnoloogilise arengu pakkuda autotööstuses, mis on üks prioriteetseid valdk ... [+]

Täna, Mehhiko jääb üks 5 juhtivaid riike tootmise sõidukid, lisaks tootmine, innovatsiooni ja tehnoloogilise arengu pakkuda autotööstuses, mis on üks prioriteetseid valdkondi majanduslikku arengut.

Engineering keskused suurte autotootjate on kohalolek meie riigis, seega kõnealune sektor vajab palju spetsialiseeritud inseneridele ja tehniliselt valmis juhtivatel kohtadel.

Tecnologico de Monterrey on tugevad sidemed peamiselt keskendunud tehnoloogia arengu programmide autotööstuses.

Mõeldud

Professionals, õpetajate ja teadlaste tahavad jõuda juhtimistasandeid ja juhtimine seotud autotööstuse nagu disain, tootmine, materjalide, energia, keskkond ja tootmistehnika juhtimise valdkondades.... [-]

Mehhiko Toluca
Jaanuar 2020
Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Insenerihalduse magistriõppe eesmärk on arendada oma teadmisteala juhte ja projektijuhte, spetsialiste. ... [+]

Üldeesmärk

Insenerihalduse magistriõppe eesmärk on arendada oma teadmisteala juhte ja projektijuhte, spetsialiste.

Vajadus, soov või probleem, mis rahuldab või lahendab selle programmi

Tööstuses on järjest suurem huvi inseneride vastu, kes tõhusalt projekte suunavad, tuvastavad ja ellu viivad, arvestades õiguslikke, eetilisi, juhtimis-, innovatsiooni- ja säästva arengu põhimõtteid. Seda täheldatakse veelgi suuremates ja / või riikidevahelistes ettevõtetes, kus inseneride ettevalmistamiseks nõutakse ka projektijuhtide koolitust, milles on olemas sügavad tehnilised teadmised ja pehmed oskused.

Isikliku kasu saamine

Master insenerihaldus eesmärk on arendada insener, suhtlemisoskus, juhtimine ja projektijuhtimine koos spetsialiseerumine tehniliste ja analüütiliste oskuste parandamiseks oma tööpiirkondades.... [-]

Mehhiko Monterrey
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Desde siempre, la izglītación ha enfrentado distintas áreas de oportunidad, que en ocasiones son difisciles de cubrir por los centros educativos existentes. En la aktuali ... [+]

Importancia del Emprendimiento en la Educación

Desde siempre, la izglītación ha enfrentado distintas áreas de oportunidad, que en ocasiones son difisciles de cubrir por los centros educativos existentes. En la aktualida, y enmarcados en la Economya y sociedad del conocimiento, estos centros tienen como prioridad formar Persons con conimimensos y habilidades de disintas disciplinas, que les permita no sólo aplicarlas en diversos konteksti, sino generar nuevas soluciones que coucimies que los que se enfrentan día a día. Arvatakse, et tegemist on teatud tüüpi olukorraga, kui rühmituse liikmetena tegutsevad näitlejad loovad Tecnológico de Monterreyt, vastavalt komisjoni otsusele, mis käsitlevad peaministri haldusala ja fortalecido laheda kultuurilise mitmekesisuse loomist Como uno de los Valores'i küünistega. De igual manra, desde su inicio, la innoción educativa se posicionado como factor clave de la Institución, que en diversas oportunidades se ha diffeido como líder de este ámbito, tanto en México como a nivel internacional.... [-]

Mehhiko Monterrey
Jaanuar 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Tecnológico de Monterrey - ITESM

En las últimas décadas, México se ha caracterizado como un país con una importante dimensión económica, posición geográfica privilegiada, población joven y apertura a la ... [+]

Descripción

En las últimas décadas, México se ha caracterizado como un país con una importante dimensión económica, posición geográfica privilegiada, población joven y apertura a la globalización, posicionándose como un país atractivo para la inversión y logrando un sector industrial de relevancia mundial. Para aprovechar estas características se ha desarrollado este programa de Nanotecnología que ayudará a la creación y aplicación de los conocimientos en las áreas de ciencias de materiales en nanoescala.

Objetivo

Formar profesionistas para la industria y la academia, quienes, como agentes de cambio, sean capaces de hacer investigación aplicada, desarrollo tecnológico, innovación, y transferencia de tecnología, en los ámbitos de la nanotecnología.... [-]

Mehhiko Monterrey Buenavista
Jaanuar 2020
Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Praegu on teave üks kõige väärtuslikumaid vara nii organisatsioonide kui ka üksikisikute jaoks, nii et privaatsus, andmete konfidentsiaalsus, terviklikkus ja juurdepääset ... [+]

Kapten küberturvalisuses

Praegu on teave üks kõige väärtuslikumaid vara nii organisatsioonide kui ka üksikisikute jaoks, nii et privaatsus, andmete konfidentsiaalsus, terviklikkus ja juurdepääsetavus on muutunud selles ühiskonnas hädavajalikuks.

Igasuguse teabe ja tehnoloogia kasvav elektroonilise salvestusmahu suurenemine koos küberohtude kasvuga on teinud küberturbe spetsialisti tööst möödapääsmatu professionaali, kes tagab selle tüüpi igat tüüpi ettevõtetes korrektse toimimise. hüperühendusega maailm.

Mehhikos on selle teema ekspertide puudujääk murettekitav. Seetõttu loob Tecnológico de Monterrey magistriõppe küberjulgeoleku alal - programmi, mille eesmärk on insenerina arendada nii ümberkujundava juhtimise oskusi kui ka kutsealaseid ja analüütilisi oskusi, et küberjulgeoleku valdkonnas edukalt tegutseda.... [-]

Mehhiko Monterrey
Jaanuar 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Lõpetaja Master of Computer Science võib kanda lahendusi eelkõige mõistete või üldmetoodikaid probleeme ja rakendada üldiselt computing mõisted konkreetsete probleemide l ... [+]

kirjeldus

Technologies seotud infotehnoloogia, väga kiiresti muutuda: on leviku tooteid nii tarkvara kui riistvara tulemusena uusi teooriaid, meetodeid ja tehnikaid. Need arengud annavad tulemusi kiirusega vananemist kõrge ala viib märkimisväärse nõudlus inimressursside kolme põhivaldkonda:

Spetsialistid tootmissektori Eriteadmistega teadlaste uuendatud Teadusuuringute ja tehnoloogiaarenduse

Kraadiõppe programmi on professionaalne, kes ei saa jälgida ainult kiire tehnoloogilise arengu, vaid ka aitab uuenduslikke ettepanekuid valdkonnas arvutiteadus ja seega vastata suuri väljakutseid tänapäeva maailmas.

Lõpetanu Master of Computer Science saate edastada lahendusi eelkõige mõistete või üldmetoodikaid probleeme ja rakendada üldiselt computing mõisted konkreetsete probleemide lahendamisele tekkinud äri- ja teadusringkondade Seejärel saab läbi, kui soovitakse, doktoriõppe infotehnoloogia.... [-]

Mehhiko Zapopan
Jaanuar 2020
Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Master of Computer Science on suunatud spetsialistide valdkondades infotehnoloogia, inseneri- ja täppisteaduste peamiselt huvitatud läbiviimisel suure mõjuga teadus- aida ... [+]

kirjeldus

Tehnoloogilisi suundumusi kaasaegses maailmas osutavad vajadusele arvutisüsteemide paindlikumaks, mis on võimeline kohanema ettenägematute ja ebakindlam ja suhtlusoskusi. Masinõppe, analüüsi ja andmete teaduse samuti erinevaid tehnikaid loodusest inspireeritud loovad tehnoloogia pakkuda arvutisüsteemide eelnimetatud võimalustele, mis muudab ühiskonna, majanduse ja keskkonna käesoleva sajandi. See lõpetanud Computer Science valmistab õpilasi juhid selle uue tehnoloogia laine.

stipendiumid

Master of Computer Science See on suunatud spetsialistide valdkondades infotehnoloogia, inseneri- ja täppisteaduste peamiselt huvitatud läbiviimisel suure mõjuga teadus- aidata kaasa teadmiste tahes eriala valdkondades Computer Science.... [-]

Mehhiko Monterrey Buenavista Zapopan
Jaanuar 2020
Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Üldine eesmärk on see programm on koolitada spetsialiste, agendid muutus tööstus- ja akadeemilise sektori, mis on võimelised tegema rakendusuuringuid, tehnoloogia arengu ... [+]

Kursuse eesmärk

Üldine eesmärk on see programm on koolitada spetsialiste, agendid muutus tööstus- ja akadeemilise sektori, mis on võimelised tegema rakendusuuringuid, tehnoloogia arengu ja tehnosiirde valdkonnas tehnikateaduste.

Mõeldud

Spetsialistid valdkondades inseneri ja täppisteaduste huvitatud läbiviimisel suure mõjuga teadus- aidata kaasa teadmiste tahes eriala valdkondades Engineering Sciences. Õpilased sisenevad see programm peaks olema suurepärase akadeemilise taustaga, kutsumus teadmisi põlvkonna, valdavad side, tööd professionaalselt rangetel eetilisi standardeid, mis on avatud uusi omastavad teadmisele ja professionaalsele praktikale ja nad on intellektuaalselt uudishimulik.... [-]

Mehhiko Monterrey Buenavista
Jaanuar 2020
Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Tecnológico de Monterrey - ITESM

Suur nõudlus arendada ja optimeerida protsesse tööstus, toidu, tervise ja molekulaardiagnostika, muu hulgas on julgustanud lisamine biotehnoloogiliste meetodite tekitama ... [+]

Suur nõudlus arendada ja optimeerida protsesse tööstus, toidu, tervise ja molekulaardiagnostika, muu hulgas on julgustanud lisamine biotehnoloogiliste meetodite tekitama uusi tooteid ja teenuseid.

Seega arengu biotehnoloogiliste protsesside ei kasu suur osa elanikkonnast andnud lai kasutusala.

Professionals lõpetajate Master of Science in Biotechnology itesm, suudavad toimida akadeemilise, teadusliku ja tööstusliku keskkond, kohaldamise ja teadmisi põlvkonna.

Mõeldud

Profesionistas lõpetajate valdkondades, mis on seotud biotehnoloogia, bioloogia, keemia, biokeemia, keemiatehnoloogia, biokeemiliste inseneri, toit, ravimid, toitumine, teiste hulgas.

programmi eesmärk ... [-]
Mehhiko Monterrey
Jaanuar 2020
Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Viimastel aastakümnetel Mehhiko on iseloomustatud kui riik oluline majanduslik mõõde, privilegeeritud geograafiline asukoht, noor elanikkond ja avatust globaliseerumine, ... [+]

kirjeldus

Viimastel aastakümnetel Mehhiko on iseloomustatud kui riik oluline majanduslik mõõde, privilegeeritud geograafiline asukoht, noor elanikkond ja avatust globaliseerumine, ennast positsioneerinud atraktiivne riik investeeringuid ja tööstusliku tootmise sektoris saavutada ülemaailmse tähtsusega. Pidevalt, ettevõtted selles sektoris nõuab tehnoloogilist suutlikkust, et toetada nende strateegiate suurendada oma tootepakkumisi, konsolideerimise ja konkurentsivõime, kahjustamata sotsiaal- vastutust keskkonna.

Kursuse eesmärk

Master of Science in Manufacturing Systems eesmärk:

Koolitada spetsialiste tööstuse ja akadeemiliste ringkondade, kes agentidena muuta, saaks teha rakendusuuringuid, tehnoloogilise arengu, innovatsiooni ja tehnosiirde valdkonnas uue toote disaini, täiustatud materjalid ja tootmisprotsessid. Mõeldud ... [-]
Mehhiko Monterrey
Jaanuar 2020
Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Energia on saanud üks tähtsamaid konkurentsivõime tagamiseks ärisisendite ja seega töökohtade loomist, rahvusvahelises kontekstis suur konkurents. ... [+]

Energia on saanud üks tähtsamaid konkurentsivõime tagamiseks ärisisendite ja seega töökohtade loomist, rahvusvahelises kontekstis suur konkurents.

Master of Science in Energy Engineering võimaldab õpilastel saada spetsialistid sellistes valdkondades nagu tõhus kasutamine elektri- ja soojusenergia, kvaliteedi elektrienergia, elektrivõrgu analüüsi rakendada tööstussektoris ja siseriikliku elektrisüsteemi, projekteerimise jõuelektroonika kontrolli suurte tuulegeneraatorite, päikese talud ja mootori juhtimiseks. Võite teha tehnilisi - majanduslikele uuringutele eelised ja puudused eri elektritootmise süsteemid on saadaval kombineeritud tsükliga seadmetes, tuuleenergia, päikeseenergia, biomass, ja mõista ärivõimalusi nendes valdkondades. Teemad nagu arukad võrgud, hajustootmist, faktide SVC, kasvavad pidevalt kapten.... [-]

Mehhiko Monterrey
Jaanuar 2020
Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Sueños del Tecnológico de Monterrey

Location address
Av. Eugenio Garza Sada 2501 Sur, Tecnológico
Monterrey, Nuevo Leon, 64849 MX
Social Media
Location address
Calle del Puente 222, Ejidos de Huipulco,
Tlalpan,

Buenavista, State of Mexico, 14380 MX
Location address
Av Lago de Guadalupe 3.5 Km, Margarita Maza de Juárez,
Mexico City, Mexico City, 52926 MX
Location address
Avenida General Ramón Corona 2514, Nuevo México
Zapopan, Jalisco, 45138 MX
Location address
Av Montaña Monarca 1340, Ejido Jesús del Monte, 58350 Morelia, Mich., Mexico
Morelia, Michoacán, 58350 MX
Location address
Vía Atlixcáyotl 2301, Reserva Territorial Atlixcáyotl
Puebla City, Puebla, 72453 MX
Location address
Av. Carlos Lazo #100, Álvaro Obregón, Santa Fe
Santa Fe, New Mexico, 01389 MX
Location address
Epigmenio González 500, San Pablo
Santiago de Querétaro, Querétaro, 76130 MX
Location address
Eduardo Monroy Cárdenas 2000, San Antonio Buenavista, San Buena Ventura
Toluca, State of Mexico, 50110 MX
Location address
LATAM Sede Argentina - Buenos Aires
Buenos Aires, Buenos Aires, AR
Location address
LATAM Sede Bolivia - La Paz
La Paz, La Paz Department, BO
Location address
LATAM Sede Chile - Santiago
Santiago, Santiago Metropolitan Region, CL
Location address
LATAM Sede Colombia - Cali
Cali, Valle del Cauca, CO
Location address
LATAM Sede Colombia - Cartagena
Cartagena, Region of Murcia, CO
Location address
LATAM Sede Costa Rica - San José
San Jose, California, CR
Location address
LATAM Sede Ecuador - Guayaquil
Guayaquil, Guayas, EC
Location address
LATAM Sede Ecuador - Quito
Quito, Pichincha, EC
Location address
LATAM Sede El Salvador - San Salvador
San Salvador, San Salvador Department, SV
Location address
LATAM Sede Guatemala - Guatemala
Antigua Guatemala, Sacatepéquez Department, GT
Location address
LATAM Sede Honduras - Tegucigalpa
Tegucigalpa, Francisco Morazán Department, HN
Location address
LATAM Sede Houston
Houston, Texas, US
Location address
LATAM Sede Nicaragua - Managua
Managua, Managua Department, NI
Location address
LATAM Sede Panamá - Panamá
Panama City, Florida, PA
Location address
LATAM Sede Paraguay - Asunción
Asuncion, PY
Location address
LATAM Sede Perú - Lima
Lima, Dalarna County, PE
Location address
LATAM Sede Puerto Rico - San Juan
Orange County, California, PR
Location address
LATAM Sede Rep. Dominicana - Sto. Domingo
Santo Domingo, Distrito Nacional, DO
Location address
LATAM Sede Uruguay - Montevideo
Montevideo, Montevideo Department, UY
Location address
LATAM Sede Venezuela - Caracas
Caracas, Capital District, VE