ThePowerMBA

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Seni olid põhiteadmised väheste käes.

Liituge ärikooliga, mis juhib muutusi.

Täielik magistrikraad, kus saate õppida võrdlusnäitajatest, suhelda tuhandete inimestega oma muredega ja tugevdada oma isiklikku kaubamärki ilma aja või raha nimel pingutamata.

ThePowerMBA parimate ettevõtete poolt, kes juba koolitavad oma töötajaid ThePowerMBA :

126085_empresas01.jpg

Mille jaoks?

Kui teil on põhiteadmised, kontaktid ja isiklik kaubamärk, mis teid kinnitab, on teil kõigi eesmärkide saavutamine palju lihtsam.

  • Uuendage oma teadmisi
  • Andke oma karjäärile karjääri keerd või kõrge
  • Alustage edukalt
  • Kasvatage oma ettevõtet / ettevõtet
  • Saa ettevõtluse asjatundjaks

Rohkem kui 12 000 Hispaania, Mehhiko, Peruu, Tšiili ja Colombia õpilast on mõistnud, et see on võimalus, ja on usaldanud ThePowerMBA .126091_alumnos.jpg

metoodika

Teooria

Maailma parimate MBA-de (strateegia, digitaalne turundus, raamatupidamine jne) olulisim teoreetiline sisu

Harjutamine

Alustavate ettevõtete, ettevõtete ja kohalike ettevõtete edulood (ja läbikukkumised), mis tugevdavad kõiki omandatud teadmisi.

Ekspertiisi valdkonnad

"Olen võtnud kursusi Yale'is, Harvardis, HECis, Cornellis ja see MBA saab minu arvates väga kõrge hinde" Carlos Montoro - üliõpilane ThePowerMBA

Strateegia ja ärimudelid

Parimatest tööriistadest ja mudelitest (ärimudelite lõuend, strateegiline skeem ja väärtuskõverad, Porter, Ansoff jne) ning arvukate edulugude analüüsist saate teadmisi, mis võimaldavad teil mõista ja mõista analüüsida ärimudeleid, konkurentsi, konkurentsieeliseid, kasvustrateegiaid jne.

Innovatsioon ja lahja käivitamine

Tõeline käsiraamat kasumlike ja jätkusuutlike ärimudelite loomiseks ebakindlas keskkonnas. Filosoofia, mis muudab äristrateegiat ja mida kõik maailma juhid ja ettevõtted peaksid oma DNA-sse kaasama.

Turundus ja digitaalne turundus

Digitaalset turundust pole, digitaalne turundus on IS. Õppige kavandama ja rakendama strateegiat oma ettevõtte kasvatamiseks digitaalkanalite alusel: eesmärkide seadmine, konversioonieesmärkide seadmine kogu lehtri ulatuses, peamiste tööriistade ja jäädvustuskanalite kasutamine, analüüsimine, suundumused jne. .

Raamatupidamine ja rahandus

Kuni aru saate rahandusest ja raamatupidamisest, ei saa te aru ettevõttest ja ettevõttest. See kursus aitab teil väga arusaadavalt aru saada raamatupidamise keelest ja põhimõtetest, kuidas finantseeritakse ettevõtet, kuidas investeeringut analüüsitakse, millised on peamised näitajad ja suhtarvud kasumlikkuse ja riski hindamiseks, ettevõtte peamised hindamismeetodid jne.

Isiklik areng

Isiklikult ja professionaalselt kasvamiseks vajalikud pehmed oskused.

Juhtivad organisatsioonid

Ettevõtted koosnevad inimestest ning inimeste, nende väljakutsete, ärikultuuri, huvigruppide ja muutuste protsesside korralik juhtimine, st organisatsiooni käitumise juhtimine on üks peamisi võtmeid mis teevad vahet keskpärastel ja suurepärastel ettevõtetel.

Suurim häire hariduse ajaloos

"Siiani ei tundunud võimalik, et sellel tasemel magistrikraadil oleks selline hind"

Siiani olid parimad teadmised väheste käes, kes pääsesid mainekatesse koolidesse.

ThePowerMBA on erinev kool. Me usume, et viime need teadmised rahututele ja õpihimulistele inimestele, tuginedes viidetele kogu maailmas ja paindliku meetodi abil, mis võimaldab teil oma elutempo ega rahandust ohtu seada.

Asukohad

México

Address
Av.Insurgentes Sur 1458 ,
pisos 19 y 20 , Col. Actipan

México, México, Mehhiko

Miraflores

Address
Calle del General Recavarren 111
15074 Miraflores, Lima linnaosa, Peruu

Madrid

Address
Calle Urogallo 9, Ciudalcampo
28707 Madrid, Madridi kogukond, Hispaania

Programmid

See ülikool pakub ka: