Loe ametlikku kirjeldust

UR koosneb uue haridusasutuste mudel, uusi õppimisviise; uus nägemus, et projektide ja suurendab võimalusi kogukond U-ERRE; uus stimuleeriv ja atraktiivne ruumid. Aastal 2013 oli ümberkorralduste kava koostatud Ülikooli RegiomontanaMis hõlmab mitmeid muudatusi areneda ja anda suurem on maailmatasemel haridus.

Peaaegu kaks aastat alates ümberkujundamine ülikooli ning tänu meile kõigile ühenduse U-ERRE, R arenev jätkata tegevust ja koostööd ühiskonna, kriitilise mõtlemise ja võttes õppebaasi loomine õppimiseks. Meil on ette sihtasutused:

Haridus Mudel Protsessid ja teenused Spaces Kultuur

Alustasime 2015. aasta suvel Tetramestre teada ümberkujundamise projekti kääntäisimme Campus Urban Campus Center ja lisades 4500 m2 uusi ruume, sealhulgas highlight:

Classroom Mitmeotstarbeline kohtusse Kohvik ja toitainete Deli Kooseksisteerimine ja puhkealal

Ma lõpetaja Õppetöö ja töösuhteid.

Lõpetanud U-ERRE eesmärk on tagada vastavus tööturu vajadustele ja sekkumine keskkonda arendada kriitilist mõtlemist, nägemise ulatus ja ennetav käitumine; arvutustingimuste konkurentsivõimeline otsuseid.

Programmide õpetamise keel:
Hispaania

See ülikool pakub ka:

Magister

Universidad Regiomontana

Logistika teadmisi, mida tuntakse Supply Chain on suunatud innovatsiooni ning parandada logistika tegevuse kaudu teadus, levitamine ja uute teadmiste ja tehnoloogiate vas ... [+]

Master of Logistics

Logistika teadmisi, mida tuntakse Supply Chain on suunatud innovatsiooni ning parandada logistika tegevuse kaudu teadus, levitamine ja uute teadmiste ja tehnoloogiate vastava ala firma koos kõigi seotud tegevused voolu ja ümberkujundamise kauba, toormest kuni lõpptarbijani.

Kirjeldus ja pädevus profiili

Lõpetajad kapten on juhtival kohal loovaid lahendusi, mis võimaldavad neil täita konkurentsis edukalt tööturul.

Nad võivad osaleda ka nii makro- või konkreetselt punktid tarneahela, mis on igasuguse isikuandmete töötlemise suhtes kaupade ja Infovoogude Selle protsessiga seotud, mis hõlmab palju tegevust Nad arendavad mis tahes ettevõte, nagu omandamise, haldamise, toimimise, ladustamise, pakendamise, laevandus, levitamine jms... [-]

Mehhiko Mexico Online Monterrey
July 2019
Osakoormus
Online ja ülikoolis (vahelduv)
Loe edasi eesti keeles