Universidad Europea de Monterrey

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Sinu Rhythm ON MEIE

Kunagi piduri oma õppimist, siin te otsustate oma muidugi koormust vastavalt investeeringute ja aega on.

ÕPETAJA piiranguteta

Õppige seadet teil on ja kus kohtate.

Peamised vahendid

Ta kasvab koos uusimat tehnoloogiat, mis on alati leida.

Motivatsioon ja COMPANY

Esimeses Moosese alati teil on käes meie juhendajad, õpetajad ja eksperdid, kes on valmis aitama teil kasvada ja parandada oma tulemuslikkust.

Meie asutus:

Teadmised loob VABADUS

Me oleme institutsioon kõrgema keskhariduse, loome uue tee õppimise ja õpetamise et koos ehitada tuleviku ühiskonnas ja maailmas. Võtame tehnoloogia areng ja muutunud meie peamine vahend, et parandada teadmisi ja et kellelgi on olemas võrdsed võimalused õppida ja täita unistusi.

MISSIOON

Esimeses Moosese suudame harida elu ja töö, me hoolime avastamas oskused ja hoiakud meie õpilastel anda neile ja igaüks neist on saanud väga professionaalne globaalse mõtlemise ja täielikult integreeritud isik suur tegelane ja valdav isiksus toimida kodanik, leiutaja, pereliige, ettevõtja või mis iganes saada.

VISION

Tahame kasvatada hariduse üle maailma ning on institutsioon, mis edendab uue kultuuri õpet, mille ainus nõuded inimene õppima, kas nad soovivad õppida ja entusiasmi, millega sa näed oma tulevikku, lootust mõne aasta pärast tänu Genesis, igaühel on võrdsed võimalused õppida ja teha tehnoloogia kõige olulisem koostisosa.

Meie baasi

Esimeses Moosese usume ümberkujundamise ühiskonnas hariduse Kui me muudame mudelit hariduse, et meil on täna, et tulevikus on meil maailma liigub ja kus kõik inimesed on sama võimeid rakendada ja täita ülesandeid väga raske.

Asukohad

Monterrey

Address
Boulevard Díaz Ordaz #140 piso 20
Colonia Santa María
N.L.,

CP. 64650 Monterrey, Nuevo Leon, Mehhiko

Programmid

Praegu ei ole programmi, et kuvada

Palun täpsustada üle, vaadake meie populaarne kategooriate alla või täita märksõna otsingut.


... or simply by choosing your degree: