Adekunle Ajasin University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Umbes Adekunle Ajasin Ülikool

Lugu Adekunle Ajasin Ülikool, Akungba-Akoko (AAUA), Ondo riik, Nigeerias, on õigem ütles kahes etapis. See loodi kui Obafemi Awolowo Ülikooli märtsil 1982 valitsuse vana Ondo riik, mille eesotsas on hilja Chief Adekunle Ajasin.

Vahetult järgneva sõjaväeline valitsus Navy Commodore Bamidele Otiko muutis oma nime Ondo State University 1985. Selle ümberpaigutamist Akungba-Akoko uues Ondo State sai hädavajalik 1999. aastal pärast uue riigi välja vana Ondo kolm aastat varem 1996. aasta oktoobris. Arve katva ümber paigutanud allkirjastas seaduse poolt, siis osariigi kuberner, Chief Adebayo Adefarati, novembris 1999 ja mis ajendas liikumist põllukultuuri töötajate vanast saidi Ado-Ekiti et Akungba-Akoko 1. detsembril 1999.

Meie visioon ja missioon

Et olla eelkõige institutsioon, mis liigub personaliarenduse suunas enesekindlust, praktikavõimalust, esimese klassi ülikooli teadusuuringute, teadmiste, iseloomu ja teenuste inimkonnale.

Meie missioon

Anda teadmisi ja oskusi iseseisvust soodustav keskkond, kus õppe- ja teadustöö võib toimuda.

üliõpilasorganisatsioonid

Üliõpilasorganisatsioonid on loodud ja juhitud üliõpilaste toel büroo dekaan Affairs. Üle 1000 üliõpilaste Adekunle Ajasin Ülikooli osalevad üliõpilasorganisatsioonid, mis hõlmavad valitsusväliseid organisatsioone ja religioosne organisatsioon. Need õpilased mõjutada ülikooli kogukonna ja oma elu.

Varsity Logo

AAUA logo

SISSEJUHATUS

Logo ühtegi ettevõtte institutsiooni väärt oma nime on manifesti sümbol hing institutsioon. See on cameo esindatuse visiooni, aspiratsiooni ja lootust institutsiooni.

Sümboolika LOGO on keskendumine tuleviku ja julgeb loota taluma kogu aeg.

See on pad, mille logo Adekunle Ajasin Ülikooli Akungba-Akoko, Ondo State, Nigeria on käivitatud.

sümboolika

Euroopa Liidu sümbolid logo University oma loo rääkimiseks kolm meedia: pildid, värvid ja teksti.

Jälgige, et keskus on logo asunud avatud raamatut - selge meeldetuletus, et esmane ülesanne asutuse seotud raamat avada teadmiste noortele innukas ja loova vaimu.

Tõusvad idast on noor päike oma särava, kollane kiirtega kiiritamist peale avatud raamat valgusava teadmisi, et institutsioon soovib avada oma soosik.

Sharing Center-laval raamat on sümbolite majandusliku pärandi riik, mis on toodetud käesoleva elav asutus. Sümbolid kakao ja kolanuts meelde institutsiooni, et selle keskne eesmärk on kasutada oma teadmisi, et suurendada majanduslikku potentsiaali riigi. Need esmane sümbolid peal on õrnalt soveldus lained sümboliseerib inimkonna ja märkides, et nii kaua, kui inimkond on olemas, selleks seisab pidevalt, muutumatu. Esindatud must laineline joon on sümbol bituumeni ja nafta - elavalt riigi majandusele ja valdkonnad, millele Ülikooli peavad usaldusväärseks mõju.

Mähkida need esmane sümbolid on ringi kaheks: ülemine pool nime kandev Ülikooli Royal lilla samas kui alumine pool kannab kogukonna nime, et maja institutsioon - selge sõnum tähendas sümbiootiline ühtsus linna ja kleit on ühise kokkuleppe, et koos selle väga väärikas eesmärk saavutatakse ja saavutatud armastuse vaimu (sümboliseerib sinist värvi) ja ühtsust.

Toetamine selles valdkonnas on paar põimunud horsetails sümboliseerib kultuuripärandi riigi. Mõju on, et missiooni parameetri institutsiooni sisaldab ja kinnitas mandaadi, et rikastada, suurendada ja kultuuripärandi tutvustamiseks riigi eelkõige ja rahva sisse general.Last, kuid mitte vähem, on banner laager teksti, mis sätestab sõnum logo eksimatu tingimustel: õppimise ja teenindust. Teatis: teksti on põimitud rikkaliku mulla pruuni värvi tähistavad ootus, et see mandaat on istutatud rikas viljakas pinnas, kus ta kasvab ja areneda.

Olgu see nii, Jumal!

Asukohad

Nigeeria Online

Address
Adekunle Ajasin University, P. M. B. 001, Akungba-Akoko, Ondo State,
Nigeeria Online, Nigeeria