Loe ametlikku kirjeldust

Umbes Adekunle Ajasin Ülikool

Lugu Adekunle Ajasin Ülikool, Akungba-Akoko (AAUA), Ondo riik, Nigeerias, on õigem ütles kahes etapis. See loodi kui Obafemi Awolowo Ülikooli märtsil 1982 valitsuse vana Ondo riik, mille eesotsas on hilja Chief Adekunle Ajasin.

Vahetult järgneva sõjaväeline valitsus Navy Commodore Bamidele Otiko muutis oma nime Ondo State University 1985. Selle ümberpaigutamist Akungba-Akoko uues Ondo State sai hädavajalik 1999. aastal pärast uue riigi välja vana Ondo kolm aastat varem 1996. aasta oktoobris. Arve katva ümber paigutanud allkirjastas seaduse poolt, siis osariigi kuberner, Chief Adebayo Adefarati, novembris 1999 ja mis ajendas liikumist põllukultuuri töötajate vanast saidi Ado-Ekiti et Akungba-Akoko 1. detsembril 1999.

Meie visioon ja missioon

Et olla eelkõige institutsioon, mis liigub personaliarenduse suunas enesekindlust, praktikavõimalust, esimese klassi ülikooli teadusuuringute, teadmiste, iseloomu ja teenuste inimkonnale.

Meie missioon

Anda teadmisi ja oskusi iseseisvust soodustav keskkond, kus õppe- ja teadustöö võib toimuda.

üliõpilasorganisatsioonid

Üliõpilasorganisatsioonid on loodud ja juhitud üliõpilaste toel büroo dekaan Affairs. Üle 1000 üliõpilaste Adekunle Ajasin Ülikooli osalevad üliõpilasorganisatsioonid, mis hõlmavad valitsusväliseid organisatsioone ja religioosne organisatsioon. Need õpilased mõjutada ülikooli kogukonna ja oma elu.

Varsity Logo

AAUA logo

SISSEJUHATUS

Logo ühtegi ettevõtte institutsiooni väärt oma nime on manifesti sümbol hing institutsioon. See on cameo esindatuse visiooni, aspiratsiooni ja lootust institutsiooni.

Sümboolika LOGO on keskendumine tuleviku ja julgeb loota taluma kogu aeg.

See on pad, mille logo Adekunle Ajasin Ülikooli Akungba-Akoko, Ondo State, Nigeria on käivitatud.

sümboolika

Euroopa Liidu sümbolid logo University oma loo rääkimiseks kolm meedia: pildid, värvid ja teksti.

Jälgige, et keskus on logo asunud avatud raamatut - selge meeldetuletus, et esmane ülesanne asutuse seotud raamat avada teadmiste noortele innukas ja loova vaimu.

Tõusvad idast on noor päike oma särava, kollane kiirtega kiiritamist peale avatud raamat valgusava teadmisi, et institutsioon soovib avada oma soosik.

Sharing Center-laval raamat on sümbolite majandusliku pärandi riik, mis on toodetud käesoleva elav asutus. Sümbolid kakao ja kolanuts meelde institutsiooni, et selle keskne eesmärk on kasutada oma teadmisi, et suurendada majanduslikku potentsiaali riigi. Need esmane sümbolid peal on õrnalt soveldus lained sümboliseerib inimkonna ja märkides, et nii kaua, kui inimkond on olemas, selleks seisab pidevalt, muutumatu. Esindatud must laineline joon on sümbol bituumeni ja nafta - elavalt riigi majandusele ja valdkonnad, millele Ülikooli peavad usaldusväärseks mõju.

Mähkida need esmane sümbolid on ringi kaheks: ülemine pool nime kandev Ülikooli Royal lilla samas kui alumine pool kannab kogukonna nime, et maja institutsioon - selge sõnum tähendas sümbiootiline ühtsus linna ja kleit on ühise kokkuleppe, et koos selle väga väärikas eesmärk saavutatakse ja saavutatud armastuse vaimu (sümboliseerib sinist värvi) ja ühtsust.

Toetamine selles valdkonnas on paar põimunud horsetails sümboliseerib kultuuripärandi riigi. Mõju on, et missiooni parameetri institutsiooni sisaldab ja kinnitas mandaadi, et rikastada, suurendada ja kultuuripärandi tutvustamiseks riigi eelkõige ja rahva sisse general.Last, kuid mitte vähem, on banner laager teksti, mis sätestab sõnum logo eksimatu tingimustel: õppimise ja teenindust. Teatis: teksti on põimitud rikkaliku mulla pruuni värvi tähistavad ootus, et see mandaat on istutatud rikas viljakas pinnas, kus ta kasvab ja areneda.

Olgu see nii, Jumal!

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Adekunle Ajasin University

Professional Magistriõpe on avatud lõpetanud, kes teenis vähemalt 3. klassi Autasud esimese astme või HND ülaservas Krediidi asjaomaste valdkondade aspirantuur. ... [+]

DEPARTMENT Maateaduste

M.Sc ja Ph.D dgrees järgmiste erialade:

Applied geofüüsika GEOLOOGIA

Professional Magistriõpe järgmiste erialade:

Master of Exploration geofüüsika (MEG) Master of Hydro Geoloogia (MHG) Master of maavarade uuringud (MME) Master of Petroleum Exploration (MPE) Master of Mining Geoloogia (MMG)

Vastuvõtutingimused:

M.Sc Applied geofüüsika on avatud lõpetajate Füüsika, matemaatika, ehitus, Geoloogia ja Maamõõtmine, kes teenis vähemalt 2. klassi kiitusega (Alam Division) esimese astme vastavates valdkondades. Kandidaadid oma esimese astme geoloogia, ehitus ja mõõdistamine on oodata uuringud matemaatika või füüsika ja eelistatult nii, kuni 200-tasandil. Kandidaadid oma esimese kraadi füüsika, matemaatika, Engineering või Geodeetilised võiks eeldada, et on võtnud mõned erialasid Geoloogia, kui mitte, siis importida, nad võtavad mõned soovitatavad kursused Geoloogia.... [-]

Nigeeria Nigeeria Online
Märts 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Adekunle Ajasin University

Master in Adult Education järgmiste erialade: Industrial Haridus ja koolitus; Kogukonna arengu; Sotsiaalhooldus; Kirjaoskus Arendus- ja Koolituskeskus. ... [+]

HARIDUSTEADUSKOND

OSAKOND ADULT EDUCATION (täistööajale & Sandwich)

Master in Adult Education järgmiste erialade:

Industrial Haridus ja koolitus ühenduse arengu Sotsiaalhooldus Kirjaoskus Arendus- ja Koolituskeskus

Vastuvõtutingimused

Sissepääsuks magistriõpingud, kandidaatidel peab olema esimene aste Adekunle Ajasin Ülikooli Akungba-Akoko või muu ülikooli tunnustatud Senati Adekunle Ajasin Ülikooli Akungba-Akoko, sellistel erialadel koos vähemalt teise klassi Alam Division.

Sissepääsuks Ph.D programmi, peavad kandidaadid olema magistrikraad mis tahes valdkondades erialasid minimaalse kumulatiivne Hinne 60% või rohkem.[-]

Nigeeria Nigeeria Online
Märts 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

Adekunle Ajasin University

MA ja PhD kraadi programmid inglise Studies järgmiste erialade: Master of Arts (MA) inglise (keel); Master of Arts (MA) inglise (kirjandus); Filosoofiadoktor (PhD) Englis ... [+]

KUNSTITEADUSKOND

OSAKOND inglise Studies

MA ja PhD kraadi programmid inglise Studies järgmiste erialade:

Master of Arts (MA) inglise (keel) Master of Arts (MA) inglise (kirjandus) Filosoofiadoktor (PhD) English (keel). Filosoofiadoktor (PhD) English (kirjandus).

Vastuvõtutingimused:

Master of Arts (MA) kraad

Kandidaadid sissepääsuks MA Õppekava inglise (keel või kirjandus) peavad olema autasustatakse diplomi inglise (see tähendab, ei ole madalam kui teine ​​klass (Autasud) Alam Division) saadud kas Adekunle Ajasin Ülikooli või muu ülikooli poolt tunnustatud Ülikooli senati.

[-]
Nigeeria Nigeeria Online
Märts 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Adekunle Ajasin University

M.Sc. Biokeemia spetsialiseerumistega: valgukeemiaga ja Enzymology; Meditsiini- ja kliinilise biokeemia; Toksikoloogia ja Environmental Biokeemia; Toitumine ja toidu Biok ... [+]

Biokeemia

M.Sc. Biokeemia spetsialiseerumistega:

Valk keemia ja Enzymology Meditsiini- ja kliinilise biokeemia Toksikoloogia ja Environmental Biokeemia Toitumine ja toidu Biokeemia Plant Biokeemia biotehnoloogia

Vastuvõtutingimused:

Omab lisaks põhinõuetele immatrikuleerimist Ülikooli (nimelt krediidi läheb inglise keel, matemaatika, füüsika, keemia ja bioloogia, võtta mitte rohkem kui kahel istungil kell WAEC / Neko, SSCE, GCE "O" tasemel või samaväärne ), taotlejate see programm peaks olema omanike esimene kraad biokeemia või muu seotud kursusi vähemalt teise klassi kiitusega (Alam Division) saadud kas Adekunle Ajasin Ülikooli või muu ülikooli või õppeasutuses tunnustatud Senati Ülikoolis. Taotlejad selle programmi võib vaja istuda ja läbida olulise test tuleb väljamõistetud tõeliselt sobib lubamist.... [-]

Nigeeria Nigeeria Online
Märts 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Adekunle Ajasin University

M.Sc ja Ph.D Mikrobioloogia järgmiste erialade: Industrial Mikrobioloogia võimalus; Environmental Microbiology võimalus; Medical Microbiology võimalus; Ph.D (kõigis Mikro ... [+]

Mikrobioloogia

M.Sc ja Ph.D Mikrobioloogia järgmiste erialade:

Industrial Mikrobioloogia võimalus Environmental Microbiology võimalus Medical Microbiology võimalus Ph.D (kõigis Mikrobioloogia)

Vastuvõtutingimused:

Sest M.Sc. Degree hea autasustatakse diplomi Mikrobioloogia või sellega seotud valdkondades, kuid mitte alla Second Class Alam osakonna. Seotud valdkondades nagu põllumajandus, bioloogia, biokeemia, botaanika, keemia, Food Science, rahvatervise, Pharmacy ja meditsiin. Vajaduse korral bakalaureuse defitsiit võib-olla moodustasid pakkumisi järeleaitamiskursused ilma krediiti.

[-]
Nigeeria Nigeeria Online
Märts 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Documentary on Adekunle Ajasin University, Akungba-Akoko, Ondo State, Nigeria.

Documentary on Adekunle Ajasin University, Akungba-Akoko, Ondo State, Nigeria.