Benson Idahosa University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ajalugu ja filosoofia

biu

1960

Pärast asutamist kirik Jumala missiooni 1960, peapiiskop Benson Idahosa saanud täpsed juhised Jumalalt Julgeb hariduse valdkonnas, alates lasteaiast ülikooli tasandil.

1981

Autor 1981 Vision of Christian Faith Ülikool (CFU), mis hiljem nimetati ümber Benson Idahosa Ülikool, oli küpsenud meeles peapiiskop. Aga tegelikustamise nägemus tuli peatada, et anda ruumi loomist väga lugupeetud ususõna GROUP OF SCHOOLS (eel-, põhi- ja keskkool) 1980

1992

Aastal 1992, peapiiskop Benson Idahosa kohaldada austatud haridusminister tegevusloa ja tegutseda eraülikoolis. Pärast seda arengut, et ekspertrühm Akadeemikute ja Professionals loodi valmistada toteutettavuusraportin, akadeemilise Brief ja arendada üldplaneeringus kavandatud Ülikool. Tegutsevad instituudi pideva õppimise (ICL), kavandatud Ülikooli korraldatud akadeemilise ja professionaalse programmide noortele õpilastele.

1998

Christian Faith Ülikool sai Benson Idahosa University ja veebruar Idahosa sai ülikooli teine ​​president

2002

  1. aasta veebruaris kümme aastat pärast taotluse alustada eraülikoolis, föderaalvalitsuse kaudu tegutsedes riigi ülikoolid komisjon (NUK), lahkelt antud Benson Idahosa Ülikooli litsentsi tegutseda. Ülikool alustas tööd täielikult litsentseeritud institutsiooni 2002. aasta märtsis esialgse immatrikuleerimise 400 registreeritud kaheks teaduskondade (Ülikooli Kunstide, sotsiaalteaduskond, haridus ja teaduskonna Basic and Applied Sciences).

2004

Benson Idahosa ülikooli esimene postitus akrediteerimine aastane kokkutulek

Meie visioon

Benson Idahosa Ülikool soovib olla eeskujuks Akadeemikud, spetsialistid ja ettevõtjad, kes hakkavad kehtima jüngrid Kristuse poolt excelling nende erialade. Tuleb eristada suure jõudlusega interdistsiplinaarseid uuringuid, mis käsitlevad riiklike ja rahvusvaheliste probleemide kõrvaldamiseks vale käitumismustreid tudengite ja muutub ait teadmisi kasutada inimkonna hüvanguks kristlike eetiliste põhimõtete eesmärk on muuta rahva ja mandri muutes üks õpilane elu korraga.

Meie missioon

Benson Idahosa Ülikool on privaatne Christian University pakkudes state-of-the-art bakalaureuse, magistri ja erialast haridust. Me oleme pühendunud missiooni tõsta juhtide rahvas, kes on täielikud vaimu, keha ja vaimu, aidates seeläbi tootmise kõrge tase juhtimine ja kvaliteedi tööjõudu rahva ja maailma. Viime neid funktsioone mõistlikult kasutades praegune info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, võrgu sarnaste institutsioonide maailmas, pannes inimesed esimesena operatsioonide ja rõhutades Christian eetilisi väärtusi. Kasusaajad ülikooli teenus on üliõpilaste, tööandjate tööjõu praeguste ja tulevaste põlvkondade, Nigeeria ja globaalne kogukond.

Meie peamine eesmärk

Muuda Nigeeria

Meie põhiväärtused (TOP-TIAA)

  • Meeskonnatöö
  • Omand mentaliteet
  • inimesed Matter
  • Läbipaistvus ja terviklikkus
  • Innovatsioon
  • Vastutus
  • Akadeemilise tipptasemega vagadus

Miks õppida biu

biu õpilast

Õpilased nautida kriisiga tasuta ülikooli keskkond, kus nad saavad rahulikult saavutada oma akadeemilise ajaviidet. Puuduvad kultused või streike ülikoolilinnakus.

Meie õpilase juhtimisprogramm st elanik nõustajatele, üliõpilane vaimulikud ja pakkumisi õpilast juhirolli, mis aitavad neil arendada oma juhtimise ja kommunikatsiooni oskusi, et õnnestub kaua pärast nad minema.

Meil on väga soodustab hostel majutus, spordirajatiste ja suur auditooriume, et mugavalt mahutada kõiki õpilasi.

Iga õpilane on kokku puutunud koolitusi mõned kõige tuntud juhtimise instituudid ja asjatundlikud mehed ja naised suuri saavutusi. Selle nad on inspireeritud ja nende perspektiivi laiendama ka vaimne kasv Kristuse juhtimisel, rikkuse loomine, poliitika, meelelahutus ja palju muud.

Iga õpilane on antud võrdne võimalus saada väärtuslikke praktilisi kogemusi eriprogrammide kaudu, ülesanded, ettevõtluse manuseid ja praktikavõimalusi tipptasemel ettevõtted nende huvi saada nende varustatud elu pärast kooli.

Õpilased on võimalus teenida stipendiumid hoolika taotluse oma õppejõudude, juhtkonna vastutus ja kooliväliste tegevuste.

Kõik õpilased, sõltumata õpingute, saada koolitust ettevõtluses, haldamise, juhtimise, isikliku branding, ettepaneku arengu CV kirjutamise ja kommunikatsiooni, läbirääkimiste ja projektijuhtimise.

Asukohad

Benini linn

Address
Private Mail Bag 1100,
University Way.
Off Upper Adesuwa Road
Government Reservation Area (GRA).

Benini linn, Edo, Nigeeria