Business School Netherlands, Nigeria

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ülevaade

Business School Holland Nigeeria (BSNN) asutati oktoobris 2003 kui hariduse pakkuja Nigeerias. See spetsialiseerunud ärikool on harjutanud teadusliku õppemeetodi, mida nimetatakse Action Learningiks.

Tegevuste õppimise eesmärk on aidata kaasa kõrgharidusele juhtimisõppes; ning hõlbustada Aafrika juhtide oskuste, teadmiste, teadustöö suutlikkuse ja võimet võtta meetmeid nende organisatsioonide probleeme, väljavaateid ja väljakutseid silmas pidades.

Ettevõtluskooli Hollandi Nigeeria pakutavad programmid omavad Action Learning metoodika olemuslikku iseloomu ja see on osutunud üheks kriitilisemaks teguriks, mille tagajärjel on ärikool praegune positsioon juhtiv MBA-uuringute pakkuja Euroopas ja kõrgelt hinnatud tõhusa juhtimisarenduse asjakohane lähenemine.

Organisatsioon

Praeguseks on BSNNil Ota ja Abuja kakskümmend kolm MBA-tudengirühma ja üle 2-st või 3-päevasest tegevusest õppimise juhtimise arendusprogrammid (tuntud ka kui magistriklassid) üle 400 osaleja ja üle 6-kuulise juhtimise üle 14 õpilase Pädevuse arendamise programm.

Visioon ja missioon

BSNi Nigeeria nägemus on ülemaailmne põnevalt erineva õpikogemuse pakkumine, mis võimaldab juhtidel õppida kiiremini kui ülemineku kiirus, samal ajal kui missioon on aidata kaasa kõrgharidusele juhtimisõpetuses; ning hõlbustada Aafrika juhtide oskuste, teadmiste, teadustöö suutlikkuse ja võimet võtta meetmeid nende organisatsioonide probleeme, väljavaateid ja väljakutseid silmas pidades.

Meeskonna liikmed

Madalmaade ärikooliga töötajad on rohkem kui entusiastlikud, et rakendada Action Learning metoodikat oma igapäevases keskkonnas. Päev päeval soovivad töötajad end ise areneda, et tagada meie kui organisatsiooni parima MBA pakkujate seas kõrgeim positsioon.

Asukohad

Lagos

Address
8 Adekunle Fajuyi Way, Ikeja GRA
Lagos, Lagos, Nigeeria

Programmid

See ülikool pakub ka: