Igbinedion University, Okada

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

UNIVERSITY alustas oma akadeemilist programmid 1999/2000 istungil viie Colleges nimelt Kunst ja sotsiaalteadused, ärindus ja juhtimise erialal Health Sciences, Law and Natural and Applied Sciences. Sihtasutus õpilased saabusid Okada kohta reede 15 oktoober, 1999. Alates sellest ajast on UNIVERSITY on katkematult rahuldas oma soovi naasta kolmanda taseme hariduse rahvusvaheliselt tunnustatud kalender septembri juunini. College of Engineering alustas oma programmi 2002/2003 istungil. College of Health Sciences jätkuvalt ala populaarne nõudlus. College of Pharmacy ja B.Sc Nursing alustati 2004/2005 istungil. Igbinedion ülikooliõppe haigla haldab juhatus avati esimene 12.jaanuaril 2003 jälgib asjade haiglasse. Osana oma eesmärke treenida ja toota töö pakkujad, Igbinedion Ülikool on pakendatud ettevõtlikkust ja oskusi omandamise moodulid üliõpilaste piisavalt, et olla "kõlblik töömaailma". Lisaks üldkasuliku programmi võeti kasutusele 2009/2010 istungil. Vastavalt programmeeritud kõik teise aasta õpilased üle Colleges nõutakse, et praktiline arengu programmi valitud valdkonnas ning kogukonna ja ümmargune ülikooli / linna.

Üliõpilastest on pidevalt kasvanud alates 111 1999/2000 sessioon 5036 2012/2013, samas kui töötajad tugevus on tõusnud 55 1999/2000 565 valmistatud 290 Pedagoogid (50 kes on professorid) 153 Vanemallohvitseride -Teaching personal ja 213 Junior ja Intermediate töötajad samal perioodil.

Academic programmid Meditsiin, seadus, Kunst ja sotsiaalteadused, Business and Management Studies, Looduslik ja Applied Sciences ja tehnika mis on küpsed, uuesti akrediteeritud, aeg-ajalt Nigeeria ülikoolid komisjon ja asjaomased kutseorganisatsioonid. Oba Erediauwa College of Law Selgus, oma esimese saagi lõpetajate 2004. aastal. Üheteistkümnes partii lõpetas täna on juba Law School.

Sel kokkutulek, ülikooli on lõpetanud oma kaheksanda rea ​​arste, ning on jätkuvalt säilitada vahet on esimene eraülikool Aafrikas, Lõuna-Sahara toota arstid. UNIVERSITY Samuti lõpetas ta kaheksanda saagi andekaid ja hästi hoolitsetud Engineers Gen. Abdulsalami Abubakar College of Engineering.

Nägemine

Et olla juhtiv keskus akadeemilist ennetava ja tundlik ettevõtluse, teadus- kooskõlas dünaamika riigi ja maailma arengu ja teadmiste vastuseks contextualized riigi ja maailma vajadustele.

2

Eesmärgid

Eesmärgid University on:

 • Koolitada kvalifitseeritud personal elab vaim teenuste ja arengut.
 • Et pakkuda laia võimalused kõrghariduse kõik isikud, kes saavad sellest kasu, tegemata vahet rassi, usu, soo või poliitiliste vaadete / veenmist.
 • Et treenida teadlased, insenerid, arstid, õpetajad, ökonomistid, juristid, sealhulgas spetsialist humanitaarvaldkonna ja uurimistööd teaduse ja tehnoloogia.
 • Viia läbi uuringuid seotud probleeme arengut riigi majanduse ülesehitus ja tehnoloogia ja kultuuri, samuti süvendada teadmisi.
 • Koolitada õpetajaid ja akadeemilised töötajad ülikooli ja teiste kõrgemate õppeasutuste.
 • Edendada teaduslikke teadmisi ja levitada selle tulemusi sotsiaal-majanduslikku kasu.
 • Täita muid tegevusi asjakohane ülikooli laitmatus.

Missioon

 • Et olla parimate seas ja edukamaid ülikoole riigis.
 • Anda üldine teenindus ja hea raha eest ülikoolis haridussektoris.
 • Paista prognoosimine, vastates kiiresti ja konkureerivalt õpilase vajadustele ja töötajate arengut.
 • Et säilitada kasvu, mis vastab ülemaailmse laiendamine ja väljakutseid õppe- ja teadustöö.
 • Selleks, et toota ka meie kvaliteedi programmidest, ülikooli lõpetanud, kelle tunnistused avada kõik uksed ülespoole majanduslikku ja sotsiaalset mobiilsust.
 • Et laiendada oma teadustegevust maailmas luues seoseid ja koostöövõrgustikud seas juhtivate ülikoolide ja teadusasutuste kogu maailmas.
 • Regulaarselt püüda säilitada teadmiste omandamist ja tipptaset.
 • Tegutseda kompetentsi juhitud süsteemi, mis võimaldab töötajatel omandada uusi oskusi, teadmisi baasi ja konkurentsivõime säilitamiseks oma erialal.
 • Regulaarselt uuringu keskkonda, et selgitada välja valdkonnad vaja selleks, et aidata kaasa ühenduse ja registreerimise olulisel kohal, riiklikult ja kogu maailmas.

Asukohad

Benini linn

Igbinedion University

Address
Mission Road, Okada
Benini linn, Edo, Nigeeria
Telefon
+234 803 395 8334