Joseph Ayo Babalola University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

JABU, Esimene ettevõtlik ülikool Nigeeria Loodi jumalike juhiste järgimise järgi Kristuse Apostlik Kirik üle maailma 2004. aastal oma praeguse presidendi, pastori (dr.) EH L Olusheye visiooni juhtimisel.

Praegu Kristuse Apostlik Kiriku ülemaailmne president, Pastor AO Akinosun meie usaldusisikute kogu esimees annab meile üldise suuna, suurendades vaimseid ja rahalisi kohustusi UNIVERSITY.

Meie esimene kantsler Talle Royal Majesty Oba (dr) Oladele Olashore (CON), kuni tema surma juunis 2012, töötas üllatavalt mitmel viisil ülikooli kursuse positiivseks edenemiseks. Praegune kantsler on dünaamiline Pastor (dr.) Wemimo Odunaiya, vaimulik ja tööstus, kellel on meeleheitlik kirg suurepäraseks. Peamised ametnikud on prof AMA Imevbore (pro-kantsler) ja Pastor CS Fasuyi (nõukogu esimees), samuti kohtusekretär Barrister Wale Aderibigbe ja teised juhatuse liikmed. Nad hoiavad uskumatult asutajate iseseisvat visiooni.

Missioon

Joseph Ayo Babalola Ülikool on Nigeerias eraõiguslik ülikool, kes pakub õpetamist, uurimistööd ja teenust, mis julgustaks õppimist ja stimuleeriks akadeemilist vahetust nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel foorumil.

Joseph Ayo Babalola ülikool, Ikeji Arakeji, Osuni osariik on usupõhine kõrgharidusasutus, mis kuulub Kristuse Apostliku Kirikule (kogu maailmas). Föderaalne täitevnõukogu kiitis selle heaks 8. veebruaril 2006; Sai selle litsentsi 6. märtsil 2006 ja avati õpilastele 2006./2007. Aasta istungil 25. oktoobril 2006.

Asukohad

Ilesa

Address
Joseph Ayo Babalola University
Ikeji-Arakeji
P.M.B. 5006

Ilesa, Osun, Nigeeria