Pan-Atlantic University - Lagos Business School (LBS)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

LBS on kogukond inimesi pühendunud luua ja edastades juhtimise ja äritegevuse teadmiste põhineb Christian arusaam inimese ja majandustegevuse ja asjakohane Nigeeria ja Aafrika laiemalt. Püüame olla maailmatasemel Business School, millel on oluline mõju praktika juhtimise. Selleks, et saavutada seda missiooni School eesmärgiks on:

Pakkuda suur potentsiaal spetsialistide üldise juhtimise koolitus, mis rõhutab eetika ja teenust kogukonna läbi praktika juhtimise. On positiivne mõju professionaalne ja eetiliste standardite ärijuhtimise Nigeeria Tee intellektuaalse panuse, mis: a) toetada praktika juhtimise; b) aidata kaasa edendamine juhtimise erialadel; ja c) luua kvaliteetseid õppematerjale.

Meie campus Lagos Business School asub piki Lekki-EPE kiirtee, Lagos, keskkonnas, mis ühendab rahulikkus ja esteetika pakkuda soodsa koha õppimiseks ja kutsetegevuses. Varustatud state-of-the-art rajatiste, katkematu toiteallikas, rohkelt parkimiskoht, kaasaegne toitlustusasutuste ja professionaalse julgeoleku õpikeskkond on loodud, mis silma vahel samalaadsete institutsioonide Aafrikas ja on oluline, et kooli eesmärk pakkuda juhtimine hariduse maailmatasemel standard.

Asukohad

Lagos

Lagos Business School

Address
Lagos Business School (LBS)
Km 22 Lekki - Epe Expressway Ajah

Lagos, Lagos, Nigeeria
Telefon
+234 805 809 7448

Programmid

See ülikool pakub ka: