Loe ametlikku kirjeldust

Missioon Ülikooli on: "moodustada pädev ja pühendunud spetsialistid ning innustada neid teenida isiklikku initsiatiivi ja sotsiaalse vastutustunde kogukond, kus nad töötavad, aidates ehitada paremat ühiskonda Nigeeria ja Aafrika laiemalt". See unistus isoleerib eesmärk Ülikool.

Pan-Atlandi Ülikool aitab kaasa riikliku arengukava pakkudes akadeemilisi programme, mis on seotud vajadusi riigis. Ülikool on avatud kõigile inimestele, sõltumata nende rahvusest, rassist, soost, usust või etnilisest grupist. Kooliväline tegevus Ülikooli on osa laiemast kõik ringi teket, mis on ette nähtud ülikooli.

eesmärk Hariduse meie ülikool on ümarad teket inimese. See on põhjus, miks on oluline osa iga programmi on kaasamise hea hulk kursusi humanitaarteaduste. Samuti taotleme, tahtlike disaini programmid, sisendada ja peigmees ettevõtlikkust meie õpilased ja osalejad. Ülikooli eesmärk on julgustada inimesi, kes on ametialaselt pädev, hakkaja, kirglik ühise hea ja teha tasuta ja moraalselt püsti otsused ja kes tegutsevad seega positiivse muutuste põhjusi teenust ühiskonnas.

Nimi Ülikooli tähendab universaalne mentaliteet: avatust teiste inimeste, ideede, teadmiste valdkondi, kultuuri lähedalt ja kaugelt, ilma diskrimineerimiseta.

Ülikool on ka koht, mis toetab ja stimuleerib õppe- ja püsiva otsida tõde. See hõlmab tööjõu luure, intellektuaalne ausus ja soov õppida, koos sooviga pidevalt ületada oma piire. Lisaks ülikooliõpinguid nõuavad kasvatamise enda isiksuse ja arengu harjumusi, mis on vajalikud töö ja ühiskondliku elu.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Pan-Atlantic University

MSc programm on mõeldud nii kombinatsioon akadeemilise ja erialase koolituse ning on otsene vastus tööstuse vajadustest. ... [+]

MSc programm on mõeldud nii kombinatsioon akadeemilise ja erialase koolituse ning on otsene vastus tööstuse vajadustest. Programm koosneb 3 ojad: kirjutamine Meedia muutuvas maailmas, meedia Ettevõtlus ja Marketing Communications.

MSc programm on sõidetud kahel kujul: Full Time (12 kuud) ja osalise tööajaga (24 kuud)

Vastuvõtutingimused

Esiteks kraad asjakohasel erialal (vähemalt teises klassis madalamad osad). Kandidaadid HND või selle ekvivalent peab olema magistrikraadiga tunnustatud ülikooli kohaldamiseks.

Osakoormus MSc

Lisanõuded

3 aastat pärast lõpetamist töökogemus eelistatult meedia ja kommunikatsiooni positsiooni

Kestus: 24 kuud (4 semestrit ja 3 kuud internatuuri =... [-]

Nigeeria Lagos
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles