BI Norwegian Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

BI Norwegian BusSchool

BI Norwegian Business School on eraõiguslik mitteäriline sihtasutus (asutatud 1943. aastal), pakkudes nii era- kui avaliku sektori teadmisi ja pädevust.

BI Norwegian Business School on iseseisev sihtasutus, mille eesmärgiks on hariduse ja teadustegevuse korraldamine kõrgel rahvusvahelisel tasandil juhtimise, halduse, majanduse ja turunduse valdkonnas.

BI on rahvusvahelisel areenil tugev mängija: oma operatsioonide kaudu Hiinas, Leedus ja Austraalias läbis oma üle 1000 ülikooli vahetuslepingu üle kogu maailma ning oma rahvusvaheliste programmide kaudu õpetati täielikult inglise keeles Norras.

BI on inspireeritud Skandinaavia juhtimise traditsioonist. Skandinaavia on ehk kõige lähemal postindustriaalse teadmistepõhise majanduse jaoks. Skandinaavia ettevõtted on ka osalusjuhtimistehnikate ja võrguvormide uuendajad. BI lisab nendele omadustele keskendumise eetikale ja ettevõtete sotsiaalsele vastutusele.

BI on nüüd oma arengus järgmiseks sammuks astunud. Kool on kolinud uude ülikoolilinnakusse Oslos. See ülikoolilinnak asub kesksel kohal Oslo tekkivas ja pulseerivas ärivaldkonnas. Siin õpetatakse kõiki kooli rahvusvahelisi programme.

Akrediteerimine ja järjestamine

  • BI l on soovitud Triple Crown akrediteerimise staatus, mis tähendab, et see on akrediteeritud AACSB, EQUIS ja AMBA poolt. 2013. aastal võib umbes 1500 ärikooli 15 500-st kogu maailmast olla uhked Triple Crown staatuse üle.

Asukohad

Oslo

Handelshøyskolen BI

Address
BI Norwegian Business School
Nydalsveien 37

0442 Oslo, Oslo, Norra
Telefon
+47 464 10 000

Akrediteeringud