Loe ametlikku kirjeldust

MIS ON ACN?

Meie kolledži pakub üliõpilastele 30 ainepunkti (üks aasta - võrdne 60 "studiepoeng" Norra süsteemis) on Ameerika ülikooli süsteemi osana USA bakalaureuse kraadi. ACN on koostööpartnerid on:

University of North Dakota (UND) Grand Forks, Põhja-Dakota West Chester Ülikool (WCU) in West Chester, Pennsylvania Adelphi University (AU) Garden City, New York. Southern New Hampshire University (SNHU), Manchester, New Hampshire.

ACN õpilased, kes edukalt ACN programm on garanteeritud sissepääs. Lisaks koos krediiti saadud ACN, õpilased saavad valida taotleda ülikooli omal valikul USAs.

Kui õpilased edukalt kursused ACN, nad võivad olla abikõlblikud üleminekuks UND, WCU, AU või SNHU kui Junior (kolmas aasta) üliõpilane. Kuigi ACN nad saavad hea arusaamine Ameerika ülikooli süsteem, luua võrgustik üliõpilaste ja õppejõudude kontaktid (nii Norra ja USA) ja saab siis teha sujuva ülemineku kõrgharidussüsteemis. ACN aitab õpilastel praktilist ja bürokraatlik andmed, et nad saaksid keskenduda rohkem oma õpinguid ja nende üleminekut sujuvaks. Tihedat koostööd nende ülikoolide võimaldab ACN võõrustada American professorid igal semestril.

Valdav enamus Norra õpilased naasta Norra jätkama oma karjääri oma erialal. Past õpilased aru, et nad on tugevamad kandidaadid tööintervjuul, sest nende rahvusvahelise õppimiskogemuse.

Varem ACN õpilased on saanud kraadi paljudes valdkondades, kuid eriti populaarsed on: Communications - Meedia, Rahvusringhääling, ajakirjanduse, PR., Peace Studies, Aerospace ja kõik ärivaldkonda. ACN õpilased on praegu Norras töötamise jooksul valdkondades TV, raadio, koolide ja ettevõtete - nii suured kui väikesed.

ACN on oluline võimalus rahvusvahelise üliõpilaste samuti. American üliõpilased tulevad kõik osad USA, kuid peamiselt Kesk-Lääne. ACN on eriline apellatsiooni Norra-Ameerika kogukonna ja õpilased on sageli pälvinud, sest nende Norra pärandit. Meil on olnud ka õpilasi, Iraan, Iraak, Bulgaaria, Saksamaa, Rootsi, Kamerun, Ghana, Hiina, Kanada, Vietnam, Filipiinid ja Bosnia. Nad jätavad Norra eriline kiindumus riigi, rahva ja kolledžis.

AJALUGU ACN

American College of Norway tähistas üle 25 akadeemilist aastat. See asutati 1990. aastal Dr. Steinar OPSTAD, endine asepresident NHO Keskliidu Norra Enterprise.

Aastal 1992, ACN algas 12 Norra 12 American õpilased üheskoos õppida omanäolist talu häärber saarel Jeløy Moss, Østfold, Norra. Läbi aastate on programm laienenud 70 tudengit, Norra, Ameerika Ühendriigid, ja riikides üle kogu maailma. ACN on nüüd asub kaunis konventsiooni Building (Konvensjonsgaarden), kesklinna Moss, lähedal rahvaraamatukogu, kohvikud, kaubanduskeskused ja ööelu.

Miks ACN?

On mitmeid põhjuseid, et õpilased hakkavad oma haridust American College of Norway. Õppimine ACN võimaldab õpilastel saada 30 ainepunkti (üks aasta) poole oma bakalaureusekraadi, mis võimaldab teil alustada kolmandat aastat (junior) meie koostööpartnerid ülikooli USAs. Teiseks, ACN pakub järkjärguline sissetoomine Ameerika ülikooli süsteem. Klassi struktuur ja sotsiaalsed võrgustikud Ameerika ülikoolides on hoopis teistsugune kui need, Norra kõrgkoolides ja ülikoolides. Õpilased on leebemaks uusi viise asju, ja on paremini ette valmistatud õpinguid Ameerika ülikoolis.

ACN annab õpilastele võimaluse parandada oma inglise lugemine, kirjutamine, mõistmine ja rääkimine oskusi. Kuigi õpilased peavad valdama tuleb tunnistada, et ACN, kõige teatada, et aasta pärast siin oma inglise keele oskust on tunduvalt paranenud. See valmistab ette õpilasi suuremat edu oma õpingute jooksul.

Personal on varustatud, et aidata õpilastel erinevate mitteakadeemilise aspekte valmistub õppida USAs näiteks, kohaldatakse koolid, eluaseme leidmisel ja viisa taotlemise. See abi on hindamatu, ja meie abiga oma reisi USAsse võib olla palju vähem stressi.

Viimane, ACN on lõbus! Õpilased moodustavad tihedalt rühm sõpru nad muidu ei oleks met.Throughout aastal on lugematuid tegevusi õpilastele, nii seest kui ka kooliväliselt. Õpilased võrgustik sõprade ja klassikaaslastega, mis aitab hilisemas elus, kui tööd otsima. Paljud õpilased isegi valida osaleda sama Ameerika ülikoolides nii et kui nad jõuavad Ameerikas neil on juba sotsiaalne võrgustik. See muudab läbimurdelise liikuda Norra Ameerikasse palju lihtsam.

Norra Õpilased

80-90% meie õpilased on Norra ja enamik õpilasi pöörduda otse ACN keskkooli. Võtame 70 õpilased igal aastal, ja enamus neist registreeruda sügissemestril. Samuti on võimalik taotleda kevadsemestril mis algab jaanuaris.

Application nõuetele:

Täielik taotlusvorm (ACN Application) Kõik taotlejad peavad olema omandanud generell studiekompetanse alguseks semestri millest nad taotlevad Kõik taotlejad peavad esitama isiklik essee sellele küsimusele: "Miks ma huvitatud sellest haridus võimalus?" Soovitatav hinne punkt keskmiselt on 4,0 (Norra Scale) - Palun pöörduge selguse Eelistatakse langeda taotlejad, esitama täidetud taotluse 1. maiks. Taotluste esitamise tähtaeg kevadsemestril on 25. november.

Palun võtke meiega ühendust kui teil on mingeid küsimusi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Dorm Video