University Of Stavanger

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Stavangi University Of Stavanger (UIS) asub riigi kõige atraktiivsemas piirkonnas, kus on umbes 300 000 elanikku.

Piirkondlikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil pideval koostööl ja dialoogil on meil avatud ja loominguline keskkond hariduse, teaduse, innovatsiooni, levitamise ja muuseumide tegevuse jaoks.

UiSil on uuenduslik ja rahvusvaheline profiil ning see on teadmiste arendamise ja ühiskondlike muutuste protsessi liikumapanev jõud.

Stavanger on nafta- ja energiakapital Norras, kus on dünaamiline tööturupind ja põnevad kultuuri- ja vaba aja tegevused. Ülikooli ja ühiskonna ja ettevõtte vaheline koostoime on rikkalik ja mitmekesine.

Akadeemiline elu University Of Stavanger on jagatud kuueks teaduskonnaks, mis koosneb kokku 13 osakonnast / koolist ja kahest riiklikust uurimiskeskusest ning arheoloogia muuseumist. Ülikoolil on ka elukestva õppe üksus UiS Pluss.

Paljud välisfinantseeritavad teadustegevused viiakse läbi koostöös meie uurimisinstituudiga - NORCE Norwegian Research Center AS.

University Of Stavanger , NORCE ja teiste osalejate konsortsiumidena on korraldatud mitmeid teisi uurimiskeskusi.

Validé on meie teadustööde ideede kommertsialiseerimise vahend. Stavangeri innovatsioonipark (Ipark) asub ka ülikoolilinnakus, kus toimub inkubaatoritegevus ja aidatakse uute ettevõtete käivitamisel.

Õpilaste heaolu ja õigusi hoolitsevad kaks organisatsiooni: SiS ja StOr (üliõpilasliit).

Asukohad

Stavanger

Address
41 Kjell Arholmsgate
4036 Stavanger, Rogaland, Norra

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega