Loe ametlikku kirjeldust

Stavangi University Of Stavanger (UIS) asub riigi kõige atraktiivsemas piirkonnas, kus on umbes 300 000 elanikku.

Piirkondlikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil pideval koostööl ja dialoogil on meil avatud ja loominguline keskkond hariduse, teaduse, innovatsiooni, levitamise ja muuseumide tegevuse jaoks.

UiSil on uuenduslik ja rahvusvaheline profiil ning see on teadmiste arendamise ja ühiskondlike muutuste protsessi liikumapanev jõud.

Stavanger on nafta- ja energiakapital Norras, kus on dünaamiline tööturupind ja põnevad kultuuri- ja vaba aja tegevused. Ülikooli ja ühiskonna ja ettevõtte vaheline koostoime on rikkalik ja mitmekesine.

Akadeemiline elu University Of Stavanger on jagatud kuueks teaduskonnaks, mis koosneb kokku 13 osakonnast / koolist ja kahest riiklikust uurimiskeskusest ning arheoloogia muuseumist. Ülikoolil on ka elukestva õppe üksus UiS Pluss.

Paljud välisfinantseeritavad teadustegevused viiakse läbi koostöös meie uurimisinstituudiga - NORCE Norwegian Research Center AS.

University Of Stavanger , NORCE ja teiste osalejate konsortsiumidena on korraldatud mitmeid teisi uurimiskeskusi.

Validé on meie teadustööde ideede kommertsialiseerimise vahend. Stavangeri innovatsioonipark (Ipark) asub ka ülikoolilinnakus, kus toimub inkubaatoritegevus ja aidatakse uute ettevõtete käivitamisel.

Õpilaste heaolu ja õigusi hoolitsevad kaks organisatsiooni: SiS ja StOr (üliõpilasliit).

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

University Of Stavanger

See magistriõppekava tõstatab põhiküsimused selle kohta, milline võiks olla säästev energia ja milline võiks olla madala süsinikusisaldusega üleminek erinevatest vaatenur ... [+]

See magistriõppekava tõstatab põhiküsimused selle kohta, milline võiks olla säästev energia ja milline võiks olla madala süsinikusisaldusega üleminek erinevatest vaatenurkadest.

Programm on väga oluline nii avaliku sektori kui ka erasektori jaoks. Säästva arengu, energeetika ja keskkonnaalaste väljakutsete teadmised peaksid tulevikus järsult suurenema. Selline sotsiaalne muutus nõuab ka uusi mõtteviise. Seega on põhjalikke teadmisi nendes valdkondades suur nõudlus. Selle meistri multidistsiplinaarne lähenemine suurendab kahtlemata sotsiaalteaduste lõpetajate asjakohasust nii avaliku kui ka erasektori jaoks.

Selle programmi kaudu saavad üliõpilased täiendavaid teadmisi riiklikust ja rahvusvahelisest energiapoliitikast ja poliitikast ning analüüsivad muu hulgas seoseid energia, riski, ühiskondliku ohutuse ja säästva arengu vahel.... [-]

Norra Stavanger
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Of Stavanger

See magistrikraad programmi Marine ja Offshore Technology on kavandatud vastama kasvav nõudlus kvalifitseeritud spetsialistide mere-ja offshore-tööstuses. ... [+]

Ookeanid katavad üle 70% maapinnast. Kuid need on veel palju uurimata. Umbes 97% maa-alusest veest asub ookeanides ja kõik mered, mis moodustavad tohutu vee massi. Merekeskkonna keerukus muutub ülioluliseks, kui omandada ja avastada kõik ookeanid, mida saab selle protsessi käigus tekkida võivate erinevate probleemide lahendamiseks.

See magistrikraad programmi Marine ja Offshore Technology on kavandatud vastama kasvav nõudlus kvalifitseeritud spetsialistide mere-ja offshore-tööstuses.

See MSc programm on tugev rahvusvaheline profiil õpilaste üle kogu maailma.

Mere- ja offshore-tehnoloogia lõpetajad on varustatud parimate teoreetiliste ja praktiliste vahenditega, kuna meil on selle valdkonna üks maailma tugevamaid akadeemilisi töötajaid.... [-]

Norra Stavanger
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Of Stavanger

Selles programmis õpivad õpilased, kuidas lahendada selliseid küsimusi nagu: Kuidas sihtida soovitud publik? Kellele teha koostööd ja kuidas ma saan luua eduka organisats ... [+]

Ülevaade

Kas soovite töötada panganduses, rahanduses või kindlustuses? Või on ehk transpordi-, nõustamis-, telekommunikatsiooni- või energiaettevõte ahvatlev? Master of Science in Business Administration on üks kõige mitmekülgsemaid programme rahvusvaheliselt ja tervitab üliõpilaste bakalaureusekraad ärijuhtimise või sarnane.

Selles programmis õpivad õpilased, kuidas lahendada selliseid küsimusi nagu: Kuidas sihtida soovitud publik? Kellele teha koostööd ja kuidas ma saan luua eduka organisatsiooni? Sõltuvalt spetsialiseerumisest saavad õpilased ka ülevaate sellest, kuidas innovatsiooniprotsessid majanduses toimivad ja kuidas ühiskond neid tajub.

University Of Stavanger ärikoolil on tihedad kontaktid Norra ärisektoriga, millel on Stavangeri piirkonnas ka ulatuslikud rahvusvahelised suhted. UiS Business School mängib teadusuuringutes aktiivset rolli nii rahvusvahelisel kui ka piirkondlikul tasandil. Meie õpilased on väga aktiivsed ja teevad koostööd paljude Stavangeri äriringkondade ettevõtete ja organisatsioonidega.... [-]

Norra Stavanger
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Study at the University of Stavanger

Address
41 Kjell Arholmsgate
4036 Stavanger, Rogaland, Norra