Loe ametlikku kirjeldust

VID Spetsiaalsed Ülikool on Norra suuruselt teine ​​eraülikoolis kolledži 3300 üliõpilast nelja ülikoolilinnakud: Bergen, Oslo, Sandnes ja Stavanger. Koos on meil 480 aasta kogemusi Health Sciences, sotsiaal- ja teoloogiaõpinguis. Meil on 50 õppekavade üle võrgu.

VID Spetsiaalsed University College ilmnenud 1. jaanuar 2016 pärast ühinemist neli Norra institutsioonid: Diakonhjemmet University College Oslos ja Sandnes, Betanien University College Bergenis, Haraldsplass Deaconess University College Bergenis ja MHS - Kooli missiooni ja teoloogia Stavanger.

Betanien University College pakub kliinilise studyes rahvusvahelise vahetusüliõpilased jooksul meditsiini ja kirurgia praktika, vaimse tervise ja kodu õenduse.

Diakonhjemmet University College asutati 1890 kui eraõiguslik mittetulunduslik kolledži. On see alus, akrediteeritud kõrgkool kuulub praeguseks ca 2300 õpilast ja 160 õppejõud ja töötajad. Põhiväärtused on kõrgkoolis kokku oma slogan: "Dedicated to People." Need väärtused peegeldavad ka kolledži akadeemilise keskenduda, mis on ainult keskendunud Tervise Social and Church seotud programmide kõikidel tasanditel (bakalaureuse, magistri-ja doktoriõppe ), ja toetab käimasolevaid teadusuuringuid kõigis valdkondades.

Haraldsplass Deaconess University College (HDUC) on eraõiguslik mittetulundusühing, christian, akrediteeritud valitsuse rahastatud University College Norras. Ta on tuntud kõrge professionaalse taseme ja õpilaste rahulolu. Kolledž keskendub rahvusvahelistumise ja umbes 50% bakalaureuseõppe üliõpilased on lühem või pikem välismaal viibimise ajal oma õpinguid.

MHS - Kooli missiooni ja teoloogia on eraõiguslik, spetsialiseerunud ülikooli omanikuks on Norra Misjoniseltsi (MNS), pühendunud kvaliteetse hariduse ja teaduse seotud globaalse perspektiivid Kiriku missiooni kui ka religioossed ja kultuurilised kohtumisi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

VID Specialized University

Kas soovite rohkem teada saada rohujuuretasandi kogukonna arengust, kodanikuühiskonnast, mitmekesisusest ning ühiskondlike muutuste esindajana ja juhtimisel? Meie uus mag ... [+]

Kas soovite rohkem teada saada rohujuuretasandi kogukonna arengust, kodanikuühiskonnast, mitmekesisusest ning ühiskondlike muutuste esindajana ja juhtimisel? Meie uus magistrikraad valmistab õpilasi üles lahendama ühiskondlikke probleeme kohalikes ja ülemaailmsetes kogukondades.

Mida sa õpid?

Globaalsed trendid mõjutavad üha enam kohalikku ühiskonda Nii üksik kodanikud kui ka kodanikuühiskonna kohalikud osalejad, usulised organisatsioonid, kirikud, heaolud ja tervishoiuteenused peavad kohanema uute raamistike ja pidevate muutuste olukordadega. Kas otsite tööd tulevikus, kus saate aidata kaasa jätkusuutliku ühiskondliku arengu saavutamisele? Kas soovite omandada oskusi, mis edendavad koostööd ja sotsiaalset innovatsiooni?... [-]

Norra Oslo Bergen Sandnes Stavanger  + 1 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
VID Specialized University

Kas soovite põhjalikke teadmisi teoloogiliste küsimuste kohta ja õppida iseseisvalt teoloogiliste teemadega akadeemilises kontekstis? ... [+]

Selle akadeemilise lähenemise keskmes on õppekaval kaks akadeemilist traditsiooni. Esiteks on teoloogia, mida peetakse Piibli ja kristliku traditsiooni ajalooliseks uurimiseks, koos kontekstuaalse lähenemisviisiga selle kohta, kuidas usuline usk ja tavad tänapäeval nii kogu maailmas ja kohalikul tasandil elutsevad. Teiseks usunditeadused, mis laiendavad selle ulatust ka teiste religioossete traditsioonide ja muude religioossete tekstide suhtes. Lähenemisviiside ühine lähenemine on ühine metoodiline huvi tekstide ja kontekstide uurimisele, religioossete kohtumiste huvile ning keskendumisele kontekstuaalsele ja elavale religioonile.

Sisu ja vastuvõtu nõudedTeoloogia ja usuõpetuse magister, teoloogia eriala... [-]
Norra Oslo Bergen Sandnes Stavanger  + 1 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Address
184 Vinderen, NO-0319 Oslo
NO-0319 Oslo, Oslo, Norra
Koduleht
Address
Ulriksdal 10
5009 Bergen, Hordaland, Norra
Address
Vågsgaten 40
4306 Sandnes, Rogaland, Norra
Address
Misjonsmarka 12
4024 Stavanger, Rogaland, Norra