Loe ametlikku kirjeldust

MEIST

Mõiste uue, kõrge kvaliteediga, eraülikool Muscat kiideti heaks Omaani Haridus Nõukogu raames valitsuse jõupingutusi, et arendada inimressursse Omaan koostöös juhtivate nii avalikus kui ka erasektoris.

Alates novembrist 2013, Oxford University Innovation, tehnosiirde firma Oxfordi ülikoolis Suurbritannias, töötanud juhtiva konsultandina projekti, mis on rahalise toetusega suure grupi Omani ärijuhid samuti Omani valitsus.

Muscat University on uuenduslik ja ettevõtlikkust tihedad sidemed äriringkondade Omaan ja kogu piirkonnas. Selle programmid ühendada akadeemilise ranguse koos tähtsus töömaailmas. Esimene tarbimist õpilasi rada programmid toimus oktoobris 2016 esimese tarbimist Õppekava õpilased september 2017.

Muscat Ülikool

Asukoht

Õppeaastaks 2016/2017, Muscat Ülikool hakkab asuma kolmandal korrusel Laste Public Library, Qurum. Pärast esimest aastat, Muscat Ülikool hakkab paiknema muljetavaldav esialgne ruumide ehitatavat Sultan Qaboos Street kõrval Porsche müügisalongi ja vastas Kaalumist Mall Kesk Muscat, pealinnas Omaani. Alaline campus on planeeritud ehituse lähiaastatel maal asub lennujaam Heights, Seeb, Muscat.

Missioon, visioon ja väärtused

Muscat ülikooli missiooni, visiooni ja väärtuste aluseks on neli olulist teemat: eetika, tipptase, ettevõtluse ja innovatsiooni.

Missioon

Muscat Ülikooli muudab inimeste ja kogukondade õpetamise ja teadustöö, mis on nii täpne ja asjakohane. Me saavutame edu läbi:

  • Uudsed, ettevõtlikkust ja eetilised lähenemised meie struktuur ja kõigile meie tegevusi
  • Stipendium, mis hõlmab koostöö ja kogukonna kaasamise
  • Õpikeskkond, mis on toetav, loov ja täisväärtuslik
  • Kaasava kultuuri maailma kodakondsust

Visioon ja väärtused

Nägemus Muscat Ülikool on olla eeskujuks tipptasemel innovatsiooni ja ettevõtlust oma valitud fookusalaga Omaani ja kogu piirkonnas. Muscat Ülikool pakkuda kvaliteetset õpetamist toetavad uuringuid, mis on seotud sotsiaalsete ja majanduslike prioriteetide Omaan ja piirkonnas.

Rangus ja tähtsus teadusuuringud hõlbustavad värbamine ja hoidmine kvaliteetne teadlased saavad riikliku ja rahvusvahelise akrediteerimise protsesse ja menetlusi ning väärtustama ülikooli riiklikud ja piirkondlikud pingeread.

Kesk nägemus Muscat Ülikool on koostises uuendusliku ja ettevõtliku lähenemisviisi kõigis oma struktuuri ja toimimise. Ülikool on vilgas ja paindlik, sest see areneb edasi maastiku kõrghariduse iseloomustab kiire ja pidev muutumine.

Muscat Ülikooli visiooniks on luua kõrghariduse keskkonna Oman nii Omani ja rahvusvahelistele üliõpilastele, mis soodustab toodavad kaadrid tulevasi juhte nii avalikus kui ka erasektoris. Need juhid suudavad rahvusvaheliselt tegutsevate ja kajastab põhiväärtused ülikooli:

  1. Tugev kohustuse eetika: see on Kesk- ja kriitilise tähtsusega meie pikaajalise edu Ülikool. Iga Ülikooli üliõpilane, akadeemilise ja töötaja peab olema ise kõrgeid eetilisi standardeid, ning ülikool ei aktsepteeri ega võimalda midagi vähem.
  2. Täielik vastavus seaduste ja määruste Omaani ja mis tahes muus riigis, kus õpilased, töötajad või õppejõud on aktiivsed.
  3. Õpikeskkond, mis on positiivne, loov ja rahuldust, mis soodustab individuaalset väljendus, innovatsiooni ja saavutus, kus õpilased, personal ja õppejõudude pakutakse võimalusi kasvada isiklikult ja professionaalselt ning kus kõik koheldakse väärikalt ja lugupidamisega.
  4. Kõik protsessid ja otsused värbamisel, arendamisel ja edendamisel õpilased, personal ja õppejõudude põhinevad teeneid. Vastutustundlikke äritavasid ja sotsiaalsete investeeringute luua pikaajalist püsivat väärtust, aidates muuta ühiskondi ja kogukondi, säilitada piiratud ressursside ja keskkonna kaitsmisel.
  5. Keskkond, soodustades ja võimaldades innovatsiooni ja ettevõtluse keskmes ülikooli struktuuri ja tegevust.
Muscat Ülikool

Rahvusvahelised partnerid

Järelevalve

Eraülikoolid nagu Muscat Ülikool on litsentseeritud ja järelevalve all peadirektoraat Private ülikoolid ja kolledžid, üksus, kõrgharidus (MoHE). Oman Academic akrediteerimisasutus (OAAA) on riiklik asutus vastutab akrediteerimise asutuste ja programmide avaliku ja erasektori ülikooli Omaan.

Kuuluvus

Muscat Ülikool usub, et liitumine lepingud on kasulik ehitada usaldusväärsust ja usaldust brändi ja seetõttu lepingud on valmistatud kõrge kvaliteediga rahvusvaheliste ülikoolide, et pakkuda parimat võimalikku "fit" missiooni ja eetose Muscat Ülikool.

Akadeemilise kraadi programmid

Sest Muscat ülikooli akadeemilise kraadi programmid, partnerluste kõrgete Cranfield'i Ülikool, Suurbritannia ja Aston University, UK kaasne andmise kahe kraadi. Omalt General Sihtasutus programmi ja Pre-magistriprogrammi, Muscat ülikooli koostöös MLS International College, UK toob lisas usaldusväärsust programmid, samuti väärtuslike välise kvaliteedi tagamise järelevalvet.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Muscat University

MSc Energy Systems ja termilisi protsesse eesmärk on õpetada lõpetanud ja praktiseeriva insenerid põhjalik arusaam põhiküsimusi energia ökonoomsus ja keskkonnamõju ebarat ... [+]

Programmi kirjeldus

MSc Energy Systems ja termilisi protsesse eesmärk on õpetada lõpetanud ja praktiseeriva insenerid põhjalik arusaam põhiküsimusi energia ökonoomsus ja keskkonnamõju ebaratsionaalne kasutamine energiaressursside tööstus- ja kaubandussektoris. See programm on üks komplekt kraadiõppe programme, mille abil Cranfield'i Ülikool ja pakutakse Muscat Ülikool. See on kahekordne Õppekava, mis viib sõlmimise Cranfield'i Ülikool kraadi ja ka Muscat kõrgharidus.

Programmi eesmärgid

MSc Energy Systems ja termilisi protsesse püütakse:

Sisustada õpilaste ajakohane tehnilised teadmised ja oskused, et saavutada parem juhtimine energiat. Tõsta õpilaste teadmisi projekteerimisel energiatõhusate süsteemide ja protsesside ning vähendada ja kontrollida reostust efektiivselt. Valmistada õpilasi eduka karjääri energia spetsialistide laia tööstusharudes, konsultatsioonifirmad, teadusasutuste ja kohalike ja keskvalitsusasutuse. ... [-]
Omaan Muscat
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Muscat University

MSc in Management ja ettevõtlus lisab väärtust taotlejate esimese kraadi, pakkudes üksikisikute terviklik ja kriitiline teadlikkus juhtimise ja organisatsioonidega, hilje ... [+]

Programmi kirjeldus

MSc in Management ja ettevõtlus lisab väärtust taotlejate esimese kraadi, pakkudes üksikisikute terviklik ja kriitiline teadlikkus juhtimise ja organisatsioonidega, hiljem arendada spetsialiseeritud keskenduda ettevõtlust, abistades neid seepärast tehakse ettevõtjaks. See programm on üks komplekt kraadiõppe programme, mille abil Cranfield'i Ülikool ja pakutakse Muscat Ülikool. See on kahekordne Õppekava, mis viib sõlmimise Cranfield'i Ülikool kraadi ja Muscat kõrgharidus

Programmi eesmärgid

MSc in Management ja ettevõtlus eesmärk on:

Anda õpilastele terviklik ja põhjalik arusaam mõju ettevõtlusele ja ettevõtlikkust protsesse mitme taset. Loo õpilastele võimalused arendada kriitilist perspektiivid teooriaid ja kontrollivad ja hindavad sobivust, mis toetavad koostisse ettevõtluse ja juhtimise teemadel. Arendada õpilaste võimeid kriitiliselt analüüsida praeguse küsimuste valdkonnas juhtimise ja ettevõtlust. Tõsta õpilaste elukestva õppe arendamise kaudu juhtimise ja ettevõtluse teadmisi. ... [-]
Omaan Muscat
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Muscat University

MSc logistika ja tarneahela juhtimise on välja töötatud, et täita turu nõudlus väga võimalik lõpetajate valdkonnas logistika ja tarneahela juhtimine. ... [+]

Programmi kirjeldus

MSc logistika ja tarneahela juhtimise on välja töötatud, et täita turu nõudlus väga võimalik lõpetajate valdkonnas logistika ja tarneahela juhtimine. Muidugi veelgi eesmärgiks on pakkuda isiklike ja erialaste oskuste arendamine kandidaatidele See programm on üks komplekt kraadiõppe programme, mille abil Cranfield'i Ülikool ja pakutakse Muscat Ülikool ja viib sõlmimise kohta Cranfield'i Ülikool kraadi ja ka Muscat kõrgharidus.

Programmi eesmärgid

MSc Logistika Management eesmärk on anda õpilastele:

Sisaldab üldist hinnangut logistika ja tarneahela juhtimist ja nende tähtsust kaasaegse äri. Vastavad tehnilised teadmised võtmevaldkondades Logistics and Supply Chain Management. Arusaamine analüütiline ja juhtimisoskusi, mis võimaldavad neil rakendada neid teadmisi jooksul ärikeskkonnas. Arusaam, et on vaja juhtida ja planeerida tarneahelate raames üldist majanduskeskkonda integreeritud ja koordineeritud viisil. ... [-]
Omaan Muscat
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Muscat University

MSc Protsessi Systems Engineering on kaasaegne inseneri erialal, mis on kujunenud mille peamine eesmärk pakkuda meetodeid, vahendeid ja inimressursside, et võimaldada töö ... [+]

Programmi kirjeldus

MSc Protsessi Systems Engineering on kaasaegne inseneri erialal, mis on kujunenud mille peamine eesmärk pakkuda meetodeid, vahendeid ja inimressursside, et võimaldada tööstusel oma vajaduste rahuldamiseks sidudes teaduse alal. Programm pakub inseneri ja rakenduslik eriala lõpetanud praeguse teooria ja praktika tehnilisi ja juhtimisega seotud aspektide protsessi süsteemid. See programm on üks komplekt kraadiõppe programme, mille abil Cranfield'i Ülikool ja pakutakse Muscat Ülikool. See on kahekordne Õppekava, mis viib sõlmimise Cranfield'i Ülikool kraadi ja Muscat kõrgharidus.

Programmi eesmärgid

MSc Protsessi Systems Engineering eesmärk on:... [-]

Omaan Muscat
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Muscat University

MSc Finance and Management annab tugeva aluse rahanduse ja juhtimise põhimõtted range koolituse asjakohaseid vahendeid ja tehnikaid, ja kuidas neid töökohal. ... [+]

Programmi kirjeldus

MSc Finance and Management annab tugeva aluse rahanduse ja juhtimise põhimõtted range koolituse asjakohaseid vahendeid ja tehnikaid, ja kuidas neid töökohal. See programm on üks komplekt kraadiõppe programme, mille abil Cranfield'i Ülikool ja pakutakse Muscat Ülikool. See on kahekordne Õppekava, mis viib sõlmimise Cranfield'i Ülikool kraadi ja Muscat kõrgharidus.

Programmi eesmärgid

MSc Finance and Management eesmärk on:

Valmistada üliõpilasi ette karjääri finantsteenuseid. Anda õpilastele kõrgetasemeline rahaline oskusi. Andke õpilastele ümar vaade äri ja juhtimine.

Vastuvõtutingimused Inglise-keskmise bakalaureuse kraadi tunnustatud ülikoolis teise klassi kiitusega või rohkem. Kutsekvalifikatsiooni (nt Cima) pluss 5 aastat töökogemus. Kokkupuude kvantitatiivne isikutel (matemaatika, statistika, ehitus, majandus jne) varasemate uuringute või töökogemus. Vähemalt inglise keele oskus samaväärne IELTS 6.5. (Minimaalselt 6,5 kirjalikult komponent) ... [-]
Omaan Muscat
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Muscat University

Kommenteeritud MSc Air Transport Management eesmärk on pakkuda täiustatud ja terviklik teadmisi õhutranspordi juhtimise strateegilisi küsimusi. ... [+]

Programmi kirjeldus

Kommenteeritud MSc Air Transport Management eesmärk on pakkuda täiustatud ja terviklik teadmisi õhutranspordi juhtimise strateegilisi küsimusi. See ühendab õhutranspordi teoreetilisi teadmisi suuremat tähelepanu juhtimine ja isiklikku arengut. See programm on üks komplekt kraadiõppe programme, mille abil Cranfield'i Ülikool ja pakutakse Muscat Ülikool ja viib sõlmimise kohta Cranfield'i Ülikool kraadi ja ka Muscat kõrgharidus.

Programmi eesmärgid

MSc Air Transport Management eesmärk on:

Õpetada õpilastele oskusi vaja jätkata edukat karjääri erinevates valdkondades lennundustöösusele sealhulgas lennuettevõtjate, lennujaamade ettevõtted ja asutused, tsiviillennunduse osakonnad, õhutranspordi konsultatsioonifirmad ja kosmosetööstus ettevõtted. Tõsta õpilaste oskusi õhutranspordi juhtimise, pakkudes režiim uuring, mis võimaldab neil õppimise ühendamiseks töö kohustusi. Aidata õpilastel täita juhtimise koolitusvajaduse olemasolevat õhutranspordi ettevõtete, tarnijate, lennunduse konsultandid ja valitsuse reguleerijad. ... [-]
Omaan Muscat
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles