Loe ametlikku kirjeldust

logos

Neumann Graduate School on kooli poolt tunnustatud Peruu valitsus, mis alustas oma loomingulist protsessi 2008. võitis heakskiidu arendusosakonna projektijuht resolutsiooniga 207-2010-CONAFU, hiljem on ta volitatud toimima resolutsiooniga 400-2012-CONAFU. Praegu Graduate School on reguleeritud riikliku Superintendency kõrghariduse, on täitnud adekvaatsust Association uue ülikooli seaduse nr. 30220 ja on täitnud registreerimise asutustele enne SUNEDU.

institutsionaalne visioon

Tunnustatakse meie akadeemilise kvaliteedi ja kasutamise täiustatud tehnoloogia arendamisel rahvusvaheliste programmide

institutsionaalne missiooni

Loo õppe ruumi oskuste arendamine, mis lisaväärtust inimene ja tema organisatsioon.

BANNER-4-01

Neumann Business School tunnustatud parimate seas koolides Ladina-Ameerikas, pingerida Executive Education Magazine Ameerikas Economy (2016)

Eelised koolituse CDE Neumann

Mis teeb ettevõte CDE Neumann koolitatud töötajaid?

 • konkurentsivõime
 • Tegevused ja parandada sisemiste protsesside
 • Tõhus suhtlemine töötajate vahel
 • Eristumine teiste ettevõtete oma kultuuri kvaliteet
 • Suurem rahulolu oma sisemiste ja väliste klientide
 • suur mõju
 • Ole atraktiivsemaks andekatele töötajatele, kes mitte ainult ei püüa teha kaubanduse, kuid arendada.

Mis teenib töötaja koolitatud CDE Neumann?

 • Stress vähendamine.
 • See motiveerib palju parimaid tulemusi.
 • isikliku ja tööalase paranemist.
 • Parandada oma raamatupidamise.
 • Jobs.
 • Parandama oma elukvaliteeti.
 • Karjäärivõimalused firmas.
 • ressursside õige.
 • Suurem suutlikkust analüüsida.
 • Lihtne otsuste tegemisel.

Miks rongi CDE Neumann?

 • Design kohandatud programme muidugi, programmi või koolituskava.
 • Pakume praktilist metoodikat.
 • Meil on suur meeskond õpetajatele.
 • Anname isikupärastatud ja professionaalset teenindust.
 • Meil on seiresüsteemi ja mõõtmise tulemusi.

Kursused ja programmid me arendame Neumann on alati olnud, et täiuslik kombinatsioon tugevdada põhioskuste ja teha seda läbi kaasava ja rahuldust pakkuv kogemus.

Neumann on muutunud suureks toeks meie protsessi parandamine ja suutlikkuse suurendamise, töö erinevate programmide erinevatel erialadel ja suurepäraseid tulemusi.

CINTILLO esitlus

1992 alustas tegevust Instituudi kõrghariduse John von Neumann, olles selle esimene direktor, Don Leoncio Nunez Arrieta, tema algus oli linnaosa Pocollay provintsis Tacna, esimene institutsiooniline koht oli maja meie asutaja kell Av. Francisco Antonio de Zela nr 1307, algselt hõivatud esimesel korrusel vara ja siis kõik. Oli 1999. aastal, kui ta kolis oma teise asukohta Av. Bolognesi nr 987, mis oli algselt maja ja siis andis viis kaasaegne 5 korruseline hoone, pakkudes mitmeid teenuseid üliõpilastele.

Resolutsioonis instituudi loomist, on ministrite resolutsioon nr .. 619-ED, mis anti välja 1992. aastal, et dokumendi esimese professionaalse kunsti karjääri, mida nimetatakse "International Business Administration", sama mis on saavutanud suure positsioneerimine linna Tacna ja Lõuna tsoonis loodi Peruu, tänu suure hulga lõpetajate ja tasumata professionaalse kvaliteediga.

Haridusmudeli kasutatakse Neumann Instituut põhineb kolmel peamisel teljed, pedagoogika, pragmatism ja hoiakuid. Pedagoogika on oluline, kõik suurepärased õpetajad suhtlejad, suure võimsusega edastada ja motiveerida kõiki laialdaselt kasutatud tehnoloogia ja hallata ühendada oma õpilastel arendada sisu nende teemade puhul. Pragmatism on omane tehnilise seisukorra karjääri õppekavade kaaluda asjakohaselt tehnikaid ja vahendeid, et ettevõtted kasutavad täna, nagu näiteks õpilased on koolitatud koos võime kasutada oma erialal kohe ettevõtted. Lõpuks meie mudeli eesmärk on arendada professionaalne hoiakuid Neumann seega side, juhtimise, meeskonnatöö, optimism ja proactivity arendatakse läbivalt kogu võistluse.

Programmide õpetamise keel:
Hispaania

See ülikool pakub ka:

MSc

Neumann

MSc in Management of Information Technology on üles ehitatud, et anda osalejatele oskus kolme erialade väga oluline tänapäeva organisatsioonid, peamiselt keskendutakse in ... [+]

Dual Degree Hispaania School of Business ITAE

MSc in Management of Information Technology on üles ehitatud, et anda osalejatele oskus kolme erialade väga oluline tänapäeva organisatsioonid, peamiselt keskendutakse infosüsteemide, projekteerimise, arendamise ja kontrolli, et sa keskmine ettevõtted, konkurentsieeliseid ja kõrge eristumine konkurentsi; Teiselt poolt, lõpetajad meistrid on eksperdid tehnoloogia kasutamine, mis peaks aitama parandada protsesse ettevõtte, püüdes parandada teenuste sisemiste ja väliste klientide ja oluliselt vähendada kulusid ja korda; lõpuks kolmandaks, see arendab oskusi, et luua e-kaubanduse platvormi, mis ettevõtte klientidele lähemale ning võimaldada neil valida, kokku ja otsustab, et teenuste või toodete organisatsioon.... [-]

Peruu Tacna
Märts 2020
Osakoormus
20 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Magister

Neumann

Neumann Business School koostöös Business School ITAE on mõeldud koolilõpetaja programm kooskõlas praeguse ettevõtete vajaduste Peruu, mis annab lõpetajale oskusi teha ra ... [+]

Mis Võimalus Double Degree Hispaania School of Business and Double Tšiili ITAE Degree Ülikooli Tarapaca

Neumann Business School koostöös Business School ITAE on mõeldud koolilõpetaja programm kooskõlas praeguse ettevõtete vajaduste Peruu, mis annab lõpetajale oskusi teha rahastamisotsused, hallata äri maksud ja viia revisjoni protsesse, vahendeid väga vajalikud, et muuta püsivalt ja organisatsioonid mõjutavad oluliselt keskkonda.

programmi eesmärk

Eesmärk Master in Maksustamine ja Auditeerimine on koolitada lõpetajale tahke teadmisi ja meisterlikkust tööriistad maksu haldamise ja auditi võimalik planeerida, hallata rakendada, hinnata ja juhtiv protsesse, mis integreerivad maksusüsteemide, et anda organisatsiooni parema konkurentsipositsiooni ja saavutada oodatavat majanduslikku ja finantsolukorda.... [-]

Peruu Tacna
Märts 2020
Osakoormus
20 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Neumann

Neumann Business School koostöös Business School ITAE on mõeldud koolilõpetaja programm kooskõlas praeguse ettevõtete vajaduste Peruu, mis annab lõpetajale oskusi teha se ... [+]

Mis Võimalus Double kraadi Hispaania School of Business ITAE

Neumann Business School koostöös Business School ITAE on mõeldud koolilõpetaja programm kooskõlas praeguse ettevõtete vajaduste Peruu, mis annab lõpetajale oskusi teha seotud otsuste õiguslikke aspekte, mis mõjutavad ettevõtted ja nende keskkonna ja vastata kasvavale vajadus koolituse ja professionaalse eriala, nägu globaliseerumine, konkurentsivõime ja pidevalt muutuvaid tingimusi majanduslikku, poliitilist ja õiguslikku keskkonda, kus nad tegutsevad.

programmi eesmärk

Graduate Program Täpsem seaduse Turg, eesmärgiks on valmistada advokaadid tegeleda dünaamiline ärikeskkond, arendada oma võimet hoiatada ohtude missiooni organisatsioone kaitsta oma konkurente, tarbijaid ja teisi agent erinevad huvid. Filosoofia programm on ennetava seetõttu arendab oskusi analüüsida keskkonna ja luua õiguslik kaitse poliitika. Kui näed organisatsioonist konflikt, osaleja arendab oma oskusi positiivselt lahendada lepitusmenetluse ja / või vahekohtus.... [-]

Peruu Tacna
Märts 2020
Osakoormus
20 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Neumann Escuela de Negocios