Loe ametlikku kirjeldust

San Martín de Porre ülikooli missioon
"Tõstama pädevaid spetsialiste, kellel on kindlad humanistlikud, eetilised, moraalsed ja kodanikuühiskonna väärtused, aidata kaasa teadmiste loomisele teadusuuringute kaudu ning edendada teaduse, tehnoloogia ja kultuuri levitamist." Projekt meie tegevus kogukonnale, edendades kaasaegse ja õiglase ühiskonna rajamine. "


San Martín de Porre ülikooli visioon
"Esitada Quacquarelli Symondsi seas 100 maailma parimast ülikoolist või 10 parimast Ladina-Ameerika ülikoolist 2021. aastal."


Hariduskvaliteedi instituudi esindus
"Kvalifitseerida pädevaid spetsialiste, kellel on kindlad eetilised ja ühiskondlikud humanistlikud väärtused, aidata kaasa teadmiste loomisele teadusuuringute kaudu ning edendada teaduse, tehnoloogia ja kultuuri levitamist." Projekt meie tegevus kogukonnale, edendades kaasaegne ja õiglane ühiskond ".


Hariduse kvaliteedi instituudi visioon
"Hariduse magistriõppe ja doktoriõppe kaudu omandada kõrge kvalifikatsiooniga akadeemiline tippspetsialist, kinnitades kõrge institutsionaalse usaldusväärsuse ja juhtimise mainet akadeemilise kvaliteedi, vastutustundlikkuse ja sotsiaalse tundlikkuse pidevaks parandamiseks. ja tema pühendumus Peruu ühiskonnale. "


Institutsionaalne kultuur

 • Austama inimest.
 • Otsi tõde
 • Terviklikkus (ausus, ausus, õiglus, solidaarsus ja pühendumine teenistusele).
 • Otsige tipptaset.
 • Juhtimine (akadeemilised, tehnoloogilised ja teised).
 • Uuenduslik ja ettevõtlik suhtumine.
 • Keskkonnakaitse
 • Meeskonnatöö
 • Tõhus suhtlemine
 • Riigi arengu kohustus.
Programmide õpetamise keel:
 • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Instituto Para La Calidad De La Educacion

Hariduse magistriõpe, milles on mainitud õppe- ja ülikooliuuringuid, vastab uue ülikooliõiguse nõuetele ja vastab riikliku haridussüsteemi eesmärkidele selle eri tasandit ... [+]

Hariduse magistriõpe, milles on mainitud õppe- ja ülikooliuuringuid, vastab uue ülikooliõiguse nõuetele ja vastab riikliku haridussüsteemi eesmärkidele selle eri tasanditel ja moodustel. Selle programmi struktuuri tervikuna iseloomustab selle erakordne paindlikkus, kuna see integreeritakse integreeritud õppekava kontseptsiooniga, jätmata tähelepanuta akadeemilise ja teadusliku nõudluse taset, hõlmates uuringut ja uuringut järk-järgult ja progressiivselt. teadusliku uurimismeetodi rakendamine kõigis ainevaldkondades transversaalselt.

Graduate profiili

Haridus magistriõppes, milles on mainitud õppe- ja ülikooliuuringuid, on järgmised pädevusvaldkonnad:

Ta kasutab õppesuunistuse ja neuroteaduste teoreetilisi lähenemisviise ja praktilisi rakendusi õpetaja-õppeprotsessi kujundamisel ja arendamisel ülikooli tasandil.Osalab tõhusalt ülikooli õppekavade projekteerimise, läbivaatamise ja muutmise protsessis bakalaureuse- ja magistriõppe tasemel.Ta osaleb ülikoolide õpingutes bakalaureuse- ja magistriprogrammides ning pidevas hariduses, milleks ta loovalt arendab uusi õpetamis- ja õppimismeetodeid.Valib ja kujundab õppetöö materjale, mis toetavad õpetamisprotsessi oma erialal.Valida, kujundada ja rakendada asjakohaseid õpitulemuste hindamise protseduure ja vahendeid, hinnata oma aine eesmärkide saavutamist ja saada vajalikku tagasisidet õppeprotsessi parandamiseks.Projekteerida ja viia ellu uurimisprojekte, mille eesmärk on täiustada õppe-õppeprotsessi, milles ta osaleb.Ta osaleb tõhusalt tema valduses olevate valdkondade, projektide või akadeemiliste programmide juhtimises, aidates kaasa institutsioonide paranemisele.Õppekava... [-]
Peruu Lima
Märts 2020
Hispaania
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles